Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 297 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 297 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni Haklý mýydý?

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Lazaroni haklýydý diyenler gerçekden art niyetli kiþilerdir bunu belirtmek isterim

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Öyle bir hoca alýrsýn ki ne taraftar, ne medya hiç kimse onun üzerinde zerre þüphe duymaz bütün insiyatifi ona verirsin ve istediði takýmý klüp olanaklarý dahilinde kurarsýn (Maurinho' lu Chelsea bunu yapmýþtýr ve ne yazýkki Tigana'lý Beþiktaþ bunu yapmaktadýr) Lazaroni ile bu söylediðinizin mümkün olmayacaðý aþikardýr çünkü imzaladýðý gün medya ve taraftarýn hepsinin kafasý soru iþareti doluydu hatta yöneticilerin bile bu konuda þüphelerinin olduðu ortaya çýktý. Sonuç olarak biz bunu saðlayacak bir hocaya takýmý emanet etmemiþtik. Ziya Doðan ile bu mümkün olabilir ama belli þeylerden ders alýp büyük düþünmesi koþuluyla. Örneðin yabancý transfer olarak Ayman'ý istemesi çok mantýklý olmaz bu aþamada.

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

çalýþmadan,bu takýma tarihinin en kötü futbolunu oynatarak gönderildi...Haklý olsa ne olur ki ?
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

haklý tabi adam 600 bin dolarý koydu cebine gitti
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

lazaroni bence haklý deðil çok çok haklý idi çünkü onu hocadan sayýp getirip bu takýmýn baþýna getirmiþler
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

son bi istegim var bmn yönetiminden bu adam hakkina olan bütün topic ler silinsin tez bi zamanda bu dádami unutalim

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

evet lazaroni haklýydý ve cekýp gitti inanamýyorum aglamak istiyorum uhu uhu ya sen bizi nasýl býrakýrsýn hocam yaa sýmdý forvetsiz kým cýkaracak takýmý yandýk biz
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

ts_fan
    Ziyaretçi

Alýntý firari Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haklý tabi adam 600 bin dolarý koydu cebine gitti
    600.000 USD kim bilir hangi yönetici(leri)mizin cebinden çýktý?Tüh üzüldüm þimdi on(lar)a
    Tabi yaa, ne de olsa kendi firmalarý deðil.Yapýlan tüm hatalarý TS kulübü, dolayýsýyla biz taraftarlar sýrtlýyoruz.
    Sahi yöneticilik bu kadar kolay mý?
    Yazýklar olsunnnnnnn!!!
    Konu ts_fan tarafýndan (07.09.2006 Saat 21:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Lazaroninin yýllýk ücreti yardýmcýlarý ile beraber, Ziya dogan ve ekibinden kesinlikle daha fazladýr. Bu rakam tahminimce 0.5 ile 1 milyon dolar arasýndadýr. Bu durumda aradaki fark bile Lazaronini tazminatýnýn bir sorun oluþturmayacaðýnýn göstergesidir

TSKara61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

lan feshetme ücretinden 150 Bin daha fazla olan parayý Ersun Yanala verseydik ne Lazaroni dönemini yaþardýk. Belki BJKi yenen Manisa deðilde biz olurduk.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

lazaroninin aldýðý 600 bin dolar haram deðilmi çalýþmadan kazanmak
    adam olsaydý istemezdi tazminatýný
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

osmanli.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

bu adamý haklý bulanlara þaþýyorum. kaç senenin en iyi kadrosu kurulmuþ bide adamýn aldýðý sonuçlara bak. ziya doðanýn elinde bunun yarýsý kadar iyi oyuncu yoktu.

FERO61
    Ziyaretçi

adamada hak verin da yaaa...adam gelmis trabzona hamsi nedir bilmez...ama saka maka oda kendince haklidir arkadaslar ,ya takimin basina bi adam getirdinmi hemen göndermiceksin, benim felsefem bu adami tut bakalim ilk sene olmazsa 2.sene olur oda olmazsa 3. sene kesin olur...yani 3 sene icinde 1 sampiyonluk azmi? sonucta oda takimi zamanla tanir hale gelicek ..nedir bu ya ic camasiri gibi hoca degisikligi..bumu basari getircek , e senelerdir böyle yapmiyormuyuz hani nerde sonuc, yeter da artik bari ziya hoca kalsin 3-5 sene ...gelen gitmesin artik ...örnek ingiltere ligi

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

oh çok þükür kurtulduk hiç bi haklýlýðýda yok aldýðý para bi tarafýndan çýkar sora

Yaþ
    43

tarhin en berbat futbolunu takýmýmýza bu adam oynattý halilhodziçten beteri olmaz diyordum bu çýktý baþýmýza. çok þükür gitti. her tarafý haklý olsa ne olur be. bunun takýma oynatacaðý futbolu kafanýza göre takýlýn dese takým daha iyi oynar. resmen sabote ediyordu takýmý bütün dengelerini bozdu takýmýn ama ziya hoca cabuk toplayacak herkesi daha ilk maçta þaþýrtacak diye düþünüyorum

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Bu konuLarda hakLýydý ama hakLý oLmasý bir þey deðiþtirmez...

Ýlk defa sistemsiz bir takýmý oynatan hoca gördüm. Allah (c.c) bir daha göstermesin...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Temiz iþ yaptý 4 hafta yangelip yatarak ve insanlarý kudurtarak 600.00$ kim kazanýr?Böyle bi iþ bulsam bende giderim.Adam akýllý yorulmadan parayý cebe atýyo eee bizim baþkan gibi hayýrseverler bu dünyada çok!!!

Ýyi ki gitti. Yalnýz Musampa hakkýnda söyledikleri kafama takýlýyor. Burada çok haklýydý, lig baþlayalý kaç hafta olmuþ siz gidip kaç aydýr top oynamayan ve hazýrlýk dönemi geçirmemiþ futbolcu alýyorsunuz. Böyle profesyonellik olmaz!!! Hadi yönetim bir iyilik daha yap da istifa et, yoksa halimiz harap!!!

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý tsliseli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi ki gitti. Yalnýz Musampa hakkýnda söyledikleri kafama takýlýyor. Burada çok haklýydý, lig baþlayalý kaç hafta olmuþ siz gidip kaç aydýr top oynamayan ve hazýrlýk dönemi geçirmemiþ futbolcu alýyorsunuz. Böyle profesyonellik olmaz!!! Hadi yönetim bir iyilik daha yap da istifa et, yoksa halimiz harap!!!
    Arkadaþým herkes hata yapabilir ama Þunuda kabul etmek lazýmki bu yönetim herþeye raðmen çok iyi þeylerde yaptý.Tek yanlýþý transferdeki gecikmeydi bence lazaroniyi göndermekle en doðru iþi yaptýlar buda bir doðruydu.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya haklý yada haksýz bu adamýn adýný duyunca geriliyorum. bence fazla uzatýlmasýn kapansýn gitsin.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

lazaroni kadar kötü bir teknik direktöre sen haklýydýn büyüksün demek Trabzonspora ihanettir evet getirenlerde suç vardýr ama getirenler bu oyun sistemimin oynatmamýþlardýr

isaret parmagi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Lazaroni gibi bi teknik direktörün Trabzonspor da kredisi bu kadardýr..3 ayda cok büyükyanlýþlarý oldu..Ne kadar haklý olabilir ki...
    Konu isaret parmagi tarafýndan (09.09.2006 Saat 00:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)