Sayfa 142 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 42 92 132 140 141 142
Toplam 3537 adet sonuctan sayfa basi 3,526 ile 3,537 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Beþiktaþ 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ustaalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ertuðrul saðlam ve doðru transferlerle biz Þampiyonluk en büyük adayýydýk yönetim macera arýyor 5-6 hafta sonra zaten gider teknik adam.
    Sence bu yönetim Ertuðrul'u getirebilir mi takýmýn baþýna. MRA gitsin gelecek olan adam ya Lazaroni dir ya da Sadi Tekelioðlu. Giray Bulak da pek tabi olabilir.

Sað olsun mikro milliyetçiler ve ulusalcý genç arkadaþlarýmýz türlü iftiralarla Usta gibi adamý yediler...

Hile ile þike ile oy satýn alarak, iftira alarak takýmýn baþýna gelenlere bu olanlar da gayet müstahak...

Nereden
    Avrupa Diðer

Baskan ve mustafa hoca,nin demeclerinden anladigim takimda 1461 ruhuyla oynayacak 6 veya 7 yerli oyuncunun yaninda malouda bosingwa barrios gibi 4 -5 yabanci niyet bu hayirlisi

Ahmet Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Alýntý objek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baskan ve mustafa hoca,nin demeclerinden anladigim takimda 1461 ruhuyla oynayacak 6 veya 7 yerli oyuncunun yaninda malouda bosingwa barrios gibi 4 -5 yabanci niyet bu hayirlisi
    Çýkýlan 5 resmi maçta bunun izlerini görebildik mi ? Hayýr.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazýlýr!

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Ahmet Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çýkýlan 5 resmi maçta bunun izlerini görebildik mi ? Hayýr.
    Haklisin bence bu gecis donemi gelir gelmez hemen risk almasi dogru olurmuydu?
    Once eldekilere bir sans daha verildi ayrica satmak isteyipte satamadigi yabanci sorunu bazi hamleleri
    geciktirdi

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    On numara bir mac analizi ve teknik direktör degerlendirmesi. Ne bir eksik ne bir fazla. Gözden kacmis tekrardan paylasayim dedim.
    Beðeninize teþekkür ederim,

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Trabzonspor bu kadar ucuz bir spor kulübü deðildir. Yapýlan hatalar akýl almaz boyuttadýr.

Geçen sene küme düþmekten zor kurtulduðun isimlerle bu sene yine lige baþlýyorsun ve hiçbir alternatifin yok. sað bekin yok, forvetin yok, stoperin yok.

mustafa yumlu, zeki, aykut akgün'ün oynadýðý bir kulübün baþarýlý olmasý imkansýzdýr. hücum gücünün zayýf olmasý ise baþka bir problemdir. geçen sene yaþanan rezillik yetmedi bu senede devam ediyorlar.

Mustafa Reþit hocanýn daha otoriter olmasýný beklerdim ama o da þenol güneþ gibi bir ýþýk verdi.
    Forvet konusunda þimdiye kadar hocanýn masaya yumruðunu vurmasýný beklerdim. eðer sözünü dinletemiyorsa bu iþi býrakacak.

Bir de þu var,

biz burda ne dersek diyelim, hiçbir iþe yaramýyor.

birileri de gitsin rakip taraftar arasýnda maç izlesin.

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

neydeyse son 2 sezonu berbat geçiren kadroyla devam ediyoruz , bu kadroyla oynarsak iþimiz yine zor olacak...
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

onur
    aykut
    caner
    kadir
    zeki
    aykut
    soner
    abdülkadir
    gökhan alsan
    jebrin
    yusuf
    sercan kaya

bu adamlarýn dýþýndaki bütün yerlileri yollayýp
    bosingva,
    zokora,
    malouda
    janko
    gibi tecrübeli 6 yabancý yýldýzýn yanýna u20 den bulunacak genç 4 yabancýyla

müthiþ bi kadro oluþturulabilirdi
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu takým kukesi yi eler. Bana göre þanslý kuralar çektik. Avrupa liginde mücadele etmek bizim için iyi olacak.

Ben yapýlan transferlere deðinmek istiyorum biraz. Bosingwa daha oynamadan sakatlandý ne zaman dönecek bilemiyorum. Malouda da sanýrým þu an sakat. Bu adamlar bize yaklaþýk 1 ay önce geldiler yanlýþ hatýrlamýyorumdur heralde. Henüz biþey göremedik lig de yeni baþladý ama ne zaman bu adamlarýn bize katkýsý olacaðýný merak ediyorum açýkçasý.

Mustafa hoca 1461de oynattýgý ouncularý takýma koymuyor hani nerede volkan olcan yerine kadir yusuf oynasa ne olacak ben anlayamýyorum niye o zaman geldi bu takýmýn baþýna. Bu kadroyu zaten þenol hoca da tolunay hoca da böyle oynatýyordu hatta daha iyi. Ben daha iyisini bekliyorum mustafa hocadan ayrýca ona da inanýyorum.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Süleyman50 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neydeyse son 2 sezonu berbat geçiren kadroyla devam ediyoruz , bu kadroyla oynarsak iþimiz yine zor olacak...
    Konyayý izledik antep i de izledik iki takým da bizden iyiydi. Diðer takýmlarý bilemiyorum nasýl olduklarýný ama malesef Trabzonspor þu anda ligde iyi bir konumda olabilecek izlenimi vermiyor. Bakacaðýz umarým yanýlýrým da iyi bu takým düzelir.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Adamlar Atibayý alýyorlar ,Atiba ile Fernandes'i Alex gibi kullanýyorlar.Ya biz..?Colman ile bu iþin olmayacaðý belli kere belli..Dýþlanan ve bana göre hiç bir faydasýný görmedeiðim 3 yýldýr zokora'yý kurtarýcý diye sahaya sürüyorlar..Nerseninden tutayým bu takýmýn...

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-dev-macin-oykusu-2

0:51 ( Böyle bukalemun tipleri gördükçe sinir oluyorum )
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)