Sayfa 11 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Szymek Ağlamasın...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar yarım saat önce yerel kanallardan zzigana tvde ızledım szymek gidiyormuş hemde turkıyede bı takıma o takımda buyuk ıhtımalle manısa olacakmış uydurma haber deyıl bızzat kendım yerel kanalda izledim
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

ENKRALTS
    Ziyaretçi

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyleyse sorunu kendinde aramalısın
    beni bulan tek sen varsın
    hemen belli ettin ne olduğunu çekmişimdir seni.hani beni buluyolar ya hep.

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

eger symek gidiyorsa iki sey sorulmalı

1- onu alan kulüp gerizakalımı.madem kotü futbolcu.

2- symek yer açmak için yabancı kontenjanında gidiyorsa bakalım. inşallah öyledir.ama ihtimal vermiyorum. öyle olsada kabul etmiyorum...

3- hayatımda boyle t.d görmedim nalet olsun....
    TRABZONSPOR.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gorunen o ki aramizda Szymek`i baskasinin kollarinda gormeye dayanamayacak kadar kendisine tutkun arkadaslarimiz var. Bu sartlarda en dogrusu babasinin evine (!) donmesi. Yoksa birileri cikip "ya benimsin ya topragin deyip" adamin canina kiyabilir
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Sevgili ENKRALTS ve Cipses arkadaşlarım :

Herşeyden önce Trabzonspor taraftarı zeki ve ahlaklıdır...Birbirimize sahip çıkmamız gereken dönemde birbirimize olumsuz sıfatlar yüklemeyelim.Hepimizin burada oluş amacı TRABZONSPOR umuzu paylaşmaktır...iKİNİZİN DE ÇOK DÜZGÜN VE KALİTELİ insanlar olduğunuzu düşünüyor ve sizi birbirinizin hoşuna gitmeyen taraflarınızı değil, Trabzonsporumuzu tartışmaya davet ediyorum...

Saygılar.....
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İçel

Alıntı SOTA2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miroslaw trabzonspor tarihinin şotayla beraber transfer olan en kaliteli futbolcusudur.

Gördüğüm kadarıyla gidip gitmemesi tartışılmış. Kimisi hiç bir fotbolcu bu haliyle Trabzonspor dan büyük değildir derhal gitmeli demişler. Mantıklı olarak düşündüğümde hak vermemem mümkün değil.

Kimisi de kalite kalitedir sorununu çözelim hastalığımı var psikolojik sorunlarımı var ilgilenip takımımıza kazandıralım diyor. İlginçtir ki mantıken düşündüğümde bu tip düşünen arkadaşlarda yerden göğe haklıdır.

O halde ortada garip bir çelişki oluşmuş durumda. Olayı duygusallıktan ayırıp sentez yaptığımda sonuçlar ve veriler şöyle oluşuyor.

1- Simko çok kaliteli özverili bir futbolcu ve bu taraftan onu çok sevdi ve şotayı sevdiği ve unutmadığı gibi simekide unutmayacak.

2- Şota en iyi zamanında gönderildiğinde bile bu kadar tartışma olmadığını ve ne için gönderildiğini hangi bizans oyunlarıyla Trabzonspordan koparıldığını halen anlamış değilim. (Konuyla ilgisi takıma gelen en kaliteli yabancı olması ve symekle oranlayıp bağlantı kurmamdır)

3- Symek gitmek istiyorsa eğer kesinlikle gönderilmelidir.

4- Symek gitmek istemiyorsa 450 bin dolar gibi komik rakama göndermek (Hüseyin jefferson fatih akyel çağdaş gibi oyuncular takımda kalırken) vefasızlık, nankörlükten öte birşey olmadığı açıktır.

5-herkesin hayatta tuttuğu favori oyuncuları mevcuttur. Konuyu açan ve herkesi yanıtlamaya çalışan aynı nickli arkadaşımıza abartılan eleştirileri de haksız buluyorum. Hem bu arkadaşa hem bahsi geçen futbolcuya lütfen biraz saygı duyalım. Çünkü bu kişiler biri futbolcu biri taraftar olarak Trabzonsporun değerleri kader birliği yaptığımız kişilerdir.

6-İyi oynar kötü oynar centilmedir değildir tüm Trabzonspor taraftarlları ve futbolcuları çalışanları kulüpte olduğu sürece benim için forma ve renkleri taşıdığı için en iyi takımdan en iyi başka taraftardan benim için çok ama çok değerli ve saygıyı hak eden kişilerdir.

7- Herkesin bayramı kutlu olsun. İnşallah bizimde şampiyon olup bayram yapacağımız zamanlar da yaklaşmıştır. Ancak ömrümün sonuna kadar Sizlerle birlikte o günü beklemeye ve bu takımı tutmaya gönül rahatlığıyla devam edeceğim asil insanlar.

8- Herkese saygı ve sevgilerimle.
    tekrar ediyorum. busaatte bu taraftara bu yönetime satılacak ilk kişi gökdenizdir....yeter....
    TRABZONSPOR.

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

şimeki celtic istiyor ankara istiyor manisa istiyor diye yazılar okudum
    herkesin istediği kalitesini bildiğimiz gönül vermiş bir sporcuyu niye veriyoruz türkiyede her t.d. sorsanız şimek i ister biz adamı asıyoruz adam solayağıyla pas vermeye çelışıyor veremiyor yuhluyoruz adamı adam sağta oynuyor kimse demiyor bu adam niye yerinde oynamıyor diye hüsnü özkara ne iş yapar anlamıyorum yönetim bu adamı gönderirse onlara söyleyeceğim güzel sözler giderek artacak
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Nereden
    İstanbul

şimek in gitmesi bana çok dokunuyor ama eger takım iyi olacaksa gitsin ... hatta bu dahi bana zul veriyor .... biz bu takımdan ali kemalleri necdetleri serdarları verdik apo ile ogün ü yazmıyorum ama şimek şota dan sonra bu taraftarın kalbinin içine işlemiş adamdı seviyordu taraftar onu tapıyordu onu adamlıgına hırsına mücadelesine trabzonspora olan aşkına ... her şey para değil .... o adam para için değildi gönül içindi ...tabii ki para alacak ... ama kaç kişi bilir ki yenildiğimiz maçtan sonra soyunma odasında aglayan kaptan fatih tekke nin teselli ettiği futbolculardan biri oldugunu ....bu adamı nasıl yoıllarız ... takım daha iyi olacaksa yolluyalım tamam eyvallah .. ama ya gelen gideni aratırsa ... o zaman ne yaparız ... öle veya böle simko bizim kalbimizde çok özel yeri olan bir topçu .... benim çok moralim bozuldu .. seviyorum arkadaş adamı .. ama takım için iyi olacaksa taş basarım ... ama seviyorum ya zorla değil ya .... umarım aramayız .. simko bu taraftar seni mümkün değil unutmaz biz ahdı vefalı taraftarız ....

saygılarımla

HapSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Belki bu aralar hic szymekligini göstermiyor, belki takimin en kötüsü oldu ama yinede o giderse "oh kurtulduk sonunda" diyemeyecegim... Adam kendisini öyle sevdirdi ki.. Bizim takimda gitme sirasi szymekten önce daha baskalarinda bence.. Kalir insallah vede toparlar kendisini.. Denizlispor macinda ki hali hala gözümün önünde; biran önce bu durum bir netlik kazanir insallah

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya son gunde yollamasınlar su adamı alacakları adam syzmekin simdiki halinden bile iyi olmaz
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Nereden
    İstanbul

ben o adamı seviyorum arkadaş zorla değil ya

Nereden
    İstanbul

tekrar ediyorum. busaatte bu taraftara bu yönetime satılacak ilk kişi gökdenizdir....yeter....
    tebrik ediyorum arkadaşım
    aynen
    önce gökdeniz sonra fatih akyel

Nereden
    İçel

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gorunen o ki aramizda Szymek`i baskasinin kollarinda gormeye dayanamayacak kadar kendisine tutkun arkadaslarimiz var. Bu sartlarda en dogrusu babasinin evine (!) donmesi. Yoksa birileri cikip "ya benimsin ya topragin deyip" adamin canina kiyabilir
    şu avatarındaki resme baksana symekin ismini ağzına alma....lazoroninin resmini avatarına espri olsun diye koyanlara bile gülemiyorum.... yuhhhhhhh....

lazaroni hasan üçüncü dahil en nefret ettiğiniz futbolcu ve taraftarımızın günahı bile olamaz....

ve gidecek gitmeliiiii....
    TRABZONSPOR.

Analyzer
    Ziyaretçi

katılıyorum. gökdeniz gitsin önce. o şikeci gidince sorunlarımızın büyük ölçüde çözüleceğini düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum. gökdeniz gitsin önce. o şikeci gidince sorunlarımızın büyük ölçüde çözüleceğini düşünüyorum.
    bence de
    iki senedir içinde bulunduğumuz hayal kırıklığının ana kaynağı şike olayı ve bunun takım üzerinde bıraktığı etkidir
    trabzon tarihinde kara bir lekedir
    bu lekeyi silip atamadık üstümüzden

Analyzer
    Ziyaretçi

şu avatarındaki resme baksana symekin ismini ağzına alma....lazoroninin resmini avatarına espri olsun diye koyanlara bile gülemiyorum.... yuhhhhhhh....

lazaroni hasan üçüncü dahil en nefret ettiğiniz futbolcu ve taraftarımızın günahı bile olamaz....

ve gidecek gitmeliiiii....
    Terbiyesizlik yapıyorsun. Bu yazdığın mesajı düzelt.

szymek de gitsin gökdeniz de gitsin hüseyin de gitsin jeff de gitsin hepsi gitsin anasını satayım bize bi faydaları dokunmuyo sahada bari mali açıdan yararları olsun.

ts_fan
    Ziyaretçi

Szymek'in ayrılık vakti geldi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha iyisi gelicekse yani Pascal Feiundino gibi gidebilir ama ne olduğu belirsiz bir brezilyalı için gönderilicekse karşıyım ki bu yönetim 2 günde Pascal ayarında bir futbolcu getiremez buda demek oluyoki gitmesin.
    DOZER CEMİL

ts_fan
    Ziyaretçi

1 yıldır bekliyoruz ve kendisinin eşi ile çözülmesi çok zor problemleri var.Ben artık Szymek'in iyi olabileceği (ki bu sadece ihtimal) zamanı beklemek taraftarı değilim.

Nereden
    İstanbul

zaten şimek in ipi çekilmiş kalemi kırılmış bu belli .. yönetim dahi gidebilir diyorsa demek ki o iş bitmiştir

Nereden
    İstanbul

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarım saat önce yerel kanallardan zzigana tvde ızledım szymek gidiyormuş hemde turkıyede bı takıma o takımda buyuk ıhtımalle manısa olacakmış uydurma haber deyıl bızzat kendım yerel kanalda izledim
    arkadaş yerel kanallar trabzona 10 tane teknik direktör getirdi 20 tane futbolcu
    sen biri biriyle anlaşmayı imzalarken görmezsen inanma

Nereden
    İstanbul

ben şuna inanıyorum ki artık simko nun kalemi kırılmış ... yazık çok yazık ben çok severdim .. keşke böyle olmasaydı .... ama brezilyalı geliyorsa simko gitmiş demektir ...başkan şu jeff i kov takıma kaleci al korkma başkan yap şu işi ... daha yazmak istemiyorum

ts_fan
    Ziyaretçi

@coolank
    Alemsiniz valla.Başkan sizin ''Başkan şu kaleciyi kov, başka kaleci al'' mesajlarınızı görmüş olsaydı, çoktan kaleci Trabzon'daydı, hatta O kaleci idmanlara bile çıkmaya başlamıştı

Nereden
    İstanbul

ts-fan kardeşim başkanının burada yazılanlardan haberi yok mu sanıyorsun ???kendi tabii ki okumuyorum ama burayı iyi takip ediyor .... o kadar söylüyeyim sadece ... başkan kaleci al başkan ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)