Sayfa 1 Toplam 24 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Szymek Ağlamasın...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Standart Szymek Ağlamasın...

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
    ıloveyouszymek tarafından yazılan
    ABİLER KARDEŞLER

Bordomavi.net in Trabzon kanadına sesleniyorum şu anda.allah rızası için aranızdan akıllı uslu 3 - 5 kiş gidip şu Szymek le bi konuşsun ya da bi yöneticiye söyleyin derdini dinlesinler.Adam sahaya çıkıyo oynayamıyo kenara alınınca ağlıyo...kesinlikle bi derdi var.Msn de Polonyalı bi arkadaşla konuşmuştum ve bana dedi ki dÜNYA kUPASI ÖNCESİ KANINDA Bİ MİKROP TESPİT EDİLMİŞ VE ŞU ANA KADAR BU YÜZDEN 10 KİLO VERMİŞ,polonya da çok fazla hayranı var ve ilgileniyorlar.BENCE BU ADAM HASTA OLDU ve kimse anlamıyor dilinden.Çok zayıf düştü.Lütfen bi orhanziasyon yapalım.Adminler ve arkadaşlar lütfen dikkate alın.Bu Denizli maçından falan çok daha önemli.Adam ağlıyordu resmen lig tv maçın içinde zoomladı 2 dakika gösterdi...Yardım edelim lütfen...Gerekirse Konyadan kalkıp gelirim ben de sorun değil...Bu sitenin büyüklüğünü gösterelim...

Bakın bu adama sahip çıkalım.Ne zaman nerede derseniz toplanalım bu adam Trabzonspor için kalıyor sahaya çıkıyor ama çok kötü oynuyor sonra da bişey yapamadığı için ağlıyor...Maçın ortasında ağlıyordu...Kardeşler göndericeksek gönderelim ama bize yakışanı yapalım...

BERAT TEKKE,KÜLÜNKOĞLU,BADALOĞLU,KAYA,MOMENTUS,ÇAKIR ve diğer adminler,lütfen şu konuda bişeyler yapalım.İnanın ben artık dayanamıyorum onu bu halde görmeye...Sohbet edelim moral verelim paylaşalım sıkıntısını yalnız olmadığını gösterelim...Sizden haber bekliyorum...

MiRoSLaW sZyMKOwİAk
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    Konya

Bir de değerli forum yöneticilerimiz lütfen bu konu burada kalsın...Sorun var her gün ağlamaz ki bi insan...Bu bizim bir değerimiz.Sahip çıkalım.Lütfen ne gerekiyorsa yapalım.Ben maddi manevi herşeye varım...

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Böyle bir organizasyon kötü olmaz.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kesinlikle yapilmali
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SZYMEK LEN NE KONUŞULACAK yani yerinden memnun degilse bizde gidip hoasıylan mı konuşucaz ki hocam szymek yerinden memnun degil onu bu tarafa alalım mi diyecez szymek bence artık TS dan memnun degil bugunki denizlispor maçından daha ilk yarının 35. dakıkaında köşeye işaret yaptı beni degiştir diye
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Ya ben bunları bilmiyordum. Eğer ıloveyouszymek arkadaşımızın dedikleri doğruysa.. Çok üzüldüm ya. Hatta şimdi Szymek i eleştirecektim. 2-3 maçtır çok kötü oynuyor. Şimdi ise hakkında daha farklı düşünmeye başladım.
    Gerçekten birşeyler yapabilirsek çok iyi olur...
    Bu bizim tanıdığımız Szymek değil !

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SZYMEK LEN NE KONUŞULACAK yani yerinden memnun degilse bizde gidip hoasıylan mı konuşucaz ki hocam szymek yerinden memnun degil onu bu tarafa alalım mi diyecez szymek bence artık TS dan memnun degil bugunki denizlispor maçından daha ilk yarının 35. dakıkaında köşeye işaret yaptı beni degiştir diye
    aslında senin dediğinde mantıklı bölye bir sebebi olabilir ama niyeyse bu şekilde düşünmek istemiyorum.sanki sebep daha farklı gibi.bende anlayamadım.ne olduysa o ayağı kırıldıktan sonra oldu kim ne derse desin...
    ...anti-klişe timi...

Nereden
    İstanbul

şimek in hastalık saglık problemi varsa bu halledilmeli eger halledilmiyorsa kendisine ve bize yakışan bir tşk organize edilmeli fakatttttttttttttttttt şimdi ben burada yanlış düşünüyorsunuz diyorum .. yani şimdi koca takımda hiç kimse bunu bilmiyor mu ???? hepsini bırakınız kendi bilmiyor mu ? böyle bir şey olsa bu kadar sakin olunmazdı .. bence belki o mikrop olayı olmuş olabilir ama şu an onunla ilgili bir şey kaldıgını sanmıyorum .. yani bizim takım da hepten amatör değil .. ama formsuz o kesin ve olabilir de .. umarım bir an önce toparlanır yakışmıyor kulube ona ve ruhu ile oynayan bir adam ... son söz taraftara yavaş yavaş homurdanmalar başladı bari bu adama homurdanmayın evet o da kötü oldugunu biliyor sanırım ama bu adamın ne yaptıgı ortada .. homurdanacak o kadar çok adam var ki ... bence kesin kaleciler ve hüseyin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Szymekin bir problemi olduğu ap açık.Bu problemle esas ilgilenmesi gereken yönetim ama onlar zaten işlerini doğru yapamıyorlar ki bunu yapabilsinler.Bir de benim bildiğim (ciddi problem) Polonya dili olan Lehçe bilen bir tercüman yok Trabzonsporda. Lehçe-Türkçe bilen birisini bulup Emrah szymekle konuşabilir belki...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de hastalıktan şüpheleniyorum. Ama bu yönetim tarzıyla hiçbirşey yapılamaz. İnsan bir sorar neyin var diye çocuğa çaresini bulur. Bu yönetim tarzıyla bir arpa yol gidemeyiz yönetim Allah biliyor size çok kızgınım. Oyuncağınız olduk elinizde. Şu Simek'e sahip çıkın insanlık görevidir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"bizimde anamız ağlıyor" diye başlıyası geliyor insanın, Sağlık problemi varsa kulübün doktorları var yok eğer başka sorunları varsa yine kulübün yetkilileri var.

Ama benim gördüğüm szmek'de dünya kupası öncesinde başlayan ve hala devam eden bir isteksizlik var. Sahada ne yaptığını bilmez bir şekilde dolanan ve bu haliyle ilk 18 bile girmemesi gereken bir futbolcu szmek. Eski günlerini mumla aratması veya aratmaması kendi uhdesinde, Trabzonspor'a dün gelmedi ki alışma yeme içme sorunları olsun. Onun bu halini sadece biz değil kendisi, kulübün ve takımın yöneticileri de görüyordur. Ne kadar zorlarsan zorla insanın içinde olacak bazı şeyler o'na istemediği bir şeyi yaptıramazsınız, bir ışık olmalı ve bu ışık bu haliyle szmek'de gözükmüyor.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    --------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
    ABİLER KARDEŞLER

Bordomavi.net in Trabzon kanadına sesleniyorum şu anda.allah rızası için aranızdan akıllı uslu 3 - 5 kiş gidip şu Szymek le bi konuşsun ya da bi yöneticiye söyleyin derdini dinlesinler.Adam sahaya çıkıyo oynayamıyo kenara alınınca ağlıyo...kesinlikle bi derdi var.Msn de Polonyalı bi arkadaşla konuşmuştum ve bana dedi ki dÜNYA kUPASI ÖNCESİ KANINDA Bİ MİKROP TESPİT EDİLMİŞ VE ŞU ANA KADAR BU YÜZDEN 10 KİLO VERMİŞ,polonya da çok fazla hayranı var ve ilgileniyorlar.BENCE BU ADAM HASTA OLDU ve kimse anlamıyor dilinden.Çok zayıf düştü.Lütfen bi orhanziasyon yapalım.Adminler ve arkadaşlar lütfen dikkate alın.Bu Denizli maçından falan çok daha önemli.Adam ağlıyordu resmen lig tv maçın içinde zoomladı 2 dakika gösterdi...Yardım edelim lütfen...Gerekirse Konyadan kalkıp gelirim ben de sorun değil...Bu sitenin büyüklüğünü gösterelim...

Bakın bu adama sahip çıkalım.Ne zaman nerede derseniz toplanalım bu adam Trabzonspor için kalıyor sahaya çıkıyor ama çok kötü oynuyor sonra da bişey yapamadığı için ağlıyor...Maçın ortasında ağlıyordu...Kardeşler göndericeksek gönderelim ama bize yakışanı yapalım...

BERAT TEKKE,KÜLÜNKOĞLU,BADALOĞLU,KAYA,MOMENTUS,ÇAKIR ve diğer adminler,lütfen şu konuda bişeyler yapalım.İnanın ben artık dayanamıyorum onu bu halde görmeye...Sohbet edelim moral verelim paylaşalım sıkıntısını yalnız olmadığını gösterelim...Sizden haber bekliyorum...

MiRoSLaW sZyMKOwİAk
    Değerli arkadaşım,
    Szymek, konusundaki hassasiyetini anlıyorum ama gözden kaçırdığın bir nokta olduğuna inanıyorum.Bu adam sonuçta profösyonel, yani olaya şöyle bakalım.Bir iş yerinde çalışıyoruz Szymek'te bu işçilerden bir tanesi, eğer bu iş yerinde çalışan işçilerden bir tanesi hasta olduğu zaman yapacağı ilk şey vizite kağıtı alıp doktora çıkmak olacaktır.Doktorda derseki: ''kardeşim bu adam hasta'' o zaman bu çalışana haliyle rapor verilir.Bu rapor sayesinde de hasta olan işçi çalışamaz ve istirahat eder.

Sence Szymek'te böyle bir şey varmı?bence yok, yani adam hasta olsa neden hiçbirşey yokmuş gibi davransınki?Hastaysa raporunu alır idmanlara çıkmaz.Sonuçta sağlıktan daha önemli bir şey olamaz.

Sen şimdi bize öyle bir şey diyorsunki;hem hocanın hem koca Trabzonspor'un işine burnumuzu sokalım durumu ortaya çıkıyor.Kulüpte bu işler için bir sürü insan çalışıyor.Masöründen,doktoruna kadar herkes bu futbolcuların üzerine titriyorlar.Neden?Çünkü onlarda bu işyerinde çalışıyorlar, herhangi bir aksi durumda işlerinden olacaklarını onlarda biliyorlar.
    Szymek'in ağlaması bence kendi kişliliğinden kaynaklanıyor.Çünkü adam formda olduğu dönemlerde de çok hırslı furbol oynuyordu.Dün akşamki maçta hoca tarafından dışarı alınınca o da saha kenarında kendini muhakeme ediyordur.Ben nasıl bu kadar formsuz olabilirim diye?düşünüyordur.
    Mikrop olayı bence şu anda gerçek değildir(bu benim düşüncem) böyle bir mikrop varsa bu mikrop bulaşıcı olabilirmi?Bulaşıcı olma riski varsa Szymek'i bu takımda oynatırlarmı?Diğer futbolcuların sizce sağlığını tehlikeye atabilirlermi?Böyle bir sorumsuzluk olabilirmi?Bence Polanyalı hayranları Szmek'in formsuzluğuna üzüldükleri için böyle bir mevzu ortaya atmışlardır.

Hassasiyetine saygı göstermekle birlikte bu bana pek inandırıcı gelmiyor.Szymek ne zamandan beri maalesef top oynamıyor.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

Böyle bir durumun olabileceğini düşünüyorum ve söylediğin tarzda bişey yapılabilir fakat sormak istiyorum, eğer Symek'in bu durumu doğruysa yönetim ne iş yapar teknik heyet ne iş yapar bu konuşmayı yapanın onlar olması gerekmez mi, Symek'i az çok tanıyanlar takımla biraz vakit geçirenler zaten gözlemlemiştir adam kimseyle konuşmuyor yüznde hep hüzünlü bir ifade mutlu değil yani eğer bu takımdan kaynaklanıyosa gitmesi hem kendisi hem bizim için iyi olur ama takımda kalmak istiyorsa da sorunlarına çözüm bulunmalı

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Freddie Mercury AIDS oldu. Hastalığını ölümüne kısa süre kalıncaya kadar kimse bilmiyordu...

Mehmet Ali Erbil'in esrarengiz hastalığı sanatçıyı maddi güçlüğe sevketti, okul inşaatını yarım bırakmak zorunda kaldı...

En ufak kötü bir sonuçta kulübü telefon yağmuruna tutan bizler ne yazık ki (ben dahil) bazı konularda duyarsız kalıyoruz. Trabzonspor başarılı olacaksa "Sivil toplum örgütleri"'nin etkinliği ile olacaktır, aynı siyasetimizde olduğu gibi. Aksi halde yöneticiler kendilerini düzeltme ihtiyacı hissetmezler
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bir sağlık problemi olduğunu sanmıyorum....
    Ailesi ile ilgili problemleri olduğu konuşuluyor....
    Ayrıca sakatlıktan sonra tekrar sakatlanıp futbolu bırakırım korkusu varmış...
    Kendisini bir gelecek korkusu sarmış...

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer bunları yazdıysan ilk başataki yazıyı okuma zahmetinde bulunmadın direk başlığı okuyarak buraya bi gererksiz yorum yaptınn..!!!yukarda yazılanlar doğruysa bence yapılacak ne iyi şey destek vermek ne kaybederiz ki .....haastalıkla ilhili birşeyde olabilir gerçekten çünkü bir futbolcu hiçbişe yapamasa koşar szymek artık koşamıyor bile zorlaa jogging yapıyomuş gibi koşuyo ben ağladığını görmedim ama eğer gercekten ağladıysa ozaman var bişerler demek ki..bu adm trabzonsporu seviyor bence herşeyin yapılması lazm...moral motivesyon hastalıkl ilgilenilsin yönetimin haberi yok hearlde..bu yönetimin neden haberi var zaten...teknik direktör desen ayrı bi muammaa adamın takımı rezil etmekten başka bi şe bildiği yok...yine iş taraftara kalıyo bence!!!!
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bencede bu takım taraftarla geldi taraftarla gider.ayrıca ben bunu direkt admin arkdaşların yapabileceğine inanıyorum çünkü klüple bağlantısı olan arkadaşları araya sokup szymek in durumunu anlatabilirlerse ya da trabzondaki arkadaşlar antremanlara gidiyosa antremanlarda onun yanında olduğumuzu gösteren tezahürat yaparsa bence kendini aşar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiziki veya psikolojik olarak bu adamda kesin olarak bir şey var.Fiziksel olsaydı tesbit edilirdi.Bence psikolojik ve maçta sahadan çıktıktan sonra ağlaması da ben bu hale nasıl geldim niye oynayamıyorum diye bence.Çok hırslı bir kişiliği var.Şimdi o hırsı ve beceriyi göteremediği için gene hırsından ve başarısız olduğu için ağladı bence.Ona çok iyi psikolojik tedavi verilmesi gerekir.Ben çok seviyorum Szymek i.İnşallah düzelir.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayrıca bu konuda şunu belirtmeden geçemiyiceğim.Szymek e antremanlarda destek,ufak bir hediye biz taraftarlardan verilirse arkasında olduğumuzu bilirse toparlanmasında fayda olacağına inanıyorum.

yÖNETİM hemen hemen her konuda zayıf olduğu gibi bu konuda da başarısız olmuş olabilir.Bu yüzden Szymek e Trabzon da ki arkadaşların ilgi göstermesinde fayda var.İdmanda 3-5 dakikalık onun adına tezavrat.Nasılsın iyimisin gibi sorular ne biliyim küçük bir hediye.....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsan üzülüyor tabii bu kadar iyi bir futbolcu bu kadar kötü oynayınca.Simek düzgün insan,gitmek için falan yapacağını sanmıyorum ama Lazaroni'nin tüm takım gibi bu adamıda geriye götürdüğü ortada.
    Dün farkettiniz muhakkak bizim defans bildiklerini unutmuş adam paylaşmayı ve yer tutmayı yendien öğretecek Hoca lazım artık.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart Ya Durun Allah'ınızı Severseniz!!!

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı:
    ABİLER KARDEŞLER

MiRoSLaW sZyMKOwİAk
    Yok daha neler..Türk filmi yaptınız cıkardınız olayı. Yok kanında mikrop varmış yok hastaymış yok Polaonyalı hayranları öyle söylemiş.Miş miş miş... Yahu beyler bu kadar mı duygusal acıdan çöküntü içerisindeniz de okuduklarınızı bile göremiyorsunuz.Bakın Ne demiş Polonyalı msn ci Kanında mikrop vardı bu yüzden 10 KİLO verdi.Szymekin 10 kilo vermiş gibi bir hali var mı?? Dünya Kupası öncesi böyle bir şey olmuşsa Yine Trabzondaydı kim 10 Kilo kaybetmiş olarak gördü Szymek'i? Yoksa Dünya kupası sırasında mı oldu bu olay?? Güldürmeyin adamı.
    Asıl problem bu adam bu takıma Zurawskiyi istedi getirtemedi ( maalesef) simdi kendisi Celtic e gitmek istiyor gönderin bakalım orada da böyle mi oynayacak yoksa bize ilk geldiğinin de mi üzerine çıkacak. Biraz Uyanık olun yok öyle Türk filmi seyreder gibi bakma herşeye
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Nereden
    Konya

Bazı arkadaşlar olayın ciddiyetinin çok uzağında yorumlar yapmış...Hastalık konusunda duyumlar bunlar kan değerlerinde de düşüklük var.İnanmayan gider sorar bu bir.Bu adamın ölüsü savaşırdı sahada siz göremiyor musunuz bi anormallik olduğunu...Yüreğini ortaya koyan yapar bu işi...hiç bi sorunu yoksa bile moral olur,destek olur,arkandayız mesajı verilir ama nerde o hassasiyet...Diğer oyuncularımıza da yapılsın...Her maç sonunda lalalaylayallay Fatih Tekke demekten başka bir aksiyonumuz olur...Fatih ten hayır yok artık kalanlara sahip çıkmamız lazım....Yazık ki adminler bile olaya soğuk bakmış...At bizim atımız beyler...Kişnese şaha kalksa biz övünücez,hasta olup ölse ya da saktalnsa da olan bize olacak bunu unutmayalım...

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart ???

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer bunları yazdıysan ilk başataki yazıyı okuma zahmetinde bulunmadın direk başlığı okuyarak buraya bi gererksiz yorum yaptınn..!!!yukarda yazılanlar doğruysa bence yapılacak ne iyi şey destek vermek ne kaybederiz ki .....haastalıkla ilhili birşeyde olabilir gerçekten çünkü bir futbolcu hiçbişe yapamasa koşar szymek artık koşamıyor bile zorlaa jogging yapıyomuş gibi koşuyo ben ağladığını görmedim ama eğer gercekten ağladıysa ozaman var bişerler demek ki..bu adm trabzonsporu seviyor bence herşeyin yapılması lazm...moral motivesyon hastalıkl ilgilenilsin yönetimin haberi yok hearlde..bu yönetimin neden haberi var zaten...teknik direktör desen ayrı bi muammaa adamın takımı rezil etmekten başka bi şe bildiği yok...yine iş taraftara kalıyo bence!!!!
    Arkadaşın yazdığından baş taraftaki yazıyı okumadığını nasıl çıkardın anlamadım . Neyse Konu bu değil Szymek'in agladığı felan da olmadı " I love you Szymek" rumuzlu arkadaşın idda ettiği gibi 2 dakika lig tv onu da göstermedi gayet normal bir şekilde oyundan alınmış bir adamın yedek kulübesindeki görüntüsünü -ki ayak bileğinden başladı göstermeye çünkü sağ ayak aşık kemiginin üstünde ufacık bir deri yüzülmesi gibi bir durum vardı- ekranlara getirdi o ara szymek eliyle yüzünüsilip sakını yukarı dogru kaldırdı.Hepsi bu Haa eve üzgün görünüyordu dogru ama o durumda gülmesini beklemiyordunuz heralde.Yani bence Olaya arkadaş tamamen Duygusal bakmış hepsi bu
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Nereden
    Konya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok daha neler..Türk filmi yaptınız cıkardınız olayı. Yok kanında mikrop varmış yok hastaymış yok Polaonyalı hayranları öyle söylemiş.Miş miş miş... Yahu beyler bu kadar mı duygusal acıdan çöküntü içerisindeniz de okuduklarınızı bile göremiyorsunuz.Bakın Ne demiş Polonyalı msn ci Kanında mikrop vardı bu yüzden 10 KİLO verdi.Szymekin 10 kilo vermiş gibi bir hali var mı?? Dünya Kupası öncesi böyle bir şey olmuşsa Yine Trabzondaydı kim 10 Kilo kaybetmiş olarak gördü Szymek'i? Yoksa Dünya kupası sırasında mı oldu bu olay?? Güldürmeyin adamı.
    Asıl problem bu adam bu takıma Zurawskiyi istedi getirtemedi ( maalesef) simdi kendisi Celtic e gitmek istiyor gönderin bakalım orada da böyle mi oynayacak yoksa bize ilk geldiğinin de mi üzerine çıkacak. Biraz Uyanık olun yok öyle Türk filmi seyreder gibi bakma herşeye
    Bu yazıyı kınıyorum...NE DEMEK 10 KİLO VERMİŞ Bİ HALİ VAR MI...VAR TABİ.Bunu uydurmadık kafamızdan git konuş bakalım.Bunu Lig tv nin haber spikeri var Can Karyağdı.O szymek le röportaj yaptı kendisi söyledi 7 kilo verdiğini.Arkadaşım bana msn de 10 dedi...Ne demek güldürmeyin adamı.Gülüncek bişi yok ortada...Şurada bişey yapabilir miyiz oyuncu kazanmak için onu tartışıyoruz senin dediklerine bak...Szymek iyi oynasa Trabzonspor kazanır.Yok satılacaksa bile iyi oymnaması lazım ki para etsin.Dünkü haliyle onu Etimesgut Şeker bile almaz ki biz bu adama 1 yıl önce Pavel Nedved muamelesi yapıyorduk ve Juventus bu adama transfer teklifi yapıyordu.Geçmişinize sahip çıkın,değerlerinizi benimseyin...

Nereden
    Konya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın yazdığından baş taraftaki yazıyı okumadığını nasıl çıkardın anlamadım . Neyse Konu bu değil Szymek'in agladığı felan da olmadı " I love you Szymek" rumuzlu arkadaşın idda ettiği gibi 2 dakika lig tv onu da göstermedi gayet normal bir şekilde oyundan alınmış bir adamın yedek kulübesindeki görüntüsünü -ki ayak bileğinden başladı göstermeye çünkü sağ ayak aşık kemiginin üstünde ufacık bir deri yüzülmesi gibi bir durum vardı- ekranlara getirdi o ara szymek eliyle yüzünüsilip sakını yukarı dogru kaldırdı.Hepsi bu Haa eve üzgün görünüyordu dogru ama o durumda gülmesini beklemiyordunuz heralde.Yani bence Olaya arkadaş tamamen Duygusal bakmış hepsi bu

Gölge etme başka ihsan istemez...İyi gün dostusun belliki...Tamam kilo vermedi,Tv göstermedi,hatta o sırada o göbek atıyordu çaktırmadan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)