Sayfa 1 Toplam 32 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 798 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonluk!..

Nereden
    İstanbul

Standart Şampiyonluk!..

Arkadaşlar bu lig çok şeye gebe .. dahaaaa çokkkkkkkkkk su sular akar bu köprünün altından rakiplerimizden biri olan gs 4 maçta 6 yaptı bizde 4 maçta 4 yapacagız demek ki 2 puan fark kalıyor ... bjk zaten çok kötü bakmayın 9 puan aldıklarına fb şimdilik iyi gidiyor yarın berabere kalsa aramızda 6 puan olur ki millet devreyi 11 puan geriden kapayıp şampiyon olmuştu ... ben çok arkadaşa katılmıyorum bizim şampiyonluk şansımız yok sezon bitti gibi düşünceler için şu an çok erken ...hatta ilk devreyi 4 5 puan geride kapasak dahi ( takımın tam olarak oturması halinde) ciddi bir şansımızın olacagını düşünüyorum ... haaaa tabii ki şu şartta % 100 bir KALECİ VE SOL TARAFA BİR ADAM ALINMASI KOŞULU İLE ....(musamba şart değil ) yeter ki kaleci ve sol tarafa alınacak adammlar ii olsun yeter ... ali güneş veya mustafa keceli şart değil olursa olur ama olmazsa çok da önemli değil .. şu 2 adamm ii olsun da ...evet takıma sahip çıkalım ve birbirimizle ugraşmayı bırakalım saha sonuçları kötü olunca forumdaki yazılarda kötü oluyor taraftar arasında .... son düşüncem şöle biz kolay kolay elenmeyiz ispanyollara... evet iyi takım ama bir düşünün şimdi gününde bir şimek yattara marcelinho gökdeniz olursa ki umarım olur iyi bir kaleci ve sola adam ile biraz da onlar düşünsün .. özellikle marcelinho ve yattara yı ......

SAYGILARIMLA ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down

yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah.

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

çok yüksek bir şampiyonluk şansımız olduğunu düşünüyorum ve tek problemimiz Lazaroni dir diyorum...Lazaroi ye çözüm bulabilirsek şampiyon olabiliriz...Ligin en iyi kadrosu bizde bence...neyse şimdi atıp tutarsınız nasılsa bana...bu benim fikrim sadece...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

matematiksel olarak olabilir ama mantikli ve realist olursak yok oglu yok...ilk 5 bile cok zor...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne acıdır kı bu baslıgı gorunce ıstem dısı gulumsedım bizi bu hale getırenler utansın kı sampıonluk sansımız cok az ama yok dıye bırseyde yok umut garıbın ekmegıdır -ama lazoronıyle devam edersek en buyuk korkum kırkıncı yılımızın hezımet olması
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GolaMTuRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    matematiksel olarak olabilir ama mantikli ve realist olursak yok oglu yok...ilk 5 bile cok zor...
    Tamam realist olursak şampiyonluk şansımız zor. Ama puan tablosuna bakıp da 5.lik zor demek de mi realistlik. En azından 3. veya 4. oluruz diyorum ve zirveden de kopuk olacağımızı da zannetmiyorum. Denizli maçını alırsak milli maç arasından sonra bu takım bomba gibi gelir... Yarın artık ilk golü atan ve moral kazanan, oyunu forse eden bi trabzonspor bekliyorum. İnşallah. Gerisi gelince forumdaki olumsuz yorumların %90ı tersine dönecektir... Böyle kadro olmadı son yıllarda. Hakkını alalım artık...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

k@ndemir
    Ziyaretçi

bana göre yüzde 0

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boyle gıderse bu yılda 4. oluruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu sezon için hiç umudum yok...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    İstanbul

ümit varsa taraftarda var hala

yoksa ne yönetimde ne lazaronide ne de takımde umut yok

Nereden
    Ankara

Alıntı aliihsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam realist olursak şampiyonluk şansımız zor. Ama puan tablosuna bakıp da 5.lik zor demek de mi realistlik. En azından 3. veya 4. oluruz diyorum ve zirveden de kopuk olacağımızı da zannetmiyorum. Denizli maçını alırsak milli maç arasından sonra bu takım bomba gibi gelir... Yarın artık ilk golü atan ve moral kazanan, oyunu forse eden bi trabzonspor bekliyorum. İnşallah. Gerisi gelince forumdaki olumsuz yorumların %90ı tersine dönecektir... Böyle kadro olmadı son yıllarda. Hakkını alalım artık...
    puan tablosuna bakarak degil oynanan futbola bakarak yazdim...ki lazaroni basimizda kalirsa ilk 5 degil ilk 10a oynariz..ilk 3 haftada 8 puan kaybetmek demek sonraki maclarda fazla fire vermemek gerek demek ust siralar icin..bu futbolla daha cok puan kayiplari yasariz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

busene deği AMA
    BİRGÜN MUTLAKA..!
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Nereden
    İstanbul

Alıntı GolaMTuRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puan tablosuna bakarak degil oynanan futbola bakarak yazdim...ki lazaroni basimizda kalirsa ilk 5 degil ilk 10a oynariz..ilk 3 haftada 8 puan kaybetmek demek sonraki maclarda fazla fire vermemek gerek demek ust siralar icin..bu futbolla daha cok puan kayiplari yasariz...
    sorun lazaronideyse
    merak etme tez zamanda çözülür o
    ama sanmıyorum ki sorun sadece lazaronide olsun

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

beşiktaşa kötü demişssnde biz bu beşiktaşla oynasak warya en az 5-0 yeniliriz.. alışkınz ztn onlardan 5 yemeye.. 3.haftadan şampiyonlk şansmz tabiki bitemez. bunu soleyen arkdşlar takımn oynadıı futbbolu beenmedii için soluo matematiksel olark şansmz bititnden diil.. konu kapanmlı diorm.. gereksz..
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence trabzon su kadrosuyla ki sayalım
    yattara ozelıklerı dunyada sayılı belkıde yok
    gokdeniz milli takımın as futbolcusuydu yetenekleri tartısılmaz..
    szmek polanya milli takımının önemli oyuncusu
    stepanov cok genc sırbıstan a milli takımına kadar yukseldi vede oynuyor..
    marcelinho bundeslıgada kendini kanıtlamıs futbolcu
    fatih akyel 2002 dunya ucuncusu kadrosunun banko futbolcusu..
    bunlar iyi olsunlar futbollarını yuzde 70 kapasıtesınde oynasınlar sampıyonluk ıcın degıl avrupada bıle basarı gelmemesı ıcden bıle degıl..
    arkadaslara bakıyorumda bızım kadro sankı eşek ölüsü kadrosu.. yeterki inansınlar..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şampiyonlukta en büyük favori gösterilen beşiktaşı 4 haftadır izliyorum onlar bu defansla şampiyon olacağız diyorsa bzim hayli hayli dememiz lazım, 4 haftadır gs yi izliyorum bana sorarsanız ilk dörde giremez , girmemesi lazım, fb herzaman ki gibi şansıyla 3 haftada 9 puanı aldı ama şans bu herzaman aynı kişinin yüzüne gülmüyor.4 haftadır izlediğim takımlar şampiyonlukta iddalıysa bende iddalıyım , şampiyonluk şansımız var

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şampiyonluk mu? Son haftaya 16. gireriz.. Son hafta Nuri Başkan maçı masada bitirir, 3 puan alır, ligde kalmayı garantileriz.. Lazoroni de gelecek sene için umutluyum der.. Biz de inanır bekleriz..
    Fırtına olarak başladı, sahici bir ihtilâle dönüştü, uzun zamandır “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Nereden
    Ankara

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun lazaronideyse
    merak etme tez zamanda çözülür o
    ama sanmıyorum ki sorun sadece lazaronide olsun
    sorun tabii ki sadece lazaronide degil...
    hasan ve huseyin basta olmak uzere,erdinc,cagdas,ahmet,tolga,jefferson vs..gibi futbol kapasitesi cok cok dusuk adamlara bel baglandigi surece sampiyonluk her zaman hayal..takimda 3-4 tane adam gibi futbolcu var..onlarda en fazla ilk 5e oynatir bu takimi.tabii bu adamlar tam kapasite oynarlarsa.ayrica artik bazi seylerin anlasilmasi lazim, trabzonun parolasi her zaman sampiyonluktur demekle olmuyor.lafla peynir gemisi yurumez..bizim kac aydir almaya calistigimiz adamlari istanbulun ucuzleri 1 gunde aliyor..buyuk takim buyuk futbolcularini satmaz, buyuk takim buyuk transferler yapar.daha bircok sey soylenebilir..biz bunlarin hicbirini yapmiyoruz,yapmiyorlar..bir yoneticimiz parola sampiyonluk, uefada ceyrek final diyor..oldu beee..baska bir istediginiz..

Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonlukta en büyük favori gösterilen beşiktaşı 4 haftadır izliyorum onlar bu defansla şampiyon olacağız diyorsa bzim hayli hayli dememiz lazım, 4 haftadır gs yi izliyorum bana sorarsanız ilk dörde giremez , girmemesi lazım, fb herzaman ki gibi şansıyla 3 haftada 9 puanı aldı ama şans bu herzaman aynı kişinin yüzüne gülmüyor.4 haftadır izlediğim takımlar şampiyonlukta iddalıysa bende iddalıyım , şampiyonluk şansımız var
    peki bizim beşiktaş kadar kötü bir defansımız ve fener kadar da balımız yoksa?

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerle aramızda 8 puan ikinci olursak Allaha bin şükür
    bitti bu sene

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Geçen seneki kadar şansımız var

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu oyunla bu sene ilk 10 girmemiz bence yeterlidir.şampiyon ne zaman oluruz orasını allah bilir.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bizim beşiktaş kadar kötü bir defansımız ve fener kadar da balımız yoksa?
    bjk kadar kötü bir defansımız olmasada ligin en kötü kalecilerine sahibiz.Balımız olmadığı kesin kaçmayacak goller kaçıyor, top bizi sevmiyor.eee şimdi bundan ne sonuç çıkacak ? şampiyonluk şansımız var mı yok mu ?

@sağlam
    gecenin bir yarısı moral bozma

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malesef şampiyonluk ve 2.olma şansımız hiç yok ama ısrarlı ve inançli olursak
    4.hatta 3. bile olabiliriz.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)