Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 199 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Denizli Maçı Sonrası Taraftar İsyanı

Bu kadar rezil futbola rağmen sahaya inip futbolcuları ve özellikle teknik direktörü dövmediğimize dua edelim.
    Taraftar gidipte yeni yeni icatlar çıkartan lazaroniye çok bile dayandı. birde onu trabzona getiren başkana.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
    seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,
    sanki o taraftarlar seni kovaliyorda sen kaciyorsun ben tek kelimyele
    Yaziklar olsun Hüseyin diyorum.

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taraftar takıma bu kadar destek olup da karşılığını alamıyorsa tepkisinde sonuna kadar haklıdır
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

taraftar sahadakı kotu gutbola rağmen sizi trubune çğırıp hem sızı onure etmek ıstoyor hemde kendısı sevınmek istiyor fakat siz ne yapıyorsunuz koşa koşa soyunma odasına kaçıyosunuz ama şımdı akıllanmışsınızdır
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
    seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.
    arkadaş o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

daha öncede yazdım arkadaş oynayın ama yenilin önemli değil ama top oynamzsanız karşınızda tarafatarı bulursunuz bu kadar basit.
    kesinlikle destekliyorum. futbolcu nasıl sahaya geri gelmez, tafra yapar. gitmesin kimse maca

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kabahat hüseyinde değil onu oaraya cağıranda
    hüseyin kimdir ya gitsin fındık toplasın

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardım

Ben Baskan olsaydim bu hüseyinin hareketinden sonra derhal takimdan kovardim.

Sunu Unutmayin Taraftar Herzaman haklidir...
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

taraftar bu olayı hiç unutmayacaktır kı bunu avnı akerdekı ılk maçta göreceğiz takıma tepkı olmayacak ama kesınlıkle huseyıne karsı zaten var olan tepkı dahada buyuyecektır huseyın çok yanlış yaptın çok
    sorma neden...

ts_fan
    Ziyaretçi

Denizli maçındaki tepkinin yansımaları kendini göstermeye başladı.Transfer baya bir hızlandı.
    Zamanında yapılan, şiddetli tepki iyidir.
    Bu arada küfür olmasa daha iyi olurdu
    O maçın sonunda tepkiyi gösteren tüm renktaşlarıma kucak dolusu sevgiler, saygılar.

Nereden
    İstanbul

Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaşını özlemiş herhalde , yolun açık olsun HÜSEYİN, bu sefer gidersen geri dönüşün olmaz, yaşın kemale geldi, milli de oldun EH artık seninde bir yerlerin kaşınmaya başladı, hadi koçum delikanlı gibi gideceğim de sende git, kaptanlığın ne demek olduğunu şu anda TRABZON da yaşayan eski kaptan ağbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ŞENOL GÜNEŞ'E -KADİR ÖZCAN'A-NECATİ ÖZÇAĞLAYAN'A -ALİ KEMAL DENİZCİ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adını yazamadığım bir çok kaptanımıza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü şu anda yönetimden sana kaptanlık hakkında bilgi verecek futbolun içinden gelmiş bir kişi hatırlamıyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danış, sana iyi yaptınmı diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaşsan maç bitiş düdüğü çaldıktan sonra, hala didişmeye devammı edersin ? Takım kaptanlığı !!! ZOR İŞTİR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAĞLAMAK DEĞİLDİR.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

evet kaptanlık kolay iş deyildir herkec beceremez bunu hüseyinde bunu beceremedıgını denızlı maçında gosterdı kaptan dedığın o takımı soyunma odasından alıp o taraftarın onune getirirdı ama onu yapmak için kaptan olmak gerekıyo
    sorma neden...

taraftarın bu uyarsından bir ders almaları lazım oyuncuların özellikle kaptan hüseyinin ve kendini kendi evimizde oynucamız ilk macta affettirmeli ve ilk gol atılır atılmaz tüm takım el ele verip sayericyie koşmalı diye düşünüyorum ama duyarlı davranışı yapabilecek kapasiteye sahiplermi bilmiyorum inşallah sahiplerdir...
    Trabzonspor

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yöneticiye bıçaklı saldırı! Trabzonspor’da yönetimle taraftar arasında yaşanan gerginliğe kan bulaştı. Yönetici Kahraman Altuntaş tartıştığı bir taraftarca bıçaklandı 31.08.2006

Özellikle Denizlispor maçından sonra gerilen zincire dün bir halka daha eklendi. Akşam saatlerinde evine giderken yolda Y.N. isimli şahısla karşılaşan Karadeniz ekibinin idarecisi arasında sözlü münakaşa kısa sürede arbedeye dönüştü. İddiaya göre, bu sırada üstünde taşıdığı bıçağı çeken N.Y., Kahraman Altuntaş’ı sol kolundan bıçakladı. Olayın ardından Fatih Devlet Hastanesi’ne giden yöneticinin kolundaki yaraya 2 dikiş atıldı, ardından da taburcu edildi. N.Y.’nin ise yakalanıp gözaltına alındığı belirtildi. Altuntaş’a ve Trabzonspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bu tip olayların tekrarlanmamasını temenni ederiz.
    Kaynak: Fanatik
    Sahipsiz Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar ben maçtaydım büyük kaptan takımı buraya getir diye bağırılıyor bi baktık futbolcular soyunma odasına gidiyor fatih akyel stepanov marcelinho ve biri daha vardı ama tam hatırlayamıyorum tribüne geldiler hüseyin hemen gitti yani fatih akyel getirdi daha sonra fatih akyel takımı buraya getir dediler ama daha gelmedi hüseyin falan yuhalandı

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eğer Trabzonsporumuzun iyiliğini düşünüyorsak yanlış yaptık bence maç sonunda protesto etmek yerine kadrolar açıklandığında protestomuzu göstermeliydik çünkü bu adamın çıkardığı kadroyu o tribünde oturan hiçbir trabzonlu beğenmemiştir protesto geç yapıldı tek hatamız odur...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lazaroni inşallah sezon başında yazıldığı gibi kötü değildir.Yoksa vay halimize.yandı Gülüm helva.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

onumuzdekı maçta zaten seyırcının trubune gelmemesı soz konusu olamazda biraz geç kalındı ama taraftar uzerıne dusenı yapacaktır ve takımını gene alkışlayacaktır
    sorma neden...

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugün taraftar derneginin yaptığı açıklamayı okudum.Bi özür beklediklerini söyledi.Bunda haklı..Eğer Hüseyin bi hata yaptığını düşünüyorsa kesinlikle özür dilemesi gerekir.Bu kısmında bişe yok.Doğal.Fakat dernek başkanının kendilerini herşeyden üstün görürcesine konuşmaları vardı.Sanki taraftarlar klubün de önündeymiş gibi konuştu.Bu bana garip geldi.Ben zannediyordum ki tarafatar Trabzonspor için var.Ama baskanın acıklamaları sanki Trabzonspor taraftar içinmiş gibiydi...

ts_fan
    Ziyaretçi

Hüseyin milli takım dönüşü özür dileyecek böylece olay tatlıya bağlanacak.
    Taraftarlar derneği böyle istedi diye değil, Hüseyin hata yaptığı için bunu yapacak.

evet hüseyin özür dileyecek ama bence kendi istediği için deyil hem yonetımden hemde taraftardan gelen askıdan dolayı ozur dıleyecek ozur dıleyecek olan bu gune kadar dılerdı bır hafta oldu
    sorma neden...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onumuzdekı maçta zaten seyırcının trubune gelmemesı soz konusu olamazda biraz geç kalındı ama taraftar uzerıne dusenı yapacaktır ve takımını gene alkışlayacaktır
    Tabiki takımı gene alkışlayacaz. Çünkü o takım orda bulunan 11 kişinin değil bizim. Onlar bir araç gelip geçicidir ama TRABZONSPOR um ismi , rengi şanı şöhreti sonsuza kadar TARAFTARı ile birlikte yaşayacaktır.

Hüseyin bey ne amaçla olursa olsun bu taraftardan özür dilemeli. Burnunun kaf dağında olmasına gerek yok. Çünkü biliyor .Biz TRABZONSPOR taraftarı istediğimizde istediğimizi yaparız. Tıpkı 2004-2005 yılında onbinlerce kişi yürüdüğümüz gibi.Biz takımımız için her şeyi yaparız. Onlarda bizi dikkata almak zorundalar.
    Yani özet şu...TRABZONSPOR bizimdir bizim kalacak..2 yada 5 yıl sonra Hüseyin olmayacak bu takımda ama yine aynı taraftar Avni Aker'i dolduracak
    Büyüksün EFSANEM
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

evet hüseyin ne olursa olsun bi özür dilemek zorunda vede dıleyecek ama kımse bunun hüseyinin içinden gelerek yaptıgını solemesın çunkı ole olsaydı bu zamana kadar olurdu ama inatlaşmanın bı anlamı yok seyitci ile ınatlasırsa hem o hemde takım zarar gorurkı buna hiç ama hiç gerek yok
    sorma neden...

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaşını özlemiş herhalde , yolun açık olsun HÜSEYİN, bu sefer gidersen geri dönüşün olmaz, yaşın kemale geldi, milli de oldun EH artık seninde bir yerlerin kaşınmaya başladı, hadi koçum delikanlı gibi gideceğim de sende git, kaptanlığın ne demek olduğunu şu anda TRABZON da yaşayan eski kaptan ağbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ŞENOL GÜNEŞ'E -KADİR ÖZCAN'A-NECATİ ÖZÇAĞLAYAN'A -ALİ KEMAL DENİZCİ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adını yazamadığım bir çok kaptanımıza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü şu anda yönetimden sana kaptanlık hakkında bilgi verecek futbolun içinden gelmiş bir kişi hatırlamıyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danış, sana iyi yaptınmı diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaşsan maç bitiş düdüğü çaldıktan sonra, hala didişmeye devammı edersin ? Takım kaptanlığı !!! ZOR İŞTİR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAĞLAMAK DEĞİLDİR.
    kayseri hüseyini alıp neyapsın adamların oturmuş bir sistemi var hüseyini alırsalar onlarda sistem mistem birakmaz. her şey bir yanada hüsyin gibi adam beni stadta 2 saat beklettiya ona yanarım.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)