Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Alt Yapmz lyor Mu?

NGeN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    40

Standart Alt Yapmz lyor Mu?

u anki kadroya baktmzda alt yapdan direkt ilk 11 de oynayan ka oyuncumuz var. sanrm artk alt yapmz lmek zere, 16 ya alt takmlarmz dnya ile ba lrken biz neden bu ocuklara gerekli zeni gstermiyoruz.
    hep Trabzon ruhu diyoruz. eer Trabzon ruhunu isteyen alt yapya dikkat eder ve onca yabanc futbolcuya vereceimiz paray bu ocuklarn alt yapsna harcasak nasl olur?yalnz bunu yaparkende sadece trabzonu dnmek gerek ne kendini ne de o ocuklar.
    biliyorsunuz sol kanata abdullahtan sonra kimse are olmad,1996 senesinden bu yana gelen gideni aratt peki 1996 da bu grlseydi de altyapda en az 4 -5 futbolcu sol kanat yaplsayd o zamanki ocuklarda 10 yanda olsayd imdi 20 yanda olurdu ve bunlaradan bir tanesi mutlaka takma girebilirdi.
    birde bize uygun yetenekli oyuncalar bulmak iin trkiye apnda bir aratrma yapmal ve erken yata bir veli anlamas yaplabilir mesela 17 yanda trabzon altyapsna almas ile ilgili olarak.
    son olarak belirtmek istediim teknik direktrlere gelicem zellikle ylmaz vuraldan sonra takmmzn alt yaps acayip derece bozuldu.ylmaz vural direkt alt yapdan oyuncu almatansa bana hazr oyuncu lazm diyerek ilk defa trabzonun dengelerini bozan adam oldu.geri u anda da onun dengeleri bozulmuyor yaaaaa.
    u an trabzonun sol kanat ,sakanat,defans ve en nemliside n libero iin gelecek 5 yl sonrasna bir oyuncumuz olmal,
    bu oyuncularmz yetitirilirken zellikle bence dnyaca bilinecek oyuncular olmasnn bilinci ile yetitirilmeli.
    hepimiz biliyoruz.u an brezilya fiyaskolarn bunun yerine 17 yanda ki afrikada yetenekli oyuncular alt yapna katarsn geleceksenelere damgan vurursun.hem senin para kazanrsn hemde klbn gelcei garanti altna alnnr.ama bunu yapcak gerekten cesur ve gzn trabzondan baka grmeyen bir alt yap koordinatr gerekli. gelecek iin bunlar art.
    brezilyallar bile futbol akademilerinde tam olarak bilmediim iin yazamcam ama daha ufak yalarda ocuklar youn bir antremana ve malar yaptryorlarm.
    bilmem anlatabildimmi arkadalar

SiNo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

alt yapdaki kopukluk bir ka sene iinde giderilecek yani bir ka yl iinde kyak topular kacak bence

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    36

ld bile
    nerde DUNYA ANPIYONLARI?? nerde 3 SENE ST STTE TRKYE ANPIYONU ? NERDE REKORKIRAN PAFTAKIM??
    __________________SRMENE'L______________________

yaz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    38

neremiz canl ki. yaplan yanllar grdke inann tepkisizlemeye baladm.allah sonumuzu hayr etsin.arkadalar gerekten halimiz pek i ac deil hem takm daha kts ynetim kesinlikle snfta kalmtr ve innandrclklar kalmamtr.bir an nce bireyler yapmamz gerekiyor yoksa SEZON BALAMADAN BTECEK. STE YNETCLER LTFEN BR KAMPANYA BALATIN.YNETCLERE BR EKLDE ULAIN....

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Glasgow Rangers le Celtc n zlemeye geldgn blyorum alt yapy ... harka futbolcular ckardk Mll takmlarda avrupalarda oynayan ...

artk ckmyor havasndanmdr suyundan mdr ckmyor ste btt deneblr artk PAF ... ama ben yne de umtlym ...

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Alt yap m? Trabzonspor'un mu? Yllar nce adam ocuunu cami avlusuna brakm;yllar sonra bakm ki dilendiricilikte iyi para var imdi de o ocuu aryor.. Dnyada; futbol otoriteleri gen yeteneklere, alt yapdaki gen oyunculara deer verilmesini isterken ve bu konuda baz kurallar ortaya koyarken--bizim ileriyi gren yneticilerimizde-- dnya starlarn Trabzona getirmek iin gvde gsterisi yapmaya alyorlar. Ne iin? Erk? ktidar? Siyasal steleme? Kadrolama? "LTMAS" !!! evet evet---iltimas olsa gerek bunun ismi.. Yllarca ynetimde tand olduu iin Trabzonsporun tarihinde yer almak zorunda kalm olan baz futbolcular-bugn milyonlarca taraftarn tepkisini ekmesine ramen neden bu takmdan karlmyor. Onuru olan insan kendi brakrd deil mi?

Alt yapya acaba geen sezon ne kadar yatrm yapld?

Alt yapdaki futbolcularn yaam koullar nasldr? Bilen var m? Yneticilerimiz biliyordur herhalde...

leriye dnk 10 yllk bir yaplama sreci iin gerekli almalar yapld m?

Alt yapdan sorumlu ahsiyetlerin ilgilendikleri konular arasnda acaba alt yapdaki oyuncular hangi srada yer almaktadr?

Alt yap iin herhangi baarl bir klubn alt yaps incelendi mi?

neyse ki gerisini yazmama gerek kalmayacak nk bu saaten sonra ne deiecek onu ok iyi biliyoruz... mutlan...mutlan...

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

"Gelecek 5 yln takmn kuruyoruz" (Nuri Albayrak)

o 5 yln oyuncularna niye para harcanyor. altyapya yatrm yapsa bonservis demek yerine gelecek 10-15 yln takmn kursa ya
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Yasin Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Nereden
    Sakarya

Standart altyap

arkada alt yapmz lmyor size yle geliyor hi aratrdnzm ben aratordm ve trabzonsporun 2 lig b katogorisinde 10 15 futbolcusu var kiralk ve onlar piiyo zaten 5 tane gztepede var onun iin alt yapdaki futbolcular baka takmlara veriliyor ve piiyorlar onun iin alt yap konusunda hi pheniz olmasn

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    36

gecen sene bedelsiz kiralk verdii bonservisine 150 milyar istedii ARDA'ya imdi 10 milyonn dolar istiyor gsliezikler onlarkadar olamyoruz

ben bizim paftakmn onlar istanbulda 9-1 yendine aht olmutum
    eskiyi arar olduk.......

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    36

Alnt todoron Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkada alt yapmz lmyor size yle geliyor hi aratrdnzm ben aratordm ve trabzonsporun 2 lig b katogorisinde 10 15 futbolcusu var kiralk ve onlar piiyo zaten 5 tane gztepede var onun iin alt yapdaki futbolcular baka takmlara veriliyor ve piiyorlar onun iin alt yap konusunda hi pheniz olmasn
    fazla piiyo galba bular lllardan beri kalteli biri cikmad benim bildiim ebfazla 1 veya 2 sene pier bunlar kmr oldu adda

yelik tarihi
    16.08.2006
    Ya
    30

bizim paf takmn hepsi a.sebat ta tolga gokdeniz huseyin hasan bunlar nerden ckt en onemlisi fatih tekke turkiyenin en iyi altyaps bizde bence benim dusuncem tabi bu

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

alt yap son 6 yldr kimi karm a takmada banko oynam en son gkdeniz var ite.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

kadroda ans vermiyoruz ki,sanki as lar ok iyi imi gibi bir tanesine bile kadroda yer vermemek,ilk 11 de oynatmamak nlerini kapatyor genlerin...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    23.07.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    40

Bence yle deil ortam altyapdan yetien oyuncu pisin diye verirsin ki teki takmlara. senin takmna adapte olmal o kiralk olarak verdiin klplere deil.
    ayrca byk klbn stresini kaldrabilmek iin daha ocuk yata psikolojik , kondisyon ve kafa yaps olarak bunlar bize hazr olarak gelmeli
    ben ne anlarm bana paftan gelen oyuncunun pisin diye dier takmlara verilmesi. daha sonra uyum salyamyor diye satyoruz. yalan m?
    artk enbyk geleceimizin alt yapmz olduu grlsn.bizi trkiye liginde dier takmlardan ayrt eden ynmz buYDU. ama artk biz istanbul takmlar olmaya baladk.
    eskiden istabul gelirdi bizden topu alrd. imdi biz onlardan alyoruz.
    tersine dnmeden bu ii dze evirelim derim ben.......
    ayrca bizim ampiyonluumuz genlerimizin kendi takmlarnda pimesiyle olacak
    Konu NGeN tarafndan (27.08.2006 Saat 19:10 ) deitirilmitir.

golebshera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Evet kardeim. Alt yap lm oktan.
    Ferhat km kimdir? Onun yapt ii yapacak futbolcumuz yokmu bizim alt yapda? Bu takmda ilk 11 oynayabiliyorsa onun ayarnda bir adam alt yapda yoksa, o alt yapy kapatki israf olmasn. Yazktr gnahtr.

Takmn st yapsda alt yapsda bitmi. Ne hale gelmi koca Trabzon...
    SADECE DK DURAN, CESUR BR TRABZON..

yelik tarihi
    25.08.2006
    Ya
    32

Altyapmza birey olduu yok. ld falan da yok. Ama kimse o genlere gvenipte sahay koymuyor. Bazlar da sahip olduklar yetenekleri bir araba bir de daire aldklar zaman unutuyorlar (For example Ali en kandil, emre vard bir de) yani futbolcular bir yere kadar geliyorlar sonra oradan sonra hibiryere gidemiyorlar. sorun bu.

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Galatasaray' takdir ediyorum. Altyap projelerinin meyvalarn topluyorlar. Ajax' rnek aldklarn sylemiti bakanlar.
    Bize bakyorum son yllarda bir ok yetenekli genci heba ettik. Gen futbolcularmz 1 yl iinde parlayp snyor, hi stne katan olmad.. Tayfun Cora, Ali en Kandil, Emre Aygn, Feridun..

Trabzonspor Kongre yesi

Uluhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    37

bence lmeye balad ve bir an ncede toparlanmas lazm..Oyuncular kiralk veriyoruz ama oynayabilecekleri takmlara kiraya vermek lazm.Son olarak ergini sakaryaspora kiralk verdik bakalm ka ma oynayabilecek ve bu kiralk gidiin ergine ne kadar katks olacak
    Devlerin mezar, Avni Aker Stad

Mustafa Enez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

bence ilk 11 de yabanclarn dnda hep genler oynamal.ufuk,ufukhan,enis,..dierleri.bunlarn hasandan hseyinden eksii ne?tecrbeee..eee o nasl kazanlyor?

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    28

Bilmiyorum ben bizim altyapnn hep gl olduunu dnyordum, meersem yanlyormuum.

golebshera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Eskiden yleydi. Altyapy ayaa kaldracak bir kii var, oda zkan Smerdir. Bu konuda tek umudumuzda odur. imdi balasn, birka seneye kadar en az 2 adet takmda direkt oynayacak topu yetitirir.

zkan Hocaya tam destek!!!
    SADECE DK DURAN, CESUR BR TRABZON..

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    28

nallah yledir. Altyap konuya gelmiken, Enis hakknda bilgisi olan varm nerde oynar zellikleri nedir vs.

yelik tarihi
    23.07.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    40

arkadalar bence ynetiminde bunlardan haberdar etmemiz gerek. eer aramzda bu durumu iletebilecek bir arkada vasa ltfen bir konusun.ben marcelinhoyu transfer etmektense onun kendi altyapmzdan gelmesini isterim.ama tam olarak futbolcu olarak gelip takmda oynamasn isterim kazma krek olmasn isterim.nice genler geldi kandini ya gelitiremedi ya da cesur bir teknikdirektr gelip oynatamad.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

2 sene nce trb lisesi dnya ampiyonu olduunda helal olsun Trabzonsporun gelecei emin ellerde diyorduk. bu sradan bi baar deildi yaa. dnya kupasn kaldrmt bu ocuklar. peki neredeler. nasl bu ocuklar deerlendiremiyoruz ben anlayamyorum.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Trabzonspor Kongre yesi
    selukabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    43

Kerim Zengin, Can Arat ( febe ), Arda, zgrcan falan filan (gayse)....bizde de Enis ( ha girer ha girmez) alt yap da bile rakiplerimizin gerisinde kaldk maalesef.Samet Aybaba gibi hocalar takmn bana getirmezsek ok da geri kalrz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)