Sayfa 13 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - F. Bahçe

yenecez abi baska çaresi yok bu isin sampiyon olmak istiyorsak yenmeliyiz fenere yenilirsek 1 ay kendime gelemem umarim alacaz haydi trabzonsporum

Guests
    Ziyaretçi

evet gl fb gel gelde bitsin bu hasret

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Prenses61 Nickli Üyeden Alıntı
    Biz alacaz maci ya baska yolu yok, fener yani ben rezilbahce diyorum, [img]smileys/smiley1.gif[/img]sansa aldi öbür maclari, bizi kimse gecemez karadeniz firtinasi canim trabzonum, bu arada siteye yeni üye oldum harika ellerinize saglik

HOS GELDIN PRENSES,UMARIM BENI TANIMISSINDIR !!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu kalecirustu bizim maclarda aslan kesilir,ama bunun cok onemli bir zaafi var,ani vurulantoplari hemen iceri aliyor,sampiyonlar ligindeki maclarina bakin,kac tane uzaktan cekilen ani sutlari iceri almis,biraz korluk var galiba uzagi goremiyor,uzaktan sert vuruslarla keklik gibi avlariz,3 macta oniki onüc tane gol yedi sampiyonlarda,bu itleri kendi evlerine yani kopek kulubelerine mutsuz olarak yollamaliyiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

son gunlerde yonetim ozellikle tansiyonu dusuk tutmaya calisiyor ki bu cok onemli! umarim milli mactan sonraki ucgunde de bu boyle devam eder! eger tansiyon yukselir yada yukseltilirse bu kesinlikle bizim aleyhimize olacaktir! ali senin ortaya yenidne cikmasi vs. bu yuzdendir. macin derbi ozelligi macta hersiy mumkun kilar gibi gozuksede maca agirligini koyacak takimin trabzon olacagini hissediyorum cunku taratarindan tutunda yonetimine kadar herkez fenerbahcede tedirgin bir bekleyis icerisinde. bu medyada bile gozlemleniyor cunku yillaridr ilkk kez trabzonspor yonetimi olaylara ve macabudenli sogukkanli yaklasiyor! kiskirtici sozlerden tavirlardna kaciniyor ve bakiniz cok onemli bu yuzden fenerliler taratarlarini futbolcularini gaza getirmek icin atay aktugun azindan syolenmemis sozleri kullaniyorlar ki alinti yaptiklarida bizim basin iliskilerinden sorumlu yoneticimizin soyledigi sozler.

bu maca yildizlarin maci olarak bakabiliriz! fenerbahcede yildizcik alex ve aulerio ve nobre trabzonda fatih gokdeniz yattara ve huseyin macin kaderini belirleyecke oyuncular gibime gleiyor1 defans blogunda hatasiz oynarsak ve maci kendi kontrolumuz altina almak icin iyi pres uygulayabilirsek ortasahisinda direkt oynayan (selcuk,serkan)iki oyuncusu eksik fenerbahcenin karsimizda cok fazla tutunma sansi oldugunu dusunmuyorum! ancak takimimizin yaratici futboldandna ornekler vermesi zorunlugu vardir cunku fenerbahce zaman zaman cok iyi kapanabilen bir takim ve eger onlar bir kapanirsa bizim icin tehlikeli olabilir bu durum! bizim yapmamiz gereken oyuncusu seyircisiyle sabirli olmak! suanda anladigim kadariyla seyirci hicbir maca hazir olmadigi kadariyla bu maca hazir gerisi birazda hocaya kaliyor. eger hocamiz yaptigi hatalardan ders alarak bu maca cikarsa bu maci kazanmamak icin hic bir sebeb yok diye dusunuyorum. bu mac aslinda ligin kaderini degilse bile trabzonsporun ligin son haftalarindaki durumunu cok yakindan etkileyecek...

saglicakla kalin....

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Tezavüz kaçinilmaz sari Manchestertavsanlarim benim [img]smileys/smiley15.gif[/img]Korkunun ecele faydasi yok,kasmayin, zevk almaya bakin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bugün bi haber okudum baskanimiz, teknik direktörümüz Ziya hoca ve bazi futbolcular köpekbahçenin rezil televizyonuna röportaj yapmislar yahu bu ne biçim istir ya birakin röportaji o televizyonu trabzon sinirlarina sokmak bile yanlistir çok sinirlendim bu olaya ya bunlarin ne amaçla yapildigi malum seylerdir tuzaktir bunlar bizans oyunudur.[img]smileys/smiley7.gif[/img]O kahpelerin televizyonuna röportaj yapmak ne demektir ya!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yukaridaki tv ye röportaj vermek ne demektir sorusunun cevabi politika yapmaktir.. sonunda bizim yönetimin de bukonularda uyanmasi beni ziyadesiyle memnun etti.. her sene onlar ortami germek için oyunlar oynarlardi ve genelde gerilen ortamdan istedigi sonucu alip giderlerdi.. oysa simdi biz ortami yumusatmak için hamleler yapiyoruz... bu hem atay baskan çok zeki biri.. yerinde bir hamle olmus bu röportaj olayi.. kutluyorum kendilerini..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Inanmak basarmanin yarisidir.Allah in izniyle Fener yenilecek.

trbzonumuz aseletine yakisir sekilde fener maçina hazirlaniyor....su an itibarriyle her sey trabzonumuzun lehine gözüküyor....maç öncesi ve sonrasi trabzonumuza mutlaka haketmedigi istinatlarda bulunulacaktir...gerek yazili gerek görsel medyada trabzonumuz yipratilmaya çalisilacaktir...özellikle milli maçta beklenmeyen bi sonuç alinmasi mili takimdaki yildizlarimizi hedef tahtasi haline getirebilir...ama herseye ragmen trabzonumuz bu zorlu mücaleden ins galip ayrilip, trabzonumuzu çekemeyenlere bu galibiyet deprem gibi gelecektir...

bütürmaçlari hiç çikaramiyoruz ama fb maçin havasi herzaman baska oliyor eger bu maçda koparsak inanin tusunami yapariz ligde..

Guests
    Ziyaretçi

Ne zaman gelecek o büyük gece...!

Guests
    Ziyaretçi

bekliyoruz siziiiiiii....

avvvvniiii akeereeeeeeeeeeee...............

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar yukarida da belirttigim gibi bu tür yaklasimlar tamamen bizim lehimize seyler! onlarin eline firsat vermiyoruz! eger aktug baskan konusmasaydi o zaman diyeceklerdi ki biz baris dali uzattik onlar kabul etmedi! ortami germe cabasina girmelerine bile izin vermiyor yonetim ! bunu anlamayacak bir sey yok! ayrica bunu gurur meselesi yapmanin da alemi yok! biz isimize bakalim! baskan yapilmasi gerekeni yapiyor seyirciye is esas macta dusecek...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor - Fenerbahçe maçi öncesi Bordo - Mavili yönetim dostluk adina önemli bir adim atti. Geçtigimiz günlerde Sari - Lacivertli taraftarlari maça davet eden Baskan Atay Aktug dün de Fener TV ile röportaj yapti.

Aktug, "Ortami germenin bir anlami yok. Normal bir maç oynayacagiz. Galatasaray'a yenildik ama su anda üzerlerindeyiz" dedi.

Fenerbahçe karsilasmasinin diger maçlardan bir farki olmadigina dikkat çeken Atay Aktug, "Fener TV'ye sözüm var. Bu yüzden röportaj yaptim" ifadelerini kullandi.

Fener TV, Baskan Aktug'un disinda Teknik Direktör Ziya Dogan, yöneticiler ve futbolcularla da ayri ayri görüstü. Trabzonspor Kulübü'nün bu yaklasimi Fenerbahçe'de büyük memnunluk yaratti.

Besiktaslilarin çikmakta imtina ettikleri fenertv ye biz neden cikiyoruz ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

?Bayraklari bayrak yapan, üzerindeki kandir,fficeffice" />[/B]
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir?[/B]?

Böylesi maçlar öncesi aklima nedense hep Arif Nihat Asya?nin ünlü siirinin bu dizeleri gelir. Bunun sebebi, 1977?de Avusturya ile oynadigimiz Dünya Kupasi grup eleme maçinin öncesindeki ?milli atmosfer? olsa gerektir. Gerçi bu atmosfer yalniz o maça mahsus degildir, bizim için bütün kritik maçlarimiz böyle hayati öneme haizdir ya, o bahsettigim maç öncesi günler tam bir traji-komedi örnegiydi. Avusturya deplasmanina gidiyorduk ve günler öncesinden bizim basin ortaligi velveleye vermisti. Viyana?yi 3. kez kusatmaya gidiyorduk, futbolcularin gazetelerde boy boy yeniçeri kiyafetleriyle fotograflari çikiyordu

Isin garibi, kazansaydik Arjantin 1978 Dünya Kupasi Finallerine gitmeyi garantiliyor olmayacaktik, daha önümüzde bir sürü maç vardi. Fakat galip gelsek, ulusça Viyana?yi gerçekten fethetmis kadar sevinecegimiz de gün gibi ortadaydi. Halbuki ne Viyana?yi fethetmis olacaktik ne de Türk Futbolu bir adim ileri gitmis olacakti. Sadece Arjantin yolunda bize rakip olan bir takimi yenip önümüzdeki maçlar için biraz avantaj saglayacaktik.

Sonuçta yenildik. Ve tabii mahvolduk? Dünya basimiza yikildi. Öyle ya? Biz kim oluyorduk ki Avusturya?yi yenmeyi hayal ediyorduk? Dünya Kupasi?na gitmek bizim neyimizeydi? Ne yaparsak yapalim, futbolda (diger alanlarda oldugu gibi tabii) asla batiyi yakalayamazdik? Bu atmosferi uzun uzun anlatmaya gerek yok? Bugün de benzer versiyonlarina bolca rastliyoruz ne de olsa?

Grup maçlari devam etti ve Avusturya ile rövans maçi geldi çatti. Bir baktik ki, hâlâ avantajimiz var. Ve yukarida tasvir etmeye çalistigim traji-komedi bir kez daha oynandi, hem de çok daha basarili bir oyunla? O zamanlar ugurlu sayilan Izmir Atatürk Stadi?nda oynanan maçta top rakip kaleye bir türlü girmemis, adeta bizimle dalga geçmisti. Bu kadar hastalikli bir tutkuyla sevilmekten rahatsiz oluyordu sanki? Sonuçta ilk maçtaki skorun aynisiyla 1-0 yenildik ve yine ulusça karalar baglayip, günlerce yas tuttuk.

Bu kadar uzun bir girizgahi elbette bosu bosuna yapmadim. Trabzonspor?un da son yillarda özellikle Fenerbahçe müsabakalari basta olmak üzere bütün büyük maçlarina ölüm kalim mücadelesi gözüyle bakiliyor, bizim bu konudaki zaafimizi büyük bir zevkle kesfetmis bulunan ?seytan? her seferinde bunun üzerine gidiyor, bu konuyu isliyor, yangina körükle gidiyor? Sayin Baskan Atay Aktug?un bu oyunu bosa çikartma çabalari gerçekten takdire sayandir. Çünkü bu oyunda ne kadar gerginlik olursa o kadar aleyhimize oldugunu yakin geçmisteki aci deneyimlerimizden biliyoruz.

Lafi fazla uzatmayayim? Bu hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçi, sampiyonun belli olacagi bir final maçi degildir. Senol Günes?in o yukarida anlattigim Avusturya maçi?ndan önce mikrofonlara söyledigi gibi futbolcularimiz ?yenerlerse kahraman, yenilirlerse vatan haini olmayacaklardir[/B].? Elbette bu maçin atmosferi bir Kayserispor maçinin atmosferiyle bir olmaz. Fakat birakin geçmisi, bu sezon bile bir sürü örnegini gördük ki, hangi maçi ?dönüm noktasi, tarihin en önemli maçi vs[/B].? diye niteledigimiz zaman asiri stresten futbolcularin eli ayagina dolasmakta ve sonunda bir türlü Viyana fethedilememektedir.

Bu maç da en nihayetinde 3 puanlik bir lig maçidir (hadi 6 puanlik diyelim) ve daha ligin ortasinda sampiyonluk yolunda alacagimiz bir galibiyet sampiyon oldugumuz anlamina gelmeyecegi gibi, bir maglubiyet de sampiyonlugu kaybettigimizin mührü olmayacaktir.

Selam ve muhabbetle?

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Lafi fazla uzatmayayim? Bu hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçi, sampiyonun belli olacagi bir final maçi degildir. Senol Günes?in o yukarida anlattigim Avusturya maçi?ndan önce mikrofonlara söyledigi gibi futbolcularimiz ?yenerlerse kahraman, yenilirlerse vatan haini olmayacaklardir[/B].? Elbette bu maçin atmosferi bir Kayserispor maçinin atmosferiyle bir olmaz. Fakat birakin geçmisi, bu sezon bile bir sürü örnegini gördük ki, hangi maçi ?dönüm noktasi, tarihin en önemli maçi vs[/B].? diye niteledigimiz zaman asiri stresten futbolcularin eli ayagina dolasmakta ve sonunda bir türlü Viyana fethedilememektedir.

Bu maç da en nihayetinde 3 puanlik bir lig maçidir (hadi 6 puanlik diyelim) ve daha ligin ortasinda sampiyonluk yolunda alacagimiz bir galibiyet sampiyon oldugumuz anlamina gelmeyecegi gibi, bir maglubiyet de sampiyonlugu kaybettigimizin mührü olmayacaktir.

Selam ve muhabbetle?

SevgiliBülent abi, yüregine saglik...Su son sözlerinle aslinda hepimizin düsüncesini özetlemis oldun...
    Fenerbahçe maçi çok önemli bir maç ancak kazanildiginda sampiyonluga kesin gözüyle bakilmayacagi gibi , kaybedildiginde "öldük,bittik" muhabbeti yapilmamasi gerektigini de savunuyorum...
    Trabzonspor konusunda asla ümidimi kaybetmedim , kaybetmeyecegimde...Lig sonuna kadar kimse "sampiyonluk bizimdir" diyemez.Insallah gülen taraf biz olacagiz...Edited by: Magnolia

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

?Bayraklari bayrak yapan, üzerindeki kandir,fficeffice" />[/B]
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir?[/B]?

Böylesi maçlar öncesi aklima nedense hep Arif Nihat Asya?nin ünlü siirinin bu dizeleri gelir. Bunun sebebi, 1977?de Avusturya ile oynadigimiz Dünya Kupasi grup eleme maçinin öncesindeki ?milli atmosfer? olsa gerektir. Gerçi bu atmosfer yalniz o maça mahsus degildir, bizim için bütün kritik maçlarimiz böyle hayati öneme haizdir ya, o bahsettigim maç öncesi günler tam bir traji-komedi örnegiydi. Avusturya deplasmanina gidiyorduk ve günler öncesinden bizim basin ortaligi velveleye vermisti. Viyana?yi 3. kez kusatmaya gidiyorduk, futbolcularin gazetelerde boy boy yeniçeri kiyafetleriyle fotograflari çikiyordu

Isin garibi, kazansaydik Arjantin 1978 Dünya Kupasi Finallerine gitmeyi garantiliyor olmayacaktik, daha önümüzde bir sürü maç vardi. Fakat galip gelsek, ulusça Viyana?yi gerçekten fethetmis kadar sevinecegimiz de gün gibi ortadaydi. Halbuki ne Viyana?yi fethetmis olacaktik ne de Türk Futbolu bir adim ileri gitmis olacakti. Sadece Arjantin yolunda bize rakip olan bir takimi yenip önümüzdeki maçlar için biraz avantaj saglayacaktik.

Sonuçta yenildik. Ve tabii mahvolduk? Dünya basimiza yikildi. Öyle ya? Biz kim oluyorduk ki Avusturya?yi yenmeyi hayal ediyorduk? Dünya Kupasi?na gitmek bizim neyimizeydi? Ne yaparsak yapalim, futbolda (diger alanlarda oldugu gibi tabii) asla batiyi yakalayamazdik? Bu atmosferi uzun uzun anlatmaya gerek yok? Bugün de benzer versiyonlarina bolca rastliyoruz ne de olsa?

Grup maçlari devam etti ve Avusturya ile rövans maçi geldi çatti. Bir baktik ki, hâlâ avantajimiz var. Ve yukarida tasvir etmeye çalistigim traji-komedi bir kez daha oynandi, hem de çok daha basarili bir oyunla? O zamanlar ugurlu sayilan Izmir Atatürk Stadi?nda oynanan maçta top rakip kaleye bir türlü girmemis, adeta bizimle dalga geçmisti. Bu kadar hastalikli bir tutkuyla sevilmekten rahatsiz oluyordu sanki? Sonuçta ilk maçtaki skorun aynisiyla 1-0 yenildik ve yine ulusça karalar baglayip, günlerce yas tuttuk.

Bu kadar uzun bir girizgahi elbette bosu bosuna yapmadim. Trabzonspor?un da son yillarda özellikle Fenerbahçe müsabakalari basta olmak üzere bütün büyük maçlarina ölüm kalim mücadelesi gözüyle bakiliyor, bizim bu konudaki zaafimizi büyük bir zevkle kesfetmis bulunan ?seytan? her seferinde bunun üzerine gidiyor, bu konuyu isliyor, yangina körükle gidiyor? Sayin Baskan Atay Aktug?un bu oyunu bosa çikartma çabalari gerçekten takdire sayandir. Çünkü bu oyunda ne kadar gerginlik olursa o kadar aleyhimize oldugunu yakin geçmisteki aci deneyimlerimizden biliyoruz.

Selam ve muhabbetle?

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Imzami atarim. Çok güzel bir açiklama idi Bülent abi.

Allah'in izni ile yenecegiz.Edited by: Kaya

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

arkadaslar daha önce aurellio'nun durdurularak fb'nin duruduralacagini yazmistim ,ancak geçen gün gazatede daumun bu maçta van hödügü oynatmayip ,baska isimlere yer verecegini okudum.

tahminim fb fransadaki lyon maçinin taktigi ile oynayacak ,yani ortada savasan ,pres yapan ,agresif oyun tarzi.(bu taktigin fransa 15 dakika da olsa ise yaradigini hatirlatirim)

buradan hareketle sunu söylemek istiyorum ,gs maçindaki gibi bekledigimizden daha saglam ve iyi bir fb bulabiliriz karsimizda.bu sebeple ziya doganinda bu maçta herzamanki gibi derbidir bir firsat olur ,olursa olur ,olmazsa yenilmeyelim seklinde asiri temkinli bir tarzda sahaya çikmamasi lazim.orta alana özel önem vermeli ve fenerin yapacagi bütün hamleleri orada söndürmeliyiz.prese karsi pres ,savasa karsi savas ve agresif futbol.(futbolcu seçimi ve dizilisi buna uygun olmali -örnegin lee'yi oynatip orta sahada 1 kisi eksik oynamamaliyiz.)

zaten onlar bu tempoda uzun süre oynayamazlar ama kritik olanziya hocaninfenerin bu anlayisla sahaya çikip ilk dakikalarda gol bulmaya çalisip trabzonun ve avni akerin havasini takimimiz aleyhine bozmaya çalisacaginin farkinda olmasi.

bence fenerin elindeki tek silah bu. bu noktada taraftarimizada çok is düsüyor ,hiç olmazsa ilk 10-15 dakika anormal tepkisel bir avni aker olmali ,taça giden toplara,fenerli oyuncularin aldigi her topa vb. en küçük seye bile islik ve ugultuyla bu atmosfer olusturularak, fenerin üstüne kabus gibi çökmeliyiz.(hem tribünden ,hem sahada)

oyun inisiyatifi ele geçirdikten sonra (ve bu dakikalarda bir kazaya ugramadiktan sonra) biz bu feneri yeneriz.hem de tahminimizden daha rahat yeneriz.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben maçtan sonra konusacagim. Asiri motive olup yeni bir buhran yasamak istemiyorum. Böyle maçlar yüzünden psikolojim alt üst oluyor. Ömrümden ömür gidiyor desem yeri....

insallah yeneriz yaa korkum yenilmek ama insallah yenicez FB.1-2.TS

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hiç korkun olmasin.Yenecez.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

atay aktug un fbtv ye çikmasini karsi bir hamla, rakip medyanin oyununu bozmak için politika geregi yapilan bir davranis oldugunu yazmistim.. yine tekrarliyorum bence fbtv is son derece yerinde bir hamle ve gocunmaya gerek yok..

bülent abinin yazdiklarina gelince genel görüs itibariyle katildigim bir yazi.. fakat bir baska açidan da son 2 yilin sampiyonlarina bakiyorum.. bjk ve fb hiç bir derbi maçi kaybetmemisler.. bu yönden de is baska türlü görünüyor ya.. neyse..

Guests
    Ziyaretçi

abi ben de oynayarak yenilmekten korkuyorum. çünkü 90 dakka biz oynariz ama onlar 1 gol atar üstüne yatar . ben ozaman yikarim ortaligi

su bitirici adamlarini durdurursak yeneriz ki yenecegiz insaallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)