Akcamimarlik
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kurumsallasma zerine...

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

tamam takimizi seviyoruz sonuna kadar lmne sahip ikicagiz ama takimimizin dnya klb olmasi yolunda ok nemli eksiklikleri var

1-takimin kombine sayisi ok az bilbao nun sehri 600 bin kisi tam 33 bin kombinesi var.yani stadi daha ma baslamadan yzde 80 doluyor.

2-takimizin dergisine lisansli rnlerine yeterince sahip ikmiyoruz.ezikbahe 10 milyon dolar aliyor forma vb satisindan mesela.dergimizin 20 bin satisi ok yetersiz bence.mesela 50 bin 100 bin olsa hem satis hemde reklam geliri aisindan ok iyi olur.

3-stadimiz aslinda yetersiz hem sahaya uzak hemde ses ambiansi kt.gelen taraftarda fazla bagirmiyor.bu takim deplasmanda daha basarili oluyorsa kusuru birazda kendimizde aramaliyiz.

4-takimin hem tv kanalllarinda hem medyada lobisi yapilmali.bu konuda basta siyasiler olmak zere hepimize grevler dsmekte.

5-takima yeni ve srekli gelir kaynaklari bulunmali ve takim borsaya ailarak yeni olanaklar saglanmalidir.

6-son szmde trabzonlu zenginlere.takiminiza sahip ikin ne bileyim dev bayraklar yaptirin taraftara binlerce forma dagitinki bu stada gelenler bordomavi renklerde bogulsunlar.

evet arkadaslar takimizin kurumsal kimilk tasimasi ve avrupada isim yapabilmesi iin bunlar gerekli.yoksa sampiyonluktan sonra sadece futbolcularin sahadaki mcadelesi yetmez.hep birlikte herkes elinden geleni yapmali diyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    TURHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Kurumsallasma ve markalasma nemli bunu iin biraz vizyon biraz kamuoyu biraz da sermaye lazim

Guests
    Ziyareti

bunlarin hepsi oldugunda dnya kulb oluruz ve bizi kimse tutamaz

Guests
    Ziyareti

sevgili arkadasim blackseastorm, siraladigin temennilerintamamina katiliyorum ama, bunlarin kulbn kurumsallasmasiylapek alakasi yok. sika adi geen "kurumsallasma" dedikleri: kulbn profesyonelce ynetilen bir yapiya kavusturulmasi ve dolayisiyla parali veya medyatik kisilere bagli degil de,kendimizin belirleyecegi bir sisteme bagli olarak ynetilmesidir... bu da hepimizin temennisidir.

TSMareNero - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.06.2004
    Nereden
    Almanya

bence dogrusunu cuttysark yazdi ama blackseastorm senin dediklerine de yzde ikiyz bende katiliyorum, hatta bazi noktalari bende baska basliklar altinda dile getirmistim( 3,4,5,6,)

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt CuttySark Nickli yeden Alnt

sevgili arkadasim blackseastorm, siraladigin temennilerintamamina katiliyorum ama, bunlarin kulbn kurumsallasmasiylapek alakasi yok. sika adi geen "kurumsallasma" dedikleri: kulbn profesyonelce ynetilen bir yapiya kavusturulmasi ve dolayisiyla parali veya medyatik kisilere bagli degil de,kendimizin belirleyecegi bir sisteme bagli olarak ynetilmesidir... bu da hepimizin temennisidir.

sevgili arkadasim.sylediklerine kismen katiliyorum.evet kurumsallasma parali ve medyatik olmak degildir ama klubn saglam bir ekonomik yapiya kavusmadan ve bizim tarafimizdan yeterincedesteklenmeden kurumsallasmasi imkansizdir.nce ekonomik rahatlama,sonra destek en sonunda profesyonel ynetim.

ts20 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2004
    Nereden
    Ankara

arkadaslar kurumsallasma kulbn kurtulusu demek aslinda bunuda ne kadar elestirsekte zkan smer devrinde olmustur.keske 10 sene nce baslayabilseydik bu islere simdi istanbul kulpleriyle ayni seviyede olurduk( maddi aidan). bizim taraftar olarak grevimiz 100 bin ye kampanyasina destek olmaktir gerekten byk bir proje ,byk bir mali kaynak olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)