Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz da Aynaya Baksak Ne Dersiniz?

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Biraz da Aynaya Baksak Ne Dersiniz?

Bu bir serzenişmidir yakınmamıdır inanın bende bilmiyorum.Şöyle bir bakıyorumda yönetim olsun teknikheyet olsun futbolcular olsun herbiri için en ufak bir kötü durumda hiç vakit kaybetmeden en yıkıcı eleştirileri yapıyor.Söylediklerimizin nereye varacağını hesap etmeden önümüze geleni ardımıza koymuyoruz.
    Bizansın ünlü patrikane takımı febenin bu sene düştüğü hataya biz geçen yıl düşmüştük.Şampiyonlar ligi ön elemesi öncesi gerekli transferleri yapamamış ve eleyebileceğimiz bir takıma elenmiş ve yönetimin gitme sürecini hızlandırmak için tüm taraftarlar olarak elbirliğiyle herşeyi yapmıştık.
    Ancak bu gün bakıyorumda öneleme sonucu elenen febeye elenmesine rağmen her dakika desteğini esirgememiş bir taraftar ve yine herşeye rağmen burnundan kıl aldırmayan bir azize başkan ve sonundada görüldüğü gibi gerekli transferleri yapan bir yönetim...
    İnanın geçen yıl bizim düştüğümüz durumdan sonra taraftar olarak yaptıklarımıza bakıp,bugün bizans taraftarlarının takımlarına desteğini görünce neden başarısız olduğumuzu çok daha iyi anladım.
    Takım seyircinin yanına gelmekten ürkmüş sahada maç yapan çoğu futbolcu maçtan daha çok acaba bugün ne küfürler yiyeceğim düşüncesiyle eli ayağı birbirine dolanır olmuş...Tamam bunlar profesyonel ama hergün her fırsatta yedi sülalesi hakkında denmedik bırakılmayan bir insandanda daha fazlasını beklemek ne kadar doğru..?
    Her transferde mutlaka bir muhalefet yapacak birşeyler bulup mutlaka eleştiri oklarını yönlendiriyor Bunuda futbolu çokbilmişlik olarak görüyoruz.
    Çok iyi biliyorumki Kaptanımız FATİH TEKKE için yapılan eleştirilerin haddi hesabı yoktu her sezonunda 20 golün üstünde ki bir ortalamayla oynayan kaptanımıza yapılan acımasız eleştiriler yetmezmiş gibi can güvenliğinin bile olmadığı bir ortamda daha fazla kalması beklenemezdi ama bakıyorumda şimdi onu satabileceği en iyi paraya satan yönetim neden sattı diye en büyük eleştirileri yiyor.Bu eleştirileri yapan biçok kişi ise zamanında bencil oynuyor çok gol kaçırıyor takımda bölünmüşlük yaratıyor diye kaptanı yerden yere vurmayı kendine görev bilmiş taraftarlarımızdan başkasıda değil.
    Şu anki durumumuza bakınca biz bunları hakediyormuyuz diye aynaya bakmamız gerektiğini düşünmeden edemiyorum.Şunuda açıkça ifade edeyimki burada amacım yönetimi futbolcuları veya teknik heyeti savunmak değil...
    Son olarak şunu ifade etmem istiyorum İnanın BİZİM BU HALLERE DÜŞMEMİZİN EN BÜYÜK SEBEBİ YİNE BİZİZ..
    ___________________________________SAYGIYLA_______ _____
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu seyirci 6 maç resmen dökülen futbolscusuna bile 90 dak destek oluyor.....
    bizim suçumuz yok....
    1 trilyonu beğenmeyip sahada dökülen futbolculara tabiki tepki göstereceğiz....
    ya formanın hakkını verrisin ya defolur gidewrsin.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetime karşı atıp tutarken arada kendimize de toz kondurmazsak olmaz..
    BEn son dönemlerde hiç 90 dk destek veren bir taraftar grubu görmedim Trabzon'da.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu seyirci 6 maç resmen dökülen futbolscusuna bile 90 dak destek oluyor.....
    bizim suçumuz yok....
    1 trilyonu beğenmeyip sahada dökülen futbolculara tabiki tepki göstereceğiz....
    ya formanın hakkını verrisin ya defolur gidewrsin.....
    yaw ibo
    içinde olduğunuz tribün gibi zannediyorsunuz tüm tribünleri

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tribünde her maç 90 dk bağıran 3 4 grup var toplasan 1000 kişi! stadın ortalaması nerden baksan 13 bin kişi. 12 bin kişi sürekli küfrediyo ben yıllardır kombine alır çılgınlarda maçımı izlerim desteğimi veririm ve bu hep aynı oldu. 90 dk bağıran taraftar diyosunuz ama bu 1000 kişiyi geçmes ve hep ayrı sesler tezahuratlar. nerden baksan 10 bin kişi her maç çekirdek yiyerek bütün futbolculara küfrediyo.. fatih tekkede dahil.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetime karşı atıp tutarken arada kendimize de toz kondurmazsak olmaz..
    BEn son dönemlerde hiç 90 dk destek veren bir taraftar grubu görmedim Trabzon'da.
    sana katılıyorm denizli maçında gol attık bizimikiler o kadar ilerlemişki artık gol attığımızda bile istifini bozmuyo bu millet ciddi problem... adam bakıyo...möööööööööö
    [ille d' 7]

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eleştiri vardır. Olacaktır. Olmak zorundadır. Demokratik yapıların işleyiş tarzı buna benzer birşeydir çünkü. Eleştiren insanlar, sevdikleri kulübün tarumar oluşunu engellemek istiyor çünkü. Düşülen kötü durumun sebeplerini tespit etmek ve çare aramak istiyor. Müdahale alanı bu çünkü.

Kulüp bu durumdayken eleştiri mecburidir. Ne hocası ne yöneticisi nede futbolcusu alınmasın. Mevcut durumun hesabının sorulması ve başarısızlığın giderilmesi lazım. Nasılki başarıyı onore ediyoruz, ayakta alkışlıyoruz, sezarın hakkını sezara veriyoruz, bunun terside bir şekilde olacaktır. Öyle kayıtsız şartsız itaat, sadece baskı rejimlerinde, beyinsiz toplumlarda ve muz cumhuriyetlerinde olur.

Ne yapalım? Hiçbirşey yokmuş gibi mi davranalım? Bırakalımda Trabzonun özgün duruşu yok mu olsun? Sıradan bir Anadolu kulübü mü olsun? Ses etmeyelim mi?
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Nereden
    İstanbul

belki içinde bulunduğumuz durumu hakediyoruz

ama lazaroniyi asla

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı golebshera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştiri vardır. Olacaktır. Olmak zorundadır. Demokratik yapıların işleyiş tarzı buna benzer birşeydir çünkü. Eleştiren insanlar, sevdikleri kulübün tarumar oluşunu engellemek istiyor çünkü. Düşülen kötü durumun sebeplerini tespit etmek ve çare aramak istiyor. Müdahale alanı bu çünkü.

Kulüp bu durumdayken eleştiri mecburidir. Ne hocası ne yöneticisi nede futbolcusu alınmasın. Mevcut durumun hesabının sorulması ve başarısızlığın giderilmesi lazım. Nasılki başarıyı onore ediyoruz, ayakta alkışlıyoruz, sezarın hakkını sezara veriyoruz, bunun terside bir şekilde olacaktır. Öyle kayıtsız şartsız itaat, sadece baskı rejimlerinde, beyinsiz toplumlarda ve muz cumhuriyetlerinde olur.

Ne yapalım? Hiçbirşey yokmuş gibi mi davranalım? Bırakalımda Trabzonun özgün duruşu yok mu olsun? Sıradan bir Anadolu kulübü mü olsun? Ses etmeyelim mi?
    Sevgili renkdaşım kimse eleştiri olmasın herşeye itaat edilsin demiyor..Lakin söylenen şudurki eleştiri yapıcı olmalı yıkıcı değil eleştiri oklarını yönlendirdiğimiz kişilerin neyine eleştiri yaptığımızı bilmeliyiz.Oysa eleştirirken çoğu zaman kişiliklerine kadar gidiyor bir spor klübü olduğumuzu unutup siyasi düşüncelerine kadar herşeye giriyoruz.
    Futbolda herşeyin en iyisinide yapmaya çalışsanız yok yoktur bu yüzdeb sabır gerekir bazı şeylerin rayına oturmasını beklemek gerekir.Bizde bu sabır maalesef yok Bakın azize bu günlerine gelene kadar 4 defa gayse şampiyonluğunu gördü ama adam şuan herşeye hakim bizse en ufak bir şeyde o istifa bu istifa diyoruz bunuda demokrasi olarak görüyoruz.Yanlışımız burda bence.Hersene yeni bi yönetim herdevre ayrı bir hocayla olmadığı açıkça görülüyor.Şimdi demeyinki bana lazaroniyimi savunuyosun kesinlikle savunmuyorum yaptığı hatalı kadroları ençok eleştirenlerden biri benim..Söylemek istediğimi anlattım sanırım Saygılarla...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

seyirciyi çokturacak olan takımın kendisidir......
    onlar sahada dökülürken bizim bağırmamızı kimse beklemesin.....
    evet seyircinin bağırmaması doğrudur... 50 tane taraftar derneği var hiç birisi diğerinin değini yapmıyor... çılgınlar ayrı , farozlular ayrı ayasofyalılar ayrı herkes ayrı telden çalıyor......
    işte en önemli sorun bu....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Marcelinho, Musampa Daha Kimi Alalım Ronaldinho yumu?

Bu ne iştir anlamadım transferler çok iyi, takım yepyeni oturması zaman alacak bu daha en başından belli. Sezona çok zor bir fikstür ile başlanmış kötüde top oynanmamış 1 maç dışında ama neyi beğenmiyoruz neden sabredemiyoruz.

Marcelinho kötümü, kariyerine bakın bir
    Musampa kötümü, kariyerine bakın bir
    Umuta geçen sene ne golcü be gelecek var bu çocukta diyen biz değilmiydik belliki uyum sürecinde

Neden takımın oturması beklenmiyor, neden takımın arkasında durulmuyor.

.
    Konu Vkgz tarafından (31.08.2006 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu zaten transfer bölümünde ve diğer 1-2 başlıkta konuşuluyor.

Yeni başlık açmana gerek yoktu.

Cevaplar orada veriliyor.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Formanın içinde ruh yok. Takımın kötü oynamasına sabredilir.. Ruhsuzluğa sabredilmez.. Bıçak gibi keseceksin..
    Fırtına olarak başladı, sahici bir ihtilâle dönüştü, uzun zamandır “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her sey guzel teknikdirektor kotu
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tepki başlığıdır katılıyorum... biraz daha sabredelim iyi olacağız olmazsak o zaman keseriz bıçak gibi...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Nereden
    İstanbul

Burada da verilmeye devam ediyor.

Musampa, Marce ile olmuyor sadece arkadaşım.

Sorun başka.

Real Madrid'nin 18 kişilik kadrosu da yıldızlardan oluşuyordu ama son yıllarda ki halini gördük.

Nereden
    İstanbul

iyi çok ii olacagız çok

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapmayalım 4. haftadan takımı yargılamayalım bu kadar girmeyen toplar belli takımın kendine güveni geldiğinde o toplar bakın nasıl giriyor. Yepyeni kumaştan elbise dikmek basitmi okadar
    Konu Vkgz tarafından (31.08.2006 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcelinho, Musampa Daha Kimi Alalım Ronaldinho yumu?
    Bence mahsuru yok, neden olmasın ?

Katılıyorum
    Başarı için sabırlı olmak lazım,
    Başarı için destek olmak lazım,
    Başarı için zaman tanımak lazım.

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ronaldinhoya gerek yok cunku yattara var..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Kemençeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne alakası var kardeşim ya. Takımda kaleci yok golcü yok Stepanov'Dan başka stoper yok, Szymek'in yerine alınması gereken (daha doğruu alınacağı söylenen) orta saha yok. Sol kanat da yeni geldi.

Takımın eksiği yok mu yani şimdi?

Yönetimi aklayıcı başlıklar da can sıkmaya başladı artık iyice

Nereden
    İstanbul

Alıntı temmuz12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence mahsuru yok, neden olmasın ?

Katılıyorum
    Başarı için sabırlı olmak lazım,
    Başarı için destek olmak lazım,
    Başarı için zaman tanımak lazım.
    Başarı için: RUH, AZİM ve HIRSta olması lazım değil mi?

İnsanlar takımda bunları göremediği için isyan ediyor.

Zaman tanınır olur.

Büyük takım olmanın gereği olarak ama ligin ilk haftalarında oynadığın maçları almanın yollarını da bilmen gerekir.

Yani oynadan kazanmayı. En azından büyüklüğünün ağırlığını sahaya koymayı.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eveeet)

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa yüreklerini koymadıktan sonra bu takımda dunya yıldızları oynasa ne yazar..onenlı olan sahaya cıktınmı yüregini koyvcaksın ve sonuna kadar savascaksın.nasıl 3 5 kurus fazla para alırım konusunda savacaklarına formayı nasıl kapacagız savasları verseler.
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

herşey iyi olacak inşallah
    biz taraftan olarak herzaman desteklersek bu takım iyi olur
    yeni jenersyon gençliği stad da göremiyorum birza ilgi arkadaşlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)