Sayfa 84 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 94 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3336 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Bosingwa da Silva

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon sehrini ve insanini cok sevdigini düsünüyorum.

Bundan dolayi kendisi ile futbolcu'luk hayati akabi icinde anlasma yapilip teknik heyete dahil edilmeli.
    Scout ekibinin ana sorumlusu olsun.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Cafer abi herzamanki gibi...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en iyi yabancı savunma oyuncusu Bosingwa’nın sözleşmesi 31 Mayıs 2016’da bitiyor.
    Trabzonspor yönetimi Bosingwa’ya bu sezon bitmeden önümüzdeki günlerde sözleşmesini uzatması için öneri getirecek.

Hatta, bu önerisine bir başka teklif daha yapacak.
    Futbolu bıraktığında idari menajer ya da yardımcı teknik adam olarak bizimle beraberliğin devam etsin.

http://www.61saat.com/politik-gugum/...m-h149657.html

.

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çadırına kurban reyiz

Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendisinin biraz abartildigini düsünüyorum.

Tamam iyi oynuyor ama kendisini bu kadar da göklere cikarmaya gerek yok,ayaklarimiz biraz yere basmali.

Adam yillik 1.8 milyon euro aliyor,o kadar da oynayacak tabiiki.
    Emin ol çok daha fazlasını hak etmekte...
    Göklere çıkarmalı bu adamı... Bir daha yere ayak basmamalı hatta Abi.
    Hamiş

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart José Bosingwa da Silva

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendisinin biraz abartildigini düsünüyorum.

Tamam iyi oynuyor ama kendisini bu kadar da göklere cikarmaya gerek yok,ayaklarimiz biraz yere basmali.

Adam yillik 1.8 milyon euro aliyor,o kadar da oynayacak tabiiki.

Biz değil, kendisi çıkıyor :-)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

#TrabzonValisiJoseBosingwa
    Hamiş

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

en az 2-3 yılda oynayabilir diye düşünüyorum, inşallah bizde devam eder...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Nereden
    Trabzon
    *

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: José Bosingwa da Silva

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce forma siparişi verdim reyiz arkasına senin ismini yazdırdım. Jose Bosingwa'nın askerleriyizzzzz ))
    Normalde bu sezon formasının arkasına isim yazdırmayacaktım ama karar verdim bende Bosingwa reisin adını yazdırcam

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bossi Yoldaş'ın başlığı altlarda kalmasın.

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

herkez takımına kaptan tayın eder bız kendımızı asıp general tayin ettık ordular ılk hedefımız ıstanbul yuruyun
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

BOSİNGWA GERÇEKLERİ!
    Trabzonspor taraftarlarının kuşkusuz şu anda en sevdiği oyunculardan biri Portekizli Jose Bosingwa... Henüz birinci yılını doldurduğu gibi yönetimin de kaptan yaptığı isim... Bosingwa Bordo-Mavili kulüple yıllık tam 2 milyon 350 bin Euro (7 milyon lira) garanti ücretle sözleşme yapmıştı geçen sezon... İngiltere"de Chelsea forması giymiş bu oyuncu, daha sonra burada tutunamamış ve QPR kulübüne gitmişti. Ancak bu kulüpte de beklentileri karşılayamadığı için sözleşme uzatılmamış ve boşa düşmüştü.
    Trabzonsspor ile hayatında görmesi olanaksız ücretin karşılığı anlaşınca koşa koşa geldi. Ancak aradan 2 ay geçtiğinde kendinise Hull City talip oldu. Premier Lige dönmek isteyen Bosingwa hemen sorun yaratmaya başladı. Sahada adeta geziniyor, hata yapıyor, takım onun yüzünden kalesinde tehlikeler yaşıyor, goller yiyordu. Bir Gençlerbiliği karşılaşmasında son dakikalarda rakibine gereksiz tekme atıp, kırmızı kart gören Bosingwa milli arayı da bahane ederek, 10 gün ülkesine kaçtı. Bu arada İngiltere"ye gidip Hull City kulübü yöneticileriyle de masaya oturdu.
    Görüşmeler yapıldı. İngiltere"nin koşulları tabii ki Türkiye gibi değil... Kulüp 2 milyon Euro ücret verse, bunun yüzde 45 vergi olarak devlet tarafından alınıyor ve oyuncunun cebine çok düşük bir para gidiyor. Türkiye öyle mi? Tam bir futbolcu cenneti... Milyonları kemiksiz cebine indirme ülkesi... Asgari ücretten yüksek vergi alınan ama milyonlarca Euro kazanan futbolcuya dokunmayan bir sistemin ülkesi...
    Tam da o günlerde, Başkan İbahim Hacıosmanoğlu, "Bosingwa"ya İngiltere"den birkaç kulüp talip ve 3-4 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye de hazırlar" açıklamasını yapmıştı. Ama ne olduysa bir daha bu tekliflerden hiç söz edilmedi, kimse Trabzonsor"un kapısını çalmadı... Tam yine bu dönemde Bosingwa bir Antalyaspor maçı sonrasında hava alanında profesyonel yöneticilere herkesin ortasında bağırıyor ve, para talebinde bulunuyordu.
    Olay gündeme bomba gibi düşmüştü ama sonra ses soluk kesildi!.
    Nedeni neydi dersiniz?
    Bosingwa^nın yaşanan gelişmelerden sonra Trabzon"da edindiği yakın arkadaşlarıyla sohbetinde, "Gitmeyi düşünüyordum. İngiltere"yi de çok istiyordum ama vazgeçtim. Trabzon"da kalacağım. Çünkü burada kazandığım parayı dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir kulüp bana vermez. Kaldı ki burası çok ucuz bir kent ve aldığım paranın yüzde 99"unu biriktirebiliyorum. Oysa Londra"da yaşamaya başlasam, restoranda bir yemek ücretini, Trabzon"da ancak bir ayda yiyebiliyorum." diyerek düşüncelerini paylaşmış...
    Ve Bosingwa bu gelişmelerin ardından geçen sezonun ikinci yarısından itibaren daha sorumlu davranmaya başladı, sahada çok daha şeyler üretme çabası içinde oldu... Tabii ki üretimi, yapmaya çalıştıkları çok güzel.. Takıma da katkı sunuyor. Ancak, hiç kimse bunu Trabzonspor"u çok sevdiği için yaptığını düşünmesin istedim. Gerçek şu ki, Bosingwa daha çok parayı bulduğunda gidecektir ve bu da doğaldır.
    Ama hiçbir Trabzonspor taraftarının; Bosingwa"nın daha çok para kazanma uğruna verdiği mücadeleye başka anlamlar yüklemesini ve gönül verdiğimiz Bordo-Mavi renklerle özdeşleştirmesini doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum.

https://www.facebook.com/adnan.sungu...63456643786298

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yukarıdaki yazı Trabzon yerel basının önde gelen yazarlarından Adnan Sungur'a ait.

Ne desek boş.kelimeler kifayetsiz kalıyor.Allah islah etsin.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Öztürk

Hocam rica etsem yazıyı kaldırırmısın, gerçekten rica ediyorum. Yerel medya yazarları mide bulandırıyor artık.
    .

Nereden
    Trabzon

sonra Trabzon"da edindiği yakın arkadaşlarıyla sohbetinde, "Gitmeyi düşünüyordum. İngiltere"yi de çok istiyordum ama vazgeçtim. Trabzon"da kalacağım. Çünkü burada kazandığım parayı dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir kulüp bana vermez. Kaldı ki burası çok ucuz bir kent ve aldığım paranın yüzde 99"unu biriktirebiliyorum. Oysa Londra"da yaşamaya başlasam, restoranda bir yemek ücretini, Trabzon"da ancak bir ayda yiyebiliyorum." diyerek düşüncelerini paylaşmış...

mış mış mış...ne zaman demis, kime demis.... salla babam salla. ulan insan'da bi utanma olur.
    gazetecilikden para kazaniyorsun. Bosingwa'nin kazandigi parayi dert edecegine, yalan yazmak'dan dolayi eve götürdügün HARAM paryi düsünsene !!!

.
    *

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok kredin var..

şu ana kadar aldığın her kuruşu sonuna kadar hak ettin....

umarım sakalık yada başka işlere girmezsin....

madem bu taraftar sana REİS dedi....

demek ki gerçekten sana değer veriyorlar.....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BOSİNGWA GERÇEKLERİ!
    Trabzonspor taraftarlarının kuşkusuz şu anda en sevdiği oyunculardan biri Portekizli Jose Bosingwa... Henüz birinci yılını doldurduğu gibi yönetimin de kaptan yaptığı isim... Bosingwa Bordo-Mavili kulüple yıllık tam 2 milyon 350 bin Euro (7 milyon lira) garanti ücretle sözleşme yapmıştı geçen sezon... İngiltere"de Chelsea forması giymiş bu oyuncu, daha sonra burada tutunamamış ve QPR kulübüne gitmişti. Ancak bu kulüpte de beklentileri karşılayamadığı için sözleşme uzatılmamış ve boşa düşmüştü.
    Trabzonsspor ile hayatında görmesi olanaksız ücretin karşılığı anlaşınca koşa koşa geldi. Ancak aradan 2 ay geçtiğinde kendinise Hull City talip oldu. Premier Lige dönmek isteyen Bosingwa hemen sorun yaratmaya başladı. Sahada adeta geziniyor, hata yapıyor, takım onun yüzünden kalesinde tehlikeler yaşıyor, goller yiyordu. Bir Gençlerbiliği karşılaşmasında son dakikalarda rakibine gereksiz tekme atıp, kırmızı kart gören Bosingwa milli arayı da bahane ederek, 10 gün ülkesine kaçtı. Bu arada İngiltere"ye gidip Hull City kulübü yöneticileriyle de masaya oturdu.
    Görüşmeler yapıldı. İngiltere"nin koşulları tabii ki Türkiye gibi değil... Kulüp 2 milyon Euro ücret verse, bunun yüzde 45 vergi olarak devlet tarafından alınıyor ve oyuncunun cebine çok düşük bir para gidiyor. Türkiye öyle mi? Tam bir futbolcu cenneti... Milyonları kemiksiz cebine indirme ülkesi... Asgari ücretten yüksek vergi alınan ama milyonlarca Euro kazanan futbolcuya dokunmayan bir sistemin ülkesi...
    Tam da o günlerde, Başkan İbahim Hacıosmanoğlu, "Bosingwa"ya İngiltere"den birkaç kulüp talip ve 3-4 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye de hazırlar" açıklamasını yapmıştı. Ama ne olduysa bir daha bu tekliflerden hiç söz edilmedi, kimse Trabzonsor"un kapısını çalmadı... Tam yine bu dönemde Bosingwa bir Antalyaspor maçı sonrasında hava alanında profesyonel yöneticilere herkesin ortasında bağırıyor ve, para talebinde bulunuyordu.
    Olay gündeme bomba gibi düşmüştü ama sonra ses soluk kesildi!.
    Nedeni neydi dersiniz?
    Bosingwa^nın yaşanan gelişmelerden sonra Trabzon"da edindiği yakın arkadaşlarıyla sohbetinde, "Gitmeyi düşünüyordum. İngiltere"yi de çok istiyordum ama vazgeçtim. Trabzon"da kalacağım. Çünkü burada kazandığım parayı dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir kulüp bana vermez. Kaldı ki burası çok ucuz bir kent ve aldığım paranın yüzde 99"unu biriktirebiliyorum. Oysa Londra"da yaşamaya başlasam, restoranda bir yemek ücretini, Trabzon"da ancak bir ayda yiyebiliyorum." diyerek düşüncelerini paylaşmış...
    Ve Bosingwa bu gelişmelerin ardından geçen sezonun ikinci yarısından itibaren daha sorumlu davranmaya başladı, sahada çok daha şeyler üretme çabası içinde oldu... Tabii ki üretimi, yapmaya çalıştıkları çok güzel.. Takıma da katkı sunuyor. Ancak, hiç kimse bunu Trabzonspor"u çok sevdiği için yaptığını düşünmesin istedim. Gerçek şu ki, Bosingwa daha çok parayı bulduğunda gidecektir ve bu da doğaldır.
    Ama hiçbir Trabzonspor taraftarının; Bosingwa"nın daha çok para kazanma uğruna verdiği mücadeleye başka anlamlar yüklemesini ve gönül verdiğimiz Bordo-Mavi renklerle özdeşleştirmesini doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum.

https://www.facebook.com/adnan.sungu...63456643786298
    Ne çirkin bi yazı bu böyle okumaz olaydım

Yakışmıyor reyizin konusuna kaldıralım

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu yazı nedir ya, kız kuruları gibi dedikodu yapıyor lan adamlar böyle şeymi olur, bu tür malaklara zeki yavru vari düz futbol fakiri adamlar hitap ediyor işte o yüzden böyle kafası güzel yazılar yazıyorlar.

bosingwa zaten aldığı paranın karşılığını fazlasıyla veriyor, kim bilir hangi abuk subuk çıkar planları içinde böyle yazılar haberler yapılıyor, küçük beyinli dallamalar..
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Standart José Bosingwa da Silva

Al işte katli vacip bir at ağızlı daha ...
    9 # Osvaldo'

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahada mağlubiyete isyan etmeyen arkadaşlarına kızıp attığı tekmeye inanırım...

Soyunma odasında mağlubiyet sonrası ciddiyetsiz hareketler yapan Giray'a bağırmasına inanırım.

Ruhsuz top oynayan takım arkadaşlarına idmanda gider yapan Kaptan Onur'un yanında duran ilk kişi olduğuna inanırım.

Geldiği günden bu yana, kötü oynadığı maç sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini gördüğüme inanırım.

Samimi gülüşüne inanırım. Ulan kaşlarına inanırım da bu saçma sapan yazıya inanmam.

Ayrıca yazının başlığı yanlış olmuş. Doğrusu;

"-mış" , "-muş"...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Afkurmak nedir? al sana canlı örneği, canlı cevabı işte..

Midem bulanmaya başladı artık bu tip insanlardan..
    -JOSE ERNESTO SOSA-

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki yazı Trabzon yerel basının önde gelen yazarlarından Adnan Sungur'a ait.

Ne desek boş.kelimeler kifayetsiz kalıyor.Allah islah etsin.
    Fatih abi bende yazıyı sen yazdın sanmıştım şok oldum bir an nasıl böyle bir şey söylersin diye

Bırakalım böyle adamları konuşmaya bile değmez.Kim bilir hangi şahsi çıkarı yüzünden , son yılların en ahlaklı yabancı oyuncusuna bok atıyor.Yok para için oynuyormuş vsvs..Ulan adam mısır püskülü için mi oynayacaktı zihniyete bak!

Çok şey yazılır da hiç gereği yok.Böyle yazılara cevap vermeye bile değmez, birilerinin silahşörlüğünü yaptığı çok belli.

Nereden
    İstanbul

O sıfatta bir adamdan mantık çerçevesinde yazılmış bir yazı beklenecek değildi herhalde. Boş beleş tipler, iki kelime ardarda koyan kendini nimetten sanıyor.

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Şu yerel basın kadar kimse Trabzonspor'a zarar vermiyor, yazık günah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)