Sayfa 5 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - F. Bahçe

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dogrudan konu ile ilgisi yok ama hep kafama su Marco Aurelio olayi takilir.

Sampiyonluga oynayan bir takim bu adami nasil elinden kaçirir ,inanin anlasilir gibi degil. Sen taa Brezilyadan kimsenin tanimadigi ve çok ucuza adami getir,tanit,piyasasini yap sonra ben yemem sen ye dercesine ezeli rakibe kaptir.Olacak is degil.Büyük takim yöneticileri böyle hata yapmaz.Herkes biliyor ki Trabzonsporun en büyük sorunu orta sahada ve sen buranin esas adamini ezeli rakibine kaptir.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Bence bu olay öyle kolay kolay mazeret kabul etmez.Sirf Marco'nun alacagi para olayi da degil bence.Daha Marco nun nereye gidecegi belli degilken,hatta ortalikta Gençlerbirligi ile önsözlesme yaptigi laflari dolasirken Fener yönetiimi onu transfer listesine aldi ve fenere gelmesine emin idiler.Ve sen bu göz göre göre olan seyleri önleyemiyorsun. Vallahi anlamis degilim,anlayan varsa isin esas yönünden anlatsin.

Su takimda Marco olmaz mi? Bir düsünün su orta sahada Marconun oynadigini,Hüseyin tek basina mi kalirdi,yükü sadece o mu çekerdi, diger yandan Fatih-Gökdeniz'in performansi nasil artardi. Yok kardesim olacak is degil bu.Marco'yu elinden kaçirip adeta bedavaya, totodan çikmis gibi ezeli rakibe hediye eden,TS yöneticisi olamaz.Kimse kusura bakmasin ama öyle.Bakin fenerli yönetime Marco Aurelio'yu alacagiz dediler aldilar,hem Trabzondan hem de Ilhan Cavcav'in elinden.Önsözlesme,tazminat hikaye.Yöneticilik bu kardesim. Birileri bundan örnek alsa iyi olur......

valla arkadaslar m.yilmaz konusunda size katilamayacagim. m.yilmaz çok iyi niyetli oynuyor çok kosuyor biseyler yapmaya çalisiyor fakat bitirici vuruslarda inanilmaz beceriksiz.bence trabzonum m.yilmaz ve yattara ikilisinden birini seçmeli.bana göre bu yattara olmali gününde bi yattarayi fener degil krali durduramaz.feneri yenmenin tek yolu hücum yapmak

fakat her ne olursa olsun trabzonumuz gays maçindaki gibi korkak oynamazsa bu maçi alir.

deliormanli söylediklerinin altina imzami atarim.yerden göge kadar haklisinEdited by: lustral+

BENCE GÜNÜNDE BI YATTARA OLSA DEDIGIN GIBI KAZANIRIZ.

Guests
    Ziyaretçi

deliorman gerçekten dedigin gibi konuyla alakasi yok. ayrica su anda marcoyu ne getiren nede satan yönetim görevde yok. isterse dünyanin en iyisi olsun bizi satti ve gitti. daha desmeye gerek yok bunu.

febede volkanda cezali ben volkanin oynamasini bekliyordum. rüstü patatesi insallah bize kaplan kesilmez.

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mc_Genc Nickli Üyeden Alıntı

yattaranin gününde olmasini bekliyemeyiz!!

ziya hocasahaya m.yilmaz fatih ve gökdeniz üçlüsüyle çikmali 2. yarinin 55. dakikalarinda da yattarayi oyuna sürmeli diye düsünüyorum..

çünkü yattara geyse maçinda ve sonrasindaki diyarbakir maçinda çok iyiydi fakat ankara maçi vasati bile geçemedi yani ne yapacagi belli degil o yüzden fenere karsi ancak 2. yari oynamali diye düsünüyorum ben!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

ziya hocasahaya m.yilmaz fatih ve gökdeniz üçlüsüyle çikmali 2. yarinin 55. dakikalarinda da yattarayi oyuna sürmeli diye düsünüyorum..

çünkü yattara geyse maçinda ve sonrasindaki diyarbakir maçinda çok iyiydi fakat ankara maçi vasati bile geçemedi yani ne yapacagi belli degil o yüzden fenere karsi ancak 2. yari oynamali diye düsünüyorum ben!

Ankara maçinda ,Fatih'e gol pasini kimin verdigine bakmani öneririm. Ayrica Tayfun'un kirmizi karti yüzünden 46.dakikada oyun disina alindigini hatirlatmak isterim.

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

Ankara maçinda ,Fatih'e gol pasini kimin verdigine bakmani öneririm. Ayrica Tayfun'un kirmizi karti yüzünden 46.dakikada oyun disina alindigini hatirlatmak isterim.

ilk gol pasini veren fatihe pas vermesi onun iyi oynadigina isaret ediyorsa tamam haklisin!!

maçi izlemedim ama bir oyuncu iyi ise helede bu yattara ise 3 dakikaklik maç görüntülerinde bile belli olur..

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yattara yi seyircinin gaza getirmesi lazim.Kanadinda da zaten kazmanin teki var Ümüt Özat.Isi kolaylasir.

BU MAÇ ALINACAK....

SAMPIYON OLUNACAK...

TRABZON'A GELEN FeBe TARAFTARI GELDIGINE PISMAN OLACAK....

DOGARKEN SEÇMEDIK...

ASLA VAZGEÇMEDIK...Edited by: SKY-GUARD

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Simdi bazi arkadaslar der ki Yattara mutlaka oynasin,bazilari Mehmet Yilmaz olmadan olmaz.Simdi bunlara birde standart Fatih-Gökdeniz'i katin.Etti mi 4 forvet veya ofansif nitelikli adam. Böyle olunca orta sahaya 2 adam kaliyor biri Hüseyin digeri Lee,Adem veya baskasi. Simdi bu kadroda ve bu sistemde güçlü takimlara karsi basari zor. Ha gelecek zayif takim ve "Çanakkale geçilmezi" oynayacak o zaman olur. Ama güçlü rakiplere karsi bu kadro ile orta sahaya hakim olamazsiniz. Orta sahaya hakim olamazsaniz defansiniz açik verir, forvete top tasiyan olmaz ve dolayisiyla basari sansiniz çok azalir.

Onun için bu konuda tercihi birakin Ziya Hocaya o isini bilir. Ama isimiz muhabbet derseniz Fatih ve Gökdeniz'in yaninda bir de iyi gününde olan Yattara derim. Mehmet Yilmaz fizigi ile oynayan,hava toplarinda etkili ve defansi yipratan biri.Karsisinda 1.90 iki kule varsa (Servet-Luciano) orada Mehmetin sansi fazla degil. Burada en dogrusu yerden ve hizli adamlarla oynamak,orta sahadan hizla çikarak fener defansin arkasina sarkmak.Zaten o defansin da zayif yeri bu,süratli ve teknik adamlar. Tipki Fatih,Gökdeniz ve Yattara gibi.

Arkadaslar Fb nin hucum güvünü bizim defansi asacagini pek sanmiyorum.. bunun yaninda Fb ye karsi Defansif bir anlayis sergiliyen herkes yenilmistir. ama avrupa ya bakalim herkes fb saldirdigi için yeniyor çübkü fb defansi kötü benc e ilk 11 bozulmamali Yattara Gökdeniz Ftih 3 lüsü kesin baslamali diye düsüniyorum

bence fener kesinlikle beraberlik için gelecek... zaten galibiyet için gelseler bile futbol olarak bizi çok zorlayacaklarini sanmam... bence biz hücum agirlikli taktikle sahaya çikmaliyiz ki fb'yi daha oyunun basinda bogalim... umarim yan toplardan sikinti çekmeyiz... ayrica içimden bi ses kaptan'in kafa golü var diyo...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu rustu bizim maclarda her zaman canavar kesiliyor,1995 1996 sezonunda sampiyonlugu son anda kacirmamizda en buyuk pay sahibi odur,resmen hayatinin macini oynamisti,ama yattaranin zekasina ve suratine dayanamaz...FENERi HiMAYESiNE ALAN TEK TAKIM TRABZONSPOR SINCE 1967

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorf bu maç için ses tellerimi dinlendiriyorum...Maçta bu bogazimi patlatmazsam serefsizim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

rezilbahceliler Trabzona geliyorlar,onlarin sitesinde okudum,bizimle inanilmaz dalga geciyorlar o.cocuklari,govde gosterisi yapacaklarmis Trabzonda.bu yavsaklara firsat vermeyin...www.antu.com adresinden takip edebilirsiniz

fbliler avrupa maceralarindaki ezikligi atmak için bizimle dalga geçiyorlar bu da bir teselli sekli olsa gerek gelecek hafta sonuna kadar kendilerini böyle teselli etsinler bakalim. avni akerde bizden de 6 tane yiyince -ki tek temennim bu- o zaman neyle teselli olacaklar onu düsünüyorum ama tabiki fblilerde bunu düsünecek kafa olmadigindan bugünkü duruma göre konusuyorlar ama biz haflayan köpegin isirmayacagini biliyoruz[img]smileys/smiley36.gif[/img] dimi!....[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img] -ya ben çok sabirsizim su ara keske fb maçimizdan sonra olsaydi tam 9 gün daha nasil sabredecegim-[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

Nereden
    Avrupa Diğer

HEMEN USTTEKI ADRESLERE TIKLAYIN

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maça henüz daha var.

fb ile oynadigimiz son 3 senedeki maçlara baktigimizda iyi top oynamamiza ragmen tecrübesizlikten midir, beceriksizlikten midir bilmiyorum sansiz sekilde yenildigimiz maçlar oldu. Bu maç bir çok açidan Trabzonspor için milad olabilir. fbyi yenmemiz demek sampiyonluk yolundaki en önemli rakibimizn önüne geçmek demek psikolojik olaak bir rahatlama ve güven getirecegi kesin. Ayrica kötü avrupa da istedigini yapamayan fener (ne zaman yapti ki) bu maçi da kaybederse iyice karisacagi kesin. Asiri motivasyon hep aleyhimize olmustur. Bu yüzden ayaklarimiz yere basmali. Öncelikle herkes görevini yerine getirmeli. taraftar tribünlerde futbolcular sahada istiklerini yerine getirirse zorlanmadan kazaniriz. Ancak önemli maçlar bir sendrom yasiyoruz. Geçen sene gs maçi, kiev maçi, Trabzon'daki bilbao maçi bu seneki gs maçi örnek olarak gösterilebilir. Ziya Dogan hocamizin Trabzonspor formasi altinda ilk fb maçi olacak. Taktik ve motivasyon olarak önceki maçlarda yaptigi hatalari tekrarlamamali. kendi sahamizdaki avantajimizi en iyi sekilde kullanmaliyiz. Bu bodozlama rakibe saldirmak seklinde de olmamali. Defans güvenligini birakmadan her hatti ile hucuma çikan ve topu kaptirdigi gibi presi ve savunmayi düsünen bir Trabzonspor sahada olmali. Son yillarda Avni Aker'in avantajini kullanamiyoruz. Bu maçta tribüler özellikle maçta temponun düsdügü anlarda verecekleri destekle hem rakibi sindirmeli hem takimimizi costurmali. Bu yüzden taraftarimiza büyük görev düsüyor.

Fb ya karsi savunmayi düsünen her takim maçlardan yenik ayrilmistir. Adamlar da hem bal var hem bal hem büyü hem de duran toplarda etikili elemanlar var. Bu yüzden oyunu rakip sahaya yikmak zorundayiz. Ve rakibin etkili ve hizli adamlarini kilitlemiliyiz. Bu maçta Hasan Üçüncü'nün oynamasi yerinde olur. Ayrica kötü de oynasa Yattara 90 dakika sahada kalmalidir. Fenerin defansi oldukça agir sagli sollu ataklar ve çapraz kosularla fener defansi neye ugradigini sasirir. Rakip ataga kalktiginda orta saha da durulmalidir. Ceza alanimizi disinda yapilacak fauller pahaliya patlar. Rakibin kendini yere birakan futbolcularinida unutmamaliyiz. Futolcularimiz dikkatli olmak zorunda. Defansimizin boyu uzun kornerlerde rakip ceza alani içinde etkili olabilirler. fb nin kullanacagi kornerlerde iyi adam paylasilmasi durumda sorun yasamayiz. Ilk dakikalarda topa sahip olmaliyiz taraftarin destegi ile erken gol bulursak maçi rahat kazaniriz.

Maça gelecek fb taraftarinin yine olay çikartacagi kesin. Bu çapulcularin gazina gelmemek lazim. Maç bitene kadar taskinlik olmamali. Maç bittikten sonra stadyum disinda geleneksel fb dövme ve taslama merasimi baslayacaktir. Her sene oldugu gibi mermi seslerinden baslarini disariya bile çikaramayacaklardir. Nette hep atip tutarlar ama her sene geldiklerine pisman olurlar. Hem saha içinde hem saha disinda hem meydanlarda kazanan biz olmak için herkes görevini en sekilde yerine getirmek zorunda. Saha da futbolcularimiz tribünlerde taraftarimiz kilicini çekmis bekliyor. gel fener gellll

hem taraftarlarina hemde futbolcularina ders vermek gerek..bizler taraftar olarak görevimizi en iyi sekilde yapmayiliz.

ayrica fener taraftarina trabzonda göz açtirmamak lazim..

trabzonda ktü de okuyan fenerliler yine havaalaninda karsilama yapmaya hazirlaniyormus..onlara karsilamanin babasini yapmak lazim n'dersiniz¿

Guests
    Ziyaretçi

vallah bu maci alalimda kac kac olursa vark etmez yeterki bu mac bizim olsun sakarya ya yenilelim ama fenere yenilmiyelim

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

formu baslatan mehmet kardes.

bence çok yanlis düsünüyorsun. neden mi? Trabzonspor neden büyük maçlari sürekli kaybediyor biliyormusun. özellikle de rezilbahçe maçlarini. takimi stres altina sokuyoruz. bu maçi illaki almaliyiz. bu maçi alalim sampiyon olmasakta olur diyoruz ve futbolcular üzerinde müthis baski olusturuyoruz. mutlaka bu maçi alacagiz demekle maç alinmiyor. rezilbahçe futbolculari Trabzona rahat geliyorlar. niye mi? yenilseler onlara kizacak kimseler yok. Trabzon gibi zor bir deplasmanda puan kaybetmek onlari ne taraftar gözünde ne de yönetim gözünde zora sokmaz. rahat olduklari için de maçlari aliyorlar. bizler bu huyumuzdan vazgeçip rezilbahçe maçlarina diger maçlar gibi bakabilsek futbolcularin performansi daha farkli olacaktir bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)