Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 199 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Denizli Maçý Sonrasý Taraftar Ýsyaný

Yaþ
    37

Bu kadar rezil futbola raðmen sahaya inip futbolcularý ve özellikle teknik direktörü dövmediðimize dua edelim.
    Taraftar gidipte yeni yeni icatlar çýkartan lazaroniye çok bile dayandý. birde onu trabzona getiren baþkana.

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
    seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,
    sanki o taraftarlar seni kovaliyorda sen kaciyorsun ben tek kelimyele
    Yaziklar olsun Hüseyin diyorum.

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

taraftar takýma bu kadar destek olup da karþýlýðýný alamýyorsa tepkisinde sonuna kadar haklýdýr
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

taraftar sahadaký kotu gutbola raðmen sizi trubune çðýrýp hem sýzý onure etmek ýstoyor hemde kendýsý sevýnmek istiyor fakat siz ne yapýyorsunuz koþa koþa soyunma odasýna kaçýyosunuz ama þýmdý akýllanmýþsýnýzdýr
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
    seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.
    arkadaþ o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

daha öncede yazdým arkadaþ oynayýn ama yenilin önemli deðil ama top oynamzsanýz karþýnýzda tarafatarý bulursunuz bu kadar basit.
    kesinlikle destekliyorum. futbolcu nasýl sahaya geri gelmez, tafra yapar. gitmesin kimse maca

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

kabahat hüseyinde deðil onu oaraya caðýranda
    hüseyin kimdir ya gitsin fýndýk toplasýn

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý cipses Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþ o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardým

Ben Baskan olsaydim bu hüseyinin hareketinden sonra derhal takimdan kovardim.

Sunu Unutmayin Taraftar Herzaman haklidir...
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Yaþ
    43

taraftar bu olayý hiç unutmayacaktýr ký bunu avný akerdeký ýlk maçta göreceðiz takýma tepký olmayacak ama kesýnlýkle huseyýne karsý zaten var olan tepký dahada buyuyecektýr huseyýn çok yanlýþ yaptýn çok
    sorma neden...

ts_fan
    Ziyaretçi

Denizli maçýndaki tepkinin yansýmalarý kendini göstermeye baþladý.Transfer baya bir hýzlandý.
    Zamanýnda yapýlan, þiddetli tepki iyidir.
    Bu arada küfür olmasa daha iyi olurdu
    O maçýn sonunda tepkiyi gösteren tüm renktaþlarýma kucak dolusu sevgiler, saygýlar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaþýný özlemiþ herhalde , yolun açýk olsun HÜSEYÝN, bu sefer gidersen geri dönüþün olmaz, yaþýn kemale geldi, milli de oldun EH artýk seninde bir yerlerin kaþýnmaya baþladý, hadi koçum delikanlý gibi gideceðim de sende git, kaptanlýðýn ne demek olduðunu þu anda TRABZON da yaþayan eski kaptan aðbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ÞENOL GÜNEÞ'E -KADÝR ÖZCAN'A-NECATÝ ÖZÇAÐLAYAN'A -ALÝ KEMAL DENÝZCÝ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adýný yazamadýðým bir çok kaptanýmýza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü þu anda yönetimden sana kaptanlýk hakkýnda bilgi verecek futbolun içinden gelmiþ bir kiþi hatýrlamýyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danýþ, sana iyi yaptýnmý diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaþsan maç bitiþ düdüðü çaldýktan sonra, hala didiþmeye devammý edersin ? Takým kaptanlýðý !!! ZOR ÝÞTÝR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAÐLAMAK DEÐÝLDÝR.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Yaþ
    43

evet kaptanlýk kolay iþ deyildir herkec beceremez bunu hüseyinde bunu beceremedýgýný denýzlý maçýnda gosterdý kaptan dedýðýn o takýmý soyunma odasýndan alýp o taraftarýn onune getirirdý ama onu yapmak için kaptan olmak gerekýyo
    sorma neden...

taraftarýn bu uyarsýndan bir ders almalarý lazým oyuncularýn özellikle kaptan hüseyinin ve kendini kendi evimizde oynucamýz ilk macta affettirmeli ve ilk gol atýlýr atýlmaz tüm takým el ele verip sayericyie koþmalý diye düþünüyorum ama duyarlý davranýþý yapabilecek kapasiteye sahiplermi bilmiyorum inþallah sahiplerdir...
    Trabzonspor

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Yöneticiye býçaklý saldýrý! Trabzonspor’da yönetimle taraftar arasýnda yaþanan gerginliðe kan bulaþtý. Yönetici Kahraman Altuntaþ tartýþtýðý bir taraftarca býçaklandý 31.08.2006

Özellikle Denizlispor maçýndan sonra gerilen zincire dün bir halka daha eklendi. Akþam saatlerinde evine giderken yolda Y.N. isimli þahýsla karþýlaþan Karadeniz ekibinin idarecisi arasýnda sözlü münakaþa kýsa sürede arbedeye dönüþtü. Ýddiaya göre, bu sýrada üstünde taþýdýðý býçaðý çeken N.Y., Kahraman Altuntaþ’ý sol kolundan býçakladý. Olayýn ardýndan Fatih Devlet Hastanesi’ne giden yöneticinin kolundaki yaraya 2 dikiþ atýldý, ardýndan da taburcu edildi. N.Y.’nin ise yakalanýp gözaltýna alýndýðý belirtildi. Altuntaþ’a ve Trabzonspor camiasýna geçmiþ olsun dileklerimizi sunar, bu tip olaylarýn tekrarlanmamasýný temenni ederiz.
    Kaynak: Fanatik
    Sahipsiz Vatanýn Batmasý Haktýr. Sen Sahip Çýkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

arkadaþlar ben maçtaydým büyük kaptan takýmý buraya getir diye baðýrýlýyor bi baktýk futbolcular soyunma odasýna gidiyor fatih akyel stepanov marcelinho ve biri daha vardý ama tam hatýrlayamýyorum tribüne geldiler hüseyin hemen gitti yani fatih akyel getirdi daha sonra fatih akyel takýmý buraya getir dediler ama daha gelmedi hüseyin falan yuhalandý

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Eðer Trabzonsporumuzun iyiliðini düþünüyorsak yanlýþ yaptýk bence maç sonunda protesto etmek yerine kadrolar açýklandýðýnda protestomuzu göstermeliydik çünkü bu adamýn çýkardýðý kadroyu o tribünde oturan hiçbir trabzonlu beðenmemiþtir protesto geç yapýldý tek hatamýz odur...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Lazaroni inþallah sezon baþýnda yazýldýðý gibi kötü deðildir.Yoksa vay halimize.yandý Gülüm helva.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Yaþ
    43

onumuzdeký maçta zaten seyýrcýnýn trubune gelmemesý soz konusu olamazda biraz geç kalýndý ama taraftar uzerýne dusený yapacaktýr ve takýmýný gene alkýþlayacaktýr
    sorma neden...

isaret parmagi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Bugün taraftar derneginin yaptýðý açýklamayý okudum.Bi özür beklediklerini söyledi.Bunda haklý..Eðer Hüseyin bi hata yaptýðýný düþünüyorsa kesinlikle özür dilemesi gerekir.Bu kýsmýnda biþe yok.Doðal.Fakat dernek baþkanýnýn kendilerini herþeyden üstün görürcesine konuþmalarý vardý.Sanki taraftarlar klubün de önündeymiþ gibi konuþtu.Bu bana garip geldi.Ben zannediyordum ki tarafatar Trabzonspor için var.Ama baskanýn acýklamalarý sanki Trabzonspor taraftar içinmiþ gibiydi...

ts_fan
    Ziyaretçi

Hüseyin milli takým dönüþü özür dileyecek böylece olay tatlýya baðlanacak.
    Taraftarlar derneði böyle istedi diye deðil, Hüseyin hata yaptýðý için bunu yapacak.

Yaþ
    43

evet hüseyin özür dileyecek ama bence kendi istediði için deyil hem yonetýmden hemde taraftardan gelen askýdan dolayý ozur dýleyecek ozur dýleyecek olan bu gune kadar dýlerdý býr hafta oldu
    sorma neden...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý frango Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onumuzdeký maçta zaten seyýrcýnýn trubune gelmemesý soz konusu olamazda biraz geç kalýndý ama taraftar uzerýne dusený yapacaktýr ve takýmýný gene alkýþlayacaktýr
    Tabiki takýmý gene alkýþlayacaz. Çünkü o takým orda bulunan 11 kiþinin deðil bizim. Onlar bir araç gelip geçicidir ama TRABZONSPOR um ismi , rengi þaný þöhreti sonsuza kadar TARAFTARý ile birlikte yaþayacaktýr.

Hüseyin bey ne amaçla olursa olsun bu taraftardan özür dilemeli. Burnunun kaf daðýnda olmasýna gerek yok. Çünkü biliyor .Biz TRABZONSPOR taraftarý istediðimizde istediðimizi yaparýz. Týpký 2004-2005 yýlýnda onbinlerce kiþi yürüdüðümüz gibi.Biz takýmýmýz için her þeyi yaparýz. Onlarda bizi dikkata almak zorundalar.
    Yani özet þu...TRABZONSPOR bizimdir bizim kalacak..2 yada 5 yýl sonra Hüseyin olmayacak bu takýmda ama yine ayný taraftar Avni Aker'i dolduracak
    Büyüksün EFSANEM
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Yaþ
    43

evet hüseyin ne olursa olsun bi özür dilemek zorunda vede dýleyecek ama kýmse bunun hüseyinin içinden gelerek yaptýgýný solemesýn çunký ole olsaydý bu zamana kadar olurdu ama inatlaþmanýn bý anlamý yok seyitci ile ýnatlasýrsa hem o hemde takým zarar gorurký buna hiç ama hiç gerek yok
    sorma neden...

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý ozcilingir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaþýný özlemiþ herhalde , yolun açýk olsun HÜSEYÝN, bu sefer gidersen geri dönüþün olmaz, yaþýn kemale geldi, milli de oldun EH artýk seninde bir yerlerin kaþýnmaya baþladý, hadi koçum delikanlý gibi gideceðim de sende git, kaptanlýðýn ne demek olduðunu þu anda TRABZON da yaþayan eski kaptan aðbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ÞENOL GÜNEÞ'E -KADÝR ÖZCAN'A-NECATÝ ÖZÇAÐLAYAN'A -ALÝ KEMAL DENÝZCÝ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adýný yazamadýðým bir çok kaptanýmýza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü þu anda yönetimden sana kaptanlýk hakkýnda bilgi verecek futbolun içinden gelmiþ bir kiþi hatýrlamýyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danýþ, sana iyi yaptýnmý diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaþsan maç bitiþ düdüðü çaldýktan sonra, hala didiþmeye devammý edersin ? Takým kaptanlýðý !!! ZOR ÝÞTÝR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAÐLAMAK DEÐÝLDÝR.
    kayseri hüseyini alýp neyapsýn adamlarýn oturmuþ bir sistemi var hüseyini alýrsalar onlarda sistem mistem birakmaz. her þey bir yanada hüsyin gibi adam beni stadta 2 saat beklettiya ona yanarým.
    KAHROLSUN LÝG TV !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)