Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 202 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 202 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Keçeli Trabzonspor'da..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun. Insallah Trabzona faydali olur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar birazcık sağduyu lütfen! Yönetimin transfer politikasını eleştirmek en tabiî hakkınız ve pek çok haklı sebebiniz de var. Ama daha takımla tek maça bile çıkmamış birini kazma ilan etmenin de bir mantığı yok. Mahalli TV ve gazeteleri takip ediyorum. Bazı futbolcular hedef tahtası haline getirilmiş ama bazı ISO9002 belgeli kazmaların dokunulmazlığı var. Küçük bir hatırlatma:
    Cengiz bize geldiğinde 28 yaşındaydı. Bizden başka talibi yoktu ama Trabzonspor forması altında mili takıma kadar yükseldi.
    Küme düşen iki takımdan iki futbolcu aldık, iki yıl içinde ikisi de milli formayı giydi. Konyaspor'dan gelen Tolunay ve Aydınspor'dan gelen Osman. Üstelik bu üç futbolcu; "Küme düşen takımdan futbolcu alınır mı?" diye transferlerine karşı çıkan hoca zamanında formlarının zirvesine çıktılar. Peki, Mustafa Keçeli'nin futbol geçmişi büyük başarısızlıklarla mı doludur? Çağdaş gibi İstanbul takımlarına kapağı atmaya kalkıp kapının önüne konduğu için mi bizi tercih etmiştir? Çağdaş gibi penaltı yaptırma, Hasan gibi rakibe el ense, pardon ayak ense yapma huyları mı vardır? Hüseyin gibi çektiği şutlar rakibe çarparsa kornere, çarpmazsa taca mı çıkmaktadır? Akılsız mıdır? Ahlaksız mıdır? Allahsız mıdır?
    Mustafa Keçeli süper bir futbolcudur demiyorum. Trabzonspor'da başarılı olacaktır da demiyorum. Sadece bu kadar acele infaz edilmesini kabullenemiyorum. Türkiye'de kaç tane sol ayaklı futbolcu var bunların içinden kaçını alabiliriz? Böyle bir liste yapılsa Mustafa Keçeli Denizlispor'da oynamış olduğu futbolla o listeye girer mi girmez mi?

İsterseniz biraz da bu sorular üzerinde düşünelim.

Muhabbetle!
    Konu poetricus tarafından (01.09.2006 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)