Sayfa 30 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 32 ... SonuncuSonuncu
Toplam 824 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olimpiyat 2020 | Tokyo

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cehaletle tartışmam bu bir...

Ben bu ülke de vergi ödüyorum ekonomik konularda beni ancak bu ülkede vergi ödeyen eleştirebilir bu iki...

Ülkesinde sokak ortasında gençleri katledenlere olimpiyat değil, ölümpiyat verirler bu üç...
    Taraf değilim ama çok siyasisin...

Nereden
    İstanbul

Olimpiyatı almak zaten siyasi malzeme olmuş bırakın eleştirmekte biraz siyasi olsun...

Ülke meselesi,menfaati değil hükümet meselesi,menfaati haline getirildiğini anlamamak için çok zorlamak lazım...

Türkiye olimpiyatta ne alacak ne verecek bunu bir kişi konuştu mu?Sadece üç beş tane seksenlerden kalma ülke menfaaaaaati,tanıtım falan filan...Somut tek şey yok ortada...

Propagandist yaklaşımdan başka bir şey duymadık...
    Konu winner tarafından (10.09.2013 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlangıçta olimpiyata çok destek çıktım alınması için. Burada da çok tartıştık ve beni ikna ettiler, hak etmiyoruz evet...

Ama bir Türk vatandaşının da tebrikler Tokyo kazanDIK demesinide kabul etmek, buna saygı duymak benim yetişme tarzımla örtüşmeyecek birşeydir.

dün muhafazar kesimin bir kısmı olimpiyatlardan lanet ile bahsederken, bugün övgü ile bahsediyor, neden? hükümetten ötürü...
    Dün olimpiyatlardan övgü ile bahseden ulusalcı vs kesim bugün olimpiyatları yerin dibine sokuyor,neden? hükümetten ötürü...

söylenecek tek şey.

Ülke menfaatlerini siyasi görüş / çıkar uğruna hiçe sayan zihniyet var olduğu sürece bizden bir halt olmaz. Bunu olimpiyatlar için değil genel olarak söylüyor ve düşünüyorum.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    İstanbul

Ülke menfaati nedir?

Bana göre hem siyasi hem ekonomik nedenlerden dolayı almamak ülke menfaatidir...

Sana göre başka...

Kına filan geçin bu sığ işleri, yemiyor artık kimse en azından üç beş kişinin sözünü gerçek gibi kabul etmeyip kendi düşüncesi ve fikri ile hareket edenler...
    Konu winner tarafından (10.09.2013 Saat 17:20 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burada önemli olan, Ülkenin kaybetmesine sevinenlerin, bunu anlatabilmesi ! Cünkü Ülke bizzat RTE tarafindan Tayyibciler/Antitayyibciler olarak ikiye bölünmek üzere..

Bu Ülkede hükümete destek veren bir kisim var. Arti hatayi kendisinde arayacagina, saga sola saldiran bir B*sbakani var !
    Maalesef benim insanim, sirf Namaz kiliyor, Oruc tutuyor diye insanlari "Müslüman" görebiliyor. Ama Kul Hakki yeyip, yemedigine bakmiyor..

Evet, Olimpiyatlar bizzat kinasiz gezmeyenlerin Icpolitika malzemesi olacakti! nasil ki IMF´ye borcu ödeyip, karsiliginda baskalarina kat be kat borclanmak gibi !
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Kuzey Amerika

Tokyo'da Olimpiyatların olacağı aylarda Aşırı Yağmur(Sel)-Kasırga-Hortum gibi felaketler oluyor.Tokyo gibi bir şehire,Olimpiyat vermenin hiçbir mantıklı tarafı yok.

Olimpiyatlar-Dünya Kupası-Avrupa kupası.Bu gibi organizasyonları almak için cok iyi Lobi Faaliyetleri gerçekleştirmek gerekiyor.Bunun başka açıklaması yok.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sistemin adami Ugur Meleke ve koyun delisi Bilgin Gokberk'in konu ile ilgili makalelerini okuyunuz.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Olimpiyat 2020 | Tokyo Ev Sahibi Oldu!

Ne sevindim varya. Hele kameralar o güya müslüman Türk halkını temsilen oraya giden namussuzları o an çekince iki kat daha arttı sevincim. Televizyon başında çekmediğim hareket kalmadı o suratlara. Bi coştum bi coştum sormayın.

Herifler yok size olimpiyat falan kitapsızlar dediler resmen. Sonuna kadarda haklılar canlarına kurban olduklarım. Az bile yaptılar bu Allahsızlara.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    Konu ibrahim tarafından (14.09.2013 Saat 08:51 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Unhappy

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, zamanın çok iyi sanatçısıydı.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeliha Ağrıs Şampiyonluk Maçı

Maçın son 5 saniyesi ve ardından Zeliha'nın yüz ifadesi.Mutluluk veren video resmen

Nereden
    İstanbul

@Manu61 İrem Yaman'ın yaptığı rezil açıklamayla ilgili ne düşünüyorsun ?
    Kübra'ya torpil imasi yapması,Cumhurbaşkanını olaya katması vs.
    Çok büyük ayıp etti.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milli bir sporcudan beklenmeyecek bir manipülasyona imza attı. Sosyal medyadaki gücünü kullanarak başka bir milli sporcuyu hedef gösterdi.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Manu61 İrem Yaman'ın yaptığı rezil açıklamayla ilgili ne düşünüyorsun ?
    Kübra'ya torpil imasi yapması,Cumhurbaşkanını olaya katması vs.
    Çok büyük ayıp etti.
    İrem Yaman'dan daha önce bahsetmiştim bence Türkiye tarihinin en yetenekli kadın tekvandocusu. Onun en büyük şanssızlığı 62 kilonun olimpiyatlarda yer almaması. Ama burada suç tamamen İrem ve onun ekibinde 2016 yılından sonra bir karar vermeleri gerekiyordu. 62 kiloyu tamamen unutup sadece 57 veya 67 kiloya odaklanmaları lazımdı. İrem bu süre içinde 62 kilo maçlarına devam etti ve kupalar kazandı. 57 kiloya düştü kazanmaya devam etti ama sonra tekrar kilo aldı hatta 67 kiloyu bile denedi. 2017 yılında Koreli rakibine yenilmeseydi finalde Nur Tatar'la karşılaşacaktı. Aslında 67 kiloda bile fena değildi. Sakatlıklar yüzünden biraz hantallaştığını söylemek lazım.

Hatice Kübra ise aslında hiç hesapta yoktu 2020 için. Ama 57 kiloda muhteşem bir performans göstermeye başlayınca birden İrem'in rakibi haline geldi hatta önüne geçti. 2020 olimpiyatlarına puan toplamak için turnuvalara gidiyor sporcular biz 57 kilo için seçme mücadelesi yapmak zorunda kalmıştık bu aslında çok sevindirici bir olay. İrem o maçta bile tehlikenin farkında değildi ''gereksiz maç'' diyordu

Hatice Kübra'nın olimpiyatlara gideceği aslında aylar öncesinden belli olmuştu. İrem Yaman'ın böyle açıklamalar yapması beni üzdü ve şaşırttı. Kendisine hedef olarak sadece 57 kiloyu belirleseydi ve biraz sakatlıktan uzak kalabilseydi şu an bunlara hiç gerek kalmayacaktı. Bundan sonra yapacağı tek şey tamamen 57 kilo müsabakalarına çıkmak olmalı. 62 kiloda kazandığın puanların bir önemi yok.

Sonuç olarak Hatice Kübra İlgün alnının teriyle 2020 olimpiyatlarına katılmayı hak etmiştir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İrem Yaman'dan daha önce bahsetmiştim bence Türkiye tarihinin en yetenekli kadın tekvandocusu. Onun en büyük şanssızlığı 62 kilonun olimpiyatlarda yer almaması. Ama burada suç tamamen İrem ve onun ekibinde 2016 yılından sonra bir karar vermeleri gerekiyordu. 62 kiloyu tamamen unutup sadece 57 veya 67 kiloya odaklanmaları lazımdı. İrem bu süre içinde 62 kilo maçlarına devam etti ve kupalar kazandı. 57 kiloya düştü kazanmaya devam etti ama sonra tekrar kilo aldı hatta 67 kiloyu bile denedi. 2017 yılında Koreli rakibine yenilmeseydi finalde Nur Tatar'la karşılaşacaktı. Aslında 67 kiloda bile fena değildi. Sakatlıklar yüzünden biraz hantallaştığını söylemek lazım.

Hatice Kübra ise aslında hiç hesapta yoktu 2020 için. Ama 57 kiloda muhteşem bir performans göstermeye başlayınca birden İrem'in rakibi haline geldi hatta önüne geçti. 2020 olimpiyatlarına puan toplamak için turnuvalara gidiyor sporcular biz 57 kilo için seçme mücadelesi yapmak zorunda kalmıştık bu aslında çok sevindirici bir olay. İrem o maçta bile tehlikenin farkında değildi ''gereksiz maç'' diyordu

Hatice Kübra'nın olimpiyatlara gideceği aslında aylar öncesinden belli olmuştu. İrem Yaman'ın böyle açıklamalar yapması beni üzdü ve şaşırttı. Kendisine hedef olarak sadece 57 kiloyu belirleseydi ve biraz sakatlıktan uzak kalabilseydi şu an bunlara hiç gerek kalmayacaktı. Bundan sonra yapacağı tek şey tamamen 57 kilo müsabakalarına çıkmak olmalı. 62 kiloda kazandığın puanların bir önemi yok.

Sonuç olarak Hatice Kübra İlgün alnının teriyle 2020 olimpiyatlarına katılmayı hak etmiştir.
    Sondan başlayayım,İrem Yaman için bundan sonrası zor. 3 yıl önce Dünya Şampiyonası öncesi bile olimpiyat hazırlığından bahseden birinin bu hayal kırıklığından dönmesi zor.
    Irem'i egosu yüzünden hiç bir zaman sevemedim açıkçası. Milli takımda yalnızları oynaması,kendini 'gold hunter' ilan etmesi,Nur Tatar sporu bırakma noktasına gelirken işin kaymağını yemesi vs.
    Ancak hayal kırıklığını da anlıyorum. 2 gp kaçırıp üstüne Moskova'da yenilip geriye düşmesi çok dramatik. Hatice ilk turu altın vuruşla geçmese bunlar hiç yaşanmayacaktı.
    Yine de bile isteye bu açıklama dehşet verici. Hatice Kübra geçen ay bein'de 'Madalya Yolu' na konuktu. Çok saf ve iyi bir kız,umarım madalyayla döner.

Nereden
    İstanbul

Boksta Trabzonspor sporcusu Busenaz Sürmeneli olimpiyat vizesi aldı ama o son raund neydi öyle.

Nereden
    İstanbul

Rukiye çok tedirgin başladı ama neyse ki geçti ilk turu. 10 yıldır bu anı bekliyor neredeyse normal.

Okçuluk'ta da ABD'nin kim vurduya gitmesiyle madalyaya bir adım daha yaklaştık. Hadi çocuklar ilk günden çifte madalya.

Nereden
    Samsun

En umutlu olduğum dal Karate çünkü yıllardır planlı bir şekilde yönetilen bir federasyon, bir aksilik olmazsa en az 3-4 madalya bekliyorum.

Nur Tatar artık altını kazanır diye düşünüyorum Zhang ile final oynarsa eğlenceli olur. Hatice'nin maçı birazdan başlıyor, berbat savunma yapmaya devam edecektir ve daha sonra öne geçmeye çalışacaktır, aynı Rukiye gibi Madalya alamazsa eski defterleri açarım

Rıza Kayaalp altın madalyayı alacaktır. Mijain Lopez emekli oldum diye seviniyorduk ama adam olimpiyata katıldı, gerçi 38 yaşına geldi Rıza bu sefer kendisine takılmaz diye düşünüyorum.

Rio'da Taha en büyük altın favorimdi, bu turnuvada yine kendisinden altın bekliyorum ama Gürcü rakibi çok gelişim gösterdi. Muhtemelen iki sporcu finale çıkacaktır az hata yapan kazanır.

Süleyman Atlı Rio'da çok erken elenmişti ama o günden sonra harika bir gelişim sağladı kendisini tanıyanlar 7/24 çalıştığını söylüyor. Madalya konusunda kendisine güveniyorum ama madalyanın rengini tahmin etmek zor, umarım altın olur.

Cenk İldem'i bir süredir takip edemedim ama her zaman bir standartı var. Vasat üstü bir güreşçi kura şansına bağlı olarak belki bronz madalya maçına çıkabilir. Belki beni yanıltır ve çok daha başarılı olur bilemiyorum.

Halter sporunda yaşanan rezilliklerden sonra bu spora ilgim tamamen bitmiş durumda, kim katılıyor onu bile bilmiyorum

Amatör boksu takip eden arkadaşım Busenaz'ın kesinlikle madalya alacağını söylüyor, iyi bir sporcu olduğunu biliyordum ama pek fazla takip etme şansım olmadı.

Atletizm bildiğinizi gibi. Yasmani Copello'nun eline bakıyoruz umarım alır bir bronz veya gümüş. Norveçli eleman fena

Unuttuklarım mutlaka vardır, başarılı bir olimpiyat olacağını düşünüyorum. Rio ve Londra'da çok umutsuzdum ama bu sene fena değiliz.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

En umutlu olduğum dal Karate çünkü yıllardır planlı bir şekilde yönetilen bir federasyon, bir aksilik olmazsa en az 3-4 madalya bekliyorum.

Nur Tatar artık altını kazanır diye düşünüyorum Zhang ile final oynarsa eğlenceli olur. Hatice'nin maçı birazdan başlıyor, berbat savunma yapmaya devam edecektir ve daha sonra öne geçmeye çalışacaktır, aynı Rukiye gibi Madalya alamazsa eski defterleri açarım

Rıza Kayaalp altın madalyayı alacaktır. Mijain Lopez emekli oldum diye seviniyorduk ama adam olimpiyata katıldı, gerçi 38 yaşına geldi Rıza bu sefer kendisine takılmaz diye düşünüyorum.

Rio'da Taha en büyük altın favorimdi, bu turnuvada yine kendisinden altın bekliyorum ama Gürcü rakibi çok gelişim gösterdi. Muhtemelen iki sporcu finale çıkacaktır az hata yapan kazanır.

Süleyman Atlı Rio'da çok erken elenmişti ama o günden sonra harika bir gelişim sağladı kendisini tanıyanlar 7/24 çalıştığını söylüyor. Madalya konusunda kendisine güveniyorum ama madalyanın rengini tahmin etmek zor, umarım altın olur.

Cenk İldem'i bir süredir takip edemedim ama her zaman bir standartı var. Vasat üstü bir güreşçi kura şansına bağlı olarak belki bronz madalya maçına çıkabilir. Belki beni yanıltır ve çok daha başarılı olur bilemiyorum.

Halter sporunda yaşanan rezilliklerden sonra bu spora ilgim tamamen bitmiş durumda, kim katılıyor onu bile bilmiyorum

Amatör boksu takip eden arkadaşım Busenaz'ın kesinlikle madalya alacağını söylüyor, iyi bir sporcu olduğunu biliyordum ama pek fazla takip etme şansım olmadı.

Atletizm bildiğinizi gibi. Yasmani Copello'nun eline bakıyoruz umarım alır bir bronz veya gümüş. Norveçli eleman fena

Unuttuklarım mutlaka vardır, başarılı bir olimpiyat olacağını düşünüyorum. Rio ve Londra'da çok umutsuzdum ama bu sene fena değiliz.
    Bu sene heyecan verici bir kadroyla gittik de şu iki gün sinirimi fazlasıyla bozdu açıkçası.
    Okçuluk madalyamız kılpayı gitti, üstüne ben Rukiye'den bronz; Hatice'den en az gümüş bekliyordum büyük hayal kırıklığı oldu. Ne oldu anlamadım zaten tüm favoriler dökülüyor .
    Nur'un altın ihtimali düşük bence. Paige McPherson'u yeniyor genelde ama finale kalırsa Ruth Gbagbi'ye takılır. Nafia'yı da es geçmeyelim madalya adayı olarak.
    Busenazların ikisi de ciddi altın adayı ve zaten 1 numaralı seri başları. Beni korkutan aşırı beklentinin ters tepmesi olur.
    Oyunların sonunda güzel bir tablo çıkacaktır bir şekilde.
    +
    Türkiye Olimpiyatların yapı taşı jimnastikte söz sahibi ve bunu unutman ayıp olmuş

Nereden
    Samsun

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene heyecan verici bir kadroyla gittik de şu iki gün sinirimi fazlasıyla bozdu açıkçası.
    Okçuluk madalyamız kılpayı gitti, üstüne ben Rukiye'den bronz; Hatice'den en az gümüş bekliyordum büyük hayal kırıklığı oldu. Ne oldu anlamadım zaten tüm favoriler dökülüyor .
    Nur'un altın ihtimali düşük bence. Paige McPherson'u yeniyor genelde ama finale kalırsa Ruth Gbagbi'ye takılır. Nafia'yı da es geçmeyelim madalya adayı olarak.
    Busenazların ikisi de ciddi altın adayı ve zaten 1 numaralı seri başları. Beni korkutan aşırı beklentinin ters tepmesi olur.
    Oyunların sonunda güzel bir tablo çıkacaktır bir şekilde.
    +
    Türkiye Olimpiyatların yapı taşı jimnastikte söz sahibi ve bunu unutman ayıp olmuş
    İlk gün ve bu sabah olanlardan sonra sinirlenmeyen insan sayısı azdır. Hatice berbat bir maç çıkardı, Hakan'dan madalya beklentim olmadığı için sakin bir şekilde maçı izledim ama yine sinirim bozuldu

Jimnastik sporuna çok uzağım sadece İbrahim ve Ferhat'ı biliyorum ama yetenekli gençlerimiz varmış bu sevindirici.

Sinirimi bozan diğer şey ise Koreli okçular, şu sporu bi salın ne kardeşim
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

İlk gün ve bu sabah olanlardan sonra sinirlenmeyen insan sayısı azdır. Hatice berbat bir maç çıkardı, Hakan'dan madalya beklentim olmadığı için sakin bir şekilde maçı izledim ama yine sinirim bozuldu

Jimnastik sporuna çok uzağım sadece İbrahim ve Ferhat'ı biliyorum ama yetenekli gençlerimiz varmış bu sevindirici.

Sinirimi bozan diğer şey ise Koreli okçular, şu sporu bi salın ne kardeşim
    Yüzmede de nitelikli sporcularımızın gelmesi bizim için büyük adım bu arada.
    Merve Tuncel - Berke Saka ikilisine bayrak taşıtmak çok hoşuma gitmişti ki Merve 1500 Serbest finali de yapabilir, yapamasa da canı sağ olsun.

Koreliler bugün de süpürmüş ama izleyemedim. Adeta istatistik kasıyorlar
    Bizimkiler hala çok genç. Umarım toksik futbol seyircisine takılmayıp bu seviyeleri zorlamaya devam ederler.
    +
    Hatice'nin rakibi finale gidiyor, bir bronz çıkar artık.
    Konu Hakan tarafından (25.07.2021 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Voleybol maçı tekrarını izlemenin bir yolu yöntemi var mıdır
    Azılı bir ihocuyum

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hatice bronz almis

Irem turnuvada yok mu ? ne açiklamasi yapti bugün ?

MeteGazoz bireyselde madalya getirsin bâri

boksör kizlarin gümüs getirmesi dahi basarisizlik sayilir simdiden diyeyim... o kadar pohpoha altindan baskasi yalan

Kayaalp için de aynisi geçerli
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatice bronz almis

Irem turnuvada yok mu ? ne açiklamasi yapti bugün ?

MeteGazoz bireyselde madalya getirsin bâri

boksör kizlarin gümüs getirmesi dahi basarisizlik sayilir simdiden diyeyim... o kadar pohpoha altindan baskasi yalan

Kayaalp için de aynisi geçerli
    1.5 yıl sonra yeniden kitlesini kullanarak insanları manipüle etti. Hak etmiş de gönderilmemiş falan.

Ne tesadüf ki Hatice'nin mağlubiyetinin üzerine paylaşılmış. Bir daha milli takım adına yarıştırılmaz umarım.

Nereden
    Samsun

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voleybol maçı tekrarını izlemenin bir yolu yöntemi var mıdır
    Şu anda TRT Spor Yıldız kanalında tekrarı var.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

ABD basketbolda Fransa'ya yenildi. Zaten ciddiyetsiz bir şekilde geldiler oyunlara.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)