Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz da Aynaya Baksak Ne Dersiniz?

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tepki başlığıdır katılıyorum... biraz daha sabredelim iyi olacağız olmazsak o zaman keseriz bıçak gibi...
    Sonuç olarak bu sezon şampiyon olamayız, küme de düşmeyiz nasıl olsa. Aslında bu, sonraki sezon için harika bir fırsat. Sabırla ve itinayla gelecek sezonun FIRTINA gibi esecek takımını kuralım el ele. Yöneticisi futbolcusu taraftarı herkes gerekeni yapacaktır eminim. Bu tablo içerisinde sadece hocaya karşı pek itimadım yok diyebilirim..

Bunun dışında derimki, sabrın sonu selamettir.
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet kadro yeni, takım olmaları, birbirlerini tanımaları zaman alacak ancak Formayı tanımaları için zamana ihtiyaçları yok! Belki takım arkadaşlarının özelliklerini, nereye pas atacaklarını zamanla öğrenecekler ama hangi takıma geldiklerini, nerede oynadıklarını en başından bilmeleri şart!
    Mükemmel bir takım beklemiyoruz tabiki hataları olacak. Takımı eleştirmemizin nedeni alınan puan kayıpları hatta oynanan kötü futboldan çok daha sezon başından boşvermiş olmaları. Hırs yok, kazanmak için çaba sarfetmek yok, en küçük bir istek yok. Profesyonel olduğunu yalnızca transfer dönemlerinde iyileştirme isterken hatırlayan sonrasında salla başını al maaşını taktiği uygulayan öz evlatlarımız(!) var.
    Bunun yanında ne yapmaya çalıştığını hiçkimsenin anlayamadığı bir teknikdirektörümüz, yerinde transferler yerine gereksiz birçok transfer yapan başkan ve yöneticilerimiz var.Yönetime giremediği için ya küsüp giden ya da Trabzonspor'a zarar verme pahasına da olsa mevcut yönetimin kuyusunu kazan büyüklerimiz var. Taraftar da sütten çıkma ak kaşık değil tabi ama son olaylarda da daha iyi gördük ki en son eleştirilmesi gereken yine taraftar.
    Fanatik Pacci

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Denizli maçı hariç olmak üzere,bütün maçları izledim.Apoel maçında staddaydım.Kaybetmek veya kazanmak hepsini geçtim ama takımda maalesef ruh yok.Bunu sağlayacak öncelikle takımın tekndik direktörü, ama ondada maalesef bu basiret yok.Apoel maçında ki seyirci ise çok kötü.(maratonun ortasında ki bin kişilik veya ikibin kişilk grubu bunun dışında tutuyorum)

Seyirci takıma destek vereceği yerde,rumlara su atma telaşı içinde.Ben maalesef takımı destekleyecek alıp götürecek bir taraftar profili göremedim.Sahaya kimin girip çıktığından bile bihaberler.

Evet futbolcular ruhsuz,mücadele etmiyor,teknik direktör(bana göre)işini iyi yapamıyor,yönetimin bir çok hatası var ama seyrici ne olursa olsun 90 dakika boyunca her şeyi unutp takımı desteklemeli,doğru yerlerde doğru tepkiyi koyabilmeli.

Kötü oynadığımız maçdan sonra hakeme yüklenen bir başkan, hatalı pas verince hüseyine topluca küfür eden taraftar.İkisinin arasında hiç bir fark yok
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Nereden
    İstanbul

HODUS güzel yazmışsın ama bence bu taraftar ufak ufak hüseyini siliyor ... onun da etkisi var

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu seyirci 6 maç resmen dökülen futbolscusuna bile 90 dak destek oluyor.....
    bizim suçumuz yok....
    1 trilyonu beğenmeyip sahada dökülen futbolculara tabiki tepki göstereceğiz....
    ya formanın hakkını verrisin ya defolur gidewrsin.....

Aynen Katiliyorum, ouh yess
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

lazaroni yerine LUCESCU'yu alabilseyikşimdi böyle olmazdık
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence taraftar tepkisini doğru zamanda koyabilmeli.Hüseyin kötü oynayabilir ama iyi oynadığı bir çok maçını görmezlikden gelemeyiz.Hüseyin veya başka bir futbolcu kötü oynarsa bunun tedbilerini almak ilk olarak teknik direktörün işi.

Ama daha ilk olumsuz hareketinde bu kadar tepki yiyen bir futbolcudan verim almanız zorlaşır.

Bir adamı bir kalemde silebilirsiniz,ama kazanmak her zaman kolay olmayabilir.Tek istediğim iyisiyle kötüsüyle 90 dakika desteklenen bir takım.İnanıyorum ki o zaman futbolcular daha hırslı ve daha mücadeleci oynayabilirler.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı hodus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizli maçı hariç olmak üzere,bütün maçları izledim.Apoel maçında staddaydım.Kaybetmek veya kazanmak hepsini geçtim ama takımda maalesef ruh yok.Bunu sağlayacak öncelikle takımın tekndik direktörü, ama ondada maalesef bu basiret yok.Apoel maçında ki seyirci ise çok kötü.(maratonun ortasında ki bin kişilik veya ikibin kişilk grubu bunun dışında tutuyorum)

Seyirci takıma destek vereceği yerde,rumlara su atma telaşı içinde.Ben maalesef takımı destekleyecek alıp götürecek bir taraftar profili göremedim.Sahaya kimin girip çıktığından bile bihaberler.

Evet futbolcular ruhsuz,mücadele etmiyor,teknik direktör(bana göre)işini iyi yapamıyor,yönetimin bir çok hatası var ama seyrici ne olursa olsun 90 dakika boyunca her şeyi unutp takımı desteklemeli,doğru yerlerde doğru tepkiyi koyabilmeli.

Kötü oynadığımız maçdan sonra hakeme yüklenen bir başkan, hatalı pas verince hüseyine topluca küfür eden taraftar.İkisinin arasında hiç bir fark yok
    Başlığın ana teması zaten o işte taraftar üzerine düşen görevi her halükarda yapmalı Yoksa herşey iyiyken destek vermek bişeyler kötü gidincede ateşe körükle gitmek değil taraftarın görevi.Sana katılıyorum Benim düşüncelerimle anafikirleri aynı zaten senin yazdıklarının....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Bursa

Alıntı Kemençeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var kardeşim ya. Takımda kaleci yok golcü yok Stepanov'Dan başka stoper yok, Szymek'in yerine alınması gereken (daha doğruu alınacağı söylenen) orta saha yok. Sol kanat da yeni geldi.

Takımın eksiği yok mu yani şimdi?

Yönetimi aklayıcı başlıklar da can sıkmaya başladı artık iyice
    Bu başlığın yönetimi aklayıcı bir başlık olduğu kanısına nasıl vardın anlamış değilim burda Taraftar olarak kendimizi yargılayalım yani iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batıralım düşüncesi ile açtım bu başlığı yoksa birilerini aklama için değil ilk yazdığım düşüncelerimde bunu anlatmaya çalıştım ama her başlıkta olduğu gibi konu dağılıyor asıl anlatılmak istenen konunun dışına çıkılıyor...Yönetimide çok eleştirdiğim yazılarım oldu ama takdir ettğim yazılarımda oldu bu demek değilki bir öyle diyorsun bir böyle ...Doğru olanı takdir etmeli,yanlış olanıda gerektiği şekilde eleştirmesini bilmeliyiz.Ama taraftar olarak öncelikle bir aynaya bakmalıyız diye düşünüyorum.Saygılar...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Bursa

Başlık açıldıktan sonraki mesajımı okuyup sonra eleştirirseniz daha çok sevineceğim.Yoksa başlıkla alakası olmayan konulara giriliyor.Saygılar..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HODUS güzel yazmışsın ama bence bu taraftar ufak ufak hüseyini siliyor ... onun da etkisi var
    ben sildim bile
    Önce TRABZONSPOR

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya tamam top oynarsın kazanamazsın yeni takımsın falan filan. hepsine eyvallahta insan bu kadar ruhsuz mücadele edermi be kardeşim. bunda hocanın payı büyük. defans çizgisini neredeyse ceza alanının içine kuracak bu adam. ama bence taraftarın bir kabahati yok. ruhsuzlara bu yakışıyor bizde yakışanı yapıyoruz.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Barış Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

20 küsür yıldır taraftarına hiç bir şey vermemesine rağmen bu kadar insan bu takımın peşinden koşuyorsa en büyük taraftardır.

Nereden
    Bursa

Alıntı ivam odrob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 küsür yıldır taraftarına hiç bir şey vermemesine rağmen bu kadar insan bu takımın peşinden koşuyorsa en büyük taraftardır.
    Taraftar herzaman takımın gerçek sahipleridir ancak taraftar herşeye rağmen takımına destek veren dir.yoksa ben taraftarım kötü bişeyler oldumu hadi sen istifa o istifa diye nara atmak değildir.Kötü gündede iyi gündede sahada destek vermektir taraftarın görevi.Çünki biz bu takımı gönülden seviyoruz yoksa başka bişey değil.Biz taraftarlar olarak 20 yıldır bişeyler alamadıkmı bakın kaçtane şampiyonluğumuz elimizden alındı bu zaman zarfında.bir şöyle açıp bakın geçmiş defterlere.Son 20 yılda hiç yoksa 3 şampiyonluğumuz vardı ancak işte tukaka oldu.Biz neden TRABZONSPORLULUĞUMUZLA gurur duyuyoruz işte böyle beLden aşağı vurmadan alnının akıyla aldığı şampiyonluklar için Bizansın parababalarına onuruyla kafa tuttuğu için.Herşeye rağmen Taraftar olarakta sabretmesini bilmiyoruz en ufak bişeyde istifa çağrıları küfürler herşeyi mübah görüyoruz.Bakın azizeye bu günleri görebilmek için 4 yıl üstüste cincon şampiyonluğu gördü ama bugün istifada etse adamı döndürmek için taraftar yürüyüş bile düzenliyor işte ben bunu dile getirmek istedim.._______________________________SAYGILAR
    Konu Murat Acar tarafından (02.09.2006 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: HARF HATASI

Nereden
    Giresun

arkadaş güzel söylemiş. taraftar en başta takımının şampiyon olcağına inanmıyor. ben bildim bileli yönetim değişiyor t.d. değişiyor değişmeyen tekşey taraftar.(vazaroni değişsin bende katılıyorum) ama her sene yönetim değiştirirsen hangi yönetim trabzonspor için kalıcı çözümler üretir veya bişeyler yapar. adamlarda biliyo iki maç kaybet taraftar yönetim istifa diye bağıracak. rezilbahçe 10 yıldır kaç yönetim değüiştirdi biz kaç yönetim değiştirdik. şu anki yönetim futboldan anlamıyo olabilir ama illaki anlayan birilerini kendi bünyesine alır(en azında ben inanıyom) adam türkiyenin sayılı zenginlerinden ve febe den sonra en büyük bütçeye sahip trabzon. hiç trabzon hayatında 13 milyon euro luk transfer yapmış mı.? ben yönetimi övmek veya şak şak lamak için söylemiyom ama çoğu arkadaş Trabzonspor taraftarlığını bırakmış işi siyasete karalama kampanyasına dönüştürmüş. böyle adamları küstürürsen çorap değiştirir gibi yönetim değiştirirsen sana kim sahip çıkar. ilk önce bence trabzonspor un taraftarı kendini yargılasın.

daha devamı da var ama konunun başlığında arkadaş anlatmış zaten ve sonunda şöyle bir soru sormuş. biz bunları hak ediyormuyuz? benim söylemeye dilim varmıyor.

Nereden
    Bursa

- Bizde hedef şampiyonluktur. Trabzonspor hiçbir zaman üçüncülük, dördüncülük gibi hedef koymamıştır. Trabzonspor'un her zaman hedefi şampiyonluk olarak koymuştur. Daha UEFA var, Türkiye Kupası var. Bir çok hedefimiz var. Şu anda hedeflerin hepsi önümüzde hiçbirini arkamıza almış değiliz yani. Hedeflere doğru koşuyoruz, koşacağız.
    __________________________________________________ ___________-
    Evet bunu diyen başkan NURİ ALBAYRAK...
    İşte bu düşünceye inananlar herşeyiyle bu takıma ddestek verenlerdir.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

boş laflar bunlar,başkansa ağırlığını koyacak ,ben de solerim hedefimiz sampiyonluk baskan ,sen bunu sahadaki ruhsuzlar topluluğuna ilet,seyirciye degil,trilyonları alıp yatmasınlar,daha çok küfreder bu taraftar,haklı olarak,
    sen buyuk kulupsen ,oynaya caksın şov yapacaksın ne bu yaa,rezilliik diz boyu ,gecen sene rum takımına elenip alay konusu olmuştuk busenede oynadıgımız maclarla ,

herkez kendine ceki düzen versin
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı Oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formanın içinde ruh yok. Takımın kötü oynamasına sabredilir.. Ruhsuzluğa sabredilmez.. Bıçak gibi keseceksin..

başka bişey demeye gerek varmı....

UNUTMADAN : YÖNETİM İSTİFA LAZORONİ AL BAVULUNUDA GİT ARTIK....
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Bursa

hadi ozaman bu takımdaki ruhsuzlar kim söyleyin deşifre edelim bmn de...bizde oylayalım

Nereden
    Avrupa Diğer

Yeniden yapilanma adi altinda bir atilim yapan o.sumer ve s.aybaba isbirligi ile kurulan kadro iki kupa ikide ikincilik getirdi bu basarilarda payi bulunan petkovic emrah volkan tolga i.ege maxim sommers adem gibi oyuncularin yerine alinanlar onlari aratti ustune f.tekkenin gidisiyle yenecek mirasta kalmadi simdi sil yeni bastan yapiyoruz yonetim iyi niyetli olabilir ama alinacak oyuncular konusunda tecrubelerinin yeterli olmadigi ortada daha oncede belirtmistim ufuk ali guzeldal cem ergin enis gibi oyunculara yer verip 8-9,uncu olmak bugunku kadroyla 3-4,uncu olmaktan daha akilli bir yonetim sekli olurdu dikkat edecek olursak 1985,denberi hep daha iyi olalim diyerek transferler yapiyoruz takim ikinci oluyor bir cikis yakaliyoruz o arada ikincilik tu kaka yapiliyor takima uyum saglamis 2-3 oyuncu gunah kecisi ilan edilip takimdan uzaklastiriliyor yerlerine alinanlar gidenleri aratiyor sagdan topla cikabilen pres karsisinda paniklemeyen bir emrah orta sahada i.ege ve adem resmen araniyorlar gelenleri gidenlerden ustun olmadiktan sonra istersen 20 transfer yapilsin bosuna

Nereden
    Bursa

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden yapilanma adi altinda bir atilim yapan o.sumer ve s.aybaba isbirligi ile kurulan kadro iki kupa ikide ikincilik getirdi bu basarilarda payi bulunan petkovic emrah volkan tolga i.ege maxim sommers adem gibi oyuncularin yerine alinanlar onlari aratti ustune f.tekkenin gidisiyle yenecek mirasta kalmadi simdi sil yeni bastan yapiyoruz yonetim iyi niyetli olabilir ama alinacak oyuncular konusunda tecrubelerinin yeterli olmadigi ortada daha oncede belirtmistim ufuk ali guzeldal cem ergin enis gibi oyunculara yer verip 8-9,uncu olmak bugunku kadroyla 3-4,uncu olmaktan daha akilli bir yonetim sekli olurdu dikkat edecek olursak 1985,denberi hep daha iyi olalim diyerek transferler yapiyoruz takim ikinci oluyor bir cikis yakaliyoruz o arada ikincilik tu kaka yapiliyor takima uyum saglamis 2-3 oyuncu gunah kecisi ilan edilip takimdan uzaklastiriliyor yerlerine alinanlar gidenleri aratiyor sagdan topla cikabilen pres karsisinda paniklemeyen bir emrah orta sahada i.ege ve adem resmen araniyorlar gelenleri gidenlerden ustun olmadiktan sonra istersen 20 transfer yapilsin bosuna
    Çok güzel şeyler yazmışsın ama sanırım başlığın konusuyla bir ilgisi yok...Ama şu kadarını söyleyeyimki bu yönetimin yaptığı transferler bundan önceki yönetimlerin yaptıklarından katbe kat daha iyi bence sadece çok geç kalmaları sorun oldu transferde.Birde fatih seneye gideceğim şu an sizin elinizde ama seneye benim elimde deyip satıldıktan sonrada Trabzondan ayrılıyorum bu kadar basit demesi bazı şeyleri açıklamıyormu sana.
    Keşke gitmeseydi yeni bir sözleşme imzalayıp bu takımı şampiyon yapmak için avrupa hayalini heba etseydi ama o bunu yapmadı.gideceğim dedi.Hiç kimse TRABZONSPORDAN daha büyük değil.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet hataların bı kısmı bızdede olabılır buna bende katılıyorum ama ben trılyonları cebıme ındırmıyorum cebımdekı parayla bın tane hesap yaparken gıdıp kombine alıyorum ama trılyonları alanlar sahada yatıyolar en son suçlu taraftardır
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Nereden
    Bursa

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hataların bı kısmı bızdede olabılır buna bende katılıyorum ama ben trılyonları cebıme ındırmıyorum cebımdekı parayla bın tane hesap yaparken gıdıp kombine alıyorum ama trılyonları alanlar sahada yatıyolar en son suçlu taraftardır
    tamam haklı olabilirsin bu bakış açısıyla ama o stada gelen çekirdekçiler olsun her fırsatta olay çıkarmak için birbiriyle yarışanlar olsun takıma destek vermek yerine köstek olmuyorlarmı sence...eskiden AVNİAKER dedinmi herkes geri adım atarken şimdi adamlar gelip bizi bastırıyolar yanlışmı düşünüyorum...Ben sadece duyduklarımı söylüyorum yoksa buna şahit oladım avni akerde olanları burda yazıyorlar çoğu renkdaşımız bu bakış açısıyla konuşuyorum ben...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet aski avni aker atmosferi olmayabilir ama ben genede bu başarısızlıkta en az suçun taraftarda olduğunu düşünüyorum 20 yıldır beklıyoruz hiç problem deyıl 20 yıl daha bekleriz ama ne olur futbolcu arkadaşlarda bıraz bizi anlasın bizler sadece mucadele ve iyi futbol ıstıyoruz çokmu bişe istıyoruz acaba
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Seyirci iki şekilde vardır.

1-takımı çoşturmada stadı doldurmada
    2-protestoda

bu futbolcuları kimse protesto etmesin inanın hiç bir şekilde kendilerine çeki düzen vermezler. sonra niye korkuyorlar adamı yiyoruz biz. korkan adam çeker gider benmi dedim futbolcu olun diye. kendi istekleriyle oldular.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)