Sayfa 1 Toplam 34 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - F. Bahçe

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe maçimiza dikkatfficeffice" />
    Kendi sahamizda oynayacagimiz Trabzonspor F.Bahçe maçina çok iyi tedbirler alinarak hazirlanmali.
    Zira bu maç kazanilmasi biz taraftarlar için çok sey demek. Fener maçini kazanmamiz bizim taraftarlarimiz için Sampiyonluk kadar önemli zaten sampiyonlukta bizi zorlayacak tek rakibimiz F.Bahçe'dir. Bu maçi aldikmi taraftarlarimiza çok daha güven gelecek ve yeni yeni kipirdamaya baslayan uyumus efsane takimin taraftarlari her yerde daha çok gürlemeye çig gibi büyümeye çogalmaya baslayacaktir.
    Ben bu Trabzonspor'a bu maçi kazanbilecek diye çok çok ümüd ediyor ve güveniyorum. Insallah bu maç kazanilacak.
    Son kendi sahamizda oynadigimiz derbi maçinda basa bas dise dis hatta zaman zaman daha iyi oynadigimiz futbol ile malesef sans faktörünün bizimle olmadigindan G.S'ye 1-0 malup oldugumuz maçta takimimizin oynadigi futbol beni memnunederken ilersi için hayli umud verici idi. Nitekim bunu Diyarbakir maçinda gördük ve yanilmadim. Fenerbahçe'yi yenebilecek güç bizde var ve sartlar buna da müsait. Degerli hocamiz ZIYA DOGAN Trabzonspor da futbol oynayan oyuncu kardeslerimize bu güveni anlatabilmeli fizik olarak ve beyin olarak da inanmis olmak lazim . Yoksa acaba ve endiselerle maça baslanirsa Allah korusun maç gider. Biz Trabzonspor ki Türkiye 1. ligine çiktigimiz yillarda F.B bizi tam 8 yil yenememisti. Biz o Trabzonspor'uz ve rengimiz BordoMavi adimiz ile rakibe korku verir rengimizden de güç aliriz. Bizim çok çok daha iyi olmamiz bu maçi almaktan geçiyor. Inanin bu maçi alalim Sampiyonluk gelir. Yalniz Türk futbolcu kardeslerimizde bu da var bir maç iyi oynandimi arkasindan rehavet geliyor ve sonuç kötü oluyor. Profesyonel futbolcular bu türlü zaaflari iyi bilmeliler. Fizik takdik ve inançla maça hazirlanip üstün bir futbolla rakipi puansiz eli bos göndermeleri lazim. Burada biz taraftarlara da çok isler görevler düsmektedir. Bir kere Avni Aker stadimizi bir tiklim tiklim dolduralim. Maç boyu susmadan tezahurata devam edelim. Hatta Allah göstermesin Malup duruma düssek bile Daha çok tezahurat ve daha çok centilmenlik diyorum.
    Su da var aklimdan bu düsünceyide geçirmek istemiyorum ama yinede belirteyim. sonuçta bu bir spor ve oyun bazan çok çok iyi oynarsiniz ama sans size gülmez istenilen sonuç alinmaz o zaman da dünyanin sonu degil. Bordomavi renklerimizi ve Takimimizi daha çok seviyoruz ve asla yalniz birakmayacagiz. Haydin tüm Trabzonspor'lular.. Sizleri çok seviyorum. herkes imkan dahili üzerine düsen görevi layikiyla yapsin. Ama sizleri çok seviyorum. Benim için Sampiyonlugun tek önemi ben ölmeden çocugumla Trabzonspor'un Sampiyonlugunu görmek. Insallah nasip olacak. Allah hepimizin yardimcisi olsun. (amin) Tesekkür ederim.. Saygilarimla.

Guests
    Ziyaretçi

bu maçi almak demek devre arasini lider geçmek demek

bu maçi almak demek sondan 2. haftada karsilasicak olan rakiplerimizden bir adim daha öne çikmak demek

aslinda bu maçi almak yolu yarilamak demek. ankaragücü maçinda insallah cezali ve sakat vermeyiz.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi insallah yenecegiz köpekleri ama bir cümleni begenmedim gs maçinda bizim takim o kadar iyi oynamadi görmedim mi defansi nasi açik veriyor bunlar fb maçinda devam ederse alamayiz gibime geliyor maçi ancak bunlari yapmazsak ve iyi oynarsak farkli bile alabiliriz çünkü fener kaos'ta ankaraspor'u zor yendi sampiyonlar liginde kötü..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kesinlikle kazanmaliyiz !!!!

ama bu futbol isler ters gidebilir, hazirliklli olmak lazim...

ama güveniyorum Trabzon uma...![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cenab-i Allahin izniyle KAZANACAGIZ....

Dün aksam Fener-B.B.Ankara maçindan sonra Fener'in orta sahasinda en çok kosan üç isimden ikisi olan Sekan ve Selçuk cezali duruma düstüler.Selçuk kirmizi kart,Serkan ise sari kart cezalisi durumundalar.Bence orta sahada çok büyük avantaj yakaladik.O blokta sadece Marco'ya kaldilar.Hüseyin ve Adem'in temposuna ayak uydurabilmeleri çok zor.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dogru bak bunu hiç düsünmedim haydi bastir trabzon!!!.insallah alacagiz maçi.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

abi bütün fener saglam olsaydida aurelio sakat olsaydi...

özkan sümer taa brezilyaya gidip dört adam alip geliyor ucuz maliyetle, arasindan en iyi aurelio çikiyor onada az para veriyoruz gidiyor. bizim ta brezilyadan buldugumuz bu adam su an feneri sirtliyor alex malex hikaye tek gerçek aurelio herkes farkinda.

ya bu olay beni kahrediyor iste.. onun için akilli olalim. birakin yattarayi abi istedigi kadar alem yapsin kafasina göre takilsin atiyormu attiriyormu gerisine karismayalim. aurelio gitti bunuda bizans oyunuyla vermeyelim çok yazik olur..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

daha maça çok var... ama konu açilmis çünkü her zaman ki gibi fb olunca isler degisiyor.. neyse.. ben beraberlige raziyim yine.. baska da fikrim yok maçla ilgili..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçi kazanmak lazim

futbolcularimizin hirsla ve azimle maça asilmasi lazim

ki bu eksiklik büyük maçlarda bariz sekilde görülüyor

tedirgin olmadan son derece sakin ama hirsli bir sekilde oynarsak maç kaçmaz...

fenerlilerin Avni akerden ürkecegini tahmin ediyorum..

UEFA umutlarimizda bosa çikinca elimizde birtek lig sampiyonlugu kaldi.Firsatlari iyi degelendirip bu sene sampiyon olmaliyiz.Taraftar ve takim olarak bu ruha sahibiz... [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Fener maçina tüm taraftarlarimiz katilip takimimiza destek vermeliki takim bizden aldigi güçle basaridan basariya kossun... [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    KARADENIZIN GURURU SAMPIYON TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tuncay alex ve aurelio yu tutarsak bu maçi aliriz ama önce ankarayi yenmeliyiz

f.b.yi bu moralsiz dönemlerinde mutlaka yenmeliyiz. Umarim EZE EZE yeneriz de istanbul medyasi TRABZONSPOR'umuza sans tanimamayi görür.

cok zor bir mac olucak dilerim kötü oynasak bile 1-0 aliriz.

Nereden
    Belçika

stad full cekmeli yonetim isbasina bilet fiyatlari yari yariya olursa stad dolup tasar, maci alacaz insallah!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük maç sendromuna umarim tekrar yakalanmayiz, kontrollu ve orta sahada baskili oynamamiz lazim, hucumda hizli olursak defanslarini rahat geceriz fakat her onemli mac gibi trabzondan cok güzel oyun beklemiyorum.Tecrübeyle sabit...Umarim utandirir beni...

TRABZON SPOR: 4 Ezikbahçe: 1

Nereden
    Amasya

2 hafta sonraymis mac iyi oldu simdi bu orucumus bitiyo ozamn100% oynayacak oyuncularimiz fb de nasil olsa hepsi yabanci

Bu maçta bizimkilere karsidaki takim Dinamo Kiev veya Bilbao desek daha iyi oynarlar.Çünkü kendimi bildim bileli TRABZON üç bizans takimina karsi çok korkak oynuyor.Taniyamiyorum..Eger kendileri gibi oynarlarsa kesin kazaniriz...Yok oynamazlarsa isimiz rakibin haline bagli....

arkadaslar eger sampiyon olmak istiyorsak bu tur maclari kesinlikle almamiz lazim cunku bu maclar 6 puanliktir.yoksa gecen seneye doneriz.ama ben takima guveniyorum.bu arada sunu tutarsak bunu durdurursak yeneriz degil onlar dusunsun yattarayi fatihi gokdenizi nasil durduracagini.bence zor olcak ama bizim olcak cunku baska yol yok

bU maç bizim Için çOk önEmLi, sonuç hiç belLI oLMAZ AMA iNSAllaH YENErIz!!!! [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    tRaBZoN SEn BIzIM heRSEyIMIZSiN!!!!!!!!!!

arkadaslar maça gelin ben kibrista okuyorum ve ayin20 sinde ordayim bu takim tarftar destegine ihtiyaci var ama baskiyi kendi takimimiza degil karsi takima yapmaliyiz maca gelirse maç futbolcular biz alacagiz nasilmi fener zaten deplasmanlara korkarak çikiyor iki oyuncuylari yok bizdende çekiniyorlar futbolculara sadece gol atmak kaliyor insallah onuda yaparlar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar fener bizden cok cekiniyor,zaten akillari hala lyon ve besiktas macinda,kücük bir kaos yasiyorlar,bu mac 6 puanlik bir mac,odunc olarak verdigimiz liderligi tekrar geri almamizin zamani geldi,bu maci almanin tek ama tek yolu,taraftarin takimi gaza getirmesidir oyun sogursa iyi olmaz bizim icin,ne kadar tezahurat o kadar gol,biz onlardan daha iyiyiz bunu cumle alem biliyor

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu maç bizim ölüm-kalim maçimiz... taraftarin destegi bu maçta çok önemli.. onun için imkani olan mutlaka gitsin maça... bu maçi mutlaka kazanacaz... ya kazanacaz.. yada kazanacaz...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maci cok BÜYÜTMEYIN 34 maclikLig maratonun 1 maci.....

her macda oldugu gibi bu macida kazanmak icin sahaya cikacagiz...kaybetsek bile bu her seyin sonu degil...

ama bizim usaklar isini bilir insallah güzel bir futbolla 3 puani alan biz oluruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)