Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 285 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Romanya 0 - 2 Türkiye | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Ne yalan söyleyim üzüldüm sonuca,
    hırsıza hırsız diyemeyenlerin mutlu olmasını istemiyorum,
    ülkem ileri gelenlerinin ve genelinin ahlak sorunu olduğu için rezil olsunlar istiyorum,
    kalan maçlarda da Romanya,olmadı Macarlar 2. olsun istiyorum.

F.Terim ganyotçusuna gelince,
    o da 2 yüzlü riyakar bir insan olduğu için hocalığına saygı duyamıyorum,
    Romanya galibiyetini de oyuncuların brütüslüğüne,a.avcı'ya ihanetine bağlıyorum(çok iyi oldu)
    normal şartlarda ne Romanya ne Macaristen bizim rakibimiz olamaz,
    daha düne kadar sahada afyonlanmış gibi gezenler şimdi köpek gibi saldırıyor,
    e öyle olunca da galibiyet kaçınılmaz oluyor,
    neyse bekleyelim bakalım,
    benim çok istediğim şey genelde olmuyor ama Allahtan umut kesilmez;
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Odabaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adeletin yerini bulması için dünya kupasına katılmasını isteyecek duruma düştükmü. Nasıl bir adalet sistemi üzerine kurulu ülkede yaşıyoruz.
    Şahsi olarak Dünya Kupasına katılma yolunda Milli Takımımızı destekliyorum. Ay yıldızlı forma kimsenin tekeli altında olamaz. Federasyona ya da başka bir kişiye kızıp milli takımı desteklememe gibi bir düşünce bende yok.
    Dolayısıyla adaletin yerini bulması için değil, milli duygular sebebiyle takımımızın Dünya Kupasına katılmasını istiyorum ve destekliyorum.
    O msj ıda desteklemeyen arkadaşların belki bir şekilde desteklemesine sebep olur diye yazdım. Çokta önemli değil yani.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aslında milli takımın brezilyaya katılacak olması TFF nin şike kararlarını onaylaması için ayrı bir baskı unsuru olabiir. çünkü brezilya hakkını kazanmış bir milli takım sırf şikecileri düşürmedi diye bu hakkı kaybetmesini kamuoyu hazmedemez. bu yönden de olaya bakmak lazım
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yine de takımı beğenmedim.
    Kaç yıldır doğru düzgün top oynanmıyor milli takımda aynı Trabzonspor işte.

Şansla mansla oyuncuların bireysel becerileriyle top oynamadan bişeyler yapmaya çalışıyoruz.
    Yoksa bu kadronun oynayacağı oyun bu değil.

Neyse ağır aksak da olsa inşallah yolumuza devam ederiz.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimilerine göre şansla, kimilerine göre gazla kimilerine göre küfürle başarılı oluyor densede Fatih Terim bu işi yapıyor.

Oyuncu tercihleri dün gayet iyiydi. İnşAllah da macaristan hollanda deplasmanında puan kaybeder bizde yolumuza devam ederiz.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kimsenin tuhafima gitmedimi volkan, onur, tolga ve alper boguslunun antrenman görüntüleri?
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimsenin tuhafima gitmedimi volkan, onur, tolga ve alper boguslunun antrenman görüntüleri?
    Neden tuhaf olacak ki?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tamam hepimiz kızıyoruz ama milli takım bu sonuçta yürek çekiyor izlemeye...her şeyi geçtimde hiç sevmediğim bir antröner olsada fatih hoca bu işi biliyor arkadaşlar...dün fatih hocanın yerine türkiyeden herhangi bir antröner olsa dakika 83 de gökhan töre yi çıkardığında yerine mevlütü almazdı...defansa ya da orta sahaya takviye yapardı..ama terim ne yaptı çıkardı gökhanı yine hücuma adam aldı ve kafadan topçularına defansa çekilmeyin mesajı verdi ve ben bu maçı istiyorum havası verdi...çıkıp birimiz iddaa edelim hadi başka bir teknik direktör bu tür bir değişiklik yapardı diye...çok sevdiğim şenol hoca olsa o an takımın başında sizce ne yapardı...bize böyle cesur korkmayan teknik direktör lazım...ben trabzonsporumu hep öyle tanıdım öyle sevdim sahada ısıran tuttuğunu koparan...ezilmeden azimle mücadele eden takımdı bir zamanlar trabzonsporumuz...şimdilere bakıyorumda sahada pısırık ne yaptıklarını bilmeyen futbolcular topluluğu ne taktik verdiği belli olmayan hoca...ne diyeyim...inşaallah bizide bir gün bulur korkusuz cesaretli bir hoca...
    t.akyildiz

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam hepimiz kızıyoruz ama milli takım bu sonuçta yürek çekiyor izlemeye...her şeyi geçtimde hiç sevmediğim bir antröner olsada fatih hoca bu işi biliyor arkadaşlar...dün fatih hocanın yerine türkiyeden herhangi bir antröner olsa dakika 83 de gökhan töre yi çıkardığında yerine mevlütü almazdı...defansa ya da orta sahaya takviye yapardı..ama terim ne yaptı çıkardı gökhanı yine hücuma adam aldı ve kafadan topçularına defansa çekilmeyin mesajı verdi ve ben bu maçı istiyorum havası verdi...çıkıp birimiz iddaa edelim hadi başka bir teknik direktör bu tür bir değişiklik yapardı diye...çok sevdiğim şenol hoca olsa o an takımın başında sizce ne yapardı...bize böyle cesur korkmayan teknik direktör lazım...ben trabzonsporumu hep öyle tanıdım öyle sevdim sahada ısıran tuttuğunu koparan...ezilmeden azimle mücadele eden takımdı bir zamanlar trabzonsporumuz...şimdilere bakıyorumda sahada pısırık ne yaptıklarını bilmeyen futbolcular topluluğu ne taktik verdiği belli olmayan hoca...ne diyeyim...inşaallah bizide bir gün bulur korkusuz cesaretli bir hoca...
    Aynı Şenol Güneş'i 96 'da Fenerbahçe maçında defansa çekilmedi diye suçladı yıllarca bu camia. Fatih Terim de 90. dk. da gol yiyebilir ve maç 1-1 bitebilirdi.

Sonuç odaklı milletiz biz. Kazanırsak haklıyız , kaybedersek ne yapsak haksızız.

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı Şenol Güneş'i 96 'da Fenerbahçe maçında defansa çekilmedi diye suçladı yıllarca bu camia. Fatih Terim de 90. dk. da gol yiyebilir ve maç 1-1 bitebilirdi.

Sonuç odaklı milletiz biz. Kazanırsak haklıyız , kaybedersek ne yapsak haksızız.
    Size katılıyorum.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Olay bana göre oynanan alanı olabildiğince kısaltmakta.Dün Romanya bunu yapamadı.Çok kopukluk oldu bloglar arasında.Biz golü atana kadar oynanan alanı kısa tuttuk.Defans bloğunu önde kurduk.Golden sonrada özellikle ön alanda yaptığımız baskı ile neredeyse tüm sahayı kullanarak hücum etmeye çalışan Romanya'nın çıkamamasına neden oldu.Terim'in Semih,Danny gibi süratli defans oyuncuları ile oynamasının sebebi de bu zaten.
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güzel söyledin Abi.
    Hamiş

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Macarlar Hollandada berabere kalirsa elveda Brazil! Su aralar da Hollanda pek iyi oynamiyor acikcasi, bizi yakabilirler!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Hollanda macaristana maçı vermez, biz yeneriz macaristan'ın önüne geçeriz ve son maç artık ölüm kalım maçı aklıma türkiye-isviçre maçı geldi

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçta yedek kaleci kimdi ???
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Ankara

96 da şenol hoca nın hiç bir suçu yoktu bence...hatırlarsanız 2.golde ta en uçtaki aykut atmıştı golü...o top oraya gierken tam kaleci dahil 6 kişinin önünden geçmişti biri de uzaklaştıramamıştı...yani şenol hoca o sene gayet güzel bir taktikle oynamıştı bence..zaten o seneden sonra şenol hoca da değişti taktik anlamda...hep korkarak oynattı çalıştırdığı takımları...
    t.akyildiz

Nereden
    Ankara

hem ben kesinlikle sonuç odaklı maçlara yorum yapmam..benim tek istediğim var takımım her maç çatır çatır top oynasın mücadele etsin sonunda zaten yüzde doksan kazanır haa yenilirsede öyle yenilgilere eyvallah derim..hepimiz son 2-3 senedir takımımızın halini görüyoruz...içimiz kan ağlayarak maçları izliyoruz...hiç sevmesemde beğenmesemde nefrette etsem şu 2-3 sezon da başımızda terim efendi olsa ha belki yine kötü takım olurduk ama hiç bir zaman sahada uyurgezer gibi dolaşan futbolcularımız olmazdı olamazdı...haksızsam söyleyin...sahada en azından rakiplarin dalga geçtiği durumda olmazdık...
    t.akyildiz

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her şeye rağmen Brezilya'ya gitmeliyiz. Sonuca sevindim.

Nereden
    Güney Amerika

Abdullah Avci gitmese iyiydi. Durduk yere strese soktular bizi.

Mazallah dünya kupasina falan katilir bunlar da sonra ugras dur.
    Gecti, istemem gelmeni.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda bazı futbol alimleri Gokhan için çöp diyordu
    Ben hala çöp diyorum. 2 tane maçla büyük topçu olunsaydı, ortalık dünya yıldızından geçilmezdi...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanırım Şenol Hoca da 96 daki maçtan çok etkilendi.
    O günden sonra daha tedbirli daha skoru korumaya yönelik oyuna yöneldi.
    Sonuçta insan, o kadar eleştiri aldı o maçtan sonra.

Futbol anlayışınıza ben de katılıyorum. O maçtan dolayı Şenol Hoca'yı da hiç eleştirmedim.

Takır takır hücum oynayan takım benim de hayalim.

canna52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yiğidi öldür hakkını yeme..

fatih terim yerine şenol güneş olsaydı bu sonuçlar gelmezdi.

adam türk futbolcusunun kafa yapısını çözmüş, veriyor gazı.

Nereden
    Kuzey Amerika

Terim'in teknik-taktik bilgisini yeterli bulmam,daha doğrusu Dünya üzerinde taktik-teknik bilgisini yeterli buldugum hoca sayısı nadirdir ama Terim bu Gaz Verme olayını Dünyada en iyi yapan Hocadır bana göre,

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GULER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macarlar Hollandada berabere kalirsa elveda Brazil! Su aralar da Hollanda pek iyi oynamiyor acikcasi, bizi yakabilirler!
    Onlara beraberlik değil galibiyet gerekiyor. 2 maçta 4 puan alırlarsa 18 yapıyorlar. Türkiye ve Romanya 2 maçta 6 puan alırsa 19 yapıyor...

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçta yedek kaleci kimdi ???
    Birçok kişi bunu bilmiyor ama Fifa geçtiğimiz sene tıpkı finallerde olduğu gibi ön eleme maçlarındaki maç kadrosunu 18'den 23'e çıkarmıştı. Dolayısıyla hem Tolga hem Onur yedek kulübesindeydi. 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde de bu durum geçerli mi bilmiyorum o zamanı gelince belli olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terim'in teknik-taktik bilgisini yeterli bulmam,daha doğrusu Dünya üzerinde taktik-teknik bilgisini yeterli buldugum hoca sayısı nadirdir ama Terim bu Gaz Verme olayını Dünyada en iyi yapan Hocadır bana göre,
    işte benimde demek istediğim bu..Şenol hocamız belki daha iyi taktisyendir terimden ama işte o pohpohlama işini ve türk futbolcusunun kafa yapısını terim efendi iyi çözüyor basma kalıplarda kalmıyor...değişik şeyler deniyor kaybederse bile eleştirilmiyor aksine oo bak değişik şeyler denedi diye pohpohlanıyor...şenol hocamızın maalesef en büyük talihsizliği bu satılmış medya en ufak yanlışında hep bel arkası vurmasıydı...terim olunca ses çıkartmazlar ama şenol hoca değişik bişe yaptı mı aman allahım ortalığı ayağa kaldırırlar...
    t.akyildiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)