Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 297 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni Haklý mýydý?

Telha TANYILDIZI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

Standart Lazaroni Haklý mýydý?

Lazaroni bombaladý: Transfer yapacaklarýný söylediler. Ancak, kendi istediklerini yaptýlar. Kýsacasý; söz verdiler, yerine getirmediler
    02.09.2006

Trabzon’un hocasý Lazaroni yönetimi bombaladý: Ýmza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarýný söylediler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptýlar. Kýsacasý; söz verdiler, yerine getirmediler. Musampa’yý aldýlar. Musampa, en son ne zaman forma giymiþ, ne zaman idmana çýkmýþ. Çok komik... Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanýn o da benim listemde yoktu. Bir de rakiplerimize bakýn. Nasýl transferler yaptýlar. Halen bir ön liberoya ihtiyacýmýz var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alýrsa hiç þaþýrmam!

Hesap meselesi!
    Röportaj için Lazaroni ile buluþtuðumuzda, bu kadar çarpýcý açýklamalar yapacaðý aklýma bile gelmemiþti. Sadece ben deðil, tercüman Fatih Sönmez de Lazaroni’nin sözleri karþýsýnda þaþkýna döndü. Tecrübeli hocaya, “Bu açýklamalar biraz aðýr olmadý mý?” dediðimizde aldýðýmýz yanýt çok ilginçti: “Biliyorum... Belki yakýnda benden hesap soracaklar. O yüzden herkesin bunlarý bilmesini istedim.” Ýþte Lazaroni’nin olay yaratacak sözleri: “Gol kralýný kaybeden bir takýmýn toparlanmasý zaman alýr. Düþünün, bu takýmýn en önemli oyuncusu gidiyor ama maalesef yerine onun kadar kaliteli bir oyuncu alýnmýyor...”

Kimlerle görüþtü?
    “Fatih Tekke’nin gideceðini ben gelirken bilmiyordum, onun gidiþi dengemizi bozdu. Trabzonspor’a imza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarýný söylediler. Benim istediðim oyuncularýn çok yakýnda imza atacaðýný ifade ettiler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptýlar. Kýsacasý; söz verdiler, yerine getirmediler. Bunu da herkesin bilmesini istiyorum. Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato gibi oyuncularýn hepsiyle konuþtum. Bunlardan birkaç tanesini alabilirdik. Ama yönetim gitti Musampa’yý aldý. Yönetim bana sormadan transfer yaptý. Her þey ortada...”

12. adama mesaj
    “Musampa, en son ne zaman forma giymiþ, ne zaman idmana çýkmýþ. Çok komik... Düþünün, bu oyuncunun forma girmesi iki ay sürecek, ancak kötü sonuç aldýðýmýzda yine tek sorumlu ben olacaðým. Bu nedenle taraftarlardan biraz sabýr istiyorum. Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanýn o da benim listemde yoktu. Marcelinho’yu da yönetim aldý. Bu nedenle onlara teþekkür ediyorum. Ama bir de bakýn rakiplerimiz nasýl transferler yaptý. Fenerbahçe, Beþiktaþ ve Galatasaray kimleri transfer etti? Halen bir ön liberoya ihtiyacýmýz var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alýrsa hiç þaþýrmam!”
    adak adýyorum ne zaman þampiyon olursak bi kurban kesecem

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

evet ilk bakýþta lazoroni haklý diye gözüküyor ama sýrf vatandaþý olduðu için jefferson u göndertmeyiþi ve istediklerinin hepsinin brezilyalý olmasý marce de brezilyalý oda iyiymiþ sonra takýmda szymek i küstürmesi brezilyalý dýþýndaki tüm yabancýlarý takým dan koparmaya çalýþmasý bütün bunlar vazaroninin haklýlýðýný ortadan kaldýrýyor.

hepsinden önemlisi ileriki baþarýsýzlýklar için þimdiden kýlýfýný hazýrlýyor. sanýrým bunu yönetimde duymuþtur belki çok iyi olmayabilir ama trabzonun elinde þuan türkiye liginde çok rahat maç kazanabilecek bi kadro var. bundan daha kötü kadrolarla neler yapmadýk.

vazoroni sonunu biliyor üstünden suç atmaya çalýþýyor bi nevi cami duvarýyla alakalý

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet haklý. Yönetim kendi çalýp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben söyleyeyim kendilerine siper yapýp ömürlerine ömür katmak için
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

lazaroni ts de tek biseyde hakli olabilir oda istifa etmekte
    ve onun gibi sakar birini td lige getiren yönetimden artik bunlari beklemedigise ben bu adama artik ne diyim

Nereden
    Ýstanbul

ne yazýkki haklý kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takýmýn en önemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayýr
    2-hocanýn gönderilmesini istediði szymek hala takýmdamý evet
    3-brezilyadan hocanýn istediði bi transfer bile yapýldýmý hayýr
    4-lazaroniyi bu takýma kim getirdi biz mi hayýr oda yönetim
    5-lazaroniye transfer hakkýnda sözler veren yine yönetim

lazaroni saha içinde yaptýðý yanlýþlarýn dýþýnda transfer konusunda tamamen haklýdýr bi hoca getiriyosan ona güveniceksin onun söylediklerini yerine getirmiyceksen ne iþi var burda o zaman

Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet haklý. Yönetim kendi çalýp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben söyleyeyim kendilerine siper yapýp ömürlerine ömür katmak için
    aynýsýný düþünüyorum bende

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

vazaroni deðil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda haklý ama biz bundan daha kötü kadrolarla baþarýlara imza attýk. geyse nin transferlerini örnek gösteriyor onlar ne transferi yaptý. bi de böyle birþeylerin arkasýna saklanmayacaksýn ortada bi baþarýsýzlýk var kimse üstüne almak istemiyor en baþ sorumlusu bile. ver bu kadroyu hiç deðiþiklik yapmadan baþka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanýrým bu saatten sonra yönetim sessiz kalmaz. anlaþýlan vazoroninin tazminatý alýp gidesi var. takýmýn baþýndaki adam nasýl böyle bir açýklama yapar hala inanamýyorum. adam resmen musampa yý bile iki ay oynatmayacaðýný söylüyor. bi de acaba brezilyalý gelse bizi þampiyon mu yapcaktý? ey yönetim duyda gereðini yap da.

Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

Alýntý the cotanak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vazaroni deðil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda haklý ama biz bundan daha kötü kadrolarla baþarýlara imza attýk. geyse nin transferlerini örnek gösteriyor onlar ne transferi yaptý. bi de böyle birþeylerin arkasýna saklanmayacaksýn ortada bi baþarýsýzlýk var kimse üstüne almak istemiyor en baþ sorumlusu bile. ver bu kadroyu hiç deðiþiklik yapmadan baþka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanýrým bu saatten sonra yönetim sessiz kalmaz. anlaþýlan vazoroninin tazminatý alýp gidesi var. takýmýn baþýndaki adam nasýl böyle bir açýklama yapar hala inanamýyorum. adam resmen musampa yý bile iki ay oynatmayacaðýný söylüyor. bi de acaba brezilyalý gelse bizi þampiyon mu yapcaktý? ey yönetim duyda gereðini yap da.
    adam baþarýlýyým demiyorki ayrýca adamýn bi taktiði vardýr o taktiði uygulayabilmesi için bazý oyunculara ihtiyaçlarý vardýr bunlar gerçekleþmeyincce adam mecbur hasana talim ediyor

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato bu adamlardan iki tanesini alsaydýk bu halde olmazdýk ki lazaroni anlaþmýþtým diyor! yönetim futboldan anlamýyor olan Trabzonspor'a ve bize oluyor...
    sadece aþk bizimkisi

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne yazýkki haklý kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takýmýn en önemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayýr
    2-hocanýn gönderilmesini istediði szymek hala takýmdamý evet
    3-brezilyadan hocanýn istediði bi transfer bile yapýldýmý hayýr
    4-lazaroniyi bu takýma kim getirdi biz mi hayýr oda yönetim
    5-lazaroniye transfer hakkýnda sözler veren yine yönetim

lazaroni saha içinde yaptýðý yanlýþlarýn dýþýnda transfer konusunda tamamen haklýdýr bi hoca getiriyosan ona güveniceksin onun söylediklerini yerine getirmiyceksen ne iþi var burda o zaman
    Kulübün bütün transfer politikasýný ve bunun maliyetini bir Hocaya býrakmak doðru deðil.Transferde Brezilyalý alýnmamasý çok doðru çünkü iyi bir Brezilyalý daha çocuk denecek yaþta Ýspanyol,Portekiz ve yýllarca Brezilya'yý tarayan Avrupa kulüpleri tarafýndan kapýlýr.Geriye kalanlarýn iyi olanýný sana vermezler verirselerde yüksek maliyetli olur.Bir futbolcunun bir kaç menejerlik firmasý tarafýndan bölüþülmesi de arada para yiyenlerin sayýsýný artýrýr.

Ve en önemlisi Brezilya futbolu ile bizim futbol arasýnda fark var.Orda defans denen þey yok bizim futbolumuza göre daha yumuþak ve teknik oyun var.Zaten adamlarýn Milli Takýmý bile sert futbolun oynandýðý Avrupa liglerinden oluþuyor.

Kadromuz kesinlikle çok iyi Fatih gitti yýkýldýk tamamen kandýrmaca çünkü bizim saha içinde organize olamama sorunumuz var,sistemsizlik var.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

Alýntý tanyildizi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adam baþarýlýyým demiyorki ayrýca adamýn bi taktiði vardýr o taktiði uygulayabilmesi için bazý oyunculara ihtiyaçlarý vardýr bunlar gerçekleþmeyincce adam mecbur hasana talim ediyor
    ben baþarýdan bahsetmiyom baþarýdan geçtim ama takýmýn en baþ sorumlusu böyle bir açýklamayý nasýl yapýyor bu takýma brezilyalý oyuncular olsa iyimi olcak. onun dediði brezilyalýlarý almak için kaç yabancý göndermen gerekiyor hiç düþündünmü? tabi bunun içinde iyi si de var kötüsü de transferler yapýlmýþtýr. hepsi güzeldir beðenmiyosa istifa etsin baþkasý ondan katkat iyi yapar. hemde çýkýp basýna demeç vermez böyle seviyesiz bi þekilde.

Nereden
    Ýstanbul

transfer konusunda lazaroni tamamen haklý ama ne olursa olsun bu kadro bundan çok daha iyi futbol oynayýp iyi yerler gelebilir her ne kadar önlibero ve kaleci eksiðimiz ortada olsa bile

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Madem yönetim istediklerini yapmýyo O'da istifa etsin.

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Evet.. Musampa'yý transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi çok bekler artýk.. Hasan ve Hüseyin'li kadroya devam anlamýna geliyor bu açýklamalar..
    Bjk ve Osasuna maçlarýna kadar geçerli ama bu yazdýklarým.. yüzde 90 ihtimal iki maçýn ardýndan Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi iþler yapar mesela
    #7 King of Kings

Nereden
    Ýstanbul

bordox

sen neden bahsediyosun bütün transferleri hocaya býrakmak gibi biþey yok zaten ortada hocanýn yerli transferiyle zaten bi iþi yok bi yabancý kalýyo 1 tane bile istediði oyuncuyu aldýlar mý ???hayýr
    çok iyilerinin büyük kulüpler tarafýndan kapýlmasý ordan transfer yapýlmayacaðý anlamýna gelmez dünyanýn her atarfýnda böyle zaten genç yetenekleri büyük kulüpler kapar bu bir bahane deðildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasýnda fark varda diðer avrupa ülkelerinin futbollarý araýnda çok mu benzerlik var bizim futbolda defansmý var onun için alex yürüyerek þov yapýyo ne tesadüf avruapa maçlarýnda yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu çýkmaz düþüncesi yanlýþtýr

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar Musampa hazýr deðil. Hazýrlýk kampý yapmamýþ bildiðim kadarýyla bu sene. Tabiki hazýr olana kadar vakit geçecek.

Önceki görüþümde aynýyým. Takýmý baltalayan Lazaroni deðil
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

Alýntý Muhalif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet.. Musampa'yý transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi çok bekler artýk.. Hasan ve Hüseyin'li kadroya devam anlamýna geliyor bu açýklamalar..
    Bjk ve Osasuna maçlarýna kadar geçerli ama bu yazdýklarým.. yüzde 90 ihtimal iki maçýn ardýndan Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi iþler yapar mesela
    iþte benim dediðim de bu. adam resmen oynatmayacaðýný açýk açýk söylüyor. jefferson u zorla bu takýmda tutan bir t.d. ye de hiç düþünmede hak veren arkadaþlarý da anlamýyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

yönetimin yaptýhý olum lu içrahatlar gercek ten cok basýt yaný o koltukta oturan herkezin yapabileceði þeyler iþte sorunda orda önemli olan herkezin yapamadýhýný yapmak.
    ben kesinlikle kötü niyetli olduklarýný duþunmuyorum. acýkcasý duþenemiyorum okadarda olmaz deðilmi yani TRABZONSPOR'u kalanamazlar dimi?
    tamam ÞANPIYON'luha bundan önceki yönetimde inanmýyordu zaten bu sitede üyeye olanlardan bile inanmayan var yaný bu sadece onlarýn sucu deðil daha derin daha ayrýntýlý araþtýrýlmasý gereken bir konu.
    TRABZON SPOR'u sýradan bir anadolu takýmýna dönüþtürme cabalarý olduhunuda sanmýyorum yaný bunlarýn TAYIP ERDOHAN köpeyi olduhunada inanmýyorum.
    ÞÝMDÝ LAZARONÝ HAKLIMI diye sorduhunuz zaman
    þu cevabi vermek zorundayým kimin doðru söylediðine inanmak zor herkez baþka biþe soylýyor. kime inanacaðimizi þaþýrmýþ durumdayýz
    öyle bir hale geldikki. BEYAZ ATLI BAÞKAN GELÝP BÝZÝ ÞANPÝYON YAPSIN DÝYE BEKLEMEYE BAÞLADIK.
    þu anda durumumuz içler acýsý olabilir ama biz TRABZONSPOR traftar gurubu olarak yani takýmýn gercek sahibi olarak buna en kýsa zamanda son verip takýma sahip çýkmalýyýz
    ben burdayým maddý manevi herturlu yanýnýzdayým ama ama 1-2 kiþiden biþe cikmaz birlik olup TRABZON VE TRABZON SPOR'un büyükluðunu 7 . kez herkeze göstermek için
    KARANLIKTAN AYDINLIÐA GÝDEN BU YOLDA ...
    ÝNADINA TRABZON LAANN.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu biz zamanýnda Lukiç'le Çukiç'le feneri gsyi sahalarýna hapsediyorduk, adamýn dediði lafa bak þimdi...
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

bakýn taraftarda lazaroniye güvenmiyor yönetim de demek bazý sýkýntýlar güvenmiyor.Alýnana topçularýn hepsiyle lazaroniden önce ilgilenilmiþ hocanýn istediði futbolcunun kulübü fiyatýný þiþirdi bunu kimse unutmasýn 8milyon ricardinho dediler niye lazaroni konuþtu diye bence bu adamýn verdiði isimler hep fiyat yükseltti yoksa kimse bindiði aðacý kesmez. bende þunu söyliyeyim kimse transferi hocaya býrakmasýn ama kardeþim adamada danýþ yani adam þimdi musampa kim demiþ bana biraz sabýr gösterin demiþ haksýz deðilde ancak burada sabýr tükendi.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

YÖNETÝM ÝÇÝNDE SORUNLAR VAR szymek'in gönderilmesi konusunda bu acýkca görünüyo.
    hoca konusunda olsun bircak konuda ayrý duþtuklerini gördük ama szymek konusunda cok büyük bir tecrübesizlik cok büyük bir yanlýþ yapýlmýþtýr bir oyuncunun gönderilsinmi gönderilmesinmi tartýþmasý yapýlmamalý ya karar veriri gönderirsin yada lafýný bile yapmazsýn.
    bence kulup bulunamadý veya deyeri altýnda verilmek istenmedi gibi acýklamalar kesinlikle yalan.
    bunlar gönderilmesi konusunda karar aldýysa herne pahasýna olursa olsun gönderilirdi
    yönetimin kendi arasýnda bir butun olmayýþý takýmý bu duruma duþurmuþtur bence.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bordox

sen neden bahsediyosun bütün transferleri hocaya býrakmak gibi biþey yok zaten ortada hocanýn yerli transferiyle zaten bi iþi yok bi yabancý kalýyo 1 tane bile istediði oyuncuyu aldýlar mý ???hayýr
    çok iyilerinin büyük kulüpler tarafýndan kapýlmasý ordan transfer yapýlmayacaðý anlamýna gelmez dünyanýn her atarfýnda böyle zaten genç yetenekleri büyük kulüpler kapar bu bir bahane deðildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasýnda fark varda diðer avrupa ülkelerinin futbollarý araýnda çok mu benzerlik var bizim futbolda defansmý var onun için alex yürüyerek þov yapýyo ne tesadüf avruapa maçlarýnda yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu çýkmaz düþüncesi yanlýþtýr
    Brezilyadan gelen adam yerli transferleri de yapacak hali yok.Marcelinho onun istediði adam deðilmiydi.Dünya starý aldýk diyen kendisi.Musampa'yý bilmemesi onun ayýbý az çok futbolu bilen herkes tanýr onu.

Yönetim olayýn farkýnda yanlýþ yaptýlar iþi iyice sarpa sardýrmamak için transferi ona býrakmadýlar.Alex ilk geldiði sezon ne yaptý sonra onun çözümünü bulunca ne yaptý?Avrupa'da ne yaptý?

Türkiye'de oyanan futbol ile Brezilya futbolu farklý bunu kabul edin.Burda daha güce dayalý ve defansif orda gösteri futbolu.

Birde yýllarca o kadar takým deðiþtirmiþ bir adamýn transferlerini hep Brezilya'dan istemesi garip adam en son ne zaman Brezilya'da çalýþtýrdý takým?

Sözün özü Lazaroni yanlýþ tercih ve yönetim bunun farkýnda.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

G.YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yazik Ya Þu Hale Bak... Lazo BaktikÝ Suyu Isindi YÖnetÝme Sallamaya BaÞladi (kismen Hakli) YÖnetÝmden Ses Seda Yok ÞÝssss Alooo YÖnetÝm Uyuma Bak Hocamiz Neler SÖylÜyor Ne Olacak ÞÝmdÝ HadÝ Buyrun Burdan Yakin Hey Allahim Yaa Þu ÝÞe Bak Daha LÝgÝn BaÞinda Ne Hallere DÜÞtÜk Allahim Sen Taraftara Sabir Verrrr...

Nereden
    Ýstanbul

bordox
    1-sen benim yazdýklarýmý anlamýyosun galiba ben yerli transferle bi iþi yok dedim sende yapacak hali yok diyosun ayný þeyler bunlar
    2- marcelinhoyu o istemedi dünya yýldýzý demesi farklý biþey yönetimin istediði þeyi yapmýþtýr bu açýklama yönetimi memnun etmiþtir yýldýz olmasý hocanýn istediði anlamýna gelmez
    3- yönetim hocanýn ne yapabileceðinin þimdi mi farkýna varmýþ varsýnlar artýk
    4-ben alex avruapada yok oluyo diyorum sen ne yaptý diyosun bunlar da ayný þey deðil mi
    5-brezilya futbolunu sadece þov olarak tanýmlamak yanlýþ kupa finalini izlemiþsen ne kadar mücadeleci bi futbolda oynanabildiðini görürdün brezilyada çok iyi defansif futbolcularda var
    6-brezilyalý istemesi gayet normal biþey

Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

biraz önce stichus buradaydý neden bu konuya açýklýk getirmedi bilgin abimiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)