Cafedegoygoy
Sayfa 536 Toplam 539 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 436 486 526 534 535 536 537 538 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13460 adet sonuctan sayfa basi 13,376 ile 13,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig | 2017 - 2018

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Basaksehir zaten bayagi bir zamandir hakem yardimiyla yol aliyordu.
    Bu maç hakem yoktu yanlarinda ve patladilar.
    Biz olamadiktan sonra kim olursa olsun fark etmez, zaten avrupaya gidip rezil oluyorlar.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bjk Gs maçında yenilmez, Başakşehir de akıllı olup kalan maçlarını alsın bir zahmet şampiyon olmak istiyorsa.

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    viscayida yakin markaj altinda bir kkez daha gördünüz...
    yau karsisindaki herife karsi kimi koyarsan koy zorlanir, bir de Visça'ya top verilmedi ki adam akilli...
    bizim Messi Abdülkadir'i de gördük Visça kadar bile oynayamamisti... baski maski denmesin sakin, daha hazirliksizken bjkye karsi Istanbul'da nasil döktürmüstü herkes hatirliyor...
    birak Visça düsmanligini
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Nereden
    Fransa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yesinler birbirlerini.
    aynen

ayrica @selcuk
    senin Mas ne yapiyor ? dünya kupasi falan ? boca'da yedek bekliyor oynadigi yok kaç zamandir...
    Novak bin kat daha iyi Mas malindan, bu konuda Usta yönetimine, Riza hoca ve heyetine tesekkür ediyorum...
    hem daha düsük mâliyet, hem daha iyi topçu....
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İstanbul takım taraftarları birleşmiş siyaseti yendik falan diyorlar, baya komik. Anadolu takımında olunca küfür kıyamet gidecekleri topçu tipine kral diyorlar. Mide bulandırıcı bir topluluk, özellikle gs taraftarı. Haftaya Alanya tokadı basar inşallah. UEFA'dan da ceza bekliyorum. Bize hayırları yok bari bunlara hak ettikleri cezayı versinler.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen

ayrica @selcuk
    senin Mas ne yapiyor ? dünya kupasi falan ? boca'da yedek bekliyor oynadigi yok kaç zamandir...
    Novak bin kat daha iyi Mas malindan, bu konuda Usta yönetimine, Riza hoca ve heyetine tesekkür ediyorum...
    hem daha düsük mâliyet, hem daha iyi topçu....
    normal, transferin son günü fabranin evertona transferi yatti

mas sansiz bu yüzden

bu yaz fabra transfer olunca alir formasini

yau karsisindaki herife karsi kimi koyarsan koy zorlanir, bir de Visça'ya top verilmedi ki adam akilli...
    bizim Messi Abdülkadir'i de gördük Visça kadar bile oynayamamisti... baski maski denmesin sakin, daha hazirliksizken bjkye karsi Istanbul'da nasil döktürmüstü herkes hatirliyor...
    birak Visça düsmanligini

niye düsmanlik edeyim, adam cöp

abdülkadir 18 yasinda, birakta biraz performans dalgalanmasi yasasin
    Konu selcuk tarafından (15.04.2018 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
    ONLY THE WAY YOU ARE
    NEVER 61VE UP!

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4 takımın kalan diğer maçlarını kazandığını varsayarsak GS - BJK maçı akabinde oluşacak sonuçlar, şampiyonu büyük oranda belirleyecek.

GS kazanırsa

1-GS 2-BŞ 3-FB 4-BJK

Berabere biterse

1-BŞ 2-GS 3-BJK 4-FB

BJK kazanırsa

1-BŞ 2-BJK 3-GS 4-FB
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Fransa

Alanya'dan pek ümitli degilim yaa.. Akbaba koyu gsli, hiçbir kere gsye karsi varlik gösteremedi, sinir bozucu gerçekten... biraz kendini gösterse uzaktan vursa gol de atacak da, yok iste... basak'i nasil parçaladiysalar, gsyi de parçalamalilar, en kötü berâberlik çikmali oradan... gs yenmemeli...
    sonra evlerinde bjk ile de banko berâbere kalirlar...

ayrica iç saha ve dis saha siralamalarina bakin, kesinlikle gs hak etmiyor sampiyon olmayi, 2.olmayi bile hak etmiyorlar... böyle rezillik olamaz...
    deplasman özürlüsü herifler... tövbe yaa...
    ayni sekilde bizimle kapismayi da bir tek Kayseri hak ediyor, deplasmanda üst üste 4 yenilgiye ragmen hem göztepe hem sivas'tan üstünler, evlerinde de zâten üstünler....
    onun için yok su kadar puan toplamis yok bilmem ne yok berâbere kalmiyor kazaniyor falan hikâye...

misal yârin ne yeniyoruz ne kaybediyoruz varsayalim, sivas ile ayni gâlibiyet sayisinda olacagiz, aradaki maglubiyet farki 5, 5 ulan 5, peki puan farki kaç olacak ? sâdece 6
    berâberlige 2 verilmiyorsa da 1,5 puan verilmeli, böyle rezillik olmaz... yok futbol kötülesir bilmem ne masallarini anlatmasin kimse...
    namagluplugun hiç mi önemi yok yau ? gsnin maglubiyet sayisi bizimkiyle ayni, fark daglar kadar, saçmalik

Fatih Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bunların içinden Başakşehir olsun istiyorum. En azından kafa ütüleyecek taraftarı yok. Olumlu top oynuyorlar bütçeleri de diğerleri kadar uçuk değil. Siyasi desteği hepsi iliklerine kadar alıyor. İbfk en azından iki yüzlülük yapmıyor niyeti ortada
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyaseti yendik nedir ya? He yendin

Nereden
    Fransa

@selcuk
    ne everton'u yaa, yalandir o... onu geçtim, mas 2-3 karsilasma oynadi, foyasi ortaya çikti, gerisi tiri viri, topçu mopçu degil bombos bir topçu, arjantinli oldugu için buralara kadar geldi yoksa çale gibi hirvat olsa benzer kariyere sâhip olurdu fazlasi olmazdi....
    Visça çöp ise ohooooo... bir sey demiyorum... Kerim de çöptür herhalde

Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunların içinden Başakşehir olsun istiyorum. En azından kafa ütüleyecek taraftarı yok. Olumlu top oynuyorlar bütçeleri de diğerleri kadar uçuk değil. Siyasi desteği hepsi iliklerine kadar alıyor. İbfk en azından iki yüzlülük yapmıyor niyeti ortada
    Bunu anlayan kisi sayisi az... anlatiyorum ama i ih yok...
    fb olsun diyen bile var... bir yandan da senolsporlular var... gsyi az biraz seven tutanlar eskide kaldi bir de onlar olsa hepten potpori...

Nereden
    İstanbul

Muhalefet partisi başkanının teki aynı tweeti FB için atamaz mesela. Ne ikiyüzlü insanların olduğu lanet bi ülke burası.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

@selcuk
    ne everton'u yaa, yalandir o... onu geçtim, mas 2-3 karsilasma oynadi, foyasi ortaya çikti, gerisi tiri viri, topçu mopçu degil bombos bir topçu, arjantinli oldugu için buralara kadar geldi yoksa çale gibi hirvat olsa benzer kariyere sâhip olurdu fazlasi olmazdi....
    Visça çöp ise ohooooo... bir sey demiyorum... Kerim de çöptür herhalde
    fabradan bahs ediyoruz

sanirimv tam okumadin
    ONLY THE WAY YOU ARE
    NEVER 61VE UP!

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Fransa

bir de neymis, basak olursa bir taraflari kalkar, simdiden o kadar para verip onu bunu arda'yi alanlar kimleri almaz,,, miisss....
    ulan bjk gs sampiyonlar ligine direk gitse, yapacaklari transferler basak'i katlar, haberleri yok... millet istiyor ki senolcuklari bjk ile sampiyon olup 2 pepe 2 medel daha alsin, sonra yenilince de "çopsoz rozo hoco" , tfuu reziller.... millet kafayi yemis...

"umursamiyorum" diyenleri ayiriyorum, onlara lafim yok

gs sampi olsun da 2 gomis daha alsin, rahatlar bizim taraftarlar...

basak sampiyon olsa da 4.olsa da krizde degil, digerleri hep krizde, hepsi beter olsun sampiyon olamasin da daha da krize girsin, ama yok "bjk olsun daha iyi" "gs olsun daha iyi", "basak olmasin da kim olursa olsun"...... tövbe yaaa

Nereden
    Fransa

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhalefet partisi başkanının teki aynı tweeti FB için atamaz mesela. Ne ikiyüzlü insanların olduğu lanet bi ülke burası.
    mevzû nedir anlamadim ben =) ?
    Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fabradan bahs ediyoruz

sanirimv tam okumadin
    yoo anladim, ama yalandir o, fabra everton olayi... neyse o önemli degil, mas çöptür hem de önde gidenidir, Novak'i begenmeyenleri anlarim ama "Mas daha iyiydi, özledik reyiz" diyenler kafayi yemis, bu düsüncede olanlara saygim bile yok, geçtim katilmamayi... bu kadar iddiali konusmam ben ama bu konuda açik ve net yâni, savunmada müdahale olsun ileri çikislari olsun bin kar daha iyi Novak... arada gicik hatâlar yapiyor ama onlari Mas nam-i diger Mal da yapiyordu

Nereden
    İstanbul

mevzû nedir anlamadim ben =) ?

yoo anladim, ama yalandir o, fabra everton olayi... neyse o önemli degil, mas çöptür hem de önde gidenidir, Novak'i begenmeyenleri anlarim ama "Mas daha iyiydi, özledik reyiz" diyenler kafayi yemis, bu düsüncede olanlara saygim bile yok, geçtim katilmamayi... bu kadar iddiali konusmam ben ama bu konuda açik ve net yâni, savunmada müdahale olsun ileri çikislari olsun bin kar daha iyi Novak... arada gicik hatâlar yapiyor ama onlari Mas nam-i diger Mal da yapiyordu
    Mevzu bu tweet Sefer'im

https://twitter.com/meral_aksener/st...79257769447424
    Konu Soner Albayrak tarafından (15.04.2018 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçın hakemi Meler çok rezil değil miydi? Futbolcular da hakemin futboldan filan anlamadığını fark edince ne zaman topu kaptıracağını anlasa hemen yere yattı. Özellikle GS'liler. Başakşehirli Rodrigues'e dokunmuyor bile ama topu tehlikeli yerde kaptırınca hakem "ulan şimdi faulü vermeyiz gol yerler ihale bana kalır" diye düşünüyor herhalde ki hemen düdüğü çalıyor. Rodrigues de gördü hakem mal her pozisyonda aynı hareket abartı abartı yuvarlanmalar filan. Yemin ediyorum futboldan soğuyorum ya maçı izleyemedim kapattım. Adamın verdiği 10 karardan 9'u hatalı yemin ediyorum. Devam ettirmesi gereken yerde ettirmez, avantaja bırakabileceği yerde bırakmaz... Bu adam şuan bende ligin en kötü hakemi olarak yer etti.

Nereden
    Fransa

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın hakemi Meler çok rezil değil miydi? Futbolcular da hakemin futboldan filan anlamadığını fark edince ne zaman topu kaptıracağını anlasa hemen yere yattı. Özellikle GS'liler. Başakşehirli Rodrigues'e dokunmuyor bile ama topu tehlikeli yerde kaptırınca hakem "ulan şimdi faulü vermeyiz gol yerler ihale bana kalır" diye düşünüyor herhalde ki hemen düdüğü çalıyor. Rodrigues de gördü hakem mal her pozisyonda aynı hareket abartı abartı yuvarlanmalar filan. Yemin ediyorum futboldan soğuyorum ya maçı izleyemedim kapattım. Adamın verdiği 10 karardan 9'u hatalı yemin ediyorum. Devam ettirmesi gereken yerde ettirmez, avantaja bırakabileceği yerde bırakmaz... Bu adam şuan bende ligin en kötü hakemi olarak yer etti.
    Mahmut'un topu aldigi pozisyon yazdiklarinin aynisi geldi aklima o an

futbolda "vücutla top koruma" serbest kaldigi sürece bunlar çoook daha fazla olur devâm eder, ben böyle rezillik görmedim, futbol degil bunun adi, resmen güres ya da baska bir sey ya da basketbol bile denebilir ama futbol degil... kiçi arkaya ver at kendini yere hop faulü al...
    hatâlari da vardir ama ligin en iyi hakemi bence Ümit Öztürk, eksiklerini giderirse torpilsiz olsa dahi torpilli cüneyt'i sallar geçer

Nereden
    Fransa

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goyaym gafasina odun...

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mahmut'un topu aldigi pozisyon yazdiklarinin aynisi geldi aklima o an

futbolda "vücutla top koruma" serbest kaldigi sürece bunlar çoook daha fazla olur devâm eder, ben böyle rezillik görmedim, futbol degil bunun adi, resmen güres ya da baska bir sey ya da basketbol bile denebilir ama futbol degil... kiçi arkaya ver at kendini yere hop faulü al...
    hatâlari da vardir ama ligin en iyi hakemi bence Ümit Öztürk, eksiklerini giderirse torpilsiz olsa dahi torpilli cüneyt'i sallar geçer
    Rakibe kıçını dayayıp faul alma konusunda Selçuk İnan'ın üstüne tanımam. O ligi domine ettikleri senelerde yayın oralarda herhangi bir futbolcu temas etsin etmesin hemen dizleri üstüne kapanıyordu. Adamın 1. amacı faul almak. Tüm hakemler şartlanmış gibi hemen faulü çalıyordu. Ve sonuç, senede 5-6 tane frikik golü.
    Ligin diğer bir sahtekarı Talisca. Adama çalınan 10 düdükten 9'u aldatma. Bu işin profesyoneli olmuş artık, hakemlerin desteği zaten BJK'nin her zaman araksında. Ama adı çıkmadı hala adamın ben anlamadım bu işi. Tam bir karaktersiz.

Ligde beğendiğim hakem hemen hemen hiç yok. 1 maç iyi yöneten diğer maç batırabiliyor. Maçın başında ayarı bir kere kaçırdı mı bir daha toparlayamıyor zaten. Hele hele İstanbul takımı olunca seyircinin çarkına giriyor bir süre sonra. Bir de Başakşehir ve Beşiktaş gibi ligin iyi futbol oynamaya çalışan takımları olunca hakem destekleri hep arkasında. Şimdi GS atak yaptı biraz onlar da kollanmaya başladı özellikle Terim geldikten sonra.

Ümit Öztürk de kimi zaman batırabiliyor ama en azından iyi niyetli ve belli bir standartı var. Neyin faul olup olmadığını biliyor. Oyunu genelde durdurmadığı için ideal bir hakem, ligdeki oyuncular da adamın karakterini bildiği için futbol oynamaya çalışıyor. En azından 10. dakikadan sonra anlıyor tarzını. Akhisar maçında kötü niyetli bir hakem olsa o maçtan puan bile alamayabilirdik.

Nereden
    Fransa

@TSemih61

aynen katiliyorum ve ekliyorum, yillarca fbde oynayip milletin yaladigi yuttugu, efsâne denilen alex de souza bunlardan çok mu farkliydi ??
    alex'i ne severim, ne de saygi duyarim, tam bir sahtekar, tam bir gicik... ligtvnin onun attigi her gol sonrasi gidip esini gizlense bile çekmesi de yok muydu ah ulan ah televizyonu kirasim gelirdi, bir de spikerlerin alekskskskks demeleri yok muydu, delirmemek elde degil...

Forum Yöneticisi Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arda Galatasaray taraftarına ne yaptı ?

onuR AKYÜZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakibe kıçını dayayıp faul alma konusunda Selçuk İnan'ın üstüne tanımam. O ligi domine ettikleri senelerde yayın oralarda herhangi bir futbolcu temas etsin etmesin hemen dizleri üstüne kapanıyordu. Adamın 1. amacı faul almak. Tüm hakemler şartlanmış gibi hemen faulü çalıyordu. Ve sonuç, senede 5-6 tane frikik golü.
    Ligin diğer bir sahtekarı Talisca. Adama çalınan 10 düdükten 9'u aldatma. Bu işin profesyoneli olmuş artık, hakemlerin desteği zaten BJK'nin her zaman araksında. Ama adı çıkmadı hala adamın ben anlamadım bu işi. Tam bir karaktersiz.

Ligde beğendiğim hakem hemen hemen hiç yok. 1 maç iyi yöneten diğer maç batırabiliyor. Maçın başında ayarı bir kere kaçırdı mı bir daha toparlayamıyor zaten. Hele hele İstanbul takımı olunca seyircinin çarkına giriyor bir süre sonra. Bir de Başakşehir ve Beşiktaş gibi ligin iyi futbol oynamaya çalışan takımları olunca hakem destekleri hep arkasında. Şimdi GS atak yaptı biraz onlar da kollanmaya başladı özellikle Terim geldikten sonra.

Ümit Öztürk de kimi zaman batırabiliyor ama en azından iyi niyetli ve belli bir standartı var. Neyin faul olup olmadığını biliyor. Oyunu genelde durdurmadığı için ideal bir hakem, ligdeki oyuncular da adamın karakterini bildiği için futbol oynamaya çalışıyor. En azından 10. dakikadan sonra anlıyor tarzını. Akhisar maçında kötü niyetli bir hakem olsa o maçtan puan bile alamayabilirdik.
    Soldado da öyle.

İlk amacı faul almak. Bi de top ayağına gelirken bi taraftan da rakip oyuncuya bakıp ona göre hazırlıyor kendini, dokunur dokunmaz atlıyor.

Talisca zaten bu konuda çok iyi. Geçen sene bizim maçta da yapıp golü atmıştı. Bu sene de kucka’ya kırmızı kartlık hareket yapmasına rağmen kendini atıp faulü bile almıştı.
    97-Yusuf Yazıcı

----------8---------

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 ukalaların kulüp politikası o. Sahtekarlıkla, haramla kazanç sağlamak. Acaba önceki kulüplerinde böyle ikide bir kendilerini atıyorlar mıydı?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)