Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Kisim Satilmis Basin;Neredesin!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adminlere ricam basligi SIKECI ANKARASPOR olarak degistirin lütfen[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ya arkadaslar artik bunlara kizmak bile yersiz. biz kiziyoruz ortam geriliyo boisverin bunlarin soysuzlugunu herkes biliyor. kizarak bagirarak zaman harcamaya gerek yok. onlara en güzel dersi sampiyon olarak verecez insallah.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

B.B. Ankaraspor futbolculainin fb maçindan sonra yorumlarini dinlediginiz mi. Yenildik ama üzülmedik fb ye basarilar fb ye tebrikler. hele fb de oynayan ezikleri gördünüz mü adam amigo gibi konusuyor kimden bahsedecegim Yusuf denen serefsizden. Ama medyamiz dostluk kardeslik ayaklari yapiyor.

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Türkiye liglerinin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da. Medya ve üç s.k.klerbizi engellemek için elinden geleni yapacak. Tipki geçmiste oldugu gibi. Bu konuda bordomavi.net ailesi olarak birseyler yapmak gerekiyor. Ne yapacagiz? Buraya gelip aglamakla olmuyor. Forumda bu konuda binlerce (evet binlerce) yazi yazildi. Namussuz bizans medyasinda degisen hiçbirsey yok. Konu Trabzonspor olunca kudurmus köpege dönen medya, 3 s.k.klere gelince süt dökmüs kedi gibi oluyor. Susacak miyiz?

Valla kardesim bir sey yapilacak artik infaz grubu kurariz bu tip haberleri yapan kisi ya da kurumlara karsi çok açik savasiriz. Yazarlarin evi kurumlarin adresi belli onlarin anladiklari dilden konusmak lazim. Protesto mailleri vs hepsi tras. Sevgi eylem gerektiriyorsa gereken eylem gösterilecek. Edited by: Emorfo

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

arkadaslar ne deskte bos ha duvara söylemissin ha bu istanbul basinina hepsi birbirinden serefsiz! bunlar '' üç küçüklerin'' kölesi olmus bir kere![img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]!!! tebrikler tarafsiz istanbul basini bu sene hepinize gösterecegiz allah'in izniyle! bu hafta fenere bi geçirelim hele o zaman görürüz ense traslarini!

medyaya para dagitip onlara ekmek yediren koyunlarina kari sokan istanbul takimlari adamlarin isi canak yalamak sizde onlarda seref ariyonuz cogu onlarin eski topcusu nolcakti baska o yuzden konusmaya bile gerek yok onlar istedigi kadar havlasinlar bu sene onumuz acik

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley7.gif[/img]Beyler sU OGUZ DIZERIN sakarya-ts maçindan sonraki yazisini okuyan var mi? [img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley7.gif[/img] >>>> [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

asil fanatikte bir yazar var ismi HASIM soy adini unuttum.. simdi bakmaya bile degmez girip bakar isteyen soy adi neymis.. geçen sene fenerle çekisiyoruz bizim son gs maçindan önce bir yazisini hatirliyorum... sampiyonluk fener e yakisir basligi altindaydi bu yazi... efendim sebebi neydi bu yazinin biliyo musunuz? zat in dedigine göre bu sene fb bizi sl de en iyi temsil edecek olan takimmis yani o zamanlar öngörüsüyle böyle diyordu..

fener in parasi çok, zengin kadro kuracak seneye, fenerin stadi muhtesem, fenerin taraftari muhtesem, yok alex i alacak su olacak bu olacak uzuyordu yazisi.. ve sonunda fb sl de basarili olacak ve ülkemizi en iyi temsil edecek takimdir diyordu.. ve ekliyordu sampiyonluk fenere yakisir diye...

üsenmemis o adama mail atmistim ts ve fb nin avrupa kupalari karnelerine göre ts nin daha basarili olacaginiiddia etmistim.. trabzonspor sl ye girer ve fb den basarili olur demistim... fb nin avrupada ne basarisi var ki ne bekliyorsun v.s yazmistim... trabzon yüzümü kara çikardi ama sagolsun fener utandirmadi beni[img]smileys/smiley17.gif[/img]

neyse.. o atesli atmosferde bakan sampiyonluk fener e de trabzon a da yakisir mealinde bir laf etmis, bu zat akabinde yalini yedigi çanagin sahiplerinin direktifleri dogrultusunda yazmisti herhalde bu yaziyi... simdi mail adresi de yok.. aslinda ibretlik bir yaziydi bu.. lakin geçen gün o kadar girdim aradim arsivine fanatigin bulamadim. .zira yazarlarin yazilari yok arsivde, o günün gazeteleri olmasina ragmen...

nereden aklima geldi simdi bu da yahu... ama içimde kalmisti bu.. en alakali konu gördügüm için buraya yazdim.. neyse ilerleyelim isterseniz[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baskan Melih Fenerliyim diyo

Futbolcu Yusuf Fenerliyim diyor

Kaleci Senol zaten hem Fenerli hem de serefsizin önde gideni. Skor gayet dogal.

Hele maç sonu senolun TS yi kaale almayip bu yil ki sampiyonluk yarisi FB, GS, BJK arasinda geçer demesi çildirtici. Hayret yav...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Baskan Melih Fenerliyim diyo

Futbolcu Yusuf Fenerliyim diyor

Kaleci Senol zaten hem Fenerli hem de serefsizin önde gideni. Skor gayet dogal.

Hele maç sonu senolun TS yi kaale almayip bu yil ki sampiyonluk yarisi FB, GS, BJK arasinda geçer demesi çildirtici. Hayret yav...

bosver eminim it ürür kervan yürür...

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Ben de dinledim.Allah'IN sopasi yok derler.Bu isin bi de Trabzonu var.

insallah o maçtan önce 7-8 puan önde lider oluruzda maçtan sonra bi müslüman belki sorar.Bre gavat ilk yari biseyler söylüyodun noldu hala lafinin arkasindamisin diye...

anlayin iste trabzonsporun ne kadar düsmani war geçen sene sampiyonluk hayalleri kurarken diyarbakirin kalecisi senol ayni seyleri yapmadimi ceza alalim diye sahadaki seyircinin disariya çikmasini engellemedimi.....anlayin

TRABZONSPOR dergimizin Ekim ayi sayisindaki nostalji bölümünü okuduysaniz oardaki fotograf karesini degörmüssünüzdür. Ayni tribünde üç sülllllüklerin taraftarlari bayraklariyla beraberbir arada TRABZONSPOR'UMUZA karsi. Bu olay taa '70 li yillardayanitakimimizhenüz 1. ligin toy takimlarindan biriykencereyan ediyor.Yani anlayacaginiz bunlarin babalari dedeleride böyle karaktersizdi.

Bunlarin korkusunu anliyorum. Toyken bizi böyle madara eden, dumura ugratan takim olgunlasmis haliyle neler yapmaz diye düsünüyorlar. Bu acizlerin bu davranislarini,Mehter Marsinin melodilerini duyunca içi ürperen kaçacak delik arayan avrupalilara benzetiyorum

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı

asil fanatikte bir yazar var ismi HASIM soy adini unuttum.. simdi bakmaya bile degmez girip bakar isteyen soy adi neymis.. geçen sene fenerle çekisiyoruz bizim son gs maçindan önce bir yazisini hatirliyorum... sampiyonluk fener e yakisir basligi altindaydi bu yazi... efendim sebebi neydi bu yazinin biliyo musunuz? zat in dedigine göre bu sene fb bizi sl de en iyi temsil edecek olan takimmis yani o zamanlar öngörüsüyle böyle diyordu..

fener in parasi çok, zengin kadro kuracak seneye, fenerin stadi muhtesem, fenerin taraftari muhtesem, yok alex i alacak su olacak bu olacak uzuyordu yazisi.. ve sonunda fb sl de basarili olacak ve ülkemizi en iyi temsil edecek takimdir diyordu.. ve ekliyordu sampiyonluk fenere yakisir diye...

üsenmemis o adama mail atmistim ts ve fb nin avrupa kupalari karnelerine göre ts nin daha basarili olacaginiiddia etmistim.. trabzonspor sl ye girer ve fb den basarili olur demistim... fb nin avrupada ne basarisi var ki ne bekliyorsun v.s yazmistim... trabzon yüzümü kara çikardi ama sagolsun fener utandirmadi beni[img]smileys/smiley17.gif[/img]

neyse.. o atesli atmosferde bakan sampiyonluk fener e de trabzon a da yakisir mealinde bir laf etmis, bu zat akabinde yalini yedigi çanagin sahiplerinin direktifleri dogrultusunda yazmisti herhalde bu yaziyi... simdi mail adresi de yok.. aslinda ibretlik bir yaziydi bu.. lakin geçen gün o kadar girdim aradim arsivine fanatigin bulamadim. .zira yazarlarin yazilari yok arsivde, o günün gazeteleri olmasina ragmen...

nereden aklima geldi simdi bu da yahu... ama içimde kalmisti bu.. en alakali konu gördügüm için buraya yazdim.. neyse ilerleyelim isterseniz[img]smileys/smiley17.gif[/img]

bahsettigin yaziyi okuyamadim ama konu yapman iyi oldu. Gercekden böyle düsünüyorlardi bir cogu ( TRT dahil ) ve ne oldu sonunda ?

bunlarin dünya takimi dedikleri ingilizlerin avaraj takimidir deyince türkiyeyi ayaga kaldirdilar - rezillik falan filan ama esas rezilligi fenerbahce yine becerdi ve ingilizlerin tespitinin ne kadar dogru oldugunu ispatladi.

Ne yazikki biz bir gol yüzünden katilamadik ve kimin ne oldugunu gösteremedik ( gösterdik aslinda ama görmemezlikden geldiler tabiiki ) ama inaniyorum gelecek yil gösterecegiz & tek takim olarak katilacagiz [img]smileys/smiley4.gif[/img]

bunlar yenilince skor yazarlar biz yenilince trabzonu yikarlar ama yere göge sigdiramadiklari takim ne mal oldugunu eninde sonunda anladilar fakat gelecek macda yine unuturlar - en büyük eglence fenerbahce - bosuna dememisler [img]smileys/smiley36.gif[/img]

NOT:

Nedense fenerbahcenin avrupadaki rezilliklerinden sonra aklima hep serefsiz bicakci geliyor - haha - ilk macda göbek atiyordu cok sevincliyiz diye - ondanmidir acaba [img]smileys/smiley36.gif[/img]demekki dev bayraklarlan olmuyor bicakci bey - futbol oynayabilmeklen oluyor - bayrak sallamakla degil. Edited by: TesTosTeron

kutoz
    Ziyaretçi

Abi bu konuya sinir oluyorum. [img]smileys/smiley7.gif[/img] Bu bir gerçek, bizim bizden baska dostumuz yok.

Futbol artik büyük pasta. Reklamiyla, sovuyla, seyircisiyle, markasiyla büyük bir pasta ve bu pastadan hem kulüp hemde görsel ve yazili medya pay almaktadir.

Bu yüzden arkadaslar, kulübe her sartta destek olmaktan baska sanzimiz yok. Kulübe üye olarak bu destegi baslatin lütfen. Ben 14575 nci üyeyim. 100 bine ne kadar kaldigini siz hesaplayin.

Saygilarimla.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

G.ANTEP -FB maçinda sahay seyirci girer Rüstünün yanina kadar sokulup Rüstüye sarilir hiç medayada haber bile yok.

BJK seyircisi kendi arasinda kavga eder.Sahaya yabanci madde atar TV deki kendini yorumcu zanneden sarlatanlar gayet dogal seyler derler.

Istanbulda Futbol cinayetleri islenir gayet dogaldir.

Amma Trabzonda o olaylarin 10 /1 i olsa kiyamet kopar.FB nin tinercileri olay çikartir Trabzon seyircisine mal edilir.Hatta ve hatta medya Gürcistan maçinda sanki Trabzonlular gürcü bayragi açmis gibi mansete tasiyan serefsizlerden ne beklersiniz.

Bunlara M.ALI YILMAZ gibi adamlar lazim.Elpençe divan durup kapisinda köpek gibi beklesinler.

aynen katiliyorum atay aktug çok iyi baskan ama bu konularda biraz iyi niyet gösteriyor gösterme baskanim bu serefsizlereiyi niyet olmazolmaziyi niyet iyi insana gösterilir.bunlar insan degil k gösteresin.

gelelim medyaya hani fanatik,geçen sene sür mansetten verdi trabzon'daki taraftarin(o taraftar fener'in itiydi)sahaya inmesini nerdesin ey serefsiz istanbul basini nerdesinnnnnnnnnnn[img]smileys/smiley7.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

Yukarida yazilanlarin hepsini okudum...Ve bir kez daha anladim bizim sampiyon olmamiz o kadar önemliki bu ülke için...Biz Trabzonspor taraftarlarinin 20 yillik sampiyonluk hasretini bir kenara birakin bu ülke için çok önemli..Haksizligin, tekelciligin karsisinda bir duvar olacak bizim sampiyonlugumuz...Türk futbolunun bu les kargalarina kalmamasi adina, serefiyle oynayan, bu isten ekmek yiyen diger anadolu kulüplerimizin topçulari adina, fair-play adina, ahlak adina, spor adina, tarafsizlik adina, sözüm onamedya adina Sampiyon olmaliyiz...Bu ülkenin Trabzonspor'un sampiyonluguna ihtiyaci var...

tabiki dönmeler konfederasyonu yikilacak.

istanbul basinindan bahsedene kadar national gropraphic ten bahsedin daha iiii

geronimo_61
    Ziyaretçi

kardesim biz niye kendi kendimiz yipratiyoruz ki orospu çocuklari maçlarimiz iftar öncesine koyum oh ne ala memleket ankaraspor baskani böle konussun sonra da basin basin

yok biz seven bizden baska sevmesinlerde zaten

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

gecen sene de tinerci senol televizyon da fenerli oldugunu soylemisti,ve hic bir sey olmamisti,ankara kalesini koruyan tinerci senol,en son mac ta yenilmeyecek bir gol yiyerek fenere 3 puan verdi..ben yusufun bunlari soyledigini burdan ogrendim,cunku basin soylemedi,ama aynisi bizim icin olsaydi kiyamet kopardi,bosunami dunyanin en okuz basini Turkiye de deniliyor,avrupali meslektaslari adeta kiclariyla guluyorlar bizim basina,her ulkede takim yenerek sampiyon olunur ama biz de takim,yazili ve gorsel basin,siyasiler ve en onemlisi FENErasyon u yeneceksin,dunyanin hic bir ulkesin de hic kimse bu kadar serefsizligin bir arada oldugu bir ulke gosteremez bana

Doping iddiasi sok etti!
    Fotomaç

Gine Milli Takimi Teknik Direktörü Patrice Neveu'nun ilginç iddiasi Trabzon'da ortaligi karistirdi. Neveu, pazar günü katildigi bir televizyon programinda Yattara'ya Gine milli maçi öncesi Trabzon'da bir igne yapildigini ve bu igne dolayisiyla oyuncusunun performans düsüklügü yasadigini söyledi. Telefonla programa baglanan Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin ise, soguk alginligi olan Yattara'ya serumla birlikte vitamin tedavisi yapildigini söyledi. Ziya Dogan ise, Neveu'ya Yattara hakkinda bilgi verdigini hatirlatarak, "Yetenekli bir oyuncu ama kötü maçlar sonrasi hep mazeret bulur. Neveu onu tanimadigi için yanlis anlamis olmali" yorumunu yapti.
    Osman SISKO
    Yukarikadaki haber fotomacdan

Ne bir kaynagi var dogru durust nede dopinge dair bir bulgu bu haberi yapan tam bir o.c dir baska birsey demiyorum. Bu Istanbul basininda hicmi seref yok birader. Yuh ya. Bu haberde bir satir dogruluk payi gosteren var mi aranizda?Kimdir bu osman sisko TS muhabirimi?

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

Doping iddiasi sok etti!
    Fotomaç

Bu Istanbul basininda hicmi seref yok birader. Yuh ya.

Yok birader,hiç yok.

istanbul medyasinin komple, istisnasiz vesüzmeorospu çocuklarindan olustugu konusundan hiç bir süphem yok ama, bu haberi yayinlayan ZTAR TV de bu orçolarin en önde gidenidir...

su meshur pieere van hoijdonk nerelerde bileniniz var mi? hani su her maç 90 dk kiçina motor takmis gibi sahanin dört bir yaninda kosusturup duran kahraman... ne oldu niye kizaga çekildi acaba, bilin bakalim!!!!

bu orospu çocuklari asil bomba haberi gizlemek için bu palavrayi öne sürüyorlar... benim kulagima gelenler: hoijdonk'un doping kullandigi ortaya çikmis ve yönetim olayin örtbas edilmesini istiyormus, daum ise gönderilmesini..

bu orospu çocugu fener yalakasi medya, benim bile haberdar oldugum bu hoijdonk haberlerini nasil atliyor da, negatif haberler disinda agzina bile alamadigi Trabzonspor için özel doping hikayesi uyduruyor?... çildirmamak elde degil.

(ulan biz ne kadar büyük bir camiayiz bee. ne biçim bir düzene karsi mücadele veriyoruz, su halebak!!!!)Edited by: Aniketus

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Dün gece Star Tv' de Yatara konusunun islendii programi izledim. Aslinda bariz bir sekilde Fransiz Tek. Dir. Neveu' un bosboazliindan ( bulabildiim en hafif kelime bu ! ) kaynaklanan bi durum bu. O kadar içi bos kelamlar ettiki katildii programda fenerli yorumcu Ziya SENGÜL vede diger galatasarayli yorumcu bile tepki gösterdi. Maçtan bir gün önce igne olmus diyor Neveu yorumcular ise bir gün öncesinden doping ignesimi olur, koskoca bir camiayi töhmet altina sokuyorsunuz diyor. Uzun uzadiya anlatmiim kisacasi aslinda kabahatin en büyüü bizim Yattara' da.!!! Ziya Hoca' da baglandi programa. Oda Yattara' nin kötü oynadii maçlardan sonra sürekli sebepler siraladiini hatta birazdaYattara' yicahillikle itham etti. Bu programi izledikten sonra Fatih' in bi ara laf arasindaYattaraiçin ayni ithamda bulunduu aklima geldi. Sanirim maalefsef Yattara hakikatende itham edildii gibi biraz cahil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı denizci61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yukarida yazilanlarin hepsini okudum...Ve bir kez daha anladim bizim sampiyon olmamiz o kadar önemliki bu ülke için...Biz Trabzonspor taraftarlarinin 20 yillik sampiyonluk hasretini bir kenara birakin bu ülke için çok önemli..Haksizligin, tekelciligin karsisinda bir duvar olacak bizim sampiyonlugumuz...Türk futbolunun bu les kargalarina kalmamasi adina, serefiyle oynayan, bu isten ekmek yiyen diger anadolu kulüplerimizin topçulari adina, fair-play adina, ahlak adina, spor adina, tarafsizlik adina, sözüm onamedya adina Sampiyon olmaliyiz...Bu ülkenin Trabzonspor'un sampiyonluguna ihtiyaci var...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BIZLER YALNIZ VÜCUDUMUZDAKI TRABZONSPOR KANI VE GENLERI IÇIN SEVMEDIK BU TRABZONSPORU. TRABZONSPOR. SERMAYENIN HÜKÜMRANLIGINA DUR DIYEN. SERMAYE KÖPEKLERINE ANADOLUNUN ÇARPMIS OLDUGU EN BÜYÜK TOKATTIR. DENILIYOR KI ATATÜRK FENERBAHÇELIYMIS. FIS. ATATÜRK TRABZONSPORU EGER GÖREBILSEYDI GAFLET DALALET IÇINDE OLAN O ISTANBUL EZIKLERINE HAYKIRA HAYKIRA ILAN EDERDI TRABZONSPORLULUGUNU. BU ADI DÜZEN IÇERISINDE. DÜZENE KARSI ÇIKAN TEK TAKIMDIR TRABZONSPOR. HER ZAMAN BAS KALDIRDIK. HIÇ BIR ZAMAN DA EZILMEYECEGIZ.ZIYA DOGAN BIRAKMIS. TIN. BIZ BU MÜCADELEYI KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR SÜRDÜRECEGIZ. BU ONURLU DAVA YER YÜZÜNDE BIR TEK TRABZONSPORLU KALANA KADAR DEVAM EDECEK. ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)