Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Radyo | Murat Kuyumcu ve Burçin Aydoğdu

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart BMN Radyo | Murat Kuyumcu ve Burçin Aydoğdu

UEFA şikeyi onadı. Şimdi sıra gasp edilen haklarımızı geri alma zamanına geldi. Tüm detaylar Çarşamba akşamı 22.00'da BMNradyo canlı yayınında olacak, Sizleri görüş ve sorularınızla beraber canlı yayınımıza bekliyoruz.
    Konu Ender Kuyumcu tarafından (16.07.2013 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR Taraftarı

Nereden
    İzmir

Arkadaşlar bir kere daha merhaba. Bizim için sürpriz olmayan ama iki yılı aşkın süredir bilinçli bir şekilde üç maymunu oynayan tüm kurum ve kişilerin ( spor - medya - siyaset - ticaret - sanat ) ne yapacaklarını şaşırdıkları sürece girmiş bulunuyoruz. Bundan sonra olacaklar konusunda her türlü ahlaksızlığa bulaşanların elbette ki yeni oyun girişimleri olacaktır; ama artık hepsi kaçınılmaz olanı engellemek adına nafile kalacaktır. Gün TRABZONSPOR'un çalınmış haklarını geri alma, gün ADALET'in Türkiye'de engellenemeyeceğini gösterme günüdür. Tüm yapılması gerekenlerin ve de karşı taraftan gelecek hamlelerin ele alınacağı, hukuksal süreç, siyaset ve medya analizlerinin yapılacağı bir programla karşınızda olacağız . Olması istenilenin değil olacağın konuşulduğu bir yayın dinlemek isterseniz, sizleri de soru ve görüşlerinizle birlikte yayınımıza bekliyoruz.
    Konu Murat Kuyumcu tarafından (16.07.2013 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

"Kararlarımızın arkasındayız, yaptırım beklemiyoruz"

Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile görüşen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, verdikleri kararların arkasında olduklarını belirtirken, UEFA'dan yaptırım beklemediklerini söyledi. Ntvspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı a.fındıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile görüşen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, verdikleri kararların arkasında olduklarını belirtirken, UEFA'dan yaptırım beklemediklerini söyledi. Ntvspor
    Daha önce "teşekkür bekliyorum" diyordu, takdirname aldı.

Şimdi de "kararlarımın arkasındayım" demiş, yarın "bu kararlar benim değil, disiplin kurulunun kararlarıydı" der, olur biter...

Nereden
    İzmir

Alıntı a.fındıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu tarz açıklamaların gelmesi şaşırtıcı değil; her zaman belirttiğim üzere medya - iktidar - ticaret ilişkisinde beklenen hamleler. Yalnız bizlerin şunun farkında olmamız gerekiyor ki UEFA'nın aldığı bu kararın bağlayıcılığı yapılan akıl-dışılık ve de ahlaksızlık akan açıklamalarla sümen altı edilemez; edilemeyecek de. Kulüp olarak hukuki süreci başlatırsak, adaletin tecelli etmesini kimse engelleyemez. Engellemeye çalışırlarsa da UEFA'nın yaptırımları sonrası Türk spor tarihine sürecekleri kara leke hiç bir zaman silinmeyecek izler bırakacaktır ve de bu sadece spor değil ülkenin her alanı için uluslararası bir utanca dönüşecektir. Tüm detaylar ve ulusal medya tarafından saklanan gerçekler Çarşamba akşamı canlı yayınımızda ele alınacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Kuyumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz açıklamaların gelmesi şaşırtıcı değil; her zaman belirttiğim üzere medya - iktidar - ticaret ilişkisinde beklenen hamleler. Yalnız bizlerin şunun farkında olmamız gerekiyor ki UEFA'nın aldığı bu kararın bağlayıcılığı yapılan akıl-dışılık ve de ahlaksızlık akan açıklamalarla sümen altı edilemez; edilemeyecek de. Kulüp olarak hukuki süreci başlatırsak, adaletin tecelli etmesini kimse engelleyemez. Engellemeye çalışırlarsa da UEFA'nın yaptırımları sonrası Türk spor tarihine sürecekleri kara leke hiç bir zaman silinmeyecek izler bırakacaktır ve de bu sadece spor değil ülkenin her alanı için uluslararası bir utanca dönüşecektir. Tüm detaylar ve ulusal medya tarafından saklanan gerçekler Çarşamba akşamı canlı yayınımızda ele alınacak.
    Hocam yalnız bizim kulüpten ses çıkmıyor, utkumuz mu tutuldu nedir...

Nereden
    İzmir

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yalnız bizim kulüpten ses çıkmıyor, utkumuz mu tutuldu nedir...
    Üzülerek söylüyorum ki, kulübümüzden ses çıkmaması durumu bu süreçte alışık olmadığımız bir tutum değil. Onun içindir ki, her koşulda dile getirdiğimiz Trabzonspor taraftarları olarak bizlerin bilinçli bir şekilde kamuoyunu harekete geçirme eylemlerimiz devam etmelidir ( bu eylemler kulübümüzü de harekete geçirmek adına bir zorunluluk olduğu maalesef ortadadır). Bu konuyla ilgili bordomavi.net üzerinden yapılan son kamu oyu açıklaması da atılması gereken adımlara işaret etmektedir. Bu aşamada bizler mücadelemizden yılmadan, usanmadan ADALET isteğimizi dile getirmeye devam edeceğiz. Yapılması zorunlu hukuki başvuruların neler olduğu ve de bu başvuruların sonucunda fbyi de küme düşürmenin kaçınılmaz olduğu Türk kamu oyundan saklanmaya çalışılıyor. Tüm bu gerçekler Çarşamba akşamı detaylarıyla yayınımızda ele alınacaktır. İstanbul medyasının yönlendirici haberlerine takılmayıp, şikenin gerçek sürecini yayınlarımızda konuşmaya devam edeceğiz.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnsanlara haber verelim arkadaşlar herkesin yayını dinleyip bilinçlenmesi lazım. Hadi bizler takip ediyoruz farkındayız ne olup bittiğinin ama taraftarımızın çoğu, ana akım medyanın yalan yanlış ve yanlı haberleri ne anlatıyorsa onu biliyor. Haliyle de davasını sahiplenmiyor.

Nereden
    İzmir

Arkadaşlar bir kere daha merhaba. Dün akşam itibariyle taraftarımızın ilgisi yapılan transfere ve de bundan sonra yapılacak olan transferlere dönmüş durumda. Elbette ki, takımımıza katılan iyi futbolcular bizleri mutlu ediyor ve de bir futbol takımı sahada aldığı sonuçlar doğrultusunda başarılı kabul ediliyor. Ama bu durum, hali hazırda saha içi mücadeleyle kazandığımız ve ardından gasp edilen ŞAMPİYONLUĞUMUZU geri alma sürecinin en önemli aşamasında olduğumuz gerçeğini unutturmamalı. UEFA Temyiz kararları çıkmış olmasına rağmen yönetim, kulübümüz adına henüz TFF'ye resmi olarak hukuki başvuruları yapmadı. Zaman kaybetmememiz gereken bir süreçteyiz, hepimizin bu bilinçte olması ve de davamız için kulübümüzü de harekete geçirmesi lazım. Tüm yapılması gereken hukuki başvurular bu akşam canlı yayında BMNradyo'da konuşulacak. Hepinizi bekliyoruz...

Nereden
    Ankara

Murat abi yayin saati yazilmamis onu belirlesek aksam icin de planlarimizi ona gore yapsak iyi olmaz mi?

Nereden
    İzmir

Başlıkta yazıyor Cumhur ama dikkatinden kaçmış sanırım. Ben yine de belirteyim; 22.00'da yayında olacağız. Bu akşamki programın ülkede el birliğiyle saklanmaya çalışılan UEFA'nın temyiz kararı gerçekleri ve de kulübümüzün atması gereken hukuki adımlar üzerine olacağını bir kere daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Olması istenilenin değil olacağın konuşulacağı bir programa ve de ulusal medyada hiç duymadığınız GERÇEKLERE hazır olun.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Kuyumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıkta yazıyor Cumhur ama dikkatinden kaçmış sanırım. Ben yine de belirteyim; 22.00'da yayında olacağız. Bu akşamki programın ülkede el birliğiyle saklanmaya çalışılan UEFA'nın temyiz kararı gerçekleri ve de kulübümüzün atması gereken hukuki adımlar üzerine olacağını bir kere daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Olması istenilenin değil olacağın konuşulacağı bir programa ve de ulusal medyada hiç duymadığınız GERÇEKLERE hazır olun.
    Başlıkta yoktu da ilk entry'de yazılmış. Halbuki okumuştum nasıl görmedim dalgınlıktan herhalde. Transferler baş döndürdü ondandır.

Neyse bu yazdığımın vesilesiyle başlık da yukarda kalsın.
    Konu atomantcum tarafından (17.07.2013 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yayın varmı?
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Burçin Aydoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konuşacağımız konulara kulüpten yapılan açıklama da eklendi. http://www.haber61.net/trabzonsporda.....-151880h.htm

UEFA kararı kesin nitelikte olduğu halde onu kesin saymamanın yanlışlığına ve CAS kararını beklemenin gereksizliğine değineceğiz.

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yayındayız
    dinlemek isteyen: www.bmnradyo.com
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Burçin Aydoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malouda transferindeki zamanlamanın manidarlığını da ele alacağız.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

selamlar

Hemen bir soru sormak istiyorum. Bugün forumdada yazdım,bizim TFF UEFA'nın ''şikecileri küme düşür,kupayı sahibine iade et'' baskısına karşın ''siz ülke futbol federasyonlarına yaptırım yapma maddesini Mayıs 2013 yılında çıkardınız.Bizdeki olay 2010 yılına ait.Dolayısıyla bu konuda bize yaptırım uygulayamazsınız'' diye bir strateji geliştireceklermiş.

Böyle birşey yapabilermi yoksa bu da aptal medyanın ''aptal sürüsünü'' uyutmak için uydurduğu masallardan bir tanesi mi?
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

İstanbul İl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen gün Fenerli bir arkadaşım soru sordu.

Cevap veremedim,BMN Radyoda sorup sana cevap vericem dedim

Soru şuydu : "Uefa 8 maçtan ceza verdi diyosunuz,şike kanıtlandı diyosunuz.Şike kanıtlandıysa şike yapan rakip takım veya rakip takım oyuncuları neden ceza almadı Uefa tarafından?"
    BİZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabım
    Arda Yavuz / YTÜ

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Süpersiniz.
    Kolay gelsin.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ankara

Koştur koştur eve geldim yayına yetişmek için herkese iyi akşamlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sadri şener i eleştirmek için avukatlara ödenen ücretleri gündeme getiren Hacıosmanoğlu yönetimi, şimdi sırf kamuoyu baskısı nedeniyle profesyonel hukuki yardımlara para veremiyor. bekle gör politikası güdüyor. acil kulübün profesyonel bir hukuki yardım alması gerekmez mi?
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

CamilloVillegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hani bu akşam yayındasınız? Başlıkta öyle yazıyor, ben de bekliıyorum.
    Bu akşam bu akşam değilmi?
    Akşam akşam kafa mı buluyorsunuz yoksa?

Nereden
    Ankara

Arada yayın kesiliyor bi tek bende mi bu şekilde?

Trabzonspor Kongre Üyesi

CamilloVillegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada yayın kesiliyor bi tek bende mi bu şekilde?
    Link nerde?

Selçuk Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İyi akşamlar Murat Abi, Demirören'le bakan suat kılıcın gorusup hıc bısey olmamıs gıbı uefadan yaptırım beklemıyoruz gibi konusmalarına ne dıyorsunuz ???
    >> ŞANLI TRABZONSPORUM <<

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)