Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 271 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gs 3 - 5 TRABZONSPOR | 1999

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o zaman dan hatirladigim tek maç bu daha küçükdüm gese nin bir golü de sahteydi yani hakem hatasiydi alt yazi geçip duruyodu 3-2 , 4-2 , 4-3 , 5-3 [img]smileys/smiley36.gif[/img]ne günlerdi be...[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

ey gidi gunler eeey. o maci izledikce serefsiz hakem kufur ediyor cimbomdan nefret ediyorum, nasil da korunuyorlardi, serdar tatli top 2 metre gerideyken 18 in uzerinden golu verdi, yan hakeminn golu vermemis olmasina ragmen, cok iyi yenmisiz hep boyle yensek ezsek, cimbomdan nefret ediyoruuummmm bizim hasmimiz fener degil cimbomduuuuuuuurrrrr bilincli tarftar bunun farkinda olmalidr

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı
    ey gidi gunler eeey. o maci izledikce serefsiz hakem kufur ediyor cimbomdan nefret ediyorum, nasil da korunuyorlardi, serdar tatli top 2 metre gerideyken 18 in uzerinden golu verdi, yan hakeminn golu vermemis olmasina ragmen, cok iyi yenmisiz hep boyle yensek ezsek, cimbomdan nefret ediyoruuummmm bizim hasmimiz fener degil cimbomduuuuuuuurrrrr bilincli tarftar bunun farkinda olmalidr
    Serdar Tatli miydi?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

serdar tatli degilmiydi ben mi yanlis hatirliyorum. ya da ismini mi karistiriyorum

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet, o macta tum zamanlarin en iyi futbollarindan birini oynayarak cimbom`u kendi evinde cokertmistik. Inanilmaz bir tempoda oynanmisti o mac. Cimbom one gecmesine ragmen fark yemekten kurtulamamisti...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ts-saral-of Nickli Üyeden Alıntı

Yamyam Campell

Kendisine böyle denildigi için de takimdan ayriliyor.

Hey gidi günler... Nezaferdi be.Yenilerini bekliyoruz..

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FORMANA RENK OLAYIM GÜCÜNE GÜÇ OLAYIM ADINA KUL OLAYIM

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CAMBELL OF OF

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evin zili aci aci çaliyordu uyku mahmurlugu falan derken kendimi zili susturmak için balkona zor atmistim evet bir maç sabahi daha insanliktan yeterince nasibini alamamis yiri kafa Ercan kardesimiz tarafindan uyandirilmistim. Balkona çikinca sisle karisik ilk karsilastigim sey Ercanin cüssesi ve ?hadi da Laa ? cümlesi idi. Saat 19:00 da maç ve kapiya sabahin 09:30 dadanan bir iri kiyim çocukluk arkadasim kale kapasina dadanir gibi dadanmisti. 96 sampiyonlugundan sonra kendine gelememis abim ameliyattan yeni çikmis yatagindan bana sesleniyor ?ula oglum gitme yenileceksiniz? ya kendisi gidemeyecek olmasi itibari ile yanina adam ariyor yada galatasarayin son yillarinin belki de tarihinin efsane kadrosu olusturdugu için böyle konusuyordu. Inat aslinda soyadimiz olmaliymisya neyse, biz yine maç sabahina dönelim, mahalle de üçer beser toplanmaya basliyorduk tabi Ercan?in sayesinde zillere tek tek basiyor gelemiyecegim diyenleri okkali bir sekilde sövüyordu. abi ben geleyim mi diyen çocuklara da ?yürü lan basima bela olacaksiniz oralarda?diyerek kovuyordu. asagi yukari 20-25 kisi olmustuk ee maça nasil gidecek araba var ama iki tane kösede duran rizvan?in kamyonetini gözümüze kestirdik kardesi sari kamil ?abi valla olmaz benim ehliyet b sinifi bunu kullanmak için c lazim hem babamla abim beni öldürür? dedi. ricamizi ! kiramadi polise yakalaniriz diye dereden m.köye çikacaktik. kamyonetin kasasinda yaslari 17 ? 27 arasinda degisen zipirlar, ön tarafta agir abiler, tabi kamyonetin kasasindakiler rahat durur mu ? herkese salça sanki dersin senelerce bu ani beklemisler ve agir bir kuduza yakalanmislar gidene kadar üç dört yerde mevzu en son kustepeden çikarken kahvenin önünde bir el kol hareketi? sari kamile durma dedim yürü ama o bi kere frene basmis bulundu yavaslama aninda zipirlardan birisi atlamaz mi asagiya. Yarim saat araliksiz çatisma it sürüsü gibi geldikçe geliyorlar serefsizlerin içerisinde bir tane Trabzonsporlu da yokki, bi ekmek arabasi geldi o arada ?la ne ediyusunuz burada ? dedik ki ?ya in asagiya ya s..git.? ?du bi dekka arabayi pirakup geliyuruz?dediler, geldiler mevzumuza katildilar, asagidan yukari dogru çolugu cocugu taslari yagdira yagdira gelmeye baslayinca (aygaz bayisi bizi affetsin) küçük büyük bütün tüpleri asagiya dogru yuvarladik. O arada kazandigimiz zaman sayesinde arabalara bindirebildik milleti hurriyet mahallesine gelince sayim yaptik iki kisi yok bekledik neyse arabaya yer falan derken bir yer bulduk geldik stadin önüne baktik bu iki zibidi orda. Stadin önüne geldik ya ercan rahat durur mu illa girecek içeri , oglum daha erken etme eyleme, yok içerde yer kalmadi içeri girelim, la oglum saçmalama du bi grup gelsin, razi edemedik, üç kisiyi ikna ettik ercanla beraber içeri girdiler.Bu arada ercan'a bir paragraf açayim Trabzonspor yüzündentedavi gördü. saka zannediyorsunuz ama degil. Psikologu böyle istedi Trabzonspor'dan uzak duracakmis falan filan ilk bir kaç sene iyi idi ama sonradan ayni hastaligi nüksetti.Neyse maç saati yaklasti kameraman geldi çekip falan derken bir mevzu olmadan içeri girdik. Içerde ercan'la girenleribulursunuz ne yaptiniz lan dedim ?sorma abi biz girdigimizde içerde bizim gibi bes tane daha salak vardi? dediler.Maça az bir zaman kala tribunler azmaya basladiginda i..cimbomboma kafam g..sin tezahuratini yapiyorduk bütün tribun kafalarini öne egmesi Campell dikkatini çekmisti saha kenarina gelip gazeteciye sordu ne diyorlar? gazeteci de yari tarzanca yari el kol hareketiyle anlatti Campell erol tas misali güldü.. hersey yolunda gibi bir isaret yapti tribunlere...
    Gelelim maça maçta 0-1 öne geçtik kendimi 10 ?15 m asagida buldum ve ardindan o serefsiz karar geldi topun çizgiyi geçmesine 20 cm varken gol karari çikti. gözümüzün önündeki hadise o kadar nettiki isyan ne kelime çildirdik resmen ardindan Trabzonum bir tane daha koydu. ilk yari böyle bitecek diyoruz diyoruz ama bir türlü bitmiyor bitmiyordu. Oyunda hiçbir duraklama ani yok ve o zamanlar hakemlerin istedigi yariyi uzatma kurali karari da çikmamisti. 45+5 oynatiyor serefsiz hakem, 45+6 ?da takim artik kenara bakiyor ne oluyor diye? konsantre bozuluyor tabii, kornerden gelen bir topla golü yiyoruz. Santra bile olmadan hakem ilk yariyi bitiriyor. O anda ister istemez ?la biz bu maçi nasil alacagiz? diye düsünüyorum. daha sonra sagdan soldan bindirmeler gs'yi sahasina hapsetmeler geliyor aklima ula bugün bu takim bayagi bir degisik diyorum. Ikinci yari basliyor Selahattin belkide Trabzonspor?daki en iyi hareketini yapiyor ayaginin disi ile topu köseye takiyor 2-3 yine asagilardayim. Derken Orhan kaleci elini bile kaldiramiyor 2-4 asagidan yukariya çikamamistim daha ani bir gol yiyoruz 3-4 ama kendimizden o kadar eminiz ki maç alti olacak diyoruz. Ve yine sahnede Campell 3-5 gazeteciye sordugu sorunun ne anlama geldigini o kadar iyi anlamis ki golü attiktan sonra reklam panolarinin önüne gelip iki elini arkaya koyup egilip?kafasini? reklam panosunun önüne koymustu?
    Eve gittigimde sesim kisik kollarim agriyor ayaklarim birden sizlamaya baslamisti pantolonumun paçasini siyirdigimda dizlerimin alti gollerden sonra asagiya dogru uçmanin sebebiyle yarilmis kanamisti. O hirsla hiçbir sey hissetmemistim. Annem ?maç yüzünden degil mi yine kiminle kavga ettin? derken Asil kavgayi Trabzonspor?un verdigini bilmiyordu? Edited by: Külünkoglu

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güzelmis dostum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Metin abiden her zamanki gibi muhtesem bir ani.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Çok iyiymis yaa

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kendimi bir an orda zannettim yazi cok güzel[img]smileys/smiley32.gif[/img]o mac en zevk aldigim maclardandi gsnin attigi beles gollere ragmen

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

abi aniçok güzelmis,saolasin bize tekrar o atmosferi yasattin,birde istdaki cimbom ts maclari hep güzel gecti,yillarca,çok tempolu oynanirdi.

maçi ali sami yen de izleyenlerden biriydim campbell adeta sov yapmisti galatasaraylilar rezil olmustu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün tribünler camphell la beraber bagiriyordu..

i.... ne cimbomboma kafammmm g..r..s..n.... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Afrika Diğer

INSALLAH BU sezonda destan yazzariiz mecidiyeköyde,

yattara,tekke,karadeniz,süper olurdu,

Nereden
    Afrika Diğer

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

hAYDI TRABZON HAYDI TAM ZAMANI BU SENE TAM ZAMANI 100 YIL ASKINA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O gün...

15.Kasim 1998

O gün esimi istemeye gitmistik. Esimin babasi da Galatasarayli.

Biz esimi isterken durum 4-3'tü. O gün ev arkadasima her golde bana telefonla mesaj atmasini söylemistim. Aman Allahim neredeyse telefonun sarji bitecekti. Maalesef ben o telas içinde telefona bakamiyordum. Eve geldigimde haberlerden maçin 8 golle bittigini ögrendigimde çok endiselenmistim 4-4 oldu diye.

Ama bizim "YAMYAM" meger isi bitirmis, zevke dalmis, GAYse'yi beslemis.

Helal olsun sana "YAMYAM!"

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

O gün...

15.Kasim 1998

O gün esimi istemeye gitmistik. Esimin babasi da Galatasarayli.

Biz esimi isterken durum 4-3'tü. O gün ev arkadasima her golde bana telefonla mesaj atmasini söylemistim. Aman Allahim neredeyse telefonun sarji bitecekti. Maalesef ben o telas içinde telefona bakamiyordum. Eve geldigimde haberlerden maçin 8 golle bittigini ögrendigimde çok endiselenmistim 4-4 oldu diye.

Ama bizim "YAMYAM" meger isi bitirmis, zevke dalmis, GAYse'yi beslemis.

Helal olsun sana "YAMYAM!"

Abi süper bu yav[img]smileys/smiley36.gif[/img]Sarz bitmedi mi?

kesinlikle galatasaraya bi colme takmaliyiz

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geliyoz bu haftada çakacaz...Ayni skor bu haftada olur...

sadece bu haftami insaallah kupada da çakacagiz biz bu gayse ye hemde öyle böyle bir çakma olmayacak vede diyecekler ki hakkaten trabzon eski günlerine geri döndü

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçi heyecanla izleyenlerden biri de bendim campell nasi çakmisti golleri o zaman bize çok yarari oldu sonra bizim mahalledeki gs'lilerle amma dalga geçmistim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)