Sayfa 2 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 798 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonluk!..

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

0 yazıyla sıfır

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence trabzon su kadrosuyla ki sayalım
    yattara ozelıklerı dunyada sayılı belkıde yok
    gokdeniz milli takımın as futbolcusuydu yetenekleri tartısılmaz..
    szmek polanya milli takımının önemli oyuncusu
    stepanov cok genc sırbıstan a milli takımına kadar yukseldi vede oynuyor..
    marcelinho bundeslıgada kendini kanıtlamıs futbolcu
    fatih akyel 2002 dunya ucuncusu kadrosunun banko futbolcusu..
    bunlar iyi olsunlar futbollarını yuzde 70 kapasıtesınde oynasınlar sampıyonluk ıcın degıl avrupada bıle basarı gelmemesı ıcden bıle degıl..
    arkadaslara bakıyorumda bızım kadro sankı eşek ölüsü kadrosu.. yeterki inansınlar..
    kardeş böyle diyerek bence kendimizi avutuyoruz bi icraatlerini göremiyoruz ama saydığın bu futbolcuların (yattara hariç) szymek top kaybı ve hatalı pas konusunda, gökdeniz 2 kişi arasına girip topu rakibe vermede 1 numaralar ama katkı anlamında vermeleri gerekeni vermiyorlar bence

var ama, kalan 17 takimin da umudu var :-)

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene UEFA'ya kalalım yeter.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart şampiyonluk şansımız

bu futbolla sıfır hatta sıfırın altında.
    bırakın şampıyonlugu bu futbol kume dusurur.ama boyle devam etmeyecek.orası kesın. sorun ne kadar daha ıyılesecegı.

mevcut kadro ıle(yapılması beklenen son 3 transfer harıc) bu takımın az bır kıpırdanıp takım oyunu oynaması ılk 10 cok rahat sokar. buna ıyı bır kalecı ve ıkı transfer daha olursa ılk 5-6 ya elımızı kolumuzu sallar gırerız.

amaa

mevcut kadrodakı symek, gokdenız,marce formlarını yakalar ve %70 ın ustune cıkarlarsa takımda onlara uyursa yattara oynuyo zaten, hala şansımız var.

ben bır yabancı kalecı(jeff kıralık), musampa , m kecelı transferı gerceklesırse ve takım oyununu erken kavrayabılırsek, basarı gelır dıyorum.

fb 3 transfer yaptı uyum sorunu olabılır.son bır kac senedır yabancı olarak bır anda bu kadar adam almamıslardı(+ taraftarı sabırsızlanmaya basladı-şligi macından sonra kufurler havada ucusmus) yanı uzun serı yakalayamaya bılırler tokesz--zlemelerı an meselesı(tabı hakeler olmazsa)

bjk bakmayın transferlere konya macını ızledım elını kolunu sallayan kaleceı ıle karsı karsıya kalır.

gs onunda defansı beter. mondragona iş dusecek gıbı.

dıgerlerıne gelıne kayserı falan yanı.havaya gırdıler ama ıkıncı yarı duserler ılk 5 yada 6 ya gırerler. gencler ankara falan zaten yazmaya gerek yok.

kısaca takım az duzelırse ılk dort garantı ondan sonrakı her duzelme ve artıs bızı bır ust basamaga cıkarır.

ama suan kı futbolla seneye 2 lıgte sampıyon oluruz.

hermann hesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Yok..........!

gugula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dostum bence başlığı uefa ya gitme şansımız ? olarak değiştirsen daha mantıklı olur gibime geliyor
    BORDO MAVİ RENKSİZ YAŞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BİR HASTALIK BU, TEDAVİ GEREKSİZ ...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Fener de kriz kapıdaadır arkadaşlar..Şimdi Kezman ve Deivid i aldılar Tuncay ve Semih yedeğe çekilecek bir de Edu gelirse Tümer e de kulübe görünür...Bu kadar çok hücumcuyla oynayamazlar...Beşiktaş çok kötü...Hakemin ittirmesiye konyay yı 3-1 yendiler dakika 88 konya 9 kişi kalmış hala konya gol pozisyonuna giriyordu ve Bjk maçı için kazanacağız diyorum ve herhangi birinizle bu konuda iddiaya bile girerim...defans diye bi kavram yok adamlarda bizim maçta Toraman da cezalı zaten...Gayse yi konuşmaya değmez aslında bizden beter durumdalar da bakmayın siz...Ben toparlarsak şampiyon oluruz diyorum.Toparlanmamız için de Denizliyi çok farklı bi skorla yenmeliyiz.Ama gazetelerdeki kadrolarda Hasan ve Hüseyin ilk 11 de yine...Szymek ve Ersen Martin yedek...İşte bizim sorunumuz takımı Trabzonda bile bu kadar defansif oynatan Lazaronidir o giderse bu kadro bence 95-96 dan sonra en iyi kadro...Ama ikinci olup şampiyonlar ligine gitmek de çıtayı çok yükseltir...Ona da razıyım
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

yeni aldıkları(çakma edu) hücum değil defans oyuncusu

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligden düşmeyelim yeter
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu baslik gecen yil da acilmis lakin daha sonra "UEFA sansimiz" seklinde degistirilmisti. UEFA`ya da Allah`in takdiri ile katildigimiz herkesin malumu. Velhasil, yol yakinken basligi degistirelim. Hatta "Turkiye Kupasi Sansimiz" bile diyebiliriz. Ne de olsa kupa henuz baslamadi ve diger takimlarla matematiksel olarak ayni sansa sahibiz (!)

Ligdeki sansimiza gelince, ilk 2`yi pek telaffuz etmemiz gereken bir sezon yasayacak gibiyiz. Realist hedef sayin Baskanin gecen yil goreve gelirken koydugu 3.`luk hedefi (!) olabilir bu sene de...

Modaya uyalim: Hersey cok guzel olacak !..
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı borvi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligden düşmeyelim yeter
    +1

bu topik yanlış açıldı bence... Aslında ismi farklı olmalıydı... Ama dilim söylemeye varmıyoor...
    ''Terketmedi eziyetin beni''

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bu gidişle ben zor ama oğlumun görmesinden yana umudum var.Görmesede benim gördüklerimi anlatmamla yetinir...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mevcut kadroyla çok zor....
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyonluk şansımız yok tabii ki.. sadece bizim kötü olamamızdan değil, iyi olduğumuzda da sahada olan engellerden dolayı....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene ki şampiyonluk şansımız Kancanın ronaldinho ya transfer teklifi yapması,onunda hiç sorun çıkarmadan kabul etmesi gibi bişey...

yağız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu Futbol Ve Bu YÖnetİmle Çok Zor.adamlar Adam Satip ÜÇ Yildiz Alirken Bİzİm YÖnetİcİlerİn YaptiĞi Laf Belİklerİ Zoruma Gİdİyor............... İÇİm Kan AĞliyor......( Yattrarayi Ayiriyorum Allah Ondan Bİnlerce Kez Razi Olsun.tek BaŞina Bİr Takimi Eledİ.tabİ Sevgİlİ Hocamiz Bellİmİ Olur Nİye Öyle Yaptin Dİye Bakarsiniz YedeĞe Çeker Onu.

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyonluk ne abi yenir mi o yoksa şampuan gibi bir şey mi
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu baslik gecen yil da acilmis lakin daha sonra "UEFA sansimiz" seklinde degistirilmisti. UEFA`ya da Allah`in takdiri ile katildigimiz herkesin malumu. Velhasil, yol yakinken basligi degistirelim. Hatta "Turkiye Kupasi Sansimiz" bile diyebiliriz. Ne de olsa kupa henuz baslamadi ve diger takimlarla matematiksel olarak ayni sansa sahibiz (!)

Ligdeki sansimiza gelince, ilk 2`yi pek telaffuz etmemiz gereken bir sezon yasayacak gibiyiz. Realist hedef sayin Baskanin gecen yil goreve gelirken koydugu 3.`luk hedefi (!) olabilir bu sene de...

Modaya uyalim: Hersey cok guzel olacak !..
    Abdullah abi katılmıyorum Pazartesi şu 'herşey çok güzel olacak' diyen şahsın dedikleri gerçekleşirse ben bu sene ilk 2 ye gireceğimizi düşünüyorum.. Kaleci ve sol kanat alınırsa ve Lazaroni ye şu kadroyu oynat diye bmn den herhangi biri liste verirse ilk 2 ye gireriz hala daha geçen sezondan çok gol atacağımızı düşünüyorum.. stoperde keşke stepi'nin yanına tolga gibi bir stoper, ön liberoda hüseyin in yerine daha iyi top dağıtan biri olsaydı şampiyon oluruz bile derdim 3 maçta 1 puana rağmen.. yine de geçen seneden daha ümitliyim bu kadroyla kalsak bile.. şu an hiç bir transfer yapılmasa ilk 3 e gireriz bence.. Lazaroni etkenini saymazsak -hatta saysak bile- sola ve kaleye 2 oyuncu alınırsa ilk 2 ye gireriz
    Bunları çoğunluğa muhalefet olsun diye yazmıyorum
    #7 King of Kings

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabiki şansımız var kimse şansımız sıfır falan demesin bu takıma hakarettir.....her takım ligde bisürü maç kaybediyor...bence biz kredimizden kullanıyoruz...takımımız oturusa,iyiy top yaparsa neden olmasın.....bide bazı arkadaşlarımız il 10 a giremez galan diyorlar...bu kadronun ölüsü bile ilk ona girer...tek çiddi rakibimiz ezik fener....gyse ve karga çuvllayacak emin olun.....

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok hayalciyiz. Şampiyon olmayı bırakın, şampiyonluğun yanından bile geçmemiz zor. Bir de yeni bir sol kanatla yeni bir kaleciyle bu iş nasıl olacak anlamıyorum. Bunlar mı kurtaracak ts yi yani. Takımın hiç bir bölgesi işlemiyor ki bu bölgelere yapılacak transferler işe yarasın. Hala kendimizi kandırıyoruz.

Emrah Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bu sezon hic sampiyonluk beklemiyorum.

Ugur Kurucelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bizim en büyük sansimiz rakip takimlarin da kris de olmasi. GS BJK FB bunlar daha cok puan kaybedeceklerdir. Eger bize adam gibi bir hoca gelseydi bu kadroyla basarili olurduk. Kadromuz iyi aslinda birtek sol kanata oyuncu lazim.

argentina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lazornı ile 2.ligde bile sampiyon olamaz bu takım
    Eğer Papa Fakirleri O Kadar Düşünüyorsa Önce Altın Kubbeleri Satışa Çıkarsın

Diego Armando Maradona

argentina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sol kanatmı

forwet nerde fatıhın yeri okadar boşki in cin top oynuyor orda
    Eğer Papa Fakirleri O Kadar Düşünüyorsa Önce Altın Kubbeleri Satışa Çıkarsın

Diego Armando Maradona

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)