Sayfa 32 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 SonuncuSonuncu
Toplam 824 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olimpiyat 2020 | Tokyo

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza Kayaalp bölüm sonu canavarı karşısında ne yapar? @Manu61

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza Kayaalp bölüm sonu canavarı karşısında ne yapar? @Manu61
    Başımızın belası Yaşı 38 oldu ama yarı finale kadar çok rahat geldi. Güreşi bıraktığı zaman hanemize bir altın madalya eklemiştim ama kötü bir sürpriz yaptı bize

Rıza rakibini herkesten daha iyi tanıyor, artık kazanmalı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

Efsane yine kazandı. 2012, 2016 ve 2021, Rıza hep aynı rakibe yenildi ve bu maçlarda tek bir puan bile alamadı. Mijain Lopez olmasaydı muhtemelen Rıza 3 altın madalya kazanırdı.

Saygı duyulacak bir sporcu ve 4. Olimpiyat şampiyonluğuna gidiyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane yine kazandı. 2012, 2016 ve 2021, Rıza hep aynı rakibe yenildi ve bu maçlarda tek bir puan bile alamadı. Mijain Lopez olmasaydı muhtemelen Rıza 3 altın madalya kazanırdı.

Saygı duyulacak bir sporcu ve 4. Olimpiyat şampiyonluğuna gidiyor.
    Bu adam bildiğin HULK hocam Rıza nasıl yensin veya herhangi bir sporcu nasıl yensin bu adamı.

Adamda hem boy var hem iri, kolları bacakları da çok kalın. Hakikaten bölüm sonu canavarı resmen. Bu adama yenildi diye kimse Rıza'ya laf etmesin.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Samsun

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam bildiğin HULK hocam Rıza nasıl yensin veya herhangi bir sporcu nasıl yensin bu adamı.

Adamda hem boy var hem iri, kolları bacakları da çok kalın. Hakikaten bölüm sonu canavarı resmen. Bu adama yenildi diye kimse Rıza'ya laf etmesin.
    Artık 39 yaşına geldiği için biraz ümitlendik ama yine ders verdi.

Adam Rio'dan sonra güreşi bıraktığını söyledi, hatta Rıza'yı olimpiyatlara hazırlaması için Türkiye'ye davet edildi. Birlikte antrenmanlar yaptılar. Antrenmanlar sırasında "ulan ben bunu yine yerim" diye düşünmüş olabilir
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Riza bronz alabilir mi peki ?

Nereden
    Samsun

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Riza bronz alabilir mi peki ?
    Moral bozukluğu olmazsa banko alır.

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

39 yaşında bir adama 3. kez yenilmeyeceksin hocam. Ben tebrik edemiyorum Rıza'yı, kusura bakmasın. 5 yıl şu adama karşı hiçbir şey geliştirmemiş mi? Nasıl hiçbir fark yaratamaz anlamıyorum.

Nereden
    Ankara

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    39 yaşında bir adama 3. kez yenilmeyeceksin hocam. Ben tebrik edemiyorum Rıza'yı, kusura bakmasın. 5 yıl şu adama karşı hiçbir şey geliştirmemiş mi? Nasıl hiçbir fark yaratamaz anlamıyorum.
    Görüştür tabi ki saygı duyarız ancak gücün de bir sınırı var hocam

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

valla açikçasi güç falan tamam ama sonuçta ayni siklette ayni kategorideler yâni... bu sporda az çok teknik yok mu var, e yillarca hiç mi bu tarz rakibi çözecek teknik gelistirmezsin ? ne bileyim belki saçmaliyorum ama bana öyle geliyor...

yenildigine sirf akpye yalakalik yaptigi için sevinenlerin olmasi üzücü, ama kendi bu durumdan rahatsiz midir sanmiyorum, ama yanlis isler bunlar... milletvekilligine mi oynuyordun nedir yâni... tesekkür et geç, fazlasina ne gerek var ?
    öte yandan Mete Gazoz'un sonrasinda da nedir yâni 10.yil marsi çalmalar falan, ordaki kokona tayfa da baska seyler pesinde... valla biktim bu saçmaliklardan yaa...
    Mete olimpiyat sampiyonu, kutlamalarda yasa Mustafa Kemal pasa yasa,, ne alâka ? bu kafayi degistirmeden sonra bir nâne olmaz...

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suç rıza da değil Lopez insan değil, lopez i güreş üstü farklı bir kategoride yarıştırmak lazım Rıza ne yapsın. Lopez hayvanı onun dönemine denk geldi.Ulan başka birisi olsa Rıza her türlü yer ama bu herif biri değil insan değil anasını satayım onunla güreşilirmi üstüne ağ atıp yakalarsın bacağını halatla gerip yere düşürürsün anca onu.
    Ayrıca rıza yenildi diye sevinen zillet kokonalarını lopes dürtsün hoşlarına gider zaten.
    Konu TS FAN tarafından (01.08.2021 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    İstanbul

valla açikçasi güç falan tamam ama sonuçta ayni siklette ayni kategorideler yâni... bu sporda az çok teknik yok mu var, e yillarca hiç mi bu tarz rakibi çözecek teknik gelistirmezsin ? ne bileyim belki saçmaliyorum ama bana öyle geliyor...

yenildigine sirf akpye yalakalik yaptigi için sevinenlerin olmasi üzücü, ama kendi bu durumdan rahatsiz midir sanmiyorum, ama yanlis isler bunlar... milletvekilligine mi oynuyordun nedir yâni... tesekkür et geç, fazlasina ne gerek var ?
    öte yandan Mete Gazoz'un sonrasinda da nedir yâni 10.yil marsi çalmalar falan, ordaki kokona tayfa da baska seyler pesinde... valla biktim bu saçmaliklardan yaa...
    Mete olimpiyat sampiyonu, kutlamalarda yasa Mustafa Kemal pasa yasa,, ne alâka ? bu kafayi degistirmeden sonra bir nâne olmaz...
    Bir noktaya kadar katılıyorum. Başarılarımızı bile kutuplaştırdık. Ülke adına çok üzücü.

Nereden
    İstanbul

Ben sporda en üst noktaya gelmek için eleştiri yapmayı bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer A Milli Futbol takımı puan alamadan turnuvadan dönünce yerin dibine sokuluyorsa Rıza Kayaalp de 39 yaşına gelmiş bir rakibine 3. kere final verdiği için eleştirilmeli. Yine Rıza madalya alacak ama bazı atletlerimiz var. Üzülüyorum. Yerlerine sporcu yetiştiremediğimiz için de üzülüyorum.

Mesela halterde geldiğimiz nokta. Kim var bu federasyonun başında ve hala nasıl görev yapabiliyor. Böyle erozyona uğrayan bir yapı olamaz. Keza güreşte de bir düşüş var gibi. Zamanında olimpiyatlardan 7 altın çıkarmış bir dalda şuan maalesef eski günleri mumla arıyoruz.

Tersi olarak jimnastik, boks ve yüzme federasyonlarını da tebrik etmek lazım. Aklımıza gelmeyecek başarılar yaşatıyorlar bize.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sporda en üst noktaya gelmek için eleştiri yapmayı bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer A Milli Futbol takımı puan alamadan turnuvadan dönünce yerin dibine sokuluyorsa Rıza Kayaalp de 39 yaşına gelmiş bir rakibine 3. kere final verdiği için eleştirilmeli. Yine Rıza madalya alacak ama bazı atletlerimiz var. Üzülüyorum. Yerlerine sporcu yetiştiremediğimiz için de üzülüyorum.

Mesela halterde geldiğimiz nokta. Kim var bu federasyonun başında ve hala nasıl görev yapabiliyor. Böyle erozyona uğrayan bir yapı olamaz. Keza güreşte de bir düşüş var gibi. Zamanında olimpiyatlardan 7 altın çıkarmış bir dalda şuan maalesef eski günleri mumla arıyoruz.

Tersi olarak jimnastik, boks ve yüzme federasyonlarını da tebrik etmek lazım. Aklımıza gelmeyecek başarılar yaşatıyorlar bize.
    Grekoromen güreşin dinamikleri bambaşka, her sporun olduğu gibi. Lopez de bir olimpiyat efsanesi.
    +
    Takım sporlarıyla olimpik/amatör sporcular bir tutulamaz.
    Her yıl aylarca ailesinden uzak kamplarda zaman geçiren, çocuk yaştan beri sosyal hayatını sıfırlayan insanların isteğini ya da azmini sorgulayacak halim yok.

Rıza'nın da 5 yıldır bu anın hayaliyle uyduğuna eminim. Velhasıl 12-13 yıldır kilosunun top 2 isminden birinin yerine güreşçi yetiştirmemize de gerek yok, ona eleştiri(!) yapmaya da.

Nereden
    Samsun

Rıza Kayaalp ve Yasemin Adar bronz madalya kazandı.

Yasemin fena tuş etti
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

4. ve 5. madalyamız Rıza ve Yasemin ile geldi. Serbestte de 2 madalya alabiliriz.
    Konu Abdülkadir Kılıç tarafından (02.08.2021 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Karsten Warholm inanılmaz bir şey yaptı. Atletizm ve olimpiyatların yeni yıldızı. Acaba daha ne kadar geliştirebilir rekoru?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Böyle mesajlara gerek yok. Kızlar olağanüstü bir iş başardılar. Herkesin paylaşımı kendini bağlar, milli takımda oynayan insanların da bir taraftarlık duygusu olduğunu unutmamak gerekir.
    Öyle taraftarlık duygusunun içine etsinler.. hadi futbolcuları anladık da gerisi saçmalık... takım iyi iş yapmış olsa da ağır favori olduğu maçta yarı final yapmalıydı... kurâ şu bu bizim takım aksine çok şanslıydı ama değerlendiremediler... yazık ettiler bronz alabilirdik rahat

Nereden
    Ankara

Öyle taraftarlık duygusunun içine etsinler.. hadi futbolcuları anladık da gerisi saçmalık... takım iyi iş yapmış olsa da ağır favori olduğu maçta yarı final yapmalıydı... kurâ şu bu bizim takım aksine çok şanslıydı ama değerlendiremediler... yazık ettiler bronz alabilirdik rahat
    Dünyanın en iyi 8 takımı arasındasın (hatta daha da yukarıdasın), seviyeyi buralara getiren de bu kızlar. Sayısız turnuvada en iyi orta oyuncu seçilen bir Voleybolcuya bir milli değere sırf tuttuğu takım yüzünden böyle saçma eleştiri olmaması lazım. Ama normal karşılıyorum çünkü bizim ülkede taraftarlık bu. Hangi dalda olursa olsun, yenildiğin zaman rakibe saygı duymayı bilmiyoruz.

Favori demek kesin kazanacaksın demek değildir, ayrıca favori falan da değildik, sadece zor takımların arasından görece daha kafa kafaya oynayacağımız bir rakip geldi o kadar. Maç da zaten kafa kafaya olmuş.

Buraya kadar verdikleri mücadele için tebrik etmek bu kadar mı zor.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Dünyanın en iyi 8 takımı arasındasın (hatta daha da yukarıdasın), seviyeyi buralara getiren de bu kızlar. Sayısız turnuvada en iyi orta oyuncu seçilen bir Voleybolcuya bir milli değere sırf tuttuğu takım yüzünden böyle saçma eleştiri olmaması lazım. Ama normal karşılıyorum çünkü bizim ülkede taraftarlık bu. Hangi dalda olursa olsun, yenildiğin zaman rakibe saygı duymayı bilmiyoruz.

Favori demek kesin kazanacaksın demek değildir, ayrıca favori falan da değildik, sadece zor takımların arasından görece daha kafa kafaya oynayacağımız bir rakip geldi o kadar. Maç da zaten kafa kafaya olmuş.

Buraya kadar verdikleri mücadele için tebrik etmek bu kadar mı zor.
    tebrik etmek sorun degil ederiz de, peki bizim sporcularin futbolcularin hiçbir paylasim yapmamasini da elestirelim o zaman, ki ben elestiriyorum...
    millet sov yapacak, biz yenilen hakkimiz hakkinda bile konusamayacagiz, bu nasil is ? alistik milletin enâyisi olmaya...
    siz zannediyorsunuz ki o kesim bizim sporculari destekliyor, umurlarinda bile degil...
    bize saygi mi gösteriliyor da biz saygi gösterelim...

Nereden
    Ankara

Önemli olan bizim sporcuların paylaşıp paylaşmaması değil, kimseye neden paylaşmadın diye soramazsınız.

Ayrıca, sabahtan beri her yerde Busenaz ve Buse Naz ile ilgili paylaşımlar var, ikisi de Trabzonlu ve ikisi de finale çıktı. Herkes de ayrım yapmadan paylaşıyor.

Ancak size göre, bu arkadaşlar finali kaybederlerse ikisini de gömelim. Bu mudur sizdeki spor ve rekabet algısı?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Önemli olan bizim sporcuların paylaşıp paylaşmaması değil, kimseye neden paylaşmadın diye soramazsınız.

Ayrıca, sabahtan beri her yerde Busenaz ve Buse Naz ile ilgili paylaşımlar var, ikisi de Trabzonlu ve ikisi de finale çıktı. Herkes de ayrım yapmadan paylaşıyor.

Ancak size göre, bu arkadaşlar finali kaybederlerse ikisini de gömelim. Bu mudur sizdeki spor ve rekabet algısı?
    yok yok onlara bir sey dedigim yok... Cakiroglu fb sporcusu olsa da bir sey diyemiyorum boks sonuçta, bizde imkanlar kisitli olabilir ya da ne bileyim... tabi kendisi o 2011 ile ilgili paylasim yapmadigini varsayarak yaziyorum yoksa düsüncelerim ayni olur...
    gümüs alirlarsa canlari sag olsun ama mutlak favoriler ikisi de altinla dönmeli

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

4 güne 4 altın sığar mı acaba? Hadi bakalım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 güne 4 altın sığar mı acaba? Hadi bakalım.
    3 tane kesin bekliyorum. Ayrıca karateden de podyum bekliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)