Sayfa 3 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Szymek Ağlamasın...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünen o ki Szmyek in kanındaki mikrop bulaşıcı ve tüm takıma bulaşmış. Bakın gördünüzmü düne kadar ruhsuzluk diye düşündüğümüz sorun aslında kansızlık mış. Geçmiş olsun derhal antibiyotik tedavisine başlanmalı.
    Bak bu çok önemli bir tespit...Seni kutlarım arkadaşım...Cidden bu ruhsuzluk hali yeni bi hastalık olabilir ve de sanırım bulaşıcı.Bir futbolcudan diğerine ve onlardan da taraftarlaran bulaşıyor...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya öyle bişi olsa oynatırlamı. klübün doktoru var herşeyi var. bukadarmı basit yani. adamın sorunu psikolojik işte.

halı saha maçlarından örnek vereyim. yanında oynadığın kişiler kötü olunca ister istemez iyi oyuncunun performansı biel etkileniyor. takımda kim düzgün oynuyorki şimek onlara ayak uyduramıyor diyelim.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünen o ki Szmyek in kanındaki mikrop bulaşıcı ve tüm takıma bulaşmış. Bakın gördünüzmü düne kadar ruhsuzluk diye düşündüğümüz sorun aslında kansızlık mış. Geçmiş olsun derhal antibiyotik tedavisine başlanmalı.

Bu takımda yer alıp, Hasan'la Hüseyin'le aylarca beraber olmak kanına dokunmuş olacak demek ki, kendisine hak veriyorum. Yardım etmek isterim ama gel gör ki, elimden bir şey gelmez...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ıloveyouszymek arkadaşımdan yanlış anlamadan dolayı özür dilerim.
    Konu Emin tarafından (28.08.2006 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.
    Sahipsiz Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

szymekin bir saglık problemi varsa bu klubun doktorları var yönetimi var..
    olmadı izin alsın hastayım diye ülkesinde veya avrupada tedavi görsün.
    bunları anlatabilecek kadar türkcesi oldugunu biliyorum. yani bunlar bos bahaneler bence szymek derhal gönderilmeli suan bu takıma hiçbir katkısı yok

Nereden
    Konya

Sana söylememiştim kardeşim ama bana cevap verip ilaç tavsiye ettiğne göre korkarım ki üzerine alınmışın.Ben taraftarımızın genel tutumundan bahsediyorum.Bakınız Beşiktaş - Trabzonspor maç topici ve Şampiyonluk şansımız topici.Bakınız dün Avni aker de hiç çekirdek görmemiş arkadaşlarımız...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı:
    ktuTS tarafından yazılan
    SZYMEK LEN NE KONUŞULACAK yani yerinden memnun degilse bizde gidip hoasıylan mı konuşucaz ki hocam szymek yerinden memnun degil onu bu tarafa alalım mi diyecez szymek bence artık TS dan memnun degil bugunki denizlispor maçından daha ilk yarının 35. dakıkaında köşeye işaret yaptı beni degiştir diye
    eğer bunları yazdıysan ilk başataki yazıyı okuma zahmetinde bulunmadın direk başlığı okuyarak buraya bi gererksiz yorum yaptınn..!!!yukarda yazılanlar doğruysa bence yapılacak ne iyi şey destek vermek ne kaybederiz ki .....haastalıkla ilhili birşeyde olabilir gerçekten çünkü bir futbolcu hiçbişe yapamasa koşar szymek artık koşamıyor bile zorlaa jogging yapıyomuş gibi koşuyo ben ağladığını görmedim ama eğer gercekten ağladıysa ozaman var bişerler demek ki..bu adm trabzonsporu seviyor bence herşeyin yapılması lazm...moral motivesyon hastalıkl ilgilenilsin yönetimin haberi yok hearlde..bu yönetimin neden haberi var zaten...teknik direktör desen ayrı bi muammaa adamın takımı rezil etmekten başka bi şe bildiği yok...yine iş taraftara kalıyo bence!!!!
    szymek hasta ve bunu kimse bilmiyor biz biliyoruz koskoca TRABZONSPOR klubu doktorları bilmiyor biz biliyoruz SZYMEK AĞLIYOR KİMSE BİLMİYOR BİZ BİLİYORUZ BİZ NEYMİŞİZ BÖYLE ANLAM VEREMİYORUM adam eger hasta ve oynıyamıyacam diyorsa gider doktoruna der ki böyle böyle oynıyamam bi çare bul bişe der yapmayın...

@tunganyan ben başlıklara göre yazıyazan biri degilim kusura bakma ama bu okuduklarımın çogu bana mantıksız geliyor.. seni bilmem gidicez szymek biz konuşucaz onunlan sonra yönetime gidicez diyecezki yönetim szymek hasta ona bi çare bulun yapmayın allahını severseniz yapamayın
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    Konya

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    szymek hasta ve bunu kimse bilmiyor biz biliyoruz koskoca TRABZONSPOR klubu doktorları bilmiyor biz biliyoruz SZYMEK AĞLIYOR KİMSE BİLMİYOR BİZ BİLİYORUZ BİZ NEYMİŞİZ BÖYLE ANLAM VEREMİYORUM adam eger hasta ve oynıyamıyacam diyorsa gider doktoruna der ki böyle böyle oynıyamam bi çare bul bişe der yapmayın...

@tunganyan ben başlıklara göre yazıyazan biri degilim kusura bakma ama bu okuduklarımın çogu bana mantıksız geliyor.. seni bilmem gidicez szymek biz konuşucaz onunlan sonra yönetime gidicez diyecezki yönetim szymek hasta ona bi çare bulun yapmayın allahını severseniz yapamayın
    bu kadar düz bakılabilir ya olaya...illaki sağlık değildir de sorun başkadır.Çok mu zor geliyor bir gün antremana gidip 5-10 dakika dinlemek moral vermek...İstediğimiz yapalım dediğimiz bundan başka bişey de değilki...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Moral vermek için bir organizasyon yapılabilir.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi niyetinden dolayı tüm arkadaşlarımı takdir ediyorum. Ancak Szmyek için bundan sonra yapılacak bir şey olmadığını düşünüyorum. Adam kötünün ötesinde berbat oynuyor. Hatta oynamaya kurban olun yürüyor. Yani ben sabah evimden çıkıp Cevizlidere caddesindeki servis hareket noktama yürürken bile daha çok pozisyon üretiyor, atraksiyon yapıyorum. Daha çok terliyor daha çok efor sarfediyorum. Tabi bunda Sayın İ. Melih Gökçek'in 3 yıl sonra yapmaya karar verdiği asfalt ve kaldırım çalışmalarının da etkisi büyük. Bak konu nereden nereye geldi. Tıpkı szmyek gibi O da nereden nerelere geldi. Fırtınalar estiriyordu ve sonrası sessizliğe büründü. Artık gitmeli ve başka fırsatlarla yeniden başlamalı. Szmyek'in psikolojik sorunları yüzünden tüm şehir sinir hastası olmak zorunda değiliz. Biz bu kadar müsamahayı kendi şehrimizin çocuğuna bile göstermiyoruz. Şükretsin ve sorun çıkarmadan veda etsin. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür etmesini de biliriz.
    Sahipsiz Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

symeki hepimiz biliyoruz istediği zaman neler yapabileceğini bu çocuğun derdi onu zorla bitiren hocadan kaynaklanıyor. hoca gitsin symek düzelir bence.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Nereden
    Konya

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    symeki hepimiz biliyoruz istediği zaman neler yapabileceğini bu çocuğun derdi onu zorla bitiren hocadan kaynaklanıyor. hoca gitsin symek düzelir bence.

işte bu çok güzel bir yorumdu...Ben de hoca değişikliğinin etkili olabileceğini düşünenlerdenim.Yalnız hocayı kovdurmak için oynamıyorsa bu da büyük bi yanlış bence...Bu adamın bu kadar düşüş göstermesinin bir sebebi olmalı...

kenone
    Ziyaretçi

Altay Trabzon maçında 1 0 lık galibiyetimize rağmen skor yetmedi ve türkiye kupasından elendik , ilgi oldukça fazlaydı Trabzonsporumuza izmirli trabzonsporlular tam hareketlenmişken çıkış kapısına doğru birisi bütün futbolculara bağardı geri gelin diye ve tribünlere getirdi onları o isim tabiki de ŞİMEKTİ...
    böyle bir başlıkta yazıyor olmak çok üzücü tabiki ama bir gerçek var ki miroslav ı çok seviyoruz onun bir an önce eski formuna , hırsına kavuşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence hocayla alakası yok bence yönetim symeki göndermek istiyor tüm sorun bu.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    Konya

Alıntı kenone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altay Trabzon maçında 1 0 lık galibiyetimize rağmen skor yetmedi ve türkiye kupasından elendik , ilgi oldukça fazlaydı Trabzonsporumuza izmirli trabzonsporlular tam hareketlenmişken çıkış kapısına doğru birisi bütün futbolculara bağardı geri gelin diye ve tribünlere getirdi onları o isim tabiki de ŞİMEKTİ...
    böyle bir başlıkta yazıyor olmak çok üzücü tabiki ama bir gerçek var ki miroslav ı çok seviyoruz onun bir an önce eski formuna , hırsına kavuşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz

İşte bu tarz anekdotları okudukça daha çok üzülüyorum bu duruma...Psikolojik rehabilitasyon dahil bütün hizmetler seferber edilmeli .Szymek in bu durumu yeterince bizi üzüyorken bi de Yattara sakatlandı şimdi...Yine kara bulutlar...Allahım dağılsın artık şu yağmur bulutlrı artık güneş istiyoruz...Artık 2 farklı bir galibiyet her tarafa saldıran bi Szymek,Hertha daki Marcelinho yu istiyoruz.Çok şey mi istiyoruz...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İnsanların kilolarını hemen hemen hiç farketmem,hatta nasıl kız olduğum bile sorulur sık sık..Ama öyle aşırı bi kilo alımı ve kaybı söz konusu olmmadıkça anlayamam,yapım bu..
    vE Szymek de bu gö

Ve ben Sarı Fırtına mı özlüyorum...Yani YENİLMEZimi....Biri somut bi öneri atsın ortaya,elimizden geleni yaplaım....Onu ağlarken görmek,berabt ötesi bişey...
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

ts_fan
    Ziyaretçi

Valla herşey Szymek'in elinde...

Bu saatten sonra (transfer sezonuda bitmek üzere) Szymek kasacak kendini, topunu oynayacak, olmuyorsa da Trabzonspor camiasında kendisini bunca seven insana teşekkür edecek ve müsade isteyecek, gidecek.Ben başka bir alternatif göremiyorum.

''Kontrolsüz güç güç değildir'' den yola çıkarak, kontrol et kendini Szymek

Nereden
    Konya

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanların kilolarını hemen hemen hiç farketmem,hatta nasıl kız olduğum bile sorulur sık sık..Ama öyle aşırı bi kilo alımı ve kaybı söz konusu olmmadıkça anlayamam,yapım bu..
    vE Szymek de bu gö

Ve ben Sarı Fırtına mı özlüyorum...Yani YENİLMEZimi....Biri somut bi öneri atsın ortaya,elimizden geleni yaplaım....Onu ağlarken görmek,berabt ötesi bişey...
    Valla sana çok teşekkür etmem gerekiyor.Bu kilo kaybını ki bu 10 kilo,ikimizden başkası göremiyor sanırım.Halbuki çok bariz eskiden uzun saçlı hafif kilolu olan bu adam şimdi görüntü olarak ceylan gibi ama çok kilo verdiği için de ve verdiği aslında kilo değil de kas olduğu için güçsüz kaldı.Bu çok belli ama bi arkadaş yukarda kilo kaybı falan yok gibisinden laflar etti...Var arkadaşlar Szymek 10 kilo verdi...İlgililere duyurulur...

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

smek kendi kendine yapıyor 1 yıldır futbol namına birşey yaptığı yok . dünya kupasındada döküldü. yedek kalmayı fazlasıyla hakediyor.
    Önce TRABZONSPOR

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şimekte bir sorun olduğu kesin eskisi gibi değil. mesela agustin bize ankaragücünden geldiğinin ilk haftası çocuğunu kaybetti ve o yüzden bizde başarılı olamadı. ama bunu çok az insanbiliyor. yani futbolcuların başlarından neler geçtiğini en iyi yönetim bilir. onun için yönetimin dehal ilgilenmesi lazım.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Nereden
    Bursa

Sitemizin katibi iş başında Aslında Sivasa gelmesini bekliyordum takımımızın bunun için..Çünkü ingilizce öğretmenim sivassporun tercümanı.Halden anlıyor yani Ve bana lehçe tercüman yapacak hocaları bulmuştu..Ancak görünern o ki elimi çabuk tutmam gerekiyor..Poetricus nickli sayın hocam sağ olsun;yardım edeck mektubumun ulaşması konusunda....Hadi hayırlısı

Nereden
    Konya

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitemizin katibi iş başında Aslında Sivasa gelmesini bekliyordum takımımızın bunun için..Çünkü ingilizce öğretmenim sivassporun tercümanı.Halden anlıyor yani Ve bana lehçe tercüman yapacak hocaları bulmuştu..Ancak görünern o ki elimi çabuk tutmam gerekiyor..Poetricus nickli sayın hocam sağ olsun;yardım edeck mektubumun ulaşması konusunda....Hadi hayırlısı

çok tebrik ve teşekkür ediyorum.Birşeyler yapan birilerinin olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor.Umarım en kısa zamanda sonuç alınır...Gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz seviniriz...Ayrıca yapabileceğimiz bişey varsa da yapmaya hazırız...

Nereden
    Bursa

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok tebrik ve teşekkür ediyorum.Birşeyler yapan birilerinin olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor.Umarım en kısa zamanda sonuç alınır...Gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz seviniriz...Ayrıca yapabileceğimiz bişey varsa da yapmaya hazırız...
    Haber veririm tabii ki,umarım ufak da olsa katkısı olur..

Nereden
    İstanbul

şimek in asla gönderilmesini dogru bulmuyorum ... kesinlikle kalmalı ... ben onun toparlayacagına çok inanıyorum .. çünkü ahlaklı ve örnek bir profesyonel müthiş bir hırsı da var ... olabilir bu adam üst üste kaç maç süper oynadı şimdi de izin verin de kötü oynama hakkını kullansın ...eger şimek kötü diye yollarsak o zaman takımın % 80 ni yollamak lazım ...haydi şimek sen işini bilirsin .. en kötü ama en kötü devre arası beklenmeli ... o zamana kadar zaten toparlar ... toparlayamazsa ona yakışan bir ugurlama yapılmalı .. çok hizmeti var bize çokkkkkkkkk

Nereden
    Konya

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimek in asla gönderilmesini dogru bulmuyorum ... kesinlikle kalmalı ... ben onun toparlayacagına çok inanıyorum .. çünkü ahlaklı ve örnek bir profesyonel müthiş bir hırsı da var ... olabilir bu adam üst üste kaç maç süper oynadı şimdi de izin verin de kötü oynama hakkını kullansın ...eger şimek kötü diye yollarsak o zaman takımın % 80 ni yollamak lazım ...haydi şimek sen işini bilirsin .. en kötü ama en kötü devre arası beklenmeli ... o zamana kadar zaten toparlar ... toparlayamazsa ona yakışan bir ugurlama yapılmalı .. çok hizmeti var bize çokkkkkkkkk
    böyle düşünmen beni çok mutlu etti dostum coolank...uMARIM YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMAZ DA ESKİ GÜNLERİNE DÖNER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)