Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 352 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gümüşhanespor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yürü be Gümüşhanem, kim tutar seni!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

04/02

Gümüşhanespor:3-1:Tarım Kredispor

oh tarım krediyi üçledik ve 4.sıradayız.31 puanımız var.haydi gümüş 2.lige
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2. yarıya ii başladı Gümüşhane. Tebrikler.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet gümüşhane ikinci yarıya iyi başladı rakıplerının puan kaybetmesıyle yukarı doğru yükseliş gösterdi artık gümüşhane halkının takıma daha fazla destek olması gerekiyor

gümüşhane kesinlikle bulunduğu yeri hak etmiyor daha yukarılarda görmek istiyoruz gümüşhaneyi en azından 2.ligde olması gerekiyor
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Nereden
    Ankara

çok haklısın aga.gerekli destek verilmeli bu takıma ve 2.lig b en kötü mümkünse(ki mümkün) 2.lig a.en güzeli süper ligde oynamalı bu takım.bunlar şimdi hayal gibi ama elbet bir gün gerçek olacak inş
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ollley be Bugsasi deplasmanda 2-1 yendik. Simdi Bugsasla ayni puandayiz. Haydi Arakli-Gümüshane beraber 2 b.ye
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Nereden
    Ankara

inş hayırlısı

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gümüşhane .. gümüşhane... gümüşhane... daha ne?
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Geliyor gümbür gümbür...

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sincan'da o kadar Gümüş taraftarı olacağını hiç tahmin etmezdim. Yaklaşık 250-300 kişi arka taraftaki prefabrik tribünleri doldurmuşlardı.
    Maçta 0-1'ken bir topçuları, 1-1 iken hocaları atılmasına rağmen bir pozisyonda Bugsaş'ın hatasında iyi faydalanıp 1-2'yi buldular.

Direk çıkamasalar bile play-off'ta da büyük şansları olacaktır.
    "dere coştu bir kere"

Nereden
    Almanya

3. Ligde cikma olayi nasil? Ilk iki direk cikiyor, 3. ve 4. play offlarami kaliyor?
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

@kelkitli29

buyur kardeş, federasyonun resmi talimat dökümanlarından:

2- Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligi müsabakaları sonunda, gruplarında birinci ve ikinci olan toplam 8 (sekiz) takım Lig B Kategorisine yükselirler.
    Ayrıca gruplarında 3ncü ve 4ncü sıraları alan toplam 8 (sekiz) takım kendi aralarında Lig B Kategorisine çıkacak iki takımı daha belirlemek üzere eleme müsabakaları grubunu oluştururlar.
    Eleme müsabakaları;
    Kur’a usulü ile,
    Tarafsız sahada,
    Tek maçlı eliminasyon
    usulüne göre oynanır.
    Eleme müsabakaları sonunda iki takım daha Lig B Kategorisine yükselmeye hak kazanır.
    3- Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligi müsabakaları sonunda, gruplarında son 2 (iki) sırayı alan toplam 8 (sekiz) takım, Türkiye Profesyonel Üçüncü Liginden illerindeki en üst amatör lige düşerler.
    4- 2006 – 2007 Sezonu Amatör Takımlar Türkiye Şampiyonası müsabakaları sonunda 8 (sekiz) takım Federasyonca belirlenen Profesyonellik kriterlerini yerine getirmek kaydıyla 2007 – 2008 Sezonunda Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine alınır. Profesyonellik kriterlerine sahip olmayanların yerine, bu şartları taşıyan bundan sonraki sırayı alan takım, Profesyonellik Kriterlerine sahip ise, Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine alınabilir. Değil ise, sırası ile bundan sonraki sıraları alan takımların durumuna bakılır.
    Türkiye Profesyonel Liglerinde takımı bulunan kulüplerin Amatör Takımları, Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine yükselmeye hak kazanırlarsa, yerine daha sonraki sırayı alan ve profesyonel takımı bulunmayan kulüplerin takımları Profesyonellik Kriterlerine sahip ise alınırlar.
    "dere coştu bir kere"

Arrow Bugsaş maçında Gümüş tribünleri

Fotografta çok iyi seçilmese de, karşıdaki yoğun siyahlık Gümüşhane tribünüydü. Çok sağlam bir grup oluşturmuşlar, iyi ses çıkarıyorlardı.
    Tribünün önündeki kırmızılar ise, 2.golden sonra tribünlerle sarmaş dolaş olan Gümüş'lü futbolcular
    "dere coştu bir kere"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başarılar Gümüşhanespor'a...

Nereden
    Ankara

bu hafta 0-0 kaldık maalesef buğsaşla fark açıldı 2 puana

Nereden
    Almanya

Olsun Olsun deplasmanda yenilmemek iyi sonuctur. Haftaya kazanip yola devam insallah. Helal olsun cocuklar

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gümüşhane Trabzon'dan sonra oransal olarak en çok Trabzonsporlunun bulunduğu şehirdir sanırım. Gerçek manasıyla kardeş şehrimizdir. Zaten Osmanlı döneminde de Trabzon Sancağı'na bağlıydı.

Gümüşhanespor'un yolu açık olsun. İnşallah üst liglere tırmanırlar.
    doğru tespit.bu başlığı yeni gördüm üçbeş mesajı ard arda yazmak isterim..
    ama can basten arkadaşın tespiti yerden göğe doğrudur.
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben buna inanmıyorum.Gümüşhanede aşırı derecede gs sempatizanlığı var.son 2 sezondur ofspor maçları için gümüşhaneye gidiyorum gümüşhanespor seyircisi maça kırmızı beyaz gümüşhane formasıyla değil sarı kırmızı gs formasıyla geliyor.

Ayrıca gümüşhane karadeniz birliği için kara bir lekedir.

2 Sezon önce Giresunspor ligin son maçında gümüşhanespor u satın alıp Ofspor u 2.ligden etmişti.Bu yüzden antigümüşhane diyorum
    çok yazık arkdaşım..nereden buldun bu istastistiği bilmiyorum ama gümüşhaneli olanların ilk tercihi trabzonspor olmuştur.ardından her karadeniz şehrinde olduğu gibi febe dir ne yazık ki ama bu gs olayı nerden çıktı bilmiyorum.hatta bi ara ali samiyende GÜMÜŞHANELİ ASLANLAR PANKARTI vardı valla ben gülerdim neredeymiş bu aslanlar diye,hatta komplo olduğu bana daha mantıklı geliyodu.
    son olarak şunu da söyliyim;sevgili arkadaşım giresuna maç satıp of u düşürmüş diyosun ve karadeniz in lekesi diyosun gümüşhaneye, ben böyle bi konuda bilgi sahibi değilim ama yakıştırman hiç hoş değil diyerek giresun iç anadolu da mı diye de sormak istiyorum:-)

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün karadeniz takımları birlikte inşallah 1,lige yükselir
    kardeşim ne güzel özetlemiş bakın:-)
    ama gümüşhane çok küçük bir şehir gerçekten yani biraz daha gelişmiş ve büyük olsaydı birkaç sene önce aydın doğan 2. ligden düşmeye izin vermezdi,1. lig de gelirdi:..sağlık olsun...bordo mavi olsun!!!

Alıntı cicero9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sincan'da o kadar Gümüş taraftarı olacağını hiç tahmin etmezdim. Yaklaşık 250-300 kişi arka taraftaki prefabrik tribünleri doldurmuşlardı.
    Maçta 0-1'ken bir topçuları, 1-1 iken hocaları atılmasına rağmen bir pozisyonda Bugsaş'ın hatasında iyi faydalanıp 1-2'yi buldular.

Direk çıkamasalar bile play-off'ta da büyük şansları olacaktır.
    cicero kardeş ben de sincanda oturuyorum,sincanda gümüşhaneliler sayıca çok fazladır.o gün maça gidemedim akşama trabzonun maçı vardı,bmn ankara olarak trabzon vakfında izlediğimiz için ben de oraya gittim,sonra haberim oldu gümüşhanenin sincanda olduğundan.ama kuzenim falan gitmiş ve gümüşhaneden de iki otobüs kaldırıldığını söyledi bana.çok sevindim valla.
    yani sincanda ve ankarada gümüşhaneliler ve gümüşhaneliler federasyonu etkin ve kalabalıktır trabzon kadar olmasa da yayıldık türkiye ye daaaa:-)

Nereden
    Gümüşhane

atta maça gitmemen ii olmamış o bahsettiğin otobüsler gümüşhaneden değil istanbuldan geldi bahsettiğiniz gibi 250 300 kişi deil 1000 kişi vardı ancak ankaradan beklenilen düzeyde taraftar gelmedi
    http://www.gumushanespor.com/video2.html
    buda videomuz

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Atta .. GÜMÜŞHANE'nin neresindensin?...
    Gidenlere, destek verenlere helal olsun diyorum! Sağolsunlar! GÜMÜŞHANE'den otobüs kaldırılsaydı keşke..yoksa birçok kişiyi getirtirdim! Daha da kalabalık olabilirlerdi. Çünkü takımın Ankara' olduklarından büyük bir ihtimal haberleri yoktu! Yoksa bi o kadar kişi daha gelirdi! ..Sincan sahasını biliyorum. Oraya sürekli bizim maçları veriyorlar! Hani Yenimahalle'de bi saha olsa inanın oraya gelenlerin iki katını getirirdim!
    Başarı diliyorum takımıma!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Alıntı akturco29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atta maça gitmemen ii olmamış o bahsettiğin otobüsler gümüşhaneden değil istanbuldan geldi bahsettiğiniz gibi 250 300 kişi deil 1000 kişi vardı ancak ankaradan beklenilen düzeyde taraftar gelmedi
    http://www.gumushanespor.com/video2.html
    buda videomuz
    akturco kardeş doğrudur gümüşhaneden geldiler diye beni de kuzenim yanlış yönlendrdi demek ki..heyecandan işte:-)
    ama guci29 un da dediği gibi ankaradakilerin eminim benim gibi haberi yoktur çünkü o stadın abartısız tamamını doldurur sırf sincan gümüşhanelileri:-)
    neyse sağlık olsun bi dahakine.

Alıntı guci_29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atta .. GÜMÜŞHANE'nin neresindensin?...
    Gidenlere, destek verenlere helal olsun diyorum! Sağolsunlar! GÜMÜŞHANE'den otobüs kaldırılsaydı keşke..yoksa birçok kişiyi getirtirdim! Daha da kalabalık olabilirlerdi. Çünkü takımın Ankara' olduklarından büyük bir ihtimal haberleri yoktu! Yoksa bi o kadar kişi daha gelirdi! ..Sincan sahasını biliyorum. Oraya sürekli bizim maçları veriyorlar! Hani Yenimahalle'de bi saha olsa inanın oraya gelenlerin iki katını getirirdim!
    Başarı diliyorum takımıma!
    guci gümüşhane merkez.sen nerden??bi de helal sana hem futbol aşkı hem bordo mavi aşkı için.
    bizim maçlar derken bizzat oynadığın maç türünden bişe mi kastettin anlamadım ama gerlirsen senin takımı da izleriz:-)

Güm Güm Gümüş..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)