Sayfa 9 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - F. Bahçe

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu maçin sonucunu büyük ölçüde Ziya Hoca belirleyecek.Ancak taraftarin desteginin bu ölçüyü olumulu yönde etkilemesi lazim.

Gel 20 Kasim gel...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yine bir kader maçi ve maçi almaktan baska çare yok.. Bu takimin kendine güvenmesi lazim!! Fenerbahçe top oynamiyor alacagiz bu maçi!! [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: L-M^

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bence en onemlisi yenilmiyelim! Deplasmanda bu Feneri yenebiliriz...

ben fener maçlarini her sene iple çekerim maçi okulda kalabalik bir fenerli kitlesinin içinde izledim 6 yil boyunca ve her zaman basim dik çikmisimdir.feneri zaten tokatlicazda galatasarayi yencektik su sene.ben biliyorum yani ben maçi izlicem güzelce sonra 1 hft fenerlilere laf aticam benim zevkim de bu.gerçekten fener çok dert degilde su gs yi yenecektik.yine fenerle idare etcez.
    simdi feneri trabzonda yikan her zaman ezikligini hissetmesi olmustur.bumaçta tezahuratlarda üstüne basilmasi gereken konu fenerin avrupa macerasidir.fenerli futbolcu ve taraftar hatta yöneticisi her zaman disarda ciddi bir dayak endikasyonu olduklarini bilirler,bu da sik sik hatirlatilmalidir.ama fenerin türkiyeyi avrupada nasil rezil ettigini unutmayalim onlarada hiç unutturmayalim.fener trabzonda yine alisilagelen sekilde ezilmelidir.fficeffice" />

unutmayin beyler unutmayin bunlarla sampiyonluk yarisi verirken bizlere yapilanlari hakkariden gelen özel harekatçilari.can bartu nun haminin sözlerini küçümsemesini ridvan dilmenin maçtan bir hafta önce konustuklarini.bize o sampiyonlugu vermemek için kan kusturduklarini.taraftarin fener maçinda nasil sindirildigini stadin etrafindaki askeri konvoylar polisler içisleri bakanlarina telefonlar.karsinizdaki it fener itidir ne yapilsa yeridir.kadiköyü bilmem ama trabzonda fenere hayat yok kardesim
    Trabzonda feneri yenemiyorsak daha kimi yencez kardesim o kadar mi gurursuz oldu bu takim olduysa yaziklar olsun.fener maçinda,bjk maçinda,gs maçinda taraftar sonuna kadar destegini verecek futbolcu karsisindaki takimin futbolcusuna burda biz sizi eziyoruz iste diyecek hakemin felan iflahi kesilecek ben o kadar söylüyorum.
    ziya hocam buyurmus demiski trabzon taraftarida hemen sampiyonluk istiyor demis....ya galatasaraylilar o angut kadroyla sampiyon olmayi düsünecekler biz düsünmeyecez öylemi.fenere ne demeli.serkan deniz kemal selçuk ümit özat servet...tabi medya öyle bir sisiriyorki adamlari bilmesek yildiz topçu zannetcez kazmalari.bizim sampiyonlugumuza tek engel ezikçe dsünmek olur.bakin nasil koydu diyarbakir biraz saldirinca o galatasaraya ayiptir yani biz yapamadik arkadas.simdi fener geliyor.saldirsinlar presle bogsunlar bakalim feneri noluyor o canim fenerbahçe.yaziyor gazeteler daumun trabzonu imha plani diye milli maç var ama adamlarin derdi belli.biz bu fenere koymayalim da daha kime koyalim.......ben bu sene sampiyon olacamiza çok inandim arkadas ben bu kadro da o kapasiteyi de fazlasiyla görüyorum.....sampiyon olcaz bu sene.bu is bu sene biticek.
    Edited by: L-M^

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumdaki mesajlariniza dikkat edin.

Uyari yapmadan forumda bir kaç kisinin üyeligini kapatiyorum.

FENERBAHÇE MAÇI KILIT MAÇ BEN ENAZ 3 TANE ATARIZ DIYORUM.ADAMLAR ÇÜNKÜ HAKIKATEN KÖTÜ TOP OYNUYORLAR.

YA ANLAMADIGIM IS BU ADAMLAR BU FUTBOLLA NASI 1.SIRADA OLURLAR YAA,AMA 20KASIM;1.SIRAYI HAKETTIGI TAKIM ALICAK.YANI TRABZONSPORUMUZ..

GÖRÜYORUZ ZATEN EZIKLERIN AVRUPADAKI TOP OYNAMALARINI DIYORUM AVNI AKERDE EN AZ 3

optik

Üye

Sehir/Ülke: TÜRKIYE TÜRKLERINDIR

Yas: 97

Ynt: Karadeniz Deplasmanlarinda Helikopter Kullanilmalidir!

Stad konumu itibariyle saldiriya musait olsada trabzon emniyeti istedigi takdirde kimsenin burnu kanamaz.Ama islerine gelmiyo.A dan Z ye herkes dusman.2001 yilinda çarsibasinda cikan olaylarda 18 kisi çarsibasi merkezde kaldik aralarinda silahlarda çekildi,kureklerde çekildi.Genci yaslisi esnafi herkes saldirdi.Otobüsümüz bozuldugu için merzifonda minubus tutmustuk.Kafileden ondeydik yaklasik 15 dakika kadar.

Uzerinde forma,atki olani goruyosun zaten ama orda esnaf adamda saldiriyo ustune.Bizde kendimizi koruduk ve gözaltina alindik.Karakolda 3 tane polis vardi.Gidin kendinizi nezarete kitleyin yoksa sizi koruyamayiz.Karakola saldirdilar.Ciktik yine karsilik verdik.Bu sefer jandarmadan yardim istediler dipciklerle iceri sokulduk.

Içerdeki yaklasik 36 saat gozaltilar mahkemeler.Saglik muaynesi için hastaneye götürülürken dahi saldirdilar.Fenerli bir polisin dedigi laf aynen suduriz 2 gun sonra gidiyosunuz biz burdayiz.Sizi koruyup çolugumu çocugumu riske atamam ben gelmeseydiniz kendi basinizin çaresine bakin.Mahkemeye çikarken gelen avukat neyinizi savunayim ben sizin suçlusunuz iste diye geldi.
    Ve açilan dava 3 sene sürdü 15 gün önce sonuçlandi.

Emniyet güçleri emniyet saglamaktan ziyade köstek olmak istiyolar.Yoksa trabzon taraftari ates olsa kendinden baskasini yakamaz.

Guests
    Ziyaretçi

yazinin sonuna dikkat ettim ates olsa kendinden baskasini yakamaz demiste yukara yazdiklarinda emniyeti basarlar yazmis [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ya bu g.. korkusu adama neler söyletiyor. sen merak etme ezik oglu ezik biz o helikopteride indiririz.....su yazidan sonra sitelerine bi göz gezdirdimde bizim medyada çikan her haberi siteye ekliyip yorum yapiyolar akillari sira bide üstüne espiri yapiyolar hay allahim sen büyüksün bunlara niye akil dagitmadin...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

maça 1 hafta kaldi hazirliklar yapilmaya baslansin karsilama falan yok bu serefsizlere ayrica yönetimdende kimse gitmesin karsilamayaEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

feneri cumartesi günü allah'in izniyle kaptanimiz''bonussimo''nun 3 golüyle yendigimiz zaman ben o bos konusan fenerli medyayi görücem!

ÜMIT KARDES BENDE SANA KATILIYORUM KONUYLAN PEK ALAKASI OLDUGUNU ZANNETMIYORUM..AMA HELIKOPTERLENMI GELECEKLER,TIRLANMI,GEMIYLENMI,LA A.S HELIKOPTERINIZIDE INDIRIRIZ,ONA GÖRE 20 KASIMI BEKLEYIN.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bu seref. sizlerin oyununa gelmeyin. bunlar bizans taktikleri. ortami gerip tansiyonu yükselterek sonuca gitmeye çalisiyorlar ki bunu 96 da ve daha sonrada gayet iyi basardilar. o yüzden bu gibi tahriklere kapilmayalim.

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bu seref. sizlerin oyununa gelmeyin. bunlar bizans taktikleri. ortami gerip tansiyonu yükselterek sonuca gitmeye çalisiyorlar ki bunu 96 da ve daha sonrada gayet iyi basardilar. o yüzden bu gibi tahriklere kapilmayalim.
    NASI KAPILMAYALIM BILADER GÖRMÜYOMUSUN YAZDIKLARINI?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bordomavi.net forumlarina eziklerin forumlarindan yazi tasimayin dedik. hala aynisini yapiyorsunuz.

fenerli salaklari bu satten sonra kimseye anlatacak degiliz. Trabzon'a fb taraftari gelmiyor istanbulda ne kadar tinerci çapulcu varsa fb yönetimi ceplerine parasini koyup ölüme gönderiyor. sonrada olacaklardan Trabzon sorumlu oluyor. bunlar taraftar felan degil çogunlugu daha tüyleri çikmayan çapulcu grubu. istanbulda bunlarin profilini çok iyi biliyoruz birde bunlarin sosyete olanlari var anca nette yazarlar deplasmanla falan isleri olmaz. kendi mekanlarindan kaçarlar. 2 sene önce alti yolda kaçtiklari gibi. Kisaca fb takimina her hangi bie saldiri felan olmaz. Olmamali bizim isimiz Trabzon'a törerist eylem yapmaya gelen bu çapulcu grubuyladir. Her sene çok sanslilar maç nasladiktan sonra içeri alinirlar maç bitmeden çikarirlar kaza aile maç çikisi ya da girisi denk gelseler degil polis jandarma gelse kurtaramaz. Her sene otobüsleri kursun mermilerinden süzgeçe döner, koltuklarinda salavat getirirler bir daha tövbe derler ama o fbli ezik yöneticileri yine bir grup tinerciyi bulur gönderir. illa birileri mi ölmeli. illa tabutlarla mi dönemli bu çapulcular. gerçek fbli varsa gelsin Trabzon'a kimseye satasmadigi ya da terbiyesizlik yapmadigi sürece sorun çikmaz. Yok ben her yerde kralim edalariyla posta koyacaklarsa unutmasinlar Burasi Trabzon Kral'da biziz Emniyet'te Vali'de kimse kurtaramaz onlari. yazik olur sakin ha

trabzonda ozel bi hazirlik varmi dernek cilginlar filan taslama kiskislama filan

arkadaslar bence bos yere hiç caninizi sikmayin bu ezikler yüzünden...emorfo'nun da dedigi gibi fenerli garibanlari bu saatten sonra kimseye anlatacak degiliz... siz esas ezikleri sahaya gömdükten sonra olacaklari seyredin... basin yaygarayi koparacak ama faydasi yok fener yuvarlana yuvarlana kaybolacak bu sezon... sonra da halleri ne olur bilmiyorum çünkü is bilmeden fazla havalanmak iyi degildir... ne sahtekar yöneticileri kurtarabilir onlari ne de dünyadaki 150 milyon [img]smileys/smiley36.gif[/img]taraftarlari... ne de ABD silahli yardim yapar cumhuriyetlerine [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

bordomavi.net forumlarina eziklerin forumlarindan yazi tasimayin dedik. hala aynisini yapiyorsunuz.

fenerli salaklari bu satten sonra kimseye anlatacak degiliz. Trabzon'a fb taraftari gelmiyor istanbulda ne kadar tinerci çapulcu varsa fb yönetimi ceplerine parasini koyup ölüme gönderiyor. sonrada olacaklardan Trabzon sorumlu oluyor. bunlar taraftar felan degil çogunlugu daha tüyleri çikmayan çapulcu grubu. istanbulda bunlarin profilini çok iyi biliyoruz birde bunlarin sosyete olanlari var anca nette yazarlar deplasmanla falan isleri olmaz. kendi mekanlarindan kaçarlar. 2 sene önce alti yolda kaçtiklari gibi. Kisaca fb takimina her hangi bie saldiri felan olmaz. Olmamali bizim isimiz Trabzon'a törerist eylem yapmaya gelen bu çapulcu grubuyladir. Her sene çok sanslilar maç nasladiktan sonra içeri alinirlar maç bitmeden çikarirlar kaza aile maç çikisi ya da girisi denk gelseler degil polis jandarma gelse kurtaramaz. Her sene otobüsleri kursun mermilerinden süzgeçe döner, koltuklarinda salavat getirirler bir daha tövbe derler ama o fbli ezik yöneticileri yine bir grup tinerciyi bulur gönderir. illa birileri mi ölmeli. illa tabutlarla mi dönemli bu çapulcular. gerçek fbli varsa gelsin Trabzon'a kimseye satasmadigi ya da terbiyesizlik yapmadigi sürece sorun çikmaz. Yok ben her yerde kralim edalariyla posta koyacaklarsa unutmasinlar Burasi Trabzon Kral'da biziz Emniyet'te Vali'de kimse kurtaramaz onlari. yazik olur sakin ha
    dediklerine hak vermemek elde degil kardes.okadar dogru sözler söyledinki helal olsun.

ARKADASLAR BEN AZERIYIM VE OLUMUNE TRABZOSPOR TARAFTARIYIM VE AYNI ZAMANDA BUTUN TRABZON HALKINI KENDI HALKIM KIBI SEVIYORUM .VE BUTUN DUALARIM TRABZONSPORUN KAZANMASI YONUNDE INSALLAH FENIRI YENERIZVE LIDERLIYE KECERIZ .KENDINIZE IY BAKIN BENIM KARDESLERIM. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ISTESENIZ BANA EMAIL ATA BILERSENIZ RUSLAN61@BORDOMAVI.NET

VE YA OZEL MESAJ YAZA BILERSINIZ

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yenecegimize hiç bu kadar inanmammistim. çok samimi ve net söylüyorum tarihi fark olacak.

Hazirliklar Sürüyor
    Takimimiz, 20 Kasim Cumartesi günü karsilasacagi Fenerbahçe maçinin hazirliklarini bugün saat 14:00?da yaptigi tek antrenman ile sürdürdü. 12 sporcusundan yoksun çalisan ekibimiz, düz kosu ile basladigi antrenmanini dar alanda pas çalismasi ardindan yari sahada çift kale maç yaparak tamamladi.

Antrenmana, Milli takimlarda bulunan Fatih, Gökdeniz, Tolga, Hüseyin, Mehmet Yilmaz, Erdinç, Adem, Tayfun, Tolga Zengin, Yattara; izinli olan Karel D? Haene ve Bernd Thijs katilmadi.

Hazirliklarina takimimiz, yarin saat 14:00?da yapagi antrenmanla devam edecek.

..HADI HAYIRLISI..

besiktas macindan cok korktugumu soylemistim fakat bu mac tamamen kazanma hirsimi birz daha on plancikardi dogrusu nede olsa fenerbahce bu sene kucakliycaz hop hop hop

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR BEN HIÇBIYERDE TRABZONSPOR LOGO SU GÖREMIYORUM,TRABZONSPOR RENKLI LOGO OLAN BIYERI BILENINIZ VARSA SÖYLERMISINIZ?

Guests
    Ziyaretçi

trabzon bmn yarin sizinle 2 gibi bulusup mac hakkinda konusmak istiyorum güzel organize yapmak için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)