Sayfa 3950 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2950 3450 3850 3900 3940 3948 3949 3950 3951 3952 3960 4000 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100005 adet sonuctan sayfa basi 98,726 ile 98,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -8-

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı duyurukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitroglou Türk düşmanı çıktı!
    FUTBOLGiriş Saati : 06.08.2014 00.44Güncelleme : 06.08.2014 08.44
    önceki habersonraki haber
    Bordo-mavili formayı giymesi an meselesi olan Mitroglou'nun geçtiğimiz sezon yaptığı bir açıklama Türk taraftarları çıldırtacak cinsten.

Mitroglou Türk düşmanı çıktı!
    Haberi Dinle

Editöre E-posta
    Arkadaşına Gönder
    Sayfayı Yazdır

Geçtiğimiz sezon Olympiakos forması giyen Mitroglou, Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht karşısında forma şansı bulmuş ve 3 gol atarak maçın yıldızı olmayı başarmıştı. Attığı 2. ve 3. Gol sonrası, adet haline getirdiği "Silah tutan adam" şeklindeki gol sevinciyle taraftarları selamlayan Yunan oyuncu, bu hareketi nedeniyle büyük tepki toplamıştı.

Şiddete özendirici hareketleri kesin bir dille yasaklayan FIFA'nın da eleştiri bombardımanına tuttuğu Mitroglou, maçın ardından attığı gollerle değil yaptığı gol sevinciyle gündeme oturmuştu.

''KARŞIMDA BİR TÜRK VARMIŞ GİBİ...''

Anderlecht – Olympiakos maçından bir gün sonra Yunan kanalı Blue Sky TV'ye bir demeç veren Mitroglou, olay yaratan gol sevinciyle ilgili kısa bir açıklama yaptı. Muhabirin ''Neden gol attığında silahıyla ateş eden bir adam taklidi yapıyorsun?'' sorusuna gülerek cevap veren golcü oyuncu; "Karşımda bir Türk varmış gibi hayal ediyorum" şeklindeki sözleriyle herkesi şaşkına çevirmişti.

Ekonomik kriz ve ikili ilişkilerin bozulmaması açısından Yunan basını bu haberi fazla dillendirmeden gündemi değiştirmişti. Dolayısıyla Türk basınının da bu konu üzerinde fazla durmaması sağlanmıştı. Ancak şimdi Mitroglou'nun Trabzonspor'a transferi sonrası yeniden alevlenecek bu konu hakkında Trabzonspor taraftarının tutumunun ne olacağı merak konusu.

Kaynak: Ülkehaber

şimdi ya yazılanlar hakkaten doğru ya da Trabzonsporumun dahada güçlenmesinden korkan yavşakların hayal ürünü..

ha bahsettiği Türk şikeyi aklayan demirören ve siyasiler ve müstakbel şikeci göksel gümüşdağ gibilerse bende mitroglouyum o zaman

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: Transfer Dosyası -8-

Battalla ve erkan kap'ı bekliyorum bugun

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

bu sene 5+3+1 kuralı geçerlimi yabancı sayısında ?

oğuzhan acar nerelerde ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transferlerin artı eksi dengesi 3 milyon euro civarı. Öyle çok bi para harcanmadı ki.
    evet herkes cok buyuk paralar harcadık sanıyor ama oyle degıl,iho en dogru yaptıgı işi yapıp cok guzel hamlelerle dogru ısler yaptı mesela henrı ıle cardozo yu takas etttı kevın ıle adrıan ı takas ettı ustune para aldı

Nereden
    Ankara

Keşke engelli listesinde bulunan kişileri başkaları alıntıladığında da göremesek. Böyle bir sistemimiz yok mu acaba?

Nereden
    İstanbul

Mitroglou Türk düşmanı haberini yapan, yayınlayan, buna ön ayak olan insanlarla ilgili içimden çok veciz sözler söylemek geliyor! Eğer bu transfer bu sebepten dolayı gerçekleşmezse çok sinirlenicem. Ülkemizdeki kendini milliyetçi zanneden gizli ırkçıların da Allah cezasını versin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bordolumavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belkıde haklı olabılırsın ama ben avrupa macları dısında hıcbır takıma karsı gerıye yaslanıp kontraya cıkacak bı futbol anlayısı ıstemem,tabıkı ıstısnaı durumlar harıc 10 kısı kalırsın cok sakatın olur vs vs,onun dısında ben bu senekı kuracagım kadro ıle nıye ezık bı futbol oynıyım,sımdı o serefsız şikecıler dusunsun benım ılerde cardozo gıbı adamım var
    Aynen avrupada da belli bir seviyeden sonra boyle oynayabiliriz, ilk etapta rakipler vasat olur. Mesela Juventus gibi bir takıma boyle oynamalıyız.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Ankara

Ülke haber ne ya, dünden beri yırtık dondan çıkar gibi pırtladı ortalıkta. Mitroğlunu Türk düşmanı yaptılar, Erkan ve Batallayı bize getirdiler, kim bu sahtekarlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eğer Batalla doğru ise, sakat olan Bourceanu'yu gönderip, Batalla'yı almak ne kadar akıllıca ?

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı duyurukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha bahsettiği Türk şikeyi aklayan demirören ve siyasiler ve müstakbel şikeci göksel gümüşdağ gibilerse bende mitroglouyum o zaman
    google'da özel aralık belirleyip ingilizce ve türkçe arattım bu meseleyle alakalı en küçük bir şey yok. tamamen yalan haber bazı şerefsizlere batıyor yeniden yükselişimiz... ayrıca bu tarz ırkçı ve nefret söylemi içeren bir açıklamayı yapmak ... ister, hem genel manada hem de böylesi bir açıklama yaptırım gerektirir bu manada...
    #

Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen avrupada da belli bir seviyeden sonra boyle oynayabiliriz, ilk etapta rakipler vasat olur. Mesela Juventus gibi bir takıma boyle oynamalıyız.
    tabıkıde avrupa da bellı bı aşamadan sonra karsımıza cıkan her takıma karsı dıkkatlı olmak zorundayız ama ben lıgde kımseden baskı yemek ıstemıyorum suankı kadro da oyle oyuncular varkı verım alındıgında tartısmasız mevkılerının en ıyısı,senelerdır kusursuz bı kalecımız var allah nazarlardan saklasın

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer Batalla doğru ise, sakat olan Bourceanu'yu gönderip, Batalla'yı almak ne kadar akıllıca ?
    çift forvet oynayacaksan batallayı almak ne kadar mantıklı ? intiyacımız olan en son oyuncu bence
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet herkes cok buyuk paralar harcadık sanıyor ama oyle degıl,iho en dogru yaptıgı işi yapıp cok guzel hamlelerle dogru ısler yaptı mesela henrı ıle cardozo yu takas etttı kevın ıle adrıan ı takas ettı ustune para aldı
    bu ticari başarı değil de nedir
    #

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Dun aksam cardozo'yu karşilamada bazi şahsiyetsizler araca bindilerya kesin arbada para dagilimi yapmiştir başkan.....sagol jan al sana 10 bin hadi bölüsün bakalim....
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Nereden
    İstanbul

farklı mevkıler farklı adamlar,ya gonderdıgımıze ıhtıyacımız yok yada aalacak oldugumuza ıhtıyacımız yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cardozo'nun yanındakiler de transfer mi ?

farklı mevkıler farklı adamlar,ya gonderdıgımıze ıhtıyacımız yok yada aalacak oldugumuza ıhtıyacımız yok
    Abi Batalla için de sakat diyorlar.Mevki olarak bakmadım olaya.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre GÜRDAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun aksam cardozo'yu karşilamada bazi şahsiyetsizler araca bindilerya kesin arbada para dagilimi yapmiştir başkan.....sagol jan al sana 10 bin hadi bölüsün bakalim....
    Gördün mü, niye insanlara itiraf atiyorsunuz ? Dogru degil bu yaptiginiz.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Transfer Dosyası -8-

Alıntı fatiherbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitroglou Türk düşmanı haberini yapan, yayınlayan, buna ön ayak olan insanlarla ilgili içimden çok veciz sözler söylemek geliyor! Eğer bu transfer bu sebepten dolayı gerçekleşmezse çok sinirlenicem. Ülkemizdeki kendini milliyetçi zanneden gizli ırkçıların da Allah cezasını versin.
    Mitroglou yunanistanda dogudu ama kücük yasta ailesi ile almanyaya geldi..
    Burda zaten türklerle büyüdü..cat pat türkce bildiginide duydum türk arkadslarindan ögrenmis... almanyada türkler ve yunanlar iyi anlasir..benim bile bircok yunan arkadaslarim var... gurbette yasamak baska..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Batalla adriandan iyi değil .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    İstanbul

Alıntı Szym Kowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ticari başarı değil de nedir
    en basından berı dıyorum dıycem bazı ark lar gıbı ama dıyorum valla baskanı alacaksın gecıne bılecegı bırının altına futbol subesı sorumlusu yapacaksın transferede hacı bakacak,baskan butun yetkıyı hacı ya verecek gor bak neler yapıyor ) hacı dırek baskan oldumu zaman zaman yuku kaldırmıyo sacmalıyo motoru yakıyo ama transfer konusunda cok kucuk hataları oluyo sahın gıbı turgut gıbı onlarda nazarlık dıyelım artık

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şu jan mari midir ne dir ondan nefret ediyorum, neden her yerde bu adam var? 40 yılda bir avni akerde maç izlemeye gittik mahfetti günümüzü, çok pis bir ağzı var ve dediklerini yapmayanada küfürler savuruyor nasıl bir Trabzonspor lu anlayamadım gitti.
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

not: cardozo'ya yasli diyenler carpilirlar. wesley sneider den 1 yas büyük. melo ile ayni yasta. kuyt tan 3 yas kücük. Bruno Alves ten 2 yas kücük. Meireles le ayni yasta.

İzmir İl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

çok akıllıca bence
    BMN İZMİR

Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son halini geçen ay paylaşmıştım. Yeni transferlerin bir kısmının fesih bedelleri ve alacakları ücretler henüz resmi olarak açıklanmadığı için onları şimdilik boş bıraktım. Tabii söylendiği gibi en az 2 transfer daha yapılırsa gider daha da artacaktır. Ancak hem mevcut kadrodan gidecekler olacağından, hem de bazı yabancılarla yollarımızı ayıracağımızdan gelirlerde de ciddi bir artış olacak. Hanesi boş olan oyuncular için aşağı yukarı söylenen rakamlara göre tahmini gider 25 milyon euroya, gideceklerin ardından da gelir 20 milyon euro civarına çıkacak. Yani şu an bile arada 5 milyon euroluk bir eksi söz konusu. Bunların üstüne 2 transfer daha yapılırsa bu rakam 10 milyon euroya kadar dayanabilir. Mesela dün kimsenin haberi yokken birden Yasin transferinden birden 500 bin euro alacağımızı öğrendik. Ya da en maliyetli yerli oyuncu olan Turgut Doğan Şahin'in de gideceği konuşuluyor. Bunlar da önemli kalemler. Bir de bu listedeki azami toplam maç başı ücretleri fikir vermesi açısından yazılı yoksa kimin ne kadar kadroya gireceğini bilemeyiz...

hocam çok teşekkür ediyorum ... çok güzel ... emeğine sağlık

gönderilecek oyuncular gittiği zaman yeni gelenler olsa bile yıllık ücret bazında maliyet düşmüş olacak benim bu tablodan anladığım bu ... yani öle aman aman paralar harcanmamış şu ana kadarki değişim için
    Konu nalagasıvar tarafından (06.08.2014 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.
    sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için

Nereden
    İstanbul

Cardozo'nun yanındakiler de transfer mi ?

Şunlara bak allah aşkına, sen kimsin ki kimi kimden koruyorsun...
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)