Sayfa 33 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - F. Bahçe

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Evet söylediklerimin arkasindayim Harun.Dün öyle düsünüyordum,bugünde yine ayni düsüncedeyim...
    20 yil bekledim , 20 yil daha beklerim...
    Besiktas 1905 yilinda kuruldu.11 sampiyonlugu var.
    Biz 1967 yilinda kurulduk ve 6 sampiyonlugumuz var...
    Matematik yalan söylemez al iste...
    -----------
    Benim söylemek istedigim su "çözüm yollarindan bahset ", karamsarliktan degil.Besiktas kaç maç üst üste kaybetti.Ama klüpte taraftarda hocasina sahip çikti.Biz derbi kaybettik ve hocamizi gönderelim öylemi? Nankörlük nedir anlamina bir bakarmisin Harun? Buna benzer birseymi?
    ya yeter vallahi yeter kapatin artik su konuyu ne oldu yenildikte dünyanin sonumu?bence magnolia hakli arkadasimiz 20 yil beklemis bi 20 daha bekler.hakli..nankörlük etmiyelim arkadaslar?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Esra cim biz bjk fb gs kiyaslanamiyacak kadar büyük bir kulübüz onlarin taraftarlari bizim verdigimiz onur mücadelesini vermiyorlar o yüzden kaybettikleri maçlar koymaz onlara biz sadece sampiyonluk için desteklemiyoruz bu takimi biz Istanbul saltanatini yikmis her kosulda onlara kafa tutmus vede daha uzun yillar kafa tutacak bir kulübüz biz o kadar büyük bir külübüz ki hedefimiz uefa diyen bir teknik adami dislayabiliyoruz onu disliyorsak oynadigi bütün büyük maçlari kaybeden bir teknik adami elestirmek hatta istifasini istemek de hakkimiz.Bu maçlar öyle herhangi bir maçlar degil. TRABZON um çok büyüktür basindaki kiside en az onun kadar büyük olmalidir

Kimse sadece bir maça bakarak elestirmiyor Ziya Dogan i

Arkadaslar lütfen körü körüne destek muhabbetine girmeyelim herkes bu takimi seviyor vede ne olursa olsun sonuna kadar destekliyecektir.Lütfen destegimizi yaparken gerçekleride göz ardi etmeyelim

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hâlâ tepkilerimi sadece fener maçina bakarak yorumladigimi anlayan Esrayla daha fazla zitlasmanin mantigi yok bence.Son sampiyonlugumuzu hatirliyormusun .ben besiktasinkini hatirliyorum.

Geçmise mazi..........

Guests
    Ziyaretçi

eger bir çözüm yolu araniyorsa önce sorunu bulmak lazim. sorun kimde hocada. çözümde demekki hocada. defans çiktigimiz he maçi kaybettik.

Tamam Harun , tamam.Hepinize tamam...Ortamin gerilmesine ya da konunun uzamasina gerek yok...
    Anlatmak istedigim tek sey "çözüm yollarini bulmak" ti...
    Duygusal yaklasabilirim , çünkü Trabzonspor benim için bir duygu.Bu takim bana para vermiyor.Dolayisiyla manevi olarak düsünüyorum herseyi.Sampiyonluk görmek için sabirsiz biri olsaydim gidip Istanbul takimlarini tutardim.Ama ben Trabzonspor'u tutuyorum.Hiç sampiyonluk hatirlamiyorum ama birgün bunun sevincini yasayacagima eminim...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbol nankör bir oyundur. nankör oldugu kadarda dis etkenlerden etklinen bir oyundur. hakemdir futboludur önemli maçlarin stresini kaldiramayabiliyor. ve hata affetmez futbol, en az hata yapan kazanir. o kadar çok hata yaptik ki. kontrollü baslayalim dedik fb üstümüze geldikçe geldi. daha sonra bodozlama saldirmaya basladik. ne bir hücüm organizasyonu var ne bi sey. futbolcularimiz kendi becerileriyle bir seyler yapmaya çalisiyor. Ziya Hoca bu takima iyi futbol oynatmiyor ya da oynatamiyor. En kolay kazanacagimiz maçti fb maçi. Maçtan önce febelilerin alayi ümidi yoktu maçtan. Ancak o kadar hata yaptik ki yenilmekten kutulamadik..

Geçmisi unutmak lazim gerekli dersleri çikarmak lazim. Trabzonspor ve Trabzonsporlulular için fbyi yenmek her zaman önemlidir. Verilen tepkilerin çoguda duygusalliktan ileri gelmektedir. Camia akilli olmasi lazim anlik hislerle hareket edersek bu takima ne baskan dayanir ne de hoca. Bize istikrar lazim. Fatih Terim Gs'yi yakin zamanimizda seri sekilde sampiyon yaparken derbilerin çogunu kaybetti. Kazandigi derbi hatirladigim kadariyle 2 ya da 3 tanedir 4 sene içerisinde. O yüzden malubiyeti büyütmemek lazim. Kadro genç baskiya gelemiyor. Devre arasinda adam gibi bir iki transfer yapilirsa çok kolay sampiyon oluruz. Ayrica Ziya Hoca kadroda revizyona gitmeli. Futbolculari gerçek yerlerinde oynatmalidir. Bu hafta söyle bir kadro bekliyorum.

Hasan (Tolga)

Tayfun Tolga Erdinç Lee

Gökdeniz Fatih Hüseyin Volkan

Agustin Mehmet Yilmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

evet bence de augustine son birkaç sans verilmeli o da bu maç olabilir.

bencede yeter artik bu hasret her geçen gün aci veriyo bana övünerek anlattigimiz bir sezon bile yok mutlu son biten bir sezon görmek hepimizin hakki saygilarimla

Bu Konya bize lige ciktigindan beri ters, e hocamizda ucan kuslardan urken bir adam! Ben diyorum ki ziya hocanin mantalitesine daha uygun bir onbirle cikalim. Ornegin sistemimiz5-5-0 olsun, kimse bize gol atamaz, ee zaten beraberlikde hocanin asil amaci buyuk ihtimalle onuda aliriz.[img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bence soyle cikalim

Hasan

D.Haane, Tolga, Erdinc, Volkan, Emrah

Adem, Huseyin, I.ege, Lee, M.Yilmaz( orta sahada defansa donuk pres icin forvet olarak degil)

Bakin o zaman gorun kimse bizim orta sahayi gecip , defansin ustune gelebiliyormu! Bence Ziya hoca kadikoyde bu kadroyu bir denesin, kendi cikardigindan sadece 2 kisiyi degistirdik.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu kadarda olmaaazzz yani

yaa bana fener macindailk onbirde cikan bir forvet ismi verebilirmisiniz?

olmaz yaaa forvetsiz takimmi olurmu$ hoca yaaaa

lutfen yapmaaaa

kac kere dedim gokdeniz forvet degil hayata olmaaazzzz daaa

gokdeniz orta sahada mucadele edip top kazanip rakip sahaya top ta$imasi lazim TURKIYE macinda bazen yapio ama TRABZONSPORumuzda yapmiyo artik sadece topu bekliyo.

gokdeniz forvet oynadigi surec TRABZONSPOR ba$arili olamaaaaaazzzzz

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Omac oynandi ve bitti,unutalim artik,konyaya patliyoruz ve iki hafta sonra avni akeri doldurup takima 90 dakika destek veriyoruz.

Gecen sezon ilk yariyi en yakin rakibine 11 puan fark atarak lider bitiren besiktasa ne oldugunu hepimiz gorduk,su anda ilk yari bitmeden 5 puan fark var,bu problem degil.

ALEMIN KRALI TRABZONSPORA DEVAMLI DESTEK TAM DESTEK !!!

s.dodun davasi olmaz. bilmem disarda olan arakdaslar izlemeis olabilirler ziya dona bugun bir Trabzon Tv de spor yayina katildi ve cok guzel aciklamalar yapti.. adam diyorki bana korkak oynatti diyorlar ama Fb macina 1 forvetle basliyan ben degilim Fb bugune kadar avrupadada olmak uzede hicbir maca 1 forvetle baslamadi neden bize 1 forvetle basladi ben 2 forvetle basladim hangisi korkaklik. hic olmadikyer cok anlamsiz penalti dan golu yedik ben neyapabilirim. yattari oyuna soktum ama diyor yattaranini boyle oldugunu biliyordum bizden 5gun ayri kaldmi eski tas eski hamam ama ODA ADAM OLACAK VE BU Ligi salliyacak herkes gorecek gercek yattarayi dedi.. bunlar ozeti idi en cok aklimda kalanlar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı
    s.dodun davasi olmaz.

EGER YUZLERCE YAZI YAZMAMIS OLSAYDIN EZIK TARAFTARI OLDUGUNDAN SUPHELENECEKTIM BIRADER,LUTFEN BIR DAHA O CUMLEYI KULLANMA !!!

Selamlar

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hocamiz kendini savunacak tabiiama oyuna bu kadro ve takim tertibatiyla baslamasi hataydi. Hocam ne dersen de senden baska herkes bunu söylüyor bunu konusuyor.

Nereden
    Almanya

Dikkatimi cekti, sizinde cektimi bilmiyorum... Yattara adeta bir
    ilk yardim cantasi gibi disarda bekliyor. Ne zaman takim geriye düstü
    ise oyuna sürülüyor. Bu durum Yattara da stres yapiyor olamaz mi ? O
    oyuna girer girmez tüm Trabzonsporlular oyunun artik dönecegini
    düsünmeye baslamisti.

Bir oyuncuya bu kadar yüklenilmez...

Ziya Dogan in dediklerine katiliyorum. Yattara gün gelecek bu ligi sallayacak. Aynen gecen sene yaptigi gibi.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benimde anlamadiim bu zaten. Madem bu kadar etkili bir adam, yenik duruma düstünmü galip gelebilmek için hemen onu sahaya sürüyorsan neden bu silahtan bastan yararlanmiyorsun. He devamlilii yok diyen arkadaslar çikabilir. Kaç haftadir Fatih ve Gökdeniz gerçek anlamda sahada...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.dodun davasi olmaz. bilmem disarda olan arakdaslar izlemeis olabilirler ziya dona bugun bir Trabzon Tv de spor yayina katildi ve cok guzel aciklamalar yapti.. adam diyorki bana korkak oynatti diyorlar ama Fb macina 1 forvetle basliyan ben degilim Fb bugune kadar avrupadada olmak uzede hicbir maca 1 forvetle baslamadi neden bize 1 forvetle basladi ben 2 forvetle basladim hangisi korkaklik. hic olmadikyer cok anlamsiz penalti dan golu yedik ben neyapabilirim. yattari oyuna soktum ama diyor yattaranini boyle oldugunu biliyordum bizden 5gun ayri kaldmi eski tas eski hamam ama ODA ADAM OLACAK VE BU Ligi salliyacak herkes gorecek gercek yattarayi dedi.. bunlar ozeti idi en cok aklimda kalanlar.

Ben de biraz baktim o programa da... Ziya Hoca "febe bizden çok çekindi haa" deyip bundan keyif almamizi istiyor. Tek forvet nerden çikti anlamadim. Nobre, Alex, Tuncay, Serhat, Marcozaten leblebi gibi gol atan hücüm adamlari degil mi? Bizde Fatih tek basina... Gökdeniz'i forvetten saymayin lütfen. Çünkü oynamasi için önünde 30-35 metrelik bosluk olmasi lazim. Biraz sert baski görünce kafasinda maçi bitiriyor. Simdi kim korkak çikti sahaya? Hem magdem adam senden korkuyor, çik sahaya vur kafasina, 15. dakikada maçi bitir. Satranç midir bu ya, ilk yari yor, ikinci yari gol atarsin. Futbol bu, 3. dakikada da atacaksin, 87 dakikada da atacaksin. Golün garantisi mi olur?

Yalan yok, Yattara'ya bastan beri kanim isinmadi. Ama yani kendimi onun yerine koyuyorum, hakikaten zor adamin isi. Magdem iyiyim, ne zaman maç zora girse oyuna giriyorum, niye yedegim o zaman. Keza M. Yilmaz... Kim ne düsünür bilemem. Ben sahada gezen Gökdeniz'i seyretmek yerine onu seyretmek isterim. Varsin gol atmasin, hiç degilse adam son saniyeye kadar basiyor. Simdi bu adam nasil konsatre olsun maçlara... Lee kimdir, ne is yapar her maç sahada... "Siz idamanlari takip ediyor musunuz, Volkan belki de hazir degildir" diyen arkadaslar var... I.Ege çok mu hazirdi da direkt çikti sahaya. Komik komik seyler... Sabaha kadar yazarim. Biz bu isi tabiki hoca kadar biliyor olamayiz. Ama adam demis ya, at görmediysek b.kunu da mi görmedik...

Burda bunlari yazmak ayri, takimi desteklemek ayri. Tabiki her zaman tam destek!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

iyi demis ziya hocam[img]smileys/smiley32.gif[/img]

INSALLAH O GÜNLER GELICEK o günler çok uzakta degil

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı

O mac oynandi ve bitti,unutalim artik,konyaya patliyoruz ve iki hafta sonra avni akeri doldurup takima 90 dakika destek veriyoruz.

Gecen sezon ilk yariyi en yakin rakibine 11 puan fark atarak lider bitiren besiktasa ne oldugunu hepimiz gorduk,su anda ilk yari bitmeden 5 puan fark var,bu problem degil.

ALEMIN KRALI TRABZONSPORA DEVAMLI DESTEK TAM DESTEK !!!
    I M Z A

HER ZAMAN ÖLENENE KADAR TAM DESTEK BU ALEMDE BENIM GÖZLERIM BORDO MAVIDEN BASKA BIR SEY GÖREMEZ GÖRÜRSE GÖZLERIMI KENDI ELIMLE OYARIM

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir is kazasi geçirdik arkadaslar. ziya hocanin da hatasi vardi, futbolcularinda hatasi vardi, seyircilerin de..

ama zaman sogukkanli olma zamanidir arkadaslar. fb-gs maçi var. iki rakibizde orda puan kaybedebilir. en azindan birisi kaybedecek. bu maglubiyetin telafisi olur. ancakk, yangina körükle gidip bir 96 faciasi daha yasarsak iste bunun telafisi olmaz.

hem biz 20 senedir beklemiyor muyuz? yine beklemeye, sabirli olmaya devam edelim. tabi beklerken de köstek olmaya degil, destek olmaya..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı

Derbi maçlarimizi kazanacak güçte degiliz. Milli futbolcularimiz da asiri bir form düsüklügü var. Bunu azicik futboldan anlayanlar farkindadir.
    Trabzonspor'da su anda Petkovic ve Yattara disinda ki diger yabancilar kulübe bosuna yük olmaktadirlar. Anadolu da Anadolu takimlarina göre
    nispeten iyiyiz zaman zaman onlar bile bize kafa tutup bizi engelliyorlar. Haftaya bakin görün öyle kolay kolay Konyaspor'u Konya da malup edebilecekmiyiz. Arkasindan Rize ve Samsunspor maçlari bu maçlar bile tehlikeli maçlar.. Su anki gücümüz bu takimlarla zor zoruna
    mücadele verebilir durumdayiz. Lami cimi yok kimse inkar etmesin. Agustin, Thiij, Le Yong ve DHane bu oyunculardan Trabzonspor bir an önce kurtulmali ve yerlerine hiç degilse Tolga, Celalettin ve Volkan ayarinda en azindan yerli oyuncular bari alinmali. Elin takimi yabancilariyla isi götürüyor bizimkiler de yabancilarla isi batiriyor. Bakin herkes bunu gördü gerçek ortada bu kaçinci önemli maçlari kaybedisimiz. Dinamo Kiev, Atletic Bilbao, Galatasaray, BYS ANKARA, G. Antep ve simdi de Fenerbahçe'ye kaybettik. Kesinlikle futbolcularimizi suçlamiyorum suçlamaya hakkim da yok çünkü onlar var gücüyle mücadele ettiler.. Burada ben yönetimimizi çok yönden takdik ve maddi açidan çok basarisiz buluyorum. Bir kere milli takima 4 tane oyuncu veriyoruz. Sakatlansalar yerine oynatacagimiz futbolcumuz yok. Gürcistan ve Kazakistan maçlari haricinde her ne kadar fenerli oyuncularin basarisiz oldugunu iddia etsekte ki ben buna da katilmiyorum bizim futbolcularimiz da okadar basarisiz ve formsuzdular. Bizim oyuncularimizin formsuz olmasina ragmen direk 4'ü birden milli takimda oynatilmasi da bir hataydi. Bu futbolcularimizin bazilarini sakatlik bahanesi yapip milli takima gönderilmeyebilirdi. Bunlari Kurnaz Hocalar yapabilir. Milli maçtan beri oyuncularimiz da bir düsüs vardi.
    Bizde okadar sanssiz ve kismetsizizki bu milli maç bizim önemli derbi maçi öncesine denk geldi. Bizlerde bu maça her sey gözüyle bakmamiz
    ister istemez futbolcularimiz üzerinde strese ve korkuya neden olup takimda bir panik meydana getiriyor. Sogukkanliliklarini yitiriyorlar. Adamlar 2 ölü toptan maçi alip gidiyorlar. Bizim ise 6 - 7 sutumuz var ya direklerde yada Dogrudan Rüstü'nün kucagina gidiyor. Burada bizler aklimiza gelen sikinti olabilecek düsüncelerimizi buradan öneri olarak dile getiriyoruz ama. Bizim düsüncelerimizi Kulüp yöneticilerimiz ve Takim Hocamiz bizden daha iyi düsünebilmeli. Bu deprem son olsun istiyoruz. Yindede bir çok sey kaybetmemize ragmen her sey kaybedilmis degil. Diyorum ki: Acil olarak elimizde isimize yaramayan kalburunu çektigimiz 4 yabanciyi elden çikarip takima katki saglayacak direk oynatabinicek yerli oyuncular alinmali his degilse yedek oyuncular
    biraz olsun kaliteli ve yeterli duruma gelir. Trabzonspor Fenerbahçe maçinda oyuna hakim olabilecek orta saha kuramadi yokki oyuncu hoca kimi oynatsin. Yani burada Sn ATAY AKTUG baskanimiz riske girmede çok geç kaldi.. Sampiyonluga oynayan takim ve kulüpler biraz riske girecek öle sampiyonluklar bedava gelmiyor. Orta sahaya maestro oyuncular lazim. Kesinlikle 4 yabancinin yerine iyi kaliteli futbolcular bulunmasi lazim. Isin baska çaresi yok. Baska türlü Anadolu takimlariyla kördögüsü yapabiliriz ancak. Bu bize ve Trabzonspor'a yakismaz. Baskanim elini tasin altina koy lütfen. Bu Onurlu Gururlu Trabzonspor ve taraftarini üzmeye kimsenin hakki yok. Traftar varsa siz varsiniz. Taraftar varsa Trabzonspor var. Trabzonspor varsa yine Trabzonspor var. Su anki durumda kimsenin üzülmesine kizmasina taraftara ve futbolcularimiza saldirmasina gerek yok, çünkü gücümüz ancak ve ancak bu kadar. Bu durumda sampiyonluk hayal. Lig 2.ligi ve yine kupayi alabilirsek bu bize biraz teselli olur biraz. Fazla bisey beklemek hayalcilik olur. Benim aklimin sardigi ipin baskanda olmasi. Sampiyonluk istiyorsan Baskanim 4 yabanciyi 4 iyi yerli oyuncuyla degistir. Yabancilardan sansimiz yok bir türlü. Tüm olusuz sartlara ragmen biz cefakar ve çileli taraftarlar her zaman Trabzonspor'umuzun pesinde heryerde hep destek tam destek vermeye devam edecegiz. Günlük basarilarla sevinen ve günlük basarisizliklarla terkedenlerden degiliz.
    Biz ileriye bakiyoruz. Ilersi için acil tedbirler alinsin diyoruz. Bu zorlu mücadelede tüm taraftarlarimiza ve futbol kulübümüze basarilar diliyoruz.

Daha ne diyeyim ben size[img]smileys/smiley28.gif[/img][img]smileys/smiley25.gif[/img]Saha da sadece yürüyen bir takim
    hizli verkaçlar nerde? Kendinize gelin beyler! UYANIN.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

20 Kasim'da Trabzonspor-Fenerbahçe maçinda taraftarlarin neden oldugu saha olaylariyla kötü ve çirkin tezahürat yüzünden de Trabzonspor'a 20 milyar lira para cezasi verildi.Edited by: lazandoz61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maça 3 te girdik tam 6 saat içerde kaldik.ve de bu eziklere yenildik. sonra millet bu seyirci niye maça gelmiyor demesin.kendimi hala toparlayamadim psikolojim bozuldu valla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)