Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak, Bu Kadar Yalancılık Olur Mu?

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Burak, Bu Kadar Yalancılık Olur Mu?

Burası genel forum olduğu için yazmakta bir sakınca yoktur diye düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi dün maçta topu elle alıp golü attı , ve maç sonrasında çok açıkça topu elle aldığı belli olan pozisyona top elime çarptı hakemde golü verdi, gol goldür dedi.

Bu nasıl bir iştir. nasıl bir yalancılıktır nasıl bir şımarıklıktır anlamıyorum. Bu oyuncunun neden bu kadar kısa sürede böyle basit yollara başvuran bir oyuncu olduğunu anlayamıyorum.

Hadi hakem golü verdi sen niye topu elle aldım demiyorsun. çok yazık . Bu adam kendinede yazık ediyor Beşiktaşada . Anelka diyorduk geçen sene şimdide burak diyoruz ve :

El Değmemiş Bir Lig İstiyoruz. Demiröreninde Elinin değmediği El Değmemiş Bir Lig İstiyoruz

Konyaspora çok yazık oluyor.
    Konu Vkgz tarafından (26.08.2006 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

hepsi ezik işte
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O dediğin oyuncunun(burak)kişiliği ile alakalı birşey...nede olsa beşiktaşa geldim ellen de atarım kollan da.nasıl olsa hakem görmez görsede bişey demez...
    Konya başkanının açıklaması;bizim istanbula gelmemize gerek yok nede olsa iş halledilmiş diyo daha 3.haftadan...yazıklar olsun Türk futbolu nereye gidiyor.

Ve bide delgado olayı dikkat ediyorum(sanki adama özellikle söylemişler)kendini ceza alanı önünde yere bırakıyo...
    Bence 15 anadolu takımı ligden çekilsin;diğer 3 takım da kendi aralarında oynayıp dursun...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

ben 24 yaşındayım...Bir kere bile herhangi bir hakemin bizim lehimize bir hata yaptığını görmedim nedense...

Aynı zamanda bir Konyalı olarak dün Konyaspor a yapılanları kınıyorum ve adalet dağıttığını sananlara lanet olsun diyorum...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ulan bunlarda hep konyaya yapıyo neiş
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bide utanmadan diyo ki o karakter yoksunu burak" hahaaa bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum".Bu ne pişkinlik bu ne karaktersizlik bu nasıl bi anlayıştır.Eee malum yıldırım demirören bildiğim kadarıyla kendisi haluk ulusoyun amcasının kızıyla evli anlayacağınız ağır işçi.Yıldırım demiröreni kırmak olmaz. fenerbahçe ye laf söylüyolardı.Kardeşim bunların hepsi aynı İSTANBUL un 3 kız kardeşi bunlar.

Sizlere baktıkça 10000 kat daha TRABZONSPOR lu oluyorum.

ONURLU İNSANLARIN BÜYÜK TAKIMI TRABZONSPOR
    Konu lazutlarlivera tarafından (26.08.2006 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.
    MİMOZA

Naim
    Ziyaretçi

Nobre anlaşılan Takım içi Hizmet Eğitimlerini iyi vermiş
    bu sene yine Konyaya patladı
    Neyse Burak birde Rizespora atar böyle bir gol
    Bu anadolu takımları hala akıllanmıyorlar
    gidip 3 itle iyi geçiniyorlar
    Ayıdan Post 3 ezikten dost olmaz uyanın ya

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

Sanki ben bu seneryoyu bi yerden hatırlıyorum.2002-2003 yılı.Kargaların 100. yılı.Her türlü şerefsizlikle şampiyon oldukları sene.
    Konu lazutlarlivera tarafından (26.08.2006 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.
    MİMOZA

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide utanmadan diyo ki o karakter yoksunu burak" hahaaa bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum".Bu ne pişkinlik bu ne klaraktersizlik bu nasıl bi anlayıştır.Eee malum yıldırım demirören bildiğim kadarıyla kendisi haluk ulusoyun amcasının kızıyla evli anlayacağınız ağır işçi.Yıldırım demiröreni kırmak olmaz. fenerbahçe ye laf söylüyolardı.Kardeşim bunların hepsi aynı İSTANBUL un kız kardeşi bunlar.

Sizlere baktıkça 10000 kat daha TRABZONSPOR lu oluyorum.

ONURLU İNSANLARIN BÜYÜK TAKIMI TRABZONSPOR

Evet Onurlu İnsanların takımı.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

türkiyede olur böyle vakıalar avruapada hakemler yakalar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

fazla uzatmaya,gerek yok ıkı mac daha boyle yapsın adı cıkar ondan sonra bı yapıstımı arif erdem gibi ölene kadar yapısır.bı daha da cıkmaz.

Bunların alayı konsepsiz...
    Adam Ölür Adamlık Ölmez - Trabzon/Tonya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam bu söylediklerini canlı canlı dinledim.Söylerkende böyle suratında hafiften gol olsunda nasıl olursa olsun tebessümü vardı.Söylediklerini öyle bir pişkinlikle söylüyorduki muhabire sanki bu yapılan emek hırsızlığı değil, rakibinin alınterini çalmak değilde hakkınla atmış olduğun gollermiş gibi şakıyor tv'de.Utanmadan birde ''ya top elime çarptı'' diyor.Namussuz adam,dün bir bugün iki...Cin olmadan adam çarpmayı öğrenmiş.Bunlarmı Türk futbolunun geleceği zeki,çevik aynı zamanda ahlaklı sporcular!!!Çıkıp deseydi ki:''ben topu elimle düzeltip golü attım'' gözümde bir o kadar daha büyürdü.Ama şimdi beşpara etmez benim için.
    Sokaklarda gasp çeteleri kol geziyor,yeşil sahalarda da İstanbul'un emek hırsızları (Anelka,Burak,Nobre v.s.) boy gösteriyorlar.Türk hakemleri inşaallah bu arkadaşı kara listeye almışlardır almadıysalar az bile yapıyorlar onlara...
    Bu arada akşamki Beşiktaş-Konya maçının hakemi Zafer Önde İpek efendi tam bir faciaydı.Konya'yı yedi bitirdi.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hep konyaya mi rast geliyor bunlar. arkadaslar biz trabzonspor boyle bir seyle karsılsırsakkı allah gostermesin haram puan.. fenere beşiktaşa gs oluyor bir kerede bize olmus ne olmus gibi söylemleri sakın söylemeyelim bu forumda.. biz ezik degiliz cünkü..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 24 yaşındayım...Bir kere bile herhangi bir hakemin bizim lehimize bir hata yaptığını görmedim nedense...
    o kadar da değil..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Aynı zamanda bir Konyalı olarak dün Konyaspor a yapılanları kınıyorum ve adalet dağıttığını sananlara lanet olsun diyorum...
    okadarda yapma yani bizede ara sira oluyor ama bizim ayricaligimiz bi trabzonlu cikip ayni sitem yapiyor hakeme biz yinede dogruyu yapiyoruz

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya zaten beşiktaşıda izliyorum. çok da iyi top oynamıyolar yani nereye kadar giderler bilemiyorum.ha böyle hakem oyunlarıyla en fazla şerefsiz şampiyonluk alırlar.sonra avrupada ezikler gibi olurlar. sonra istanbul medyası da senelerce konuşur bizim takımlarımız nerde yanlış yapıyo diye.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

maradonada elle gol attı oluyo böyle seyler ahlaksız adam atmıs konusuyo koskoca bjk camiasına laf atmaya gerek yok

o adam bizim takımda olup o golüde atabilirdi objektif olun biraz lütfen

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koskoca bjk camiasına laf atmayalımmı? şöyle diyeyim ozaman topunun canı cehenneme
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koskoca bjk camiasına laf atmayalımmı? şöyle diyeyim ozaman topunun canı cehenneme
    sen baskalarına saygı duymazsan baskalarıda sana saygı duymaz

bu kadar basit

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abartmayalım lütfen.

Futbolcular İstanbul takımlarından birisine transfer olunca milletvekili gibi dokunulmaz olduklarını biliyorlar

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart El değmemiş bir lig !!

Özdemir: Burak'ın elliyle düzeltip attığı gole tepkileri bekliyoruz...

Alim Tunçay

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, Beşiktaş-Konyaspor maçında siyah-beyazlı futbolcu Burak'ın eliyle düzeltip attığı golden sonra diğer kulüplerin tepkilerini merakla beklediklerini söyledi.
    AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin geçen sezon Konyaspor ile deplasmanda yaptığı maçta Anelka'nın elle attığı golden sonra Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un büyük tepki gösterdiğini hatırlatarak, ''Anelka'nın elle attığı golden sonra bu 3 kulüp 'El değmemiş bir lig istiyoruz' diye pankartla maçlara çıkmışlardı. Bakalım Burak'ın dün elinin yardımıyla attığı golden sonra o kulüpler ne gibi tepkide bulunacak'' dedi.
    Fenerbahçe'nin kendi işine baktığını vurgulayan Özdemir, ''Anelka'nın Konyaspor'a attığı o golden sonra yer yerinden oynamıştı. Demekki böyle şeyler oluyormuş. Bakalım 'El değmemiş bir lig istiyoruz'' diye pankartla çıkanlar şimdi ne tip açıklamalar yapacaklar. Biz sadece olanları seyrediyoruz, kendi işimize bakıyoruz. Bakalım diğerleri ne yapacak?'' diye konuştu.
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Nereden
    Hakkari

tek senaryo====bir çok oyun....

alışılmış sahneler

k@ndemir
    Ziyaretçi

binlerce dansöz var

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

büyük takımlara gelince ne oldum delisi olanlardan nefret ediyorum.
    Bir Gün Mutlaka!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)