Sayfa 51 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2224 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiki Kizito Musampa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gereksiz yere üstelik 90+3 te gördüğü kırmızı karttan dolayı sinir oldum Musampa'ya. Yaw zaten maç bitmiş. Adam atışı kullanacak belki de düdük çalacak senin yaptığına bak . Tamam yedin sarıyı niye alkışlıyon alla alla . Belki gs maçında izlerdik seni
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu adamı gormek ıcın super zekalı veya engın bır futbol bılgısıne gerek yok onun yaptarsıgı hataların yarısını huseyın yapsa memleketı bır bırıne katarsınız bu adam gelelı kac ay olmus hala ayakta duramıyor topu kramponun ucu ıle dokunuyor (sanki dunya yıldızı ronaldinho mubarek ) kosmuyor hatta yurumuyor bıle bu adam bu futbolla ronaldınho nun varisi olsa bızde top oynayamaz sadece 20 dakıka oynadı dıyorsunuz ama bakın 20 dakıka neler yapan adamlar var velhasıl kelam buadam ne bızde oynayabılır bu halı ıle nede baska bır adam bunu oynata bılır onun bu futbolla arkasında oynayan butun futbolcuların vay haline

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah yakında ilk11de başlayacak...

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

gördüğü kart tam bi sorumsuzluk örneği artık formanın yüzünü zor görür

Nereden
    İstanbul

Alıntı BarışDemirer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gördüğü kart tam bi sorumsuzluk örneği artık formanın yüzünü zor görür
    Sanki şimdiye kadar kolay görüyodu da adamına göre muamele var bu takımda milan bi kırmızı gördü utanmasa adamı cezaevine kapatıcakdı ziya , hüseyinde kırmızı kart görmüştü ne oldu sonra?Hiçbirşey...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

umuta attığı pas ve kırmızı kart dışında sahada yoktu
    Bordomavi.net

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı abcdef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğiniz üzere bir futbolcu oynaya oynaya maçlara çıka çıka kendini geliştirir.Ziya Doğan bu adam karşında art niyetlidir.Musampa türkiye standartlarının üstünde bir topcudur(Örnek;Yattara,Stepanov)Bunun dışında Musampa dediğimiz adam Man City'de mükkemel top oynamıstır.Çok emin olmasamda bir çok defa Haftanın 11'ine seçilmiştir.Mustafa Keçeli'ye verdiği zamanı Musampaya verirse eğer o zaman nasıl bir adam olduğunu görebiliriz.Bu arada Musampa yı beğenmeyen veya izleyemen arkadaşlara şunu söyliyim(İngileteredeki izlenimime karşı)Bir nevi MARTİN PETROV'dur.!
    yanlış anlaşılmasın bende istiyorum Musampanın 3-5 maçta aralıksız doksan dakika oynamasını en azından net bir kanaat oluşturur tüm Trabzonspor camiasında.iyi ise takımımız kazanır kötü ise hoca derki alın size Musampa.bizim hoca ilginç adam bunu dediğim gibi 3-5 maçta kanıtlar ama inatmı inat.benim şahsi fikrim eğer oynatsa hoca haklı çıkacak gibi geliyor çünkü Musampa da futbolculuk hem fizik hemde kafa olarak baya yıpranmış bunun sorumlusu Ziya Doğan ise vebali boynuna.

bide kariyerinde çok kaliteli takımlarda oynayıp Türkiye'ye gelen ve hiçbir varlık gösteremeyen onlarca futbolcu var Musampa da Ajax,M.City,A.Madrid gibi takımlarda oynaması burda başarılı olacağı anlamına gelmez fakat ona yapılan en büyük haksızlık yeterice şans verilmemesi bu konuda hepimiz hem fikiriz.ne diyelim hocanın bir bildiği vardır heralde demekten başka elimizden bişi gelmiyor.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takimda ara pasi atabilecek ender oyunculardan biri ama ziya ,ziyan etti bu adami..2-3 mac ust uste oynasa eminim cok daha basarili olur..

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye kesin gider.Zaten Ziya Doğan oynatmıyordu üstüne bir de kırmızı kart gördü.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

hakomako
    Ziyaretçi

Musampa güzel oynuyor kalmasını istiyorum toparlanmasını diliyorum..

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

yaptığı bu sorumsuzca davranıştan sonra musampa artık takıma girmesi iyice zorlaştı zaten girmesede olur.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı apache61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajax, Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid, Manchester City (Kiralık)
    Buda adamın kariyeri
    Herhalde Ziyada Kompleks yapıyo
    ziya doğanın ufku o kadar geniş olsa zaten oynatırdı bu adamı.zannetmiyorumki o takımları bilsin.
    Özkan SÜMER

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı körfezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığı bu sorumsuzca davranıştan sonra musampa artık takıma girmesi iyice zorlaştı zaten girmesede olur.
    aynen katılıyorum alan varsa satılsın bile.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya Hasan Üçüncü oyuna girdiğinde "geçen hafta nasıl bir fark yaratmıştı" diye soracağım...
    Ayrıca iki ay ayağına top değmeyen Celo hangi arada ne fark yarattı da ilk yarıdaki Gençler maçında direkt oynadı diye de...
    Keçeli haftaya oynuyorken bu hafta ne fark yaratmıştı diye de...
    --------------------------
    Musampa babamın oğlu değil. Belki de adam gibi bir seyretsek hepimiz susacağız, fos çıkacak. Ama şu ortamda inanılmaz bir çifte standartla karşı karşıya. Bütün takım arkadaşları yere göğe sığdıramazken burda adamı nasıl "güçsüz" görüyor millet, ben de onu anlamıyorum. Bu adam dünyanın en kötü futbolcusu olsa Lee, Volkan, Celo, Keçeli'den daha fazla şans verilmeyi hak edecek bir backgrounda sahip. Musampa'nın yerinde Romashenko da olsa, başkası da olsa tutarsızlıklar abidesine karşı onu savunurum. Herif 15 dakka oyunda kaldı, ilk 5 dakkasında 6 kez faul atışı kullanıldı zaten. Geri kalan iki çift bir tek dakikada da iki gollük asist yaptı. Nasıl seyredilmesi gerekiyor şu oyun bilmiyorum ki...

Kırmızı karta dair söylenecek bir şey yok. Türkiye "adamına göre" davrananların ülkesi... Maç boyunca "okşayan" hakemin zoruna gitti demek alkışlanmak. Ne desek haksızız. Ferhat'ın iki kez atılması lazımdı, kabak Musampa'ya patladı.

Bazı konularda niye bu kadar ısrar ediliyor anlamıyorum benim Hasan'dan beklentim ile Musampa'dan beklentim aynı değil.
    Dün 2-0 öne geçilen bir maç rakip yalandan bastırıyor ama Musampa sahada kaldığı süre içinde Umut'a attığı pozisyon dışında yokları oynuyor.Marcelinho'da aynısıydı mücadele edipte kazandığı bir pozisyon yoktu,rakibi eksiltme yoktu.
    Bana sorsan adam yürümekten aciz,topla buluştuğu anlarda ekstra bir şey yapmadı.

Denizli maçında da aynısıydı 3. golü yememizde yaptığı laubali haraket başlangıç oldu.Musampa bizim yabancı kontenjanını dolduruyor o olacağına Lazarov olsun,Jefferson olacağına Hasagiç olsun efektif olarak bize bir katkıları olur diye tahmin ediyorum.Birde yediği kart var ki evlere şenlik sanki kaç maç üst üste sahada Trabzonspor'u taşımış Konya maçında da 90 dakika koşmuş da sinirleri yıpranmış hakemin verdiği karar onu alt üst etmiş.Profosyonel adamın işimi hakemi alkışlamak uzatmalarda rakibi iyice gaza getirmek.

Adamın aldığı para ortada verdiği ortada.Birde hiç bir futbolcunun Hoca'ya rağmen savunulması taraftarı değilim sebebi takımın disiplini bozar,taraftarı arkana alıp Hoca'ya oynatma da görelim tavrı doğru değil.Aynı şey Yattara içinde geçerli,Stepanov içinde geçerli.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz yere üstelik 90+3 te gördüğü kırmızı karttan dolayı sinir oldum Musampa'ya. Yaw zaten maç bitmiş. Adam atışı kullanacak belki de düdük çalacak senin yaptığına bak . Tamam yedin sarıyı niye alkışlıyon alla alla . Belki gs maçında izlerdik seni
    bu adama acıyorum bee.uzun bı aradan sonra maça girdi son 10 dk kala ama kırmızı kartla oyun dan atıldı.

talihsizleri geçtı bu adam yaa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı konularda niye bu kadar ısrar ediliyor anlamıyorum benim Hasan'dan beklentim ile Musampa'dan beklentim aynı değil.
    Dün 2-0 öne geçilen bir maç rakip yalandan bastırıyor ama Musampa sahada kaldığı süre içinde Umut'a attığı pozisyon dışında yokları oynuyor.Marcelinho'da aynısıydı mücadele edipte kazandığı bir pozisyon yoktu,rakibi eksiltme yoktu.
    Bana sorsan adam yürümekten aciz,topla buluştuğu anlarda ekstra bir şey yapmadı.

Denizli maçında da aynısıydı 3. golü yememizde yaptığı laubali haraket başlangıç oldu.Musampa bizim yabancı kontenjanını dolduruyor o olacağına Lazarov olsun,Jefferson olacağına Hasagiç olsun efektif olarak bize bir katkıları olur diye tahmin ediyorum.Birde yediği kart var ki evlere şenlik sanki kaç maç üst üste sahada Trabzonspor'u taşımış Konya maçında da 90 dakika koşmuş da sinirleri yıpranmış hakemin verdiği karar onu alt üst etmiş.Profosyonel adamın işimi hakemi alkışlamak uzatmalarda rakibi iyice gaza getirmek.

Adamın aldığı para ortada verdiği ortada.Birde hiç bir futbolcunun Hoca'ya rağmen savunulması taraftarı değilim sebebi takımın disiplini bozar,taraftarı arkana alıp Hoca'ya oynatma da görelim tavrı doğru değil.Aynı şey Yattara içinde geçerli,Stepanov içinde geçerli.
    Musampa girdiğinde 15 dakika vardı ve ilk beş dakikada altı kez durdu oyun. Sonraki 10 dakkada da 2 asist yaptı, bence hiç fena değil... Zaten benim derdim Musampa'nın kendisi değil. Üşenmeden gidip sırf onun için idman seyrettim. Çok aktif, millete duracağı yeri gösteriyor. Bu adama bu para da bir şeylere bakılıpta verilmiştir zaten. Kısaca, kişisel düşüncem çok iyi topçu olduğu yolunda. Hatta bunu ZD'ın ağzından da duydum ben. Başkası demedi, kendisi sorulduğunda "çok iyi topçu, çok" dedi, ve "ama" ile başlayan ikinci bir cümlede birşeyler söyledi bir arkadaşı, ortak bir abimizle konuşurken. Yani bence çok iyi topçu, ZD'ca çok iyi topçu, futbolcuların büyük bir kesimine göre iyi topçu, ama tek bir 90 dakikası var! İsyanım buna... Olması gereken belki de bu ama en azından daha aktif bir başkan tarafından yönetilmeyi bu zamanlarda çok istiyorum. En azından "oynat şunu da para etmiyorsa bilelim" demesi gereken bir başkan...

Gelelim "hocaya rağmen topçu destekleme" meselesine. Benim meselem zaten hocanın adalet makyajı yapılmış adaletsiz seçimleriyle. Topçunun adı önemli değil ki. Hiç bir halt yapamayan Keçeli'yi sahada tutacağına Çağdaş'ı solbeke alıp bence yine pek birşey yapamayan Celo'yu ortasahaya çekseydi yine ses çıakrmazdım. Ama bu iş nereye kadar böyle gidecek? Hiç bir futbolcu, bunu geçmişiyle ilişkilendirmeden söylüyorum, 40 ay idman yapmamış Musampa bile o kadar kötü duramaz sahada... Yani bu adam ne zaman oynar, söylese de bilsek. Son 15 dakikada koyduğuna göre küfür falan etmemiş, bi gıcığı da yok. O zaman olması gereken yere bir maçta erkenden, mümkünse 11'de koysan ne kaybedersin? Tüm kamuoyunu susturacak, bizlerin de çenesini kapatacaksın işte. 2-3 maç yahu, fazla değil. Eğer birşey yapamazsa delikanlı delikanlı gezersin, olan bize olur. Keçeli'den daha kötüsü olamaz ki. 10 kişi kalsan orda adam yok diye temkinli oynarsın, o varken bir de onu kollayacaksın...

Neyse... Allah sonumuzu hayırlı etsin ama bu yol yol değil. Ben burdan bakınca adaletsizlik görüyorum en azından. İnşallah yanılıyorumdur.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emrah Hocam ben inanmıyorum Ziya Doğan'ın Musampa'ya bir kastı olsun belki transferinde yaşanmış bazı şeyler olabilir ama şimdi akıl var mantık var Ziya Doğan niye hazır takır takır top oynaycak Musampa'yı oynatmasın.
    Hiç bir mantıklı açıklaması yok.
    Tekrar söylüyorum Musampa çıksın sahada bir şeyleri doğru yaptığını göstersin.Son iki maça bakarak Hoca sonuna kadar haklı bir Denizli maçında rakibi maça ortak etti,bu maçta profosyonelliğe sığmayacak bir kart yedi yine rakibi hırslandırdı.

Benim için önemli olan takıma yaptığı katkı,yok bir katkısı.Antremanlarda futbolculara tecrübelerini akatarması dışında sanırım.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

psikolojik faktörleri göz ardı ederek olayları değerlendirmek bence hata olur... Ziya Doğan tıpkı Simko gibi Musampa'yı da oynatmaya oynatmaya bitirdi...

kafa olarak çoktan kapattı Musampa sezonu...

kaldı ki bence gördüğü kırmızı kart, aslında Ziya Doğan'a bir isyandı... bir dışavurumdu...

kompleksli bir hocanız oldu mu, takıntılarından kurtulamayan bir hocanız oldu mu; hem bazı oyuncularınız, hem takımınız, hem kulübünüz zarar görür bundan...

Simko'nun ardından Stepanov ve Musampa örnekleri birer tesadüf olamaz...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

olmuyor işte
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tekrar söylüyorum Musampa çıksın sahada bir şeyleri doğru yaptığını göstersin.
    Aynı şeyleri istiyoruz işte..Oynayacak ki bir şeyleri doğru yaptığını gösterecek..Ama Ziya işte..

Benim için önemli olan takıma yaptığı katkı,yok bir katkısı.
    Yedek kulübesindeki bi adam takıma tabi ki katkı yapamaz.Ama Ziya'nın sahadaki prensleri çok mu katkı yapıyor takıma,yahut futbola?.. Sırf Musampa'yı oynatmamak için forvet arkasında formsuz bi Mustafa Keçeliyi oynatıyor adam,ona da tepki gelince Umut'u çekiyor sola..Daha ne diyelim Allah aşkına ? Formayı hakeden alır diyip komik duruma düşüyor sonra da..

Son iki maça bakarak hoca sonuna kadar haklı bir Denizli maçında rakibi maça ortak etti,bu maçta profesyonelliğe sığmayacak bir kart yedi yine rakibi hırslandırdı.
    Denizli maçındaki pozisyonda Hüseyin in de en az onun kadar suçu var,adamı kıskaca almışlar bizimki ileriye oynayıp da topu kaptırma korkusundan araya sıkıştırılan Musampa'ya oynuyor.Konya maçındaki kart ise çoğu kişinin düşündüğü gibi hakemin gereksiz bi hareketiydi.

Eğer futbol dışı bi durum varsa söylesin de bilelim,gülünecek bi halde çünkü şu durumda..
    Konu Barış tarafından (05.03.2007 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

böyle bir sorumsuzluk olamaz. amatör oyuncular gibi topun önünde durup atışı kullandırmadıktan sonra bir de hakemi alkışlamak. tebrikler musampa. ayağında bir top tutamadığın yetmiyormuş gibi zaten göremediğin forma yı iyice unutmuş oldun

bı tepkısı olsa gerek zıya hocaya benı oynatmıyosun alsana der gıbıydı ama fuzuli bı kart 90+3 ne gerek var dımı
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduğuma Yüreğimde Fırtınalar Kopuyor Sebebi ne senin varlığın ne de Yokluğun sebebi benim sana duyduğum....BÜYÜK TRABZONSPOR AŞKI

tsmusampa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bazı arkadaşlar musampanın sahada gezindigini, vucut yapısını beğenmiyolar. O vucütla çoğu topu rahatça saklıyabiliyor. ben ayrıca anı ayak ve sprintlerde çok hızlı olduğunu düşünüyorum. Ayıca adam 15,20 dakkada çok güzel işler yaptı. 15,20 dakikada bazen topçuların ayağına top deymeden oyunu terk ediyo. Fakat musampa 2 asist ve güzel çalım attı. kartta belki bi hata olabilir ama belkide alkışlamanın kart olduğunu bilmiyodu. Çıkarkende oyunu iyice sogutarak konyanın şevkini kırdı diyebiliriz. trabzonun son dakkalarda yediği gollerin haddi hesabı yok. Hakemde atış sonrası hemen maçı bitirdi. Musampa bu takımda kalmalı ama mantaliteden yoksun kişiler gitmeli.
    Yeni başkan yeni hayaller!!!

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hangi Hoca elinde çok iyi bir silahı kullanmak istemez,ister elbette ama silah tutukluk yapıyorsa Hoca ne yapsın?
    Bi karadenizli olarak tabiki silahlara merakım var. Mesleki olarak ta ayrıca özel bir önem veriyorum silahlara ve silahıma. Ancaaaak Ben o silahı suyun içinde bırakır, akabinde de temizlemezsem söylermisin iki ay sonra o silah ne olur. Bir Tüfek tutukluk yapıyorsa ya tüfekten, ya fişekten ya da eşekten dir derdi komutanım.Kulakları çınlasın....

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Musamba işte yağmurlu günler için aldık onu yağışlı havada daha iyi oynadığı söyleniyor :P
    Temiz Futbol istiyoruz !!! İnadına TrabZonSpor İnadına Şampiyon !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)