Sayfa 81 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 83 91 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2504 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florent Malouda

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka 2.5 milyon euro'dan bana pay vermiyor cehennemin dibine kadar yolu var.terlemek dedinde en fazla koşan 3.oyuncumuz Malouda
    Ben malouda nin alninda ter görmedim nasil bir kosmakmis bu?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Bursa

Göndermenin yollarını bulmak lazım, fiziki olarak güçlü değil aldığı her topu kolaylıkla kaybediyor. Bu saatten sonra kendisinden ekstra bir form ve çıkış beklemek hayalcilik olur, yönetimin bir yandan borçlardan bahsedip diğer yandan takıma fayda sağlamayacak bu tarz oyunculara para saçması kabul edilemez.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali Çamdalı yedi bitirdi adamı ötesi var mı?

O kariyere yakışmayan bir dönem, bu takımın lidere ihtiyacı varken lider olmak yerine böyle devam etmek için nasıl bir kafa yapısı gerekir...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bireysel performansından ben de memnun değilim. Yavan kalıyor.

Fakat bu takımda genel olarak bir güvensizlik ve sistemsizlik var.

Takımda pası at ileriye kaç mantalitesi olmadığı için hücumda fazla adamla çoğalamıyoruz.

Bu yüzden Malouda ileride yalnız kalıyor. Pas opsiyonu oluşturamıyor. Kolay savunan bir adam haline geliyor.

Herkes için konuşmuyorum. Ama genel olarak bunun farkına varamadığınız ve süzemediğiniz için adamı haksız yere eleştiriyorsunuz.

Malouda organize olan ve oyuna hükmeden '' fb, gs ve bjk'de '' oynasaydı inanın durum farklı olurdu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben malouda nin alninda ter görmedim nasil bir kosmakmis bu?
    Siyahi olduğu icin belli olmuyordur ter akitip alınmadığı!
    Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel performansından ben de memnun değilim. Yavan kalıyor.

Fakat bu takımda genel olarak bir güvensizlik ve sistemsizlik var.

Takımda pası at ileriye kaç mantalitesi olmadığı için hücumda fazla adamla çoğalamıyoruz.

Bu yüzden Malouda ileride yalnız kalıyor. Pas opsiyonu oluşturamıyor. Kolay savunan bir adam haline geliyor.

Herkes için konuşmuyorum. Ama genel olarak bunun farkına varamadığınız ve süzemediğiniz için adamı haksız yere eleştiriyorsunuz.

Malouda organize olan ve oyuna hükmeden '' fb, gs ve bjk'de '' oynasaydı inanın durum farklı olurdu.
    Olay bu arkadaş bu kadar basit.anlamak istemeyenlere gelsin bu yorum.

Nereden
    İstanbul

Yanıldığınız nokta şu ki, Malouda takım oyununa katkı yapmıyor, iyi de olsa, kötü de olsa oynuyor-oynatılıyor, hocaların onu kesmeye yüreği yetmiyor. Oyundan alınınca triplere giriyor ki biz onun gençlere örnek olmasını bekliyoruz.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takim ne kadar kötü oynarsa oynasin sistemsizlik had safhada olsa bile malouda bu kadar kötü oynamak zorunda degil.

Adam ayaginda top tutamiyor aldigi her topu rakibe veriyor malouda yi savunanlar var anlamak mümkün degil.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Ankara

Toplasan 20-30 saniye ayagina top degmis,kazanilan top 1-2, top kaybi "hemen her top", pas dersen 1-2 tane, cezasahasina orta veya arapas sifir, ama gel gör ki en cok kosan üçüncü oyuncu.Mac öncesi isinmalari da eklemiyorlarsa bu adam o kadar ne ara ve ne icin kosmus.Mac oynanirken,o krnarda kosu pistinde turluyorduysa demek

Çakıroğlu İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine rezalet bi performans..
    Yalandan kosar gibi yapti butun mac halbuki onunde ki topa bile pres yapmadi yazik
    Konu Çakıroğlu İhsan tarafından (03.03.2014 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.
    aynen aynen

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Önünde Henrique var hemde tek forvet und keiner weiss warum.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Siyahi olduğu icin belli olmuyordur ter akitip alınmadığı!

Olay bu arkadaş bu kadar basit.anlamak istemeyenlere gelsin bu yorum.
    ortalama yürüme hızı 5 km civarıdır bi insanın... hafif tempo koşu temposu da minimum 8-9 km dir..

sağlıklı,düzenli spor yapan birisinin, laylaom şeklinde, nabzı 120 nin üstüne dahi çıkmadan 90 dakikada(1,5 saatte) 12 km civarı koşması çok da normaldir..

ben dahi(90 kiloyum,6 aydan fazladır spora ara vermiştim,yeni başladım) malouda gibi etliye sütlüye bulaşmayıp, fiziksel mücadeleden kaçınıp, 2 depar dahi atmıycaksam eğer, 90 dakika içinde 12 km nin altına inmem..

şu koşu mesafesi efsanesi sona erse çok bahtiyar olucam kendi adıma

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Koşu mesafesi istatistiğinin ne kadar boş, yalan, yanlış olduğunu bize anlatan oyuncu.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şu haliyle o kadar süre alıyor olması garip..hele hele oyundan çıkarken attığı trip tez konusu olur.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koşu mesafesi istatistiğinin ne kadar boş, yalan, yanlış olduğunu bize anlatan oyuncu.
    Sahane bi yorum...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Gökhan Topsakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortalama yürüme hızı 5 km civarıdır bi insanın... hafif tempo koşu temposu da minimum 8-9 km dir..

sağlıklı,düzenli spor yapan birisinin, laylaom şeklinde, nabzı 120 nin üstüne dahi çıkmadan 90 dakikada(1,5 saatte) 12 km civarı koşması çok da normaldir..

ben dahi(90 kiloyum,6 aydan fazladır spora ara vermiştim,yeni başladım) malouda gibi etliye sütlüye bulaşmayıp, fiziksel mücadeleden kaçınıp, 2 depar dahi atmıycaksam eğer, 90 dakika içinde 12 km nin altına inmem..

şu koşu mesafesi efsanesi sona erse çok bahtiyar olucam kendi adıma
    O zaman Özer,Bourceanu,Malouda ve Onur dışındakiler her maç 10 km civarında koşmuyorlar adeta yürüyorlar?öyle ya takımın top oynadığı filan yok niye Malouda kadar koşmuyor mücadele etmiyor diğerleri?

Malouda hiç bir zaman tek başına maç kazandıran yıldız futbolcu olmadı.Malouda sistem oyuncusudur.takımda taşlar biraz yerine oturursa en fazla katkı verenlerden olur.ilk yarı boyunca yanında Aykut Akgün,Zokora,Colman,Adrian gibi yetersizler,önündede Henrique gibi vasat bir forvetin varsa Malouda tek başına nelere kazandırabilir takıma?bu soruya cevap istiyorum.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Chelsea'de neden son sezon tek bir maç oynamadğını yavaş yavaş anlamış olduk.

İlk geldiğinde bende çok sevindim yalan yok devre arasına kadarda destekledim ama devre arası kampa geç gelmesi oynadığı şu maçlarda bitik bir görüntü vermesi affedilemez. Dün berbat oynamışsın hoca sana katlanmış oyundan alıyor sahayı yavaş yavaş terk edyorsun ve maç 0-0. Trabzonspor'un büyüklüğünü idrak edemeyen bir adam.

İnsanlar niye Bosingwa'yı böyle eleştirmiyorda Malouda eleştiriliyor acaba? Bunu Malouda fanları bir düşünsün.

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalitesi ve profesyonelliğini düşündüğümde kendisinin performansından memnun olamayıp bu tür şeyleri normal karşılamasını beklerdim. Ancak takımın rezil halini gördükten sonra kendisinin takımdan büyük olduğunu ve her halükarda oynaması gerektiğini düşünüyor. Sanırım onunla olan birlikteliğimiz olaylı bir şekilde sonlanacak.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Eskişehir

Futbol oynayan bir kişiye sorun bakalım 1 ay sakat kalıp üzerine bir kaç günlük antremanla ne kadar verimli olabilirsin.kaldıki Bourceanu dışında hangi oyuncu iyiydiki Malouda'ya bu kadar eleştiri getiriliyor.aldığı para dert oluyor galiba.

canna52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sene sonuna kadar oyuncu-menajer olarak kullanalım.

not: ciddiyim

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Malouda köy düğününde bile oynayamaz. Bırak Trabzonspor'u... Ha, Trabzonspor'un köy düğününden farkı yok, ayrı konu.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam futbolu, sabah bir an kalkıp etrafına bakan sonra yine uyuyan insan gibi oynuyor.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Ankara

Futbol oynayan bir kişiye sorun bakalım 1 ay sakat kalıp üzerine bir kaç günlük antremanla ne kadar verimli olabilirsin.kaldıki Bourceanu dışında hangi oyuncu iyiydiki Malouda'ya bu kadar eleştiri getiriliyor.aldığı para dert oluyor galiba.
    Tahmini ne zamana kadar tam hazır olur, kendi adıma o zamana kadar eleştirmeyeceğim.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporu bu oyuncular batırıyor. Yazık bunlara verilen milyonlara. Oyuncu yetiştirmek varken bu heriflerin kaprislerini çekiyoruz. Sahada top oynamadıkları gibi mücadele de etmiyorlar. Bir de artistlik taslıyorlar. Bunları başımıza bela edenleri Allah kahretsin.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahmini ne zamana kadar tam hazır olur, kendi adıma o zamana kadar eleştirmeyeceğim.
    Futbolcunun sakat kaldigi dönem 1 aysa bu zamanin üçte biri yada yarisi kadar ek zamanda fiziksel olarak hazir hale gelir.Maloudada bariz sekilde sakatlığın getirdiği fiziksel eksiklik var.2 günlük ham antremanla Juventus karşısına sahaya sürmek buyuk hataydi.zaten kopuk oynayan hücum hattinin ortasında bundan sonra yapacağı en fazla 5 asist 3 goldur.taraftar olarak bu bilinci kavrayamadik.hala bir şablon bir sistem oturtamadik sucu oyuncularda ariyoruz.biz Trabzonspor taraftarı esasinda futboldan anladigimiz yok.yeni transfer Bourceanudan gol asist bekleyen onlarca yorum okuyorum. Bizim taraftarin literaturunde defanstata oynasan gol atamadinmi senden kötüsü yok.1 ay sakat kalmis ilk macinda kötü oynadi diye eleştirilmedik yanini birakmadilar adamın.ayni taraftar bir gol bir asiste tav olur.3 senedir 3 gol atamayan her firsatta kirmizi kart gorup takimi sabote eden Colmanin hayranlari avatarlari hala süslemekte.kisacasi biz buyuz!

haylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolcunun sakat kaldigi dönem 1 aysa bu zamanin üçte biri yada yarisi kadar ek zamanda fiziksel olarak hazir hale gelir.Maloudada bariz sekilde sakatlığın getirdiği fiziksel eksiklik var.2 günlük ham antremanla Juventus karşısına sahaya sürmek buyuk hataydi.zaten kopuk oynayan hücum hattinin ortasında bundan sonra yapacağı en fazla 5 asist 3 goldur.taraftar olarak bu bilinci kavrayamadik.hala bir şablon bir sistem oturtamadik sucu oyuncularda ariyoruz.biz Trabzonspor taraftarı esasinda futboldan anladigimiz yok.yeni transfer Bourceanudan gol asist bekleyen onlarca yorum okuyorum. Bizim taraftarin literaturunde defanstata oynasan gol atamadinmi senden kötüsü yok.1 ay sakat kalmis ilk macinda kötü oynadi diye eleştirilmedik yanini birakmadilar adamın.ayni taraftar bir gol bir asiste tav olur.3 senedir 3 gol atamayan her firsatta kirmizi kart gorup takimi sabote eden Colmanin hayranlari avatarlari hala süslemekte.kisacasi biz buyuz!
    Sahsen bu yorumuna katilmakla beraber forvetteki bu topcular yerine maludayi forvete koyarim
    Kazim Koyuncu:
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)