Sayfa 2 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Szymek Ağlamasın...

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

şimek in öylede böylede bi derdi olduğu kesin ya hasta ya yerini beğenmiyor ya parasını az buluyor ya gitmek istiyor derdi her neyse çaresi bulunsun kim istemez ilk geldiğindeki performansını göstermesini onun için yöneticilerin caba sarfetmesi gerekiyor ts de bu işi kam yapıyor bilen varmı? bizim menajerimiz kim? onunla konuşsun adminler her şey trabzon için
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence smekin sorunu istediği futbolu oynayamaması ve bu durumdan kurtulmak için gayret göstermesine rağmen bir türlü başaramaması. demek oluyor ki kötü oynadıkça içi içini yiyor ama birşey yapamıyor...

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar biz şimek in bu durumunu görüyoruz, ama bu yönetim bunları nasıl görmüyo...yazıklar olsun bu yönetime, daha futbolcularının sorunlarıyla ilgilenemiyo

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart Demogoji Yapmayalım

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gölge etme başka ihsan istemez...İyi gün dostusun belliki...Tamam kilo vermedi,Tv göstermedi,hatta o sırada o göbek atıyordu çaktırmadan...
    Demogoji yapmanın bi manası yok Konyalı kardeşim, Ben ne senin bir şeyler uydurduğunu ne de başka herhangi bir şey ima etmedim sadece olaya çok fazla duygusal yaklaştığını anlattım hepsi.Tabii ki hepimiz bu adam ne oldu sorusuna cevap arıyoruz.Ama şöyle bir düşün hadi bizim Klüp yöneticileri gevşek olandan bitenden bi haber Can Karyagdı bile olaya vakıfken bizimkiler uyuyor tamam kabul de Peki Polonya Milli takımı ve federasyonu onlar da mı uyuyor , duymazdan ve görmezden geliyorlar.Bak en son mİlli takım kadrosuna bile aldılar ve oynattılar.Sence de bu işin içerisinde hastalıktan kaynaklanan bir durum olmadığı aşikar değil mi??Tabii ki bir problem var bunu hepimiz görüyoruz.Ama bunu duygusal bir drum içerisinde bana karşı demogoji yapmakta kullanma istersen ha ne dersin??
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim bildiğim kadarıyla Szymek'in ailevi problemleri var. Birde buna sakatlığından sonra atamadığı tekrar sakatlanma korkusu. Takımda ki en büyük eksikliklerden biri psikolog. Bu kadar milyon dolarlık yatırımlar yapılıyor insanlara ama bu insanların sadece et, kemik ve kaslardan oluşmadığını anlamamız lazım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simekin tek derdi yerinde oynamiyor, o adami kanatta oynatmaya zorlamak, bitirmek demek. Gorunuse bakilirsa LAZARONI epeyce basarili olmus, bu adam cok iyi adam, yeter ki gobekte ileri donuk oynasin.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simekin tek derdi yerinde oynamiyor, o adami kanatta oynatmaya zorlamak, bitirmek demek. Gorunuse bakilirsa LAZARONI epeyce basarili olmus, bu adam cok iyi adam, yeter ki gobekte ileri donuk oynasin.
    bence süper bir tespit.milli takımımız dünya 3. sü olduğu zaman futbolculara psikolojik destek manasında psikologu vardı. ama bizde bu düşünce yok

Nereden
    Düzce

Standart Ne desem

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bu konuda fazlaca yorum yapmak hoş gelmiyor bana ama Szymek ayagı kırıldıktan sonra ki dönem -ki o zaman lazaroni yoktu- yeniden sahalara döndüğünde gercek yerinde oynuyordu peki verim alabildik mi? Hayır .Tamam takım konsantrasyonunu kaybetmiş halilhodzid de tepki topluyordu o yuzden başarılı olamadı çünkü takım komple çöküntü içerisindeydi.Eee Dünya kupası maclarında bunların hangisi vardı?? İlk mac oynattı Polonyalı TD .Sonra vazgecti ve oynatmadı.YİNE SÖYLÜYORUM; Bu adam kötü oynuyor bu gercek ve bizler bu adamın gercek performansını biliyoruz ama şu na o performansın yanından bile gecemiyor. Bir problem var evet ama bu hastalık falan filan O L A M A Z!!!
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

arkadaşlar szymkowiakın bu halinin yerinde oynamamsıyla ne alakası var ALLAH askına adamda topa vurucak güç yok 2li mücadelelerde hep yerde bununda mı yerinde oynamamasıyla ilgisi var tamam yerinde oynamaması formunu düsürür ama gücünü asla!!!!!! bence szymekte farklı bi durum var saglık problemi cekiyor olabilir ama işin bi boyutuda bunu taaaa buralardan biz görebilioruz TRABZONSPOR kalemleride söylüyor doktorlarda essek diilya bu durumda ise eger onu sahaya sürerlermi_?

veya adam ben kendimi kötü hissediorum demezmi_?

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede kesinlikle bir derdi var ama ne?gitmek mi istiyo ki bu kuvvetle muhtemel, sakatlığı mı var yada arkadaşın dediği gibi vucudunda bir virüs yada yerinde oynamıyo hocayla arası iyi değil.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

szymek in yedekte beklerken bir görüntüsü.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demogoji yapmanın bi manası yok Konyalı kardeşim, Ben ne senin bir şeyler uydurduğunu ne de başka herhangi bir şey ima etmedim sadece olaya çok fazla duygusal yaklaştığını anlattım hepsi.Tabii ki hepimiz bu adam ne oldu sorusuna cevap arıyoruz.Ama şöyle bir düşün hadi bizim Klüp yöneticileri gevşek olandan bitenden bi haber Can Karyagdı bile olaya vakıfken bizimkiler uyuyor tamam kabul de Peki Polonya Milli takımı ve federasyonu onlar da mı uyuyor , duymazdan ve görmezden geliyorlar.Bak en son mİlli takım kadrosuna bile aldılar ve oynattılar.Sence de bu işin içerisinde hastalıktan kaynaklanan bir durum olmadığı aşikar değil mi??Tabii ki bir problem var bunu hepimiz görüyoruz.Ama bunu duygusal bir drum içerisinde bana karşı demogoji yapmakta kullanma istersen ha ne dersin??
    Ya sevgili hotleo arkadaşım ben niye demogoji yapıyım bundan ne çıkarım olabilir.Ben futbolcumuzla ilgilenelim bi sorun var belliki diyorum...Maddi,tıbbi,ailevi ya da psikolojik ne farkeder ki...Bize iyi zamanında elinden geleni veren bi futbolcumuza kötü gününde destek verelimden başka bişey değil benim söylediğim.
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

efsanede olduğu gibi saçları kesilince gücünü kaybeden bir savaşçı gibi şimek.ayağı kırıldıktan sonra kesinlikle psikolojik olarak topa girmekten fiziki mücadelen kaçar oldu görmezlikten geldik ama son maçlarda teknik olarakta inanılmaz bir düşüş içerisinde.nedeni tam olarak bilinmez ama buradaki yazıları okuyunca bende hastalık geçirmiş olsa bile en azından şu anda ciddi bir hastalığı olduğunu düşünmüyorum.zira trabzonspor takımının doktorları ve polonya milli takımının doktorları atlasa profesyonel olan şimek bunu asla es geçmezdi.sorun bence kendisinde,ya ayrılmak istiyor ya yerinde oynamadığı için memnun değil ya ailevi nedenleri var ya da yaşlandı artık.2 sene önceki halini bulması zor bir ihtimal bence.teşekkür edip uygun bir fiyata gönderelim.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ts_fan
    Ziyaretçi

Szymek ilk geldiği zamanki topunu oynasın; böylece hem O ağlamaz, hem biz ağlamayız

Nereden
    Düzce

Standart Tabii ki

Tabii ki destek verelim problemini araştıralım ( eger yapabiliyorsak) ama bu pek direkt olarak yapabilceğimiz iş değil.Neyse inşallah takımımız hakkında hayırlı olacak olan en kısa zamanda gercekleşir.Bu arada Szymekle alakalı başka bir şey dikkatimi çekiyor nerdeyse taa geldiği ilk günden bu yana hem de bilmem sizinde dikkatinizi çekiyor mu?
    Szymek en çok Yattaraya karşı hoyrat davranıyor ve en müsait durumdaki kişi yattara bilse olsa ona mecbur kalmadıkca pas atmıyor.Yanılıyor muyum bilmem .Siz ne düşünüyorsunuz??

Nereden
    Konya

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Szymek ilk geldiği zamanki topunu oynasın; böylece hem O ağlamaz, hem biz ağlamayız
    abi bu da güzeldi...adamı ağlarken güldürürsün walla ne diyim...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence aklı celticte kaldı gibi bide dilinden anlayan yok şehre alışamamış da olabilir..

Nereden
    Konya

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence aklı celticte kaldı gibi bide dilinden anlayan yok şehre alışamamış da olabilir..
    kardeş aklı celtic te kalmış olabilir ama şehre nasıl alışamadı bu adam 2 yıldır burada neredeyse ve ilk geldiği yıl esiyordu resmen...

SZYMEK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

szymekin bu durumuna 'ilove you szymek' kadar ben de üzülüorum. ortaya atılan destek, konuşma gibi fikirler çok güzel. adamın bi sorunu olduu kesin. oynamıo çünkü ve bunu bilerek yapıo. bence yapılması gereken şey szymeki şöyle uzun bi süre kızağa çekmek olmalıdır. biraz aklı başına gelsin ve formayı hasandan kapmaya çalışsın. çünkü takımın şu andaki sistemi içerisinde szymekin oynayabileceği tek yer hasanın yeridir. forvetin arkasında marcelinho war çünkü. zannediorumki dünkü denizli maçından sonra lazoroni de bunu görmüştür. marcel,nhoyu forvete koydu szymeki arkasına çekti ama szymek orda da başarılı olamadı. zaten birkaç maç sonra hasan tekleyebilir. szymeki geri kazanmanın bence en ii yolu budur.
    Samsun, Trabzon, Rize elele Istanbula yok vize

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk geldiği günleri hatırlıyomusunuz.Sahanın her yerine koşan, süper paslar atan, hakemin kötü karalarına sürekli itiraz eden, hırslı süper bi şimek vardı bi zamanlar.Ama ne olduysa şimdi o şimekten eser yok.Mutlaka bi sorunu var.Eğer gitmek istiyosa hemen gönderilmeli.Ama böle bişey yoksada sorunları çözülmeli.Bu yönetimin görevi.Ama bu yönetimimn öle bişeyle ilgilenmesi beklenemez tabi.Onlar yöneticiliği becerseler bugün çok farklı yerlerde olurduk.
    de get nuri albayrak

Nereden
    Konya

Alıntı imported_selçuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk geldiği günleri hatırlıyomusunuz.Sahanın her yerine koşan, süper paslar atan, hakemin kötü karalarına sürekli itiraz eden, hırslı süper bi şimek vardı bi zamanlar.Ama ne olduysa şimdi o şimekten eser yok.Mutlaka bi sorunu var.Eğer gitmek istiyosa hemen gönderilmeli.Ama böle bişey yoksada sorunları çözülmeli.Bu yönetimin görevi.Ama bu yönetimimn öle bişeyle ilgilenmesi beklenemez tabi.Onlar yöneticiliği becerseler bugün çok farklı yerlerde olurduk.

evet işte benim anlatmaya çalıştığım da bu...Yani sorunu gitmek istemesi olsa bile gönderilerek bu adam mutlu edilmeli...Yoksa geçen gün tesislere gitmiş bi arkadaş da bmn Szymek sayfasında tesislerin merdiveninde oturmuş ağlamaklı duruyordu demişti.Şu durumunun ne bize ne de kendisine hiçbir faydası yok.Sorunu neyse çözülsün gitmek istiyorsa gönderelim,para sıkıntısı varsa iyileştirme yapılsın,tıbbi bişeyse tedavi ettirilsin,aileviyse moral verilsin...Bu adam mutlu olmayı hakediyor ve ben hepinizin onu en az benim kadar sevdiğinizi biliyorum.Dün oynadığı futbolu Hasan ya da Hüseyin oynasa Çarmıha gererdik ama bakın Szymek sayfasına herkes hala bişeyler bekliyor ondan ve kızgınlıktan çok üzgünlük hakim....Bu adam mutlu olsun...

Fırtınam felaketim hasretim...Sevdikçe sevesim geliyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,

Ben de bu hastalık olayının olabileceğini zannetmiyorum. Ama Şimek bize gitmek isteyince takımını satacak bir adam olmadığını da ispat etti. Hele hele yerinde oynatılmıyor diye çocuk gibi tepki koyacak bir adam da değil. Nedenini bilmiyorum ama Şimek'te ciddi bir fiziksel problem var. Çok çabuk tükeniyor. Yorgun kasları da o özlediğimiz paslarını atmasını engelliyor. Onu çok seviyorum ama bu durum da takımın gidişini engelliyor. Bir sorunu varsa (ki bir süredir ailevi problemleri olduğu konuşuluyor) bunu kendisi dile getirmeli. Yoksa ona çok yakışan Trabzonspor forması ile yolları ayrılabilir. Bu zorunlu olabilir ve herkes bu işten zararlı çıkabilir.

Aman Şimek dikkat! Sen bize lazımsın.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kampanya başlatalım smekler ağlamasın

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DÜNYA kUPASI ÖNCESİ KANINDA Bİ MİKROP TESPİT EDİLMİŞ
    Görünen o ki Szmyek in kanındaki mikrop bulaşıcı ve tüm takıma bulaşmış. Bakın gördünüzmü düne kadar ruhsuzluk diye düşündüğümüz sorun aslında kansızlık mış. Geçmiş olsun derhal antibiyotik tedavisine başlanmalı.
    Sahipsiz Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)