Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Kimi Alsaydý Beðenirdiniz?

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Standart Yönetim Kimi Alsaydý Beðenirdiniz?

forumlarda konu baþliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagdaþ. musa buyuk hepsi eleþtiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartýsmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yýldýzýda alýnsa elestiriler devam edecekmi? bu takýmda eskiden kac tane ust düzey futbolcu transferi gordunuz?
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý hakanhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    forumlarda konu baþliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagdaþ. musa buyuk hepsi eleþtiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartýsmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yýldýzýda alýnsa elestiriler devam edecekmi? bu takýmda eskiden kac tane ust düzey futbolcu transferi gordunuz?
    o saydýðýn isimler arasýndan birtek çaðdaþ ve musa eleþtirildi. ben diðerlerinin eleþtirildiðine pek rastlamadým niye aldýlar diye?

kim alýnsaydý sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SOBIS
    Konu oguzkoc tarafýndan (01.09.2006 Saat 22:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    VERENA (KIRANKAÞ)

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu yönetim verdiði sözü tutmamýþtýr.Fatih Tekke'den aldýklarý parayla bu transferleri yapmýþlardýr.Fatih Tekke satýldýktan sonra yapýlan transferlere verilen paralar onu sattýklarý parayla eþdeðer deðil.

Böyle kulübü bende yönetirim.Herkez yönetir.

ENKRALTS
    Ziyaretçi

benim yönetimin almasýný istediðim iki adam 2 adam vardý.

1) ziya doðan

2) uður boral

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o saydýðýn isimler arasýndan birtek çaðdaþ ve musa eleþtirildi. ben diðerlerinin eleþtirildiðine pek rastlamadým niye aldýlar diye?

kim alýnsaydý sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SORBIS
    hangi futbolcu alýndýrsa bir kulp bulundu. yok sakat marcelinho iyi idiyse neden sattýlar bence sakar musamba futbol hayatý býttý trabzona kendini yamatýyor sakat kim bu gibi vb. seyler cok karsýlasdým bu konuyu acma geregi duydum... ocaktaki transfer mevsimine yeni futbolcular alýnabýlýr fýkýr beyan edelim dedim..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

iyi bir kaleci ve iyi bir teknikl direktor

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

Alýntý hakanhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önemli olan bol transfer yapmak deðil eksik olan yere nokta transferi yapmak böle yama yapmakla biþiy olmuyo tek tek incelersek alýnan adamlarý evet o zmn yönetim basarýlýdýr diyebiliriz ama bu en basit yol

her sey transfer olsaydý may kralýný yapýyodu sonucta kocaman bi hiç oluyodu

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

feindouno nun alýnmasýný çok isterdim. üstelik yattara onu ikna edebilirdi.

Mustafa Enez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

þu görüntü itibariyle futbolcu deðil de teknik heyet transferleri beðenilmiyor bence ve böyle düþünen bi taraftar da gayet haklý bence.bu kadroyu yönetemeyip oynatamayan teknik adam eleþtirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet baþarýlý ama tabi geç kalýnmasý yanlýþ.almanya kampýna giden kadro farklýýýýý,ligde oynayan kadro farklýýý,uefada oynayan kadro farklý.þu kadroyu oturtamazsa teknik heyet haklý olarak yine eleþtirilir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendi adýma alýnanlar hakkýnda eleþtiride bulunmak için erken. Bazýlarýnýn bende müspet intibalar býraktýðýný da söyleyebilirim. Transferlerin zamanýnda yapýlmamasý, yapýlan transferlerin doðru yerlere alýnan doðru kiþiler olup olmadýðý tartýþýlabilir. Belki klübün ekonomik yapýsý mazeret olarak gösterilebilir ama bu gecikmenin maliyetiyle elde ettiðimiz ya da edeceðimiz kârýn çok iyi gözden geçirilmesi gerekir. Çaðdaþ hariç alýnanlarýn hiçbirine itirazým yok. O da birkaç yönetimdir devam eden bir transfer yanlýþýnýn bir parçasý olduðu için. Bu forumun baþlýðý ile verilecek cevaplar ne kadar birbirini tutar bilmiyorum. Zira gölümüzden geçenlerle elimizden geldiði halde yapabileceklerimiz arasýnda çok ciddi bir fark var. Sanýrým bu baþlýðýn açýlma sebeplerinden biri forumda zaman zaman göze batan tek taraflý düþünce tarzýna tepki. Ama sorulan sorular da karþý bir tek taraflýlýk arz ediyor.

Alýnanlar verimli olmadýðý takdirde kim ya da kimler transfer edilmeliydi sorusuna yüzlerce cevap verilebilir. Tabiî sýnanabilirliði olmaksýzýn. Ben kendi adýma alýnmayanlar deðil alýnanlar için üzgünüm. Sözün özü:
    Keþke Lazaroni alýnmasaydý!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

yönetimi transfer yapmadý diye beyenmiyo deðilim.
    yönetim yönetemiyo diye beyenmiyorum.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý newsted_m Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu görüntü itibariyle futbolcu deðil de teknik heyet transferleri beðenilmiyor bence ve böyle düþünen bi taraftar da gayet haklý bence.bu kadroyu yönetemeyip oynatamayan teknik adam eleþtirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet baþarýlý ama tabi geç kalýnmasý yanlýþ.almanya kampýna giden kadro farklýýýýý,ligde oynayan kadro farklýýý,uefada oynayan kadro farklý.þu kadroyu oturtamazsa teknik heyet haklý olarak yine eleþtirilir.
    yönetimin tek elestirdigim noktasi transferler degil hepsi kaliteli futbolcular. yönetim yanlisi bence futbolcu transferlerýnden degilde. teknik direktör konusunda yapmiþdir herkesle ayný fikirim.. bence lazaronýnýn besýktas vede osasuna maclarý kalýp kalmamayacagýna ölcü olacakdir..

kutoz
    Ziyaretçi

Yönetim, kimi alsaydýnýz beðenirdiniz?

Yönetim, Teknik direktör olarak kimi alsaydýnýz beðenirdiniz?

Yönetim, alt yapýnýn baþýna kimi getirseydi beðenirdiniz?

Yönetim, Trabzonspor A.Þ.'nýn baþýna kimi genel müdür olarak getirseydi beðenirdiniz?

Delegeler, yönetime kimi seçseydi beðenirdiniz?

...

Bu sorular uzar gider. Herkesin de kendine göre haklý bir cevabý ve açýklamasý da vardýr bu sorulara. Ama asýl sorulmasý gereken sorular bunlar deðil malesef.

Trabzonspor, neden 23 yýldýr þampiyon olamýyor? Bunu irdelemek gerek. Birþeyler hep eksik kalýyor ve nedense birþeylere hep geç kalýyoruz...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Thumbs up

[Keþke Lazaroni alýnmasaydý![/QUOTE]

BUDUR!!!!!!!!!!!

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

zamanýnda atay aktug sampiyonlugu kacýrdýgýmýz sezonun ertesi sezonu 1 tane süper forvet 1 tanede marcelinho yada onun tarzý bi adam alsa sampiyon olurduk o sezon

ama o defansýn göbeðindeki adamý sattý forvet alamadý sen bu adama bi tane ii bi alacakken giti jun gibi genc de souza ve kahe gibi kapalý kutularýn peþinde kostu

diðer mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i aldý yama yaptý

yoktan yere fantaziler yani sonuc hüsran

uzun lafýn kýsasý cok transfer boþ transferdir

Nereden
    Ýstanbul

bu takýmý forma sokacak adam gibi bir teknik direktörü alsa sevinirdik

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

iþte içimizde lan acaba takýmý düzeltebilirmi yenilirsek kovulur mu kovulursa kim alýnýr,o aldýðý tazminatla tatil yaparken çatýr çatýr takýmý kim yönetir,bi kaos olur mu......diye bi tereddüt oluyor.yönetim kurulunun bile tam olarak hemfikir olamadýðý bi t.d. anladýðým kadarýyla bu adam ve bizim ona güvenmemiz isteniyo...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Laz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

ben sahsen Claudio Pizzaro ve Juan Pablo Sorini Trabzonda görmek isterdim....

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

ben kalede pletikosa
    forvette de þotayý isterdim o zaman süper takým olurduk
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Valla onu bunu bilmem ama Hýzýr gibi yetiþtin transfer baþlýðý kapandý millet ortada kaldý foruma iyi olmadý diyecekken yeni bir alan bulduk konuþacak

Bence ülke futbolunu tanýyan yerli bir td (Benim tercihim Samet Aybaba)

Bir menejer (Sinan Engin)

Brezilya'dan transfer yapabilen bir yönetici

Futbolcu ismi bir sürü var ama sadece pres yapsalar yine de iþ görür Türkiye'de

Eleþtrileri eleþtirirken kurunun yanýnda yaþýn yanmamasý lazým. Hakký verilse yeter
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

[
    diðer mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i aldý yama yaptý

evet bi de bu sorunumuz var arkadaþ.hepsi bi yana iyi bi kaleciyle maça baþlamak en azýndan bi puan demek.þu an jeff çok gereksiz bence madem yeni kaleci alýnmayacaktý en azýndan jeff biyerlere kakalanýp onun yerine orta sahaya bi yabancý daha alýnabilirdi.elin brezilyalýsý geliþeceðine bizim tolga geliþirdi.tolganýn eksiði de yok jefften fazlasý da yok.

Nereden
    Ýstanbul

yönetime aklý ve mantýðý yerinde olan birini de alsalar olurdu

bordoomavii
    Ziyaretçi

profofosyonel bi menejer,kaliteli bir hoca, klüpte her kademeye iþi bilen profsyonel adamlar alýnsaydý sevinirdim.bide kaleci ve i.akýn..

Nereden
    Ýstanbul

ya düþündüm düþündüm de
    ucu bucaðý olmayan ve tamamen gereksiz bir baþlýk olduðuna karar verdim bunun

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

[QUOTE=ARAF;444241]ben kalede pletikosa
    forvette de þotayý isterdim o zaman süper takým olurduk[/QUOThakan sukurun mýllý takýma cagrýldýgýna gore sota trabzona alýnabýlýrdý. gecen sene cok ýstemesýne ragmen alýnmamýsdý býze genc futbolcu gereklý dýye.. bence sota konusunda taraftara iþ düser nasýl besýktas taraftarý pascal noumayý tekrardan aldýrdýysa bunu býzým taraftar basarbýlýr.. tribünlere heyecan getýrecek sevgi aþilayacagýný herkesi birbirine baglayacagýna ýnanýyorum. neden olmasýnký ocaktaki transfer donemýnde. taraftar ýsterse alýnabýlýr...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)