Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Kisim Satilmis Basin;Neredesin!..

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

"Ben Fenerli?yim"

Kiralik olarak Baskent ekibinin formasini giyen Yusuf, ?Ben, Fenerbahçeli?yim. Insallah geriye dönecegim. Ancak su anda Ankaraspor?un ekmegini yiyorum ve takimim için elimden geleni yapacagim. Biz puan alalim, Fenerbahçe sampiyon olsun? diye konustu.

"Yenilsekde Üzülmem"

Ankaraspor Baskani Melih Gökçek "Babam F.Bahçe'liydi ve biz de F.Bahçe'li olarak büyüdük.Aileden Fenerli'yiz yani.Benim için zor bir gün olacak ancak yensek de yenilsek de üzülmeyecegim."

fanatik.com.tr
    __________________________________________________ __________ _____________________

Hatirlarsaniz geçen sezon sonlarina dogru medya nasil da yüklenmisti üzerimize.Efendim Hakan Sükür nasil dermis Trabzonspor'un sampiyon olmasini isterim diye.E.Gürsoy nasil bu yönde açiklamalar yaparmis.Efendim ligin son iki haftasinda Fenerbahçenin karsilacagi rakibi Denzilispor'un hocasi nasil açiklarmis gönlünün Trabzonspor'un sampiyonlugundan yana oldugunu.Daha neler neler,yok Karadeniz dayanismasi,olmadi Anadolu Birligi vs.Olasi Trabzonsor sampiyonlugu saibelimis.Sonradan potaya giren Trabzonspor'un daha önceki maçlarina kimsenin ilgi göstermedig için önceki karsilasmalarinda Trabzon'lu Ulusoy Federasyonunun Trabzonspor'a iyi hakemler gönderdigi,bir çok maçini bu sekilde kazandigi,yoka Trabzonspor'un üst üste 10 maç kazanacak bir takim olmadigi...

Iyice bunalmis ve maçlara konsantre olmaktan çok bu tür haberlerin olusturdugu psikolojik havayi dagitmakla ugrasmistik.Sonunda da Gs'yi üzerimize öyle bir hava ile saldilar ki maç bizim galibiyetimizle bitseydi kimse inanmayacakti bu maçin sikesiz olduguna!

Gün geldi bugün FB-Ankaraspor maçi öncesi yapilan açiklmalara bakar misiniz?Geçen seneki açiklamalara rahmet okutacak cinsten.Ben bu açiklamalara bakarak Ankaraspor Fenere yatacak demiyorum.Hiç bir futbolcunun böyle bir sey yapmayacagina inaniyorum.Buna en yakin iki örnek bizim TS-Gs maçi ve Geçen sezon D.Bakirspor formasi giyen kaleci Senol 2-2 biten FB-D.Bakir maçindaki oyunudur.Benim tepkim bu tür açiklamalara sizofren bir tepki veren tarafli bazi görsel ve yazili basinin bugün bu açiklamalari çok siradan bir habwer gibi vermesinedir.Ama biz biliyoruz ki Ist. basininin ve Ist. takimlarinin serefi yoktur.Onlar için üç sülükler adina yapian her yol mübahtir.Onlar etik metik de dinlemez ve kimse de bir sey demez!

Ama biz deriz çünkü biz delikanliyiz,bizler bu ülke için en çok sehit vermis bir bölgenin çocuklariyiz,biz Türk futbolunda çag kapatip,çag açmis bir takimin taraftariyiz.E o kadar da farkimiz olsun.

O YUSUF FENERBAHÇE IÇIN SÜLALESINI VERIR BILADER ÇÜNKÜ ADAM SEREFSIZIN TEKI.ONUN YAPTIINI HAKAN YAPTI..OOOO EFENDIM MEDYA ÖYLE YÜKLENDIKI.VE AYNI MEDYAYI YUSUFA YÜKLENIRKEN GÖRMEK ISTERIM.AMA HIÇ SANMIYORUM (O.Ç ISTANBUL BASIN A.S.BUNUDA YAZIN)

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serefsiz istanbul medyasi hadi yazsaniza adi köpekler. O mikrofonlar o kalemler bi tarafiniza girince anlayacaksiniz objektif olmanin ne demek oldugunu.

ADAMLAR SERFSIZ BASIN DIYORUZDA HAKSIZ DEMIYORUZ..

Guests
    Ziyaretçi

bunlarin alayi serefsiz adi köpek. bunlari tartisma konusu bile yapmak bunlari yüceltir.

YÜCELTMEKLE KALSA IIDIR KARDESS.EEE NAPCAZ KONUYUMU KAPATACAZ

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlar ezigi sisiriyorlar...Sonra birileri gelip...PAT!!!!!!!!!! diye patlatiyor....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim yazimin altindaki imzayi okuyun yeter

HELAL SANA YAKISIR..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

G.ANTEP -FB maçinda sahay seyirci girer Rüstünün yanina kadar sokulup Rüstüye sarilir hiç medayada haber bile yok.

BJK seyircisi kendi arasinda kavga eder.Sahaya yabanci madde atar TV deki kendini yorumcu zanneden sarlatanlar gayet dogal seyler derler.

Istanbulda Futbol cinayetleri islenir gayet dogaldir.

Amma Trabzonda o olaylarin 10 /1 i olsa kiyamet kopar.FB nin tinercileri olay çikartir Trabzon seyircisine mal edilir.Hatta ve hatta medya Gürcistan maçinda sanki Trabzonlular gürcü bayragi açmis gibi mansete tasiyan serefsizlerden ne beklersiniz.

Bunlara M.ALI YILMAZ gibi adamlar lazim.Elpençe divan durup kapisinda köpek gibi beklesinler.

SEN NE TAKIYON FENERIYA SALLA BAK BEN SALLIYORUM SENDE SALLA

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gastelerde yer alan

basin ve yayin ahlak ilkelerine bagli kaliyoruz

yazisini bunlara yedirmek lazim .. ne tvlerde bu açiklama var nede baska yerde.

geçen sene giray bulak'i ve hakan sükürü ergun gursoyu dillerinden düsürmediler

bunlar tam SEREFSIZ YA baska denecek kelime yok..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biraz ruhlu oynayinca nasil oldugunu dün diyar maçinda gördük.e samet hocada bjk tasli.ama o senol denilen ezigin ne yapacagi belli olmaz

Nereden
    Almanya

Yapsinlar kardesim yapsinlar herkes icinden geceni söylesin.Benim isim Yusuf u,ona ekmek yediren takimini ve de yalakasi oldugu Fenerbahce yi yenip sampiyon olmak.Varsin onlar aralarinda hediye etsinler puanlari; ben ikisini de paketlemedikten sonra, varsin sampiyon olsunlar.

Medya mi?Ben zaten biliyorum medyanin ne oldugunu da; bilmeyen Istanbullular a anlatamadim.Simdi burdan büyük harflerle yazsam kac yazar!!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir sampioyn olalim...........

ahhh ahhhhhhhhh ins. görecekler sonra !!!!!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bir kismi mi kalmis medyanin!

ne medyasindan bahsediyoruz ki bizler ! turkiyede boyle bir kavramin altini dolduracak kurumlar mi var? yada boyle kurumlar olusturuldu da biz mi gormedik! nedne bahsediyorsunuz sizler!!!

bu insanlar yalan soyluyorlar! yalanlarinin yarin ortaya cikacagini bile bile yalan soyluyorlar! son ornek yattaranin evinden atilma hikayesi! fanatik gazetesinde iki haber biri bu evden atilma olayiyla ilgili digeride kendi yaptiklari bu haberin tekzibi! bu nasil istir! bu ne lahana tursusudur bu ne perhizdir! bizler! bizlerde okudugumuz o satirlara inanarak neredeyse yattaraya kufredecek onu kalbimizden atacagiz!

var mi oyle uc kofte 25 kurus!

bunlar gelmeyecekler mi trabzona! bizi degilse bile feneri seyretmeye bizim karsimizda kücülusunu yasamaya gelmeyecekler mi!

birakin arkadaslar kufretmeye bile degmiyor!

inanin sinir oldum ama agzimdan bir tek kufur cikmadi! neden mi! kufurunde bir sani serefi raconu yeri var! benim edecegim kufur bile onlara degerli....

gosterin arkadaslar onlara misafirperlegimizi!

Nereden
    İstanbul

bide trabzon hep medyayi suçluyo derler hakli degilmiyiz

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

G.ANTEP -FB maçinda sahay seyirci girer Rüstünün yanina kadar sokulup Rüstüye sarilir hiç medayada haber bile yok.

BJK seyircisi kendi arasinda kavga eder.Sahaya yabanci madde atar TV deki kendini yorumcu zanneden sarlatanlar gayet dogal seyler derler.

Istanbulda Futbol cinayetleri islenir gayet dogaldir.

Amma Trabzonda o olaylarin 10 /1 i olsa kiyamet kopar.FB nin tinercileri olay çikartir Trabzon seyircisine mal edilir.Hatta ve hatta medya Gürcistan maçinda sanki Trabzonlular gürcü bayragi açmis gibi mansete tasiyan serefsizlerden ne beklersiniz.

Bunlara M.ALI YILMAZ gibi adamlar lazim.Elpençe divan durup kapisinda köpek gibi beklesinler.

[img]smileys/smiley32.gif[/img] abi süpersin ..!

hele "Hürriyet gazetesi olayi" varya... o günü hayatim boyunca unutmayacagim. o habercilik falan degildi, "insanlari bir bölge halkina karsi yani bize karsi,kin ve düsmanliga açikça tesvik etmekti..." (tam bir anayasa suçu.)terörist bunlar..!

Nereden
    Ordu

Iki hafta önce Istanbul'da oynanan ve 1-0 Eyüpspor'un galibiyeti ile sona eren Eyüpspor-Orduspor maçinda,Orduspor taraftarlarinin çikarttiklari olaylar nedeniyle Orduspor'a saha kapatma cezasi verildi.

Geçen yilki Trabzonspor-Kusspor maçindaki olaylar sonucunda kusspora verilen ceza ise kussporlu basbakanin "deplasman takiminin taraftarinin olay çikarmasi saha kapatmayi gerektirmez" talimati ile geri alinmisti.Bu kararin bizans takimlarina bir ayricalik oldugunu söylemistik.Bugün için bu durum üstte yazdigim olayla kanitlanmis oluyor.Orduspor bizim maçtaki karari gerekçe göstererek tahkim kuruluna itirazda bulunmus.

Serefsizlik diz boyu.Hangisini yazalim,bitmiyor ki!

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha önce 'haftanin maçlari ' forumunda 'kargalar ile eziklerin maçinda yasananlar Trabzon'da yasansa bunlar sabaha kadar yayin yaparlar ' diye yazmistim.

Bu 'bir kisim medya degil' neredeyse tüm medya böyle. Bunlarin dini imani para, 200.000 leri bulmayan tirajlarini artirmak için 'büyüklerin' hep yaninda olmuslardir. Sadece sporda degil siyasette de böyle bunlar. Yeri gelince de etikten bahsederler.

Biraz iddiali olacak ama, benim düsüncem,Avrupa birliginin Türkiye' ye uyguladigi çifte standart ile bunlarin bize uyguladigi çifte standart arasinda hiç bir fark yok. Nasil dünyada sahipsiz isek ülkemizde de Trabzonsporumuz sahipsizdir. Bunlari ( avrupa birligi ve basin ) dize getirmenin yolu onurlu mücadele ve basarili olmaktan geçiyor. Biz bu basariyi saglarsak biz istemesek de bize yanasacaklar.

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar iste size medya,,,,,,,,,

Ilk yazimda ?Karadeniz?i bilir misiniz?? diye sormustum. Ha onu anlatmaya çalismissiniz ha da bir bardagin içine sigdirmaya çalismissiniz. Aslinda onu anlatamamak onu anlatmaktir. fficeffice" />
    Bir bakarsiniz çok sakindir, bir bakarsiniz kudurmustur. Ne derinligi bellidir ne de ne zaman ne yapacagi. Canin mi sikildi? Sikintin ne olursa olsun önemli degil. Gel kiyisinda otur ve kendini Karadeniz?e teslim et. Sana en güzel nagmeleri o söyleyecektir. Ona baktiginda sonsuzlugu görürsün ve yürümesini biliyorsan sonsuzluga onunla yürürsün. Kimi zaman yikar geçer; kimi zaman etrafina hayat verir. Sahil seridinde saatlerce arabanizla yol gidersiniz ve caniniz sikilmaz. Size arkadaslik eder. Yesillik onunla anlam kazanir. Kiyisinda sirin bir sehri vardir Karadeniz?in.
    Trabzon, sirtini daglara vermis, önünde Karadeniz gibi bir güzelligi barindiran; kendi küçük ama insanlari büyük bir sehirdir. Hiçbir zaman birlik olusturamamis insanlari vardir. Asker yoktur memleketimde herkes komutandir. Bu sehrin en büyük özelligi; emir almak istemeyen ve her zaman ezilenin yaninda olan insanlarinin olmasidir. Ben bu sehre ?esir sehir? diyorum. Bizler de esir sehrin insanlariyiz. Tuttugumuz bir takim var. Kirli insanlarin akladiklari kara paralarla sampiyon olmus degil; insanlarin ekmek parasinin bir kismini verip sampiyon yaptigi bir takim. Sevinçlerinin ve üzüntülerinin ona endeksledikleri bir takim. Istanbul hegomanyasina karsi çikan ve baskaldiran. Anadolu?nun sesi olmus bir takim. Üç büyükler denilen; aslinda medyanin ve çikar çevrelerinin büyük yaptigi takimlara dis geçirmis ve onlarin belalisi olmus bir takim. Türkiye?de herkes çesitli takimlari tutar. Herkesin tuttugu ikinci takim Trabzonspordur. Çünkü, o gönüllerin sampiyonudur. O gönüllere medya mensuplarina para akitip girmemistir. Trabzonspor?u diger sözde üç büyükler ile kiyaslayanlar var. 1967 yilinda kurulan bir takim ile 1900?lü yillarda kurulan bir takim nasil bir olabilir. Hele birde arkasina medyanin destegini alamamis ve her sampiyonlugunu bileginin hakki ile almak zorunda kalmis ise. Destek olmak bir yana her zaman medya bu takima ve bu sehre köstek olmustur. Gazeteler bize karsi, hakemler bize karsi, yorumcular bize karsi, spikerler bize karsi, her sey bize karsi. Aslinda bizi fanatik yapan bu karsitliktir. O.Lyon ile fenerbahçe oynarken O.Lyon?u tutuyorsak bunun suçlusu biz degiliz. Bunun suçlusu Trabzonspor?u yabanci bir takim gibi görenlerdir. Yil 1996. Trabzon sampiyonlugu fenere hediye etmis. Fener baskani Ali sen, aynen sunlari söylüyor: ?Maçi gergin bir atmosfere soktum ve kazandik?. Fener seyircisi Trabzonsor bayraklarini yakiyorlar. Seyirci ve Ali sen, stattan güvenlik gerekçesi ile çikartilmiyor. Bu her maçta olan olagan güvenlik önlemleri. Spiker mikrofonu Ali sen?e uzatip öyle sorular soruyor ve o da öyle cevaplar veriyor ki, zannedersiniz orasi Yunanistan ve onlari öldürecekler. Hiçbir medya mensubu Ali sen?e otobüslerin içinde getirdikleri taslarin, sopalarin, döner biçaklarinin ne manaya geldigini sormuyor. Soramaz . Çünkü, altindaki arabayi, oturdugu evi ona o almis. Simdi sen gel Avrupa Kupasi maçi oldugunda feneri destekle. Sadece fener mi? Onlarin ezeli rakibi (görünürde) geçen sene oynamalari gerekenin çok üzerinde performans sergileyerek (sözde) ezeli rakiplerine sampiyonlugu hediye ettiler. Bizim bizden baska dostumuz olmadigini biliyoruz.
    Arkadaslarim birak su takimi devamli üzülüyorsun diyorlar. ?BIZ BU TAKIMI SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK KI!!!? diyorum. Trabzonspor bir sevdadir. Küçük bir sehrin Istanbul?a vurdugu büyük bir tokattir TRABZONSPOR..........
    61 mehmet

Nereden
    Ordu

Bir kisim medyadan kastim genelleme yaparak yazili ve görsel basinda görev yapan Trabzonspor'lu kardeslerimizi,abilerimizi onlardan ayirmak içindir.Baska bir niyet yoktur.

Analyzer
    Ziyaretçi

Türkiye liglerinin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da. Medya ve üç s.k.klerbizi engellemek için elinden geleni yapacak. Tipki geçmiste oldugu gibi. Bu konuda bordomavi.net ailesi olarak birseyler yapmak gerekiyor. Ne yapacagiz? Buraya gelip aglamakla olmuyor. Forumda bu konuda binlerce (evet binlerce) yazi yazildi. Namussuz bizans medyasinda degisen hiçbirsey yok. Konu Trabzonspor olunca kudurmus köpege dönen medya, 3 s.k.klere gelince süt dökmüs kedi gibi oluyor. Susacak miyiz?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı batugol Nickli Üyeden Alıntı

Biraz iddiali olacak ama, benim düsüncem,Avrupa birliginin Türkiye' ye uyguladigi çifte standart ile bunlarin bize uyguladigi çifte standart arasinda hiç bir fark yok. Nasil dünyada sahipsiz isek ülkemizde de Trabzonsporumuz sahipsizdir. Bunlari ( avrupa birligi ve basin ) dize getirmenin yolu onurlu mücadele ve basarili olmaktan geçiyor. Biz bu basariyi saglarsak biz istemesek de bize yanasacaklar.

Hiçte abarti diilbatugol kardesim hiçte abarti diil... Bu dediinin aynisini haftalar önceErgun ATA' da kösesinde yazmisti...

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ooof oofff,

arkadaslar yine doldurdunuz beni. bu medya köpeklerinin topunu......

adi serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)