Sayfa 11 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1384 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Keçeli

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

sen de git Keçeli...öyle iki günde adam tripleri yapma...seni oraya haketmediğin halde koyarken hoca iyi...tahammül edemeyip 40. dakikada çıkarırken hoca kötü...önce adam ol...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eger sen futbolcuysan ben bu futboldan anlamiyorum kardesim fatih akyeli kadro disi birakipta keceliyi es gecerse ziyanin ne otoritesini ne hocaligini ne kisligini tanirim eger hocada zerre kadar adamlik varsa o hareketten sonra kadro disi birakir

Nereden
    İstanbul

musampa oynamıyor yattara oynamıyor sen kimsin be ne vermişsin bugüne kadar takıma bir an önce git

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi bakalım Ziya;F.Akyel'e karşı göstermiş olduğun disiplin (!) anlayışını Keçeli'ye de gösterebilecekisin?

sen daha o hareeketleri yapacak adama değilsin marcelinho bile yapmadı o kariyerine rağmen daha sen kimsinki o hareketleri yapıon

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

terbiyezis adam.. defol git ulan! Kimsin sen Ziya dogan gibi iyi INSANA böyle rest cekersin? Gözümden öyle bi düstün ki

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lig tv de bariz göründü...oyundan çıktıktan sonra ziya hoc aarkasından yırtınırcasına mustafa diye 2 kez bağırdı.o ise hass...... der gibi elini sallayıp gitti.zaten dikiş tutturamamıştı..celaleddin iyi göründü formayı alması zor
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaptığı hareketi falan görmedim ama bu akşam iyi maç çıkardı bence. Oyundan alınmamalıydı...Yani bana göre geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı.Tabi Ziya hocaya o hareketi de yapmışsa ayıp etmiş .
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Ankara

O kadar da kötü oynamadı abartıyorsunuz bence.Her şey bir tarafa nedir bu taraftarın ruh hali anlamıyorum birgün Erdinçe Celaleddine küfreder sonra Gökdeniz bir sezon süper oynar bir maç kötü oynayınca yerin dibine sokar. Ziya Doğana küfreder bir maç alınca baştacı yapar .Marcelinho gibi bir yıldızı beğenmez.
    Sebepsiz yere küfrettiği Erdinçi Celalettini bir maçta iyi oynadı diye göklere çıkarır. An-la-mı-yorum.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oyundan niye cıktı anlamadım ama güzel oynuyordu sanırım ziya hoca ileri ucu güclendirmek için çıkardı
    ama tepkisi cok kötü oldu galiba küfür etti yada kendi kendine konuştu ayrıca el hareketi yaptı
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzon a geldiginden beri en iyi futbolunu oynuyordu bugün.onun icin cikarken yaptigi el hareketini ben fazla yadirgamadim cünkü hic de kötü oynamiyordu.ziya hoca da ersen i oyuna almasi gerektigini anlayinca mustafa yi cikarti mecburen.bunda bazi arkadaslarin yazdigi gibi abartilacak bir sey göremiyorum.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptığı hareket yanlış Hoca seni çağırıyor git yanına.Anlatır sana nedenini.M.Keçeli kesinlikle kötü futbolcu değil.Solda çok da güzel oynar eğer dengeli bir kadro çıkarırsa Ziya Doğan.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Trabzon

Selam

M.Keçeli "bence"çok yetenekli ve oyunun iki yönünü de oynayabilecek kabiliyette bir oyuncu.Bugünde iyi top oynarken hoca onu 30. dakikada çıkarttı.Buraya kadar herşey normal sonuçta hoca ne derse o olur...Yargılamak bize düşmez ama burada hocanın oyuncunun psikolojisinden ne kadar anladığı da tartışılır.Adamı iyi oynarken çıkartıyorsun ve bakıyorsunki adam doğruca soyunma odasına gidiyor ,belli ki bozulmuş çocuk bir daha niye adamı sıkıntıya sokuyorsun yanına çağırarak???
    Bu yaşananlar bence olağan durumlar...Mustafa'nın evvelden böyle bir sicili olsa bence de cezayı haketmişti ama şu durumda bu olayı fazla abartmamak gerekir diye düşünüyorum...
    Her yanlışında oyunculara yol vereceksek kadroda adam kalmaz.Nihayetinde o da bir beşer ve tabiatıyla şaşar...
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Nereden
    Ankara

Thumbs up

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

M.Keçeli "bence"çok yetenekli ve oyunun iki yönünü de oynayabilecek kabiliyette bir oyuncu.Bugünde iyi top oynarken hoca onu 30. dakikada çıkarttı.Buraya kadar herşey normal sonuçta hoca ne derse o olur...Yargılamak bize düşmez ama burada hocanın oyuncunun psikolojisinden ne kadar anladığı da tartışılır.Adamı iyi oynarken çıkartıyorsun ve bakıyorsunki adam doğruca soyunma odasına gidiyor ,belli ki bozulmuş çocuk bir daha niye adamı sıkıntıya sokuyorsun yanına çağırarak???
    Bu yaşananlar bence olağan durumlar...Mustafa'nın evvelden böyle bir sicili olsa bence de cezayı haketmişti ama şu durumda bu olayı fazla abartmamak gerekir diye düşünüyorum...
    Her yanlışında oyunculara yol vereceksek kadroda adam kalmaz.Nihayetinde o da bir beşer ve tabiatıyla şaşar...
    Tek kelimeyle süper yorum.

Nereden
    Trabzon

evet bence de sonuçta adamın morali bozuk soyunma odasına gidiyor olayı kaşımanın bi anlamı yok sonuçta o sinirle böyle yanlış işler yapmasına yol açmamak gerekir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

hocanın yaptığı yanlıştır doğrudur yoruma açık fakat düne kadar Ceyhun a karşılık neden Murak Ocak verildi Keçeli ne iş yapar onu verin gitsin bi işe yaramıyor diyorduk şimdi M.Keçeli yi ne kadar büyütüyoruz anlamadım.olayı fazla büyütmenin gereği yok çıkması gerekiyormuş hoca çıkartmış hepsi bu.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mustafa oyundan çıkana kadar takımın en iyileriden di nie çıkarıldığını kendi bile anlamadı maç eksiği olan celaddin duruken mustafa çıkmamlıydı bence
    ziya doğan mustafayı da küstürdü yakında dierlerin küstürür msutafa keçelini sonuna kadar arkasındayım
    Bordomavi.net

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet bencde maçın o ana kadar en iyi oyuncularındandı mustafa ama sonuçta hocanın takdırı onu oyundan aldı mustafanın yapacağı tek şey bu onun moralini bozmamalı ve daha çok başarılı olmak için çalışmalı
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

delikanlıysan transfer bitmeden önce yapsaydın o el kol hareketlerini mustafa bey ! ama suç sende değil senin yerine muratı gönderen KEL ' de!!!

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen de eğer bu takıma futbolcu olduysan, ben bu takıma yüreğimi sökerim bi ayağımıda bağlarım hem taraftarın sevgilisi olurum hemde ilk onbirde hep oynardım
    Barış Memiş - İbrahima Yattara yeni ikili...

Mustafa iyi futbolcu bence gitmediğine sevindim,maçtan çıkıyoken yaptığı yanlış yalnız siz iyi oynarken oyundan çıktınızmı hiç o pisikolojiyi bilirmisiniz.en azından Ziya hoca devreyi beklemeliydi.ziya hoca böyle yaparak Celalettine yol açacak bu kadar basit M USTAFA VARKEN Celalettini nasıl oynatacak Murat ta gitti artık kimse bişey diyemez.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ii bi maç çıkarırken onu oyundan almak tamamen bir teknik dçrektör ayıbıdır belki o an forvet almak gerekiyordu ama geldiğinden beri performansı vasatı aşamayan bir futbolcun en ii oyununu oynuyorsa onu oyundan alıp küstürmak büyük bir hatadır

Mustafa Keçeli'nin TS'a geldiği günden beri ilk defa iyi oynadığı bir maç olmuş onuda ben göremedim.Malum çalışan biri olarak İstanbul trafiğinde 5:30 da işten çıkıp eve yetişmek mümkün olmuyor.Ancak arkadaşların yorumlarından Keçeli'nin iyi oynadığını işitmiş oluyorum.Yoksa benim bu adamı en son seyrettiğim Kayseri maçında ettiğim methiyelerin namı ZD'a kadar gitmişti.Onu transfer edene ettirene takıma koyana yaptığım methiyelerden bahsediyorum tabii....

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ii bi maç çıkarırken onu oyundan almak tamamen bir teknik dçrektör ayıbıdır belki o an forvet almak gerekiyordu ama geldiğinden beri performansı vasatı aşamayan bir futbolcun en ii oyununu oynuyorsa onu oyundan alıp küstürmak büyük bir hatadır
    batırdı be ne ii maçı kaybettiği topların hatti hesabı yook sadece 2.yarının ilk 15 dk sında işte gökdenize falan bir 2 pas verdi
    ilk yarıdaki ortalarını ilemdiniz mi

Alıntı oktay_burdurlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa iyi futbolcu bence gitmediğine sevindim,maçtan çıkıyoken yaptığı yanlış yalnız siz iyi oynarken oyundan çıktınızmı hiç o pisikolojiyi bilirmisiniz.en azından Ziya hoca devreyi beklemeliydi.ziya hoca böyle yaparak Celalettine yol açacak bu kadar basit M USTAFA VARKEN Celalettini nasıl oynatacak Murat ta gitti artık kimse bişey diyemez.
    ii oynarken çıkmak mı geçen hafta takımın en ama en kötü oynayan oyuncusuydu nası ii oynarken çıkma<k

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)