Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 202 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Keçeli Trabzonspor'da..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi şartlarla aldığımız öğrenmek istiyorum..Eğer gerçekten 1.2 Milyon euro ise yazıklar olsun..Tamamen taraftarın gözünü boyamaya yönelik bir transfer.. Umarım Keçeli takıma faydalı olur ama Celo'dan çok çok üstün bir adam olduğuna inanmıyorum.. İnşallah beni inandırmayı başarır..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o zaman musampa isi yatar heralde sol tarafa adam alındıgına gore
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Ugur Kurucelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman musampa isi yatar heralde sol tarafa adam alındıgına gore
    yatar sa yatsin zaten cok fazla ugrasdilar bu musampalan onun yerine saglam bir forvet yada ön libero alinsin. Mustafa bence iyi bir transfer.

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hayırlısı olsun iyi bi transfer ama musampadanda vazgecilmesin!
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

kutoz
    Ziyaretçi

Taraftar ne zaman tepki verse, bir futbolcu transfer ediyoruz. Tepkiye devam diyeceğim ama alınan futbolcular bizim sorunumuzu çözecek mevkinin futbolcuları değil. Olan oluyor Trabzonspor'un yıldızı Fatih Sultan Tekke'den gelen paralara...

hayırlı olsun, dünki maçta Mustafa Keçeli çok iyiydi. Ama nedense, bize gelenlere hep mavi küf vuruyor. Dubakalım ne olacak...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi şartlarla aldığımız öğrenmek istiyorum..Eğer gerçekten 1.2 Milyon euro ise yazıklar olsun..Tamamen taraftarın gözünü boyamaya yönelik bir transfer.. Umarım Keçeli takıma faydalı olur ama Celo'dan çok çok üstün bir adam olduğuna inanmıyorum.. İnşallah beni inandırmayı başarır..
    beratcım mustafa 3 tane celo eder güven bana...

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar ne zaman tepki verse, bir futbolcu transfer ediyoruz. Tepkiye devam diyeceğim ama alınan futbolcular bizim sorunumuzu çözecek mevkinin futbolcuları değil. Olan oluyor Trabzonspor'un yıldızı Fatih Sultan Tekke'den gelen paralara...

hayırlı olsun, dünki maçta Mustafa Keçeli çok iyiydi. Ama nedense, bize gelenlere hep mavi küf vuruyor. Dubakalım ne olacak...
    hakketen öyle oluyor galiba. Mehmet Ali yılmaz dönemini hatırladım birden. her malubiyetten sonra bir topçu alıyorduk. fenere 5-2 gibi ağır bi skorla yenildikten sonra dönemin yıldız forveti Oktayı almıştık.
    inşallah Mustafa Keçeli hayırlı olur....

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yani ne diyim 1.2 milyon euroya alıp seneye sebata göndermesek bari

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hayırlı olsun ne diyelim.bekleyelim görelim.
    Nezaket insana para kazandırmaz ama herşeyi satın alır.

MONTAİGNE

vse61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence türk olarak iyi bir transfer ama normal zamanda alınsaydı daha ucuza alınabilirdi diye düşünüyorum. Bir de kaç yaşında bilen war mı arkadaşlar?

Burayı bir Türk futbolcuyla hallettiğimizi düşünürsek forvet ya da ortasahadaki eksiklerimizi kapatabiliriz. Hadi bakalım sadece 3 gün kaldı...

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

umarım hayırlı olur ama defans ve forvete şiddetle ihtiyacımız varken bence gereksiz bir transfer
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Biz zaten hep 1 milyon 2 milyon euro o futbolcuya verilmez diye diye bu hallere geldik. Rakiplerimiz veriyor azcik bir gelecek vaad eden bir futbolcuya para vermekten kacinmiyorlar biz ise hep "artik" lari aliyor ve sonrada futbolcu niye iyi degil diye dovunuyoruz. Mustafa iyi veya kotu cikar ama turkiye liginin en kaliteli sol kanat oyuncularindan biri.

Para vermekten korktugumuz icin hep son anda sampiyonluklardan olduk. Vereceksin kardesim, 5 tane oyuncu alcan 1 milyon euroya biri iyi cikacak. Vermedikte ne oldu ? Gidip sacma sapan futbolculara 1 kerede 5 milyon euro veriyoruz.

Hosgeldin Mustafa demek kaliyor bana.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Nereden
    İstanbul

27 yaşındaymış

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Keçeli bizim tahtabacak Celo'dan daha iyi olma ihtimali yüksek bizim maçta solda elinden geleni yaptı gayet iyiydi ama önemli olan bizdeki performansı. Eğer öyleyse 1.2 milyon euro çok yüksek bir rakam, TS'un parası nerelere gidiyor aah ah ama Mustafa inşallah başarılı olur da bu paranın hakkını verir ne diyelim..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün bize oldukça zor anlar yaşattı.Karşısında her zaman Ferhat gibi birini bulabilir mi onada bakacağız.(Ferhat'a çok güveniyordum onla olmayacağını düşünüyorum artık)

Hayırlı uğurlu olsun.

Nereden
    Ankara

tabi şu bir gerçek önmeli olan uyum meselesi ziya doğan celalettin i o kadar çok istemişti ki ama trabzonda yapamadı bence.o zamanlar sudan ucuza aldığımız emrah ve volkan çok iyi uyum sağladılar. bu iş biraz da doğru zamanda doğru ihtiyaca göre doğru seçim. ne yalan söyliim mustafa keçeliyi tanımıyorum ama bildiğim şey şu ki denizliden gelenler bize pek yaramıyor

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı olsun. İyi transfer. Özgür, Ömer Rıza, Ersen'den sonra M.Keçeli.
    Giray Bulak mı geliyor.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Nereden
    Ankara

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. İyi transfer. Özgür, Ömer Rıza, Ersen'den sonra M.Keçeli.
    Giray Bulak mı geliyor.
    bide çağdaş var

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kratochvil'i neden almıyoruz
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kratochvil'i neden almıyoruz
    Seneyede onu alırız. Şimdilik kontejan dolu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart hade hayırlıs

bence mustafa kecelı cok faydalı bır transfer oldu .ınsallah hayırlı olur bızım ıcın cunku gercekten cok ıyı bır kanat oyuncusu takım aguc katacagın aınanıyorum.trnasferlere devam ama capulcu olmamak sartıyla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikle Mustafa Keçeli transferi hayırlı uğurlu olsun! Kulübümüzün genel transfer politikasındaki yanlışlıklar bu transfere de yansıdı ama futbolcu hakkında olumsuz kanaatler serdetmek için çok erken diye düşünüyorum. Galiba başkan ve yönetim kurulunun seçim vaatlerine inanıp beklentilerimizi yüksek tuttuk ve halen tutuyoruz. Transfer mevsiminin bitmesine şurada kaç gün kaldı hala kaleci alacağımıza, Szymkowiak'ı gönderip iyi bir orta saha ya da forvet alacağımıza inanan arkadaşlar var. Ümit fakirin ekmeği!..İnşallah haklı çıkarlar.

Mustafa Keçeli ile Celalettin arasında ne fark var? Benim bildiğim farklar:
    1. Mustafa Keçeli doğru dürüst bir aile hayatı olan eşine bağlı biridir. Alman sevgilisi yoktur.
    2. Mustafa Keçeli günde iki paket Camel sigarası içmez. Bir yemeğe oturuşta dört kutu bira yuvarlayıp kalkmaz.
    Futbol mantaliteleri ve performanslarındaki farklılıkları yakın zamanda göreceğiz.
    Galiba bize karşı iyi oynayan ve gol atan futbolcuları transfer ederek etkisizleştirme politikası izliyor bizim yönetim. Baksanıza Musa, Ersen, Mustafa...
    Bize gelenin futbolu unutmasına gelince: Galiba unutturuluyor. Ferhat'a yüklenip duruyor herkes. İyi de adam ömründe sağ kanat oyuncusu olarak antrenmana bile çıkmamış. Biz onu kırpıp sağ bek yaptık. Hoca kaleciye ihtiyacımız yok diyor kale evlere şenlik. Yakında çıkıp galibiyete hatta puana ihtiyacımız yok derlerse ne yapacağız.

Bu arada zamanında onca uğraşmalarımıza rağmen gerçekleşmeyen bu transfer birden bire nasıl oldu? Ligde zor günler geçiren Denizlispor nasıl oldu da en iyi futbolcularından birini bir günde bize vermeye razı oldu? Sakın Mustafa Keçeli karşılığında Yattara ya da Stephanov'u vermiş olmayalım!
    Gülmeyin ben bu yönetimden her şeyi beklerim.
    Konu poetricus tarafından (28.08.2006 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.

ts_fan
    Ziyaretçi

Keçeli iyi transfer
    Konu ts_fan tarafından (28.08.2006 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

brezilyadan avrupaya oradanda türkiyeye.. her sene aynı hikaye.. mustafa keçeliye lafım yok beğendiğim bir isim ama politakasızlığımız yüzünden böyle rezalet yaşıyoruz.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

genelde herkes olumlu yazmış ama bana göre gereksiz bir transfer, bizim maçta da, geçen seneki maçlarda da beğenmemiştim bu adamı. zaten yattarayla her maç kavga ettiler, bize kaliteli sol açık lazım biz gittik ne aldık, yedeklerin sayısı arttı. inş. 300 binden fazla vermemişlerdir. yoksa yazık bize.....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)