Sayfa 20 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20 21 22 30 ... SonuncuSonuncu
Toplam 824 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olimpiyat 2020 | Tokyo

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2024 için tavsiyem:

aziz yıldırım olimpiyat komitesi başkanı yapılsın. tabi şekip ve mecnun gibi yamakları da yönetimde yer alsın. arkamıza yaslanıp keyfini çıkaralım
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor Ahlakının yerle bir olduğu ülkeye Olimpiyat beklemek..
    bide üstüne türk değilmisiniz acitasyonu yapmak

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Standart Olimpiyat 2020 | Tokyo ve İstanbul Finalde! Evsahibi belli oluyor!

Rte: bu olimpiyatlari yunanlar icat etmisler yeni ögrendim bilseydim VALLAHI aday olmazdik....
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elin gavuru kazanacağına biz kazanaydık eyi olurdu.
    Asıl Gavur el olan değil, müslüman geçinip adaleti katledenlerdir, hemde gavurun en önde gidenidir

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murat Varol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen eşimin yanında hüngür hüngür ağladım Karabük maçından sonra.
    bunlari yasatan, sikeciler ve onlarin savunuculari, Milli hassasiyetten bahsetmesin, bizim Milli hassasiyetlerimiz bu kisilerden kat be kat fazladir, ne zaman Milli hassasiyetlerimizi öne çikaracagimizi iyi biliriz, kimse olimpiyat su bu katkiyi verecekti demesin
    hatirlayin gelecek avrupa kupasi için fransa ile finale kaldik oylamada ve 8e 7 oyla kaybetmistik, orada da Sarkozy lobisi galip geldi resmen sike vardi hatta fransa oyunculari sonucu önceden biliyordu, o sikeye o hileye laf atanlar kendi memleketlerinde olan sikeyi örtpas edip 2yüzlülüklerini ve menfaatçi yönlerini ortaya dökmüs oluyorlar, sonra da karsimiza çikip spor ülkesiyiz de sunu bunu hak ediyormusuz da, ulan sen kendi ülkende adaleti saglayamamissin adamina göre muamele nabza göre serbet mantigiyla hareket etmissin sonra da utanmadan hak mak diyorsun hadi ordan lan sen kimsin ??

Japon sike mike yok bizde dedi diye ayip etti diyenler olabilir, ama bir düsünün tersi olsaydi bizim basbakan o laf ustasi basbakan öyle bir ballandirirdi ki bu olayi, burda ha ha ha kahkaha atip Japonlar'la dalga geçen giç gillari sevinçten yerlere serilirdi ama islerine gelmeyince tu ka ka oldu hee miii

bizdeki akp zihniyetinin sikeci zihniyetten farki yok, fark sudur onlar aziz ne derse dogrudur bizde ise bosbakan ne derse o, yanlistir dogrudur düsünmek yok tabi....

neymis bu iktidar olmasaydi sike olayi olmazdi bile, ulan olay olmasaydi kimsenin haberi olmasaydi ne sikeye kafayi takardik ne de bugün bu halde olurduk, sike olayinin patlak verip te sonuca baglanmamasi en kötü sonuç oldu bizim adimiza, tek olumlu yönü tabi olumlu denirse ona, sikebahçe kelimesinin ortaya çikmasi ve onlarda iyice dalga geçip Dünya'ya rezil olmalarini görmemiz olmustur her ne kadar 2-2 olayindan sonra yeterince rezil olmus olsalar da

haaaa tabi bunlar olimpiyati alamadik diye kina yakmak için bir sebep degildir, üzülmemem için bir sebeptir ama o kadar yani, öyle olley iyi ki almadik demem ama almadik diye de üzülmem arkadas.... üzülenler sikebahçe'ye de üzülsünler o zaman avrupa kupalarindan men edildiler ve puan getiremeyecekler diye, yerlerine rum takimi alindi diye, buna Milli mesele olarak bakmamiz lazim diye, üzülün o zaman haydi

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan Sonra "Kapalıçarşıyı"ı Soran Japonları Dolapdere'ye Göndermeyen Müptezelerdir
    Süper süper

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Kader KORELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, çok basit düşünüyormuşsun, herkes doping kullanıyor Türkiye'de, dopingsiz sporcu yok, çok haklısın. Öyle münferit olayları takılı kalmıyorum ben, genele bakıyorum, geleceğe bakıyorum.
    Türk futbolunun da temiz olduğunu düşünüyorsun o zaman sen. Hem de çok geniş bir açıyla. fenerbahçe münferit bir şekilde şike yaptı, kötü olan o futbol ise tertemiz.

Çok farklı düşünüyoruz ve bu konuda iyi ki seninle aynı fikirde değilim. Bu konuda basit ve sığ düşünmeyi seninle aynı fikirde olmaya tercih ederim. Selamlar.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rte: bu olimpiyatlari yunanlar icat etmisler yeni ögrendim bilseydim VALLAHI aday olmazdik....
    abi sesli güldüm valla.. beklenir böyle bi açıklama

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya Kader daha bugün doping kullanmış hidayet milli maçta ilk 5 te yer aldı sahadaydı ya

Bu sadece futbolda değil sporun her alanında biz batmışız abi halterde atletizmde felan daha yeni doping skandallarımız çıkmadımı sanki ??
    Ben bunları doğru mu buluyorum sanıyorsnuz, bana da kalsa Tokyo özellikle spor ahlakından dolayı haketti, ama kazansak çok şeyler değişirdi düşüncesindeyim, sevinecek bir durum yok, aksine bu tür olayları daha fazla yaşamamak adına güzel bir fırsattı, onu anlatmaya çalışıyorum.

Nereden
    İstanbul

Sporu sadece gs- fb derbisi olarak gören, şike, doping ve ırkçılığın yapıldığın bir ülkeye Olimpiyat vermez adamlar.
    Olsun isterdim ama hayırlısı olmuş.
    Son 21 Yaş altı Dünya Şampiyonasındaki ilgi nedeniyle zaten rezil olmuştuk, yeni bir rezillikten daha kurtulmuş olduk böylece.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir sonraki olimpiyat komitesi başkanı tüpçü olursa şansımız artabilir
    Attan inip eşeğe bindik!

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Erhan Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl Gavur el olan değil, müslüman geçinip adaleti katledenlerdir, hemde gavurun en önde gidenidir
    ki o elin gavuru Türkiye'de ahlaksızlığa, hırsızlığa verilmeyen cezayı verdi..

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyse 2020deki olimpiyatta daha çok çalışıp daha çok doping ve şike yaparsak belki bidahakini verirler

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

U20 Maçlarına Giden Yok, Akdeniz Oyunlarında ki Sporcuların Dopingli, Fb ve Bjk şike damgası yemiş daha ne olimpiyatından bahsediyorsunuz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon’da 14 ülkeden 50 kadın sporcunun katıldığı Trabzon Cup Tenis Turnuvası tamamen boş tribünler önünde oynanıyor.

Bu ve bunun gibi birçok organizasyonlar yaptık. Bizde henüz futbol harici spor kültürü yok arkadaşlar.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Nereden
    Almanya

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk futbolunun da temiz olduğunu düşünüyorsun o zaman sen. Hem de çok geniş bir açıyla. fenerbahçe münferit bir şekilde şike yaptı, kötü olan o futbol ise tertemiz.

Çok farklı düşünüyoruz ve bu konuda iyi ki seninle aynı fikirde değilim. Bu konuda basit ve sığ düşünmeyi seninle aynı fikirde olmaya tercih ederim. Selamlar.
    Nerden çıkarıyorsun temiz olduğunu düşündüğümü? Durup dururken hiç alakasız bir şey atıyorsun ortaya, dediklerim de hangi sözlerim ona işaret ediyor? Nevin Yanıt'a Fenerbahçeli demelerini kafana takmışsın ben de onun için dedim öyle münferit olayları takmıyorum ben diye, böyle saçma bir şeye takılıp da Olimpiyatların Türkiye'ye verilmemesini mi isteyecem yani, bu mudur?

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

O kadar YATIRIM yaptık neden bize vermediler,

Acaba DELIL mi yok tu hahahahaha

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer olimpiyatı alsaydık o zaman şike için IOC devreye girebilirdi.. ben en çok bundan dolayı istemiştim..
    Attan inip eşeğe bindik!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ben tokyo da yaşiyorum olum sizin 500 yıl önünüzdeyiz 8.5 deprem olunca koltukta hiç kıpırdamadan çay içiyoruz.yollardaki çöpleri bile robotlar temizliyor.siz ise gecekonduların arasında olimpiyatlara talip oluyosunuz + şike var, doping var, ırkçılık var, halk devlet çatışması var sen gelme ahahahah ahaha hahahahah ahah

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sınırden japon balıgımı oldurdum
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burda herkes futboldaki olayları vurguladığından vurguluyorum İlker, spor futboldan ibaret değil, sanki Olimpiyatları değil Futbol Dünya Kupasını konuşuyoruz.
    Valla sevgili Kader,ben 2016 Avrupa şampiyonasına Trabzon aday şehir seçilmediği günden beri Türk sporuna,3 Temmuz sürecinden sonra da Türk futboluna soğuğum.

Belki de ben ve de benim gibi düşünenler yanlış düşünüyor ama sana bir şey söyleyeyim .

Eşref Apak Atina olimpiyatlarında bronz madalya alınca sevinçten elimdeki bardağı kırmıştım,elim kesilmişti.

Şimdi ise alakam yok açıkçası.

Burada tartışılması gereken,benim bu hale gelmemin normal olup olmadığı mı,yoksa beni bu duruma getiren olaylar zincirinin üzerimde ne gibi bir etki bıraktığı mıdır?

Bence ikincisi....

Sen de kendince haklısın ,herkes kendine göre haklı....

Bunlar gözardı edilecek şeyler de değil.
    Kabul etmek lazım...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2020 olimpiyatlarını kazanamasak bile bu tesisler yapılacak demişlerdi değil mi?
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı OFLUTS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tane Forum yöneticisi bir tane bmn yöneticisi ciksin Türkiye kaybetti diye üzüldüm desin ben de Adam degilim. Bunu marjinal olmayan diger üyeler iyi takip etsin ve düsünsün. Burada kimler neyi yönetiyor, ne yapmak istiyor iyi talip etsinler.
    Takip ediyoruz kafanı yorma,bilinçli Trabzonspor taraftarı da forum yönetimiyle aynı hisleri paylaşıyor.Milli takımları da tutmuyoruz,olimpiyatı da desteklemiyoruz.Trabzonsporlu olmak bunu gerektirir,aksini düşünen Türkiyede olan bitenin farkında değildir benim açımdan...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bunları doğru mu buluyorum sanıyorsnuz, bana da kalsa Tokyo özellikle spor ahlakından dolayı haketti, ama kazansak çok şeyler değişirdi düşüncesindeyim, sevinecek bir durum yok, aksine bu tür olayları daha fazla yaşamamak adına güzel bir fırsattı, onu anlatmaya çalışıyorum.
    Değişmicekti kader..Aksine dahada büyüyecekti.Neden dersen

Biz zaten spor ekonomisi zarar görmesin die şuan fenere dokunulamıyor ligtv isyan ediyor spor toto zarar ederiz diye istemiyor vs.vs. Böyle açgözlü paragöz şerefsizlerin eline bide olimpiyat gibi bir organizasyonu vericeksin spor ekonomisini iyice büyütücektik bunlarda istediği gibi at koşturucaktı...

Önce olimpiyat istemeye yüzün olucak.Önce ahlak sonra tesis.İçimizi temizleyelim öyle 2024 e aday olalım..

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Standart Olimpiyat 2020 | Tokyo ve İstanbul Finalde! Evsahibi belli oluyor!

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sonraki olimpiyat komitesi başkanı tüpçü olursa şansımız artabilir
    Adamlar niye kafalarini agritsinlar ki renkdas
    Sen gelme dediler kibarca
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)