Sayfa 1 Toplam 54 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1346 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor 0 - 0 D. Minsk | Maç Skoru

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Standart UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor 0 - 0 D. Minsk | Maç Skoru

bunlara avni aker cehennemini göstermek lazým...

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Mükemmel bir oyunla rakibe top göstermeden kazanmamýz lazým.

Son dakikadaki olaylar çok hýrslandýrdý beni.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Yavuz Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Ynt: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor - D. Minsk | 08.08.2013 -

Alýntý Mustafa ÖZDEMÝR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bunlara avni aker cehennemini göstermek lazým...
    :thumbup: :thumbup: artistligin cezasýný cekecekler

GT-I9300 cihazýmdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Allah nasip ederse gidicem maça.Merak etmeyin 5 atarýz

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Cok zor bir mac bence. Ilk macta 2-3 tane net pozisyonu kacirdilar, ama bu macta yine kaciracaklar diye birsey yok.

Baskili baslayip ilk golü erken bulmaliyiz bence.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tur cepte gözüyle bakmamak lazým her ne kadar evimizde oynayacak olsak da 1-0 galip geldiðimiz deplasman maçýnda rakibin 2 topu direkten döndü.
    #Dik oyna

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Hoca 3 maça da ayný 11'le baþladý ama bu maçta öyle bir þansý yok. Celustka yetiþirse bile saðbekte oynamalý. Solbekte Olcan yeterli olmazsa Kadir de olur ama hocanýn tecrübe açýsýndan ona þans vereceðini düþünmüyorum. Colman yerine de gönlüm Soner'in oynamasýndan yana ama muhtemelen Abdulkadir'i izleyeceðiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Avni aker cehennemi?

Yavuz Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maça gideceklerden ricam þu adamlarý yaptýklarýna piþman etmeniz artistligin cezasýný ceksinler

GT-I9300 cihazýmdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Taraftarý ve baskýyý Trabzondaki renkdaþlarýmýz gösterir inþ o futbolculara ! Ýlk yarý sonucunda Playoffu düþüneceðimiz sonucu almalýyýz bize böylesi yakýsýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

En az 3 gol atmamýz gerekecek.

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Standart AW: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor - D. Minsk | 08.08.2013 - 2

Tabi ki de rakibe baský yapacavagýz ama saha kapatmayý gerektirecek hareketlerden kacýnýn lütfen.play off turu var

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý HoliganLaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tabi ki de rakibe baský yapacavagýz ama saha kapatmayý gerektirecek hareketlerden kacýnýn lütfen.play off turu var

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2
    Aynen bir taskinlik felan olmasin, veya sahaya madde felan atilmasin. Seyircisiz oynama cezasi var isin ucunda.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

saha kapanmasýn da ne olursa olsun aman

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu çirkeflere en iyi cevap 3-4 atýp yollamaktýr.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýlk golü erken atarsak , rakibi kabak çiçeðine çeviririz

Yok atamazsak zihin altlarý devreye girebilir,dejavu olabilir

En çok aklýma Dinamo Kiev maçý geliyor.Sen git orada zoru yap(1-2) sonra gel buraya imkansýzý baþar (0-2)!!!!

Eleyeceðimize inanýyorum.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

inþallah taraftarlarý trabzona gelir

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Avrupa Diðer

Net bir skor ve playoff

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Tribünde olacaðýz, güzel bir galibiyet görürüz umarým.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Millet deplasmanda berabere kalýr bayram yapar bizimkilerde galip gelmiþ takýma bile köstek olmaya çalýþýr.Þenol hoca ikide birde kadroyu deðiþtirirdi Burda salalrdý milelt bi 11 i yok diye raþit hoca ayný kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alýyor yinede kabus tellallarý iþ baþýnda size nasýl yaranacak bu takým bu futbolcular bu yönetim anlamadým gitti .Arkadaþ az destek olun yahu köstek olmaktan býkmadýnýzmý...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Millet deplasmanda berabere kalýr bayram yapar bizimkilerde galip gelmiþ takýma bile köstek olmaya çalýþýr.Þenol hoca ikide birde kadroyu deðiþtirirdi Burda salalrdý milelt bi 11 i yok diye raþit hoca ayný kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alýyor yinede kabus tellallarý iþ baþýnda size nasýl yaranacak bu takým bu futbolcular bu yönetim anlamadým gitti .Arkadaþ az destek olun yahu köstek olmaktan býkmadýnýzmý...
    Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý Ilelioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..
    Maçýn 90 dakýkasinida izledim hemde iftarý sokakta yapma pahasýna ekmek arasý ile iftarda yaparak maçýn tamamýný izledim.Arkadaþ bukadar önyargýlý yazabildiðine göre hemende yapýþtýrmýþsýn maçý izlemeden yazdýðýmý bak kim napmýþ kim ön yargýlýymýþ bir aynayada gör bence..Þansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin baþý ve takým resmen uçurumun kenarýndan döndü toparlanacak yavaþ yavaþ ve en zoruda bu maçlardý bence hiçbir hazýrlýk yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçýnda 3 galibiyet almýþ olmak azýmsanacak biþey deðil.Ýstikrarý hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklý.Burada kabuslar üretmektense eleþtiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazýlarý maçtan önce 3-5 yeriz bazýlarý bu takým bize 5 basar ligde kümeye oynarýz diye eleþtiri yerine resmen yýkmaya çalýþýyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadýðýmýzý ama ne olursa olsun bu takým þuan eleþtiriden daha çok desteði hakediyor...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Hamza Milet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Uzun zamandir foruma giremiyordum tatil sebebiyle ama bugün yine kavusmak nasip oldu BMNye

Insallah bu maçtada tribündeyim ..

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçýn 90 dakýkasinida izledim hemde iftarý sokakta yapma pahasýna ekmek arasý ile iftarda yaparak maçýn tamamýný izledim.Arkadaþ bukadar önyargýlý yazabildiðine göre hemende yapýþtýrmýþsýn maçý izlemeden yazdýðýmý bak kim napmýþ kim ön yargýlýymýþ bir aynayada gör bence..Þansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin baþý ve takým resmen uçurumun kenarýndan döndü toparlanacak yavaþ yavaþ ve en zoruda bu maçlardý bence hiçbir hazýrlýk yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçýnda 3 galibiyet almýþ olmak azýmsanacak biþey deðil.Ýstikrarý hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklý.Burada kabuslar üretmektense eleþtiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazýlarý maçtan önce 3-5 yeriz bazýlarý bu takým bize 5 basar ligde kümeye oynarýz diye eleþtiri yerine resmen yýkmaya çalýþýyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadýðýmýzý ama ne olursa olsun bu takým þuan eleþtiriden daha çok desteði hakediyor...
    Ön yargi degil, iyi oku, cümlenin sonunda "herhalde" var. Maci izlememis bir kisi ancak senin yaptigin yorumu yapardi bence. Mactan önce yazilanlari ciddiye almaya gerek yok, cok totem yapan arkadasimizda var. Asil yorumlar mactan sonra yaziliyor.

Ilk yorumunu genelleme yaparak yazdin; Sorun orada, oysa seviyeli elestiri yapan arkadaslarda var. Elestiri herzaman olacaktir, takim mükemmel olsa dahi, cünkü Futbolun dogasinda bu var, (mükemmel olunca) ben elestirmem o ayri. Elestiri kötü birsey degildir ayrica.

..
    Konu Ilelioglu tarafýndan (01.08.2013 Saat 23:58 ) deðiþtirilmiþtir.

hakan yesilyurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

biletler ne zaman çýkar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)