Sayfa 2 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100005 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -8-

colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yaw bizim başımıza nezaman başkan gelecek..
    2010-2011-ŞAMPİYONU TRABZONSPOR-

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

başkan rte'nin kahyalığını yapıyor

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Transfer Dosyası -8- | Devre Arası Transfer Dönemi

Alıntı colman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw bizim başımıza nezaman başkan gelecek..

Adam gelmis hatta hic gitmemiski rte nin kicindan ayrilmiyo osuruk

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

herkez Transfer bekliyor ondan ama o Basbakani yolculukda ugurluyor artik defolup gitip secimlerde aday olsun yeter artik ya. Transfer yapamiyacaktin neden basimiza geldiki sanki onun suratini görmek cok muhtacik da. 2 senedir forvetsiz oynuyoruz hatta Burak bizde oldugu halde forvet lazimkin hala bu konuda transfer edemiyen sahtekarlarin Allah bildigi gibi yapsin. Transfer yapmak icin milyonlari harciyarak degil adam gibi arastirilip Transfer edilirdi

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HH_52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uzun süredir forvet arayislarini sürdüren Trabzonspor Of ilçesinin gol makinesinin isini bitirdi. Çok titizlikle ve sessizce sürdürülen forvet arayislarinin asil nedeni ortaya çikti. Gol Makinasi lakapli Haciosmanoglu forvet portfolyosunu begenmeyerek forma giyerek yesil sahalara geri dönmeye karar verdi. Ikinci yari Trabzonspora gol yollarinda büyük ölçüde katki saglayacagini söylemek mümkün.
    bu nedir ya
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkana haksızlık yapmayın
    kulüp batakta
    para sözü aldığı adamlar , sponsorlar içerde
    sizin akdar o da biliyordur iyi bir golcü alıp hava atmayı başarılı olmayı
    sadri ve ekibi kulübün içine etti
    sen gel toparla
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

Nereden
    Kocaeli

Yalandan yıldız sözü verip ortalıktan kaybolacağına en azından akhisarlı o siyahi golcüyü alsn..

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yalaka unsur! birde tayyib bunu hic adam yerine koymuyor,sanki dersin başbakan koruması git artık bu kulüpten yeter!!!

bu adamı bu klübün başına getirenler trabzonun görünmeyen düşmanlarıdır..eserinizle gurur duyun!

bir programda ufakken yaylarda inek beklerken trabzonsporun başkanı olmayı hayal ederdim demişti çobanlığa devam etsinnn

sinirden patlıyorum!!!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalaka unsur! birde tayyib bunu hic adam yerine koymuyor,sanki dersin başbakan koruması git artık bu kulüpten yeter!!!

bu adamı bu klübün başına getirenler trabzonun görünmeyen düşmanlarıdır..eserinizle gurur duyun!

bir programda ufakken yaylarda inek beklerken trabzonsporun başkanı olmayı hayal ederdim demişti çobanlığa devam etsinnn

sinirden patlıyorum!!!
    Neyin peşindesin ihoooo......

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı arahna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kulüp batakta
    sen gel toparla
    elin parasıyla başkanlık yapılmaz,ozaman böyle tilki gibi kuyruğunu kıstırırsın!! mecliste başbakanı bekleyip eline sıkıntı mektubu tutuşturan vatadandaştan ne farklı var bu olayın!

paran ve planın yoktu da ne için geldin o klubün başına?bilmiyormuydun klubün durumunu?

nerde senin şikeye karşı savaşın? nerde yönetim kurulun? nerde kararlılığın?

şu aDAMI ARTIK SAVUNMAYIN Gözünüzü seveyim renktaşlar!!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3 gün foruma giremedik en ufak bir transfer haberinin kırıntısı bile yok ortalıkta.

ben şu saçma sapan kulübün parası yok sadri şener batırdı falan filan yazanları anlayamıyorum. kimseyi bu kulübe zorla başkan yapmadık. yolsuzlukla kazanılan paralarla transfer yapacağına yapmasın zaten.

kulübün ekonomik durumunu düzeltemeyecekse başkan olmazsın, olduysan 2,5 milyon€ yıllık 2-3 futbolcuyu oynatmazsın, paran yoksa devre arasında gerekeni yapacağız demezsin.

ha diyorsan da ya adamlığın birinci kuralı sözünü tutarsın, ya adamlığın ikinci kuralı ben sözümü tutamadım kusura bakmayın bu iş benim yapacağım bir iş değilmiş dersin.

kupa konusunda sözünü tutamayan adamdan transfer beklemek, bu adamı başkanımız olarak görmeye katlanmak da ayrı bir saçma hareket. onu diyen de haklıdır.

ancak para yoktu, sadri şener etti, iho iyi niyetliydi ayağını bırakın artık!
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kulüp batakta
    sen gel toparla
    Ozaman cikip ben sunu bunu Transfer edecem diye Taraftari salak yerine koymiyacak adam!!! gibi cikip basin aciklamasi yapip evet bu yolda cikmistik söz verenler yok kazada da para yok ve transfer edemiyoruz diyecekti onu birak hala elimizdeki cöplerden daha kurtulamadik birde bu karaktersiz oyunculari affetmeyi düsünüp 1-2 senemizi daha calmayi düsünuyorlar. Volkan, batuhan, alan, janko hala kurtulmus degiliz dogru ya janko son macta 2 gol atti hemen super yildiz oldu bunlarla birak yolla cikilmaz

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulüp batakta
    sen gel toparla

kim içerde ? ağaoğlu na mı güveniyordu, bayraktar a mı güveniyordu ? reza dan mı para alacaktı, sponsor dediğin adamlar bunlar mı ? koskoca kulübe başkanlık edecek adam, hiçbir planı projesi olmadan 2-3 tane çakala güvenip kulübün başına geçti, bunlar mı bize para verecekti, bunlarla mı ayağa kalkacaktık ?

fikret orman geldiğinde bjk oğuzhan için arsenal e vereceği 250 bin doları zor buluyordu, şimdi ronaldinho ya teklif yapacak kıvama geldiler. sponsor anlaşmalarıyla kulübün borçları eritildi, güzel ve göze hoş gelen futbol oynayan bir takım kuruldu. planlı programlı çalışan bir yönetim var.

birde bizimkine bak, başkanımız hatır gönül ilişkileriyle siyasi isimler ve işadamlarından para dilenmekle mi kulübü ayağa kaldıracak ?
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Maxi Lopez'in ismi geçiyor.... aşağıdaki linke göre istim üstünde olmadığı ortada....Catania'dan dışlanmış gibi ( bunun iki sebebi olabilir. 1- Sözleşmesinde maç başına aldığı para Catania gibi alt/orta sınıf bir klubün bütçesini zorluyor takımda yer bulamıyor. 2- Adam gerçekten bitmiş....rıv rıv rıv....)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/m...6263_2012.html

Ya tutarsalardan biri...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ola toivonen alınırsa harika olur, maxi lopez faydalı olamaz. metzden diafra sakhoyu alalım. bonservisine maksimum 1.5 veririz. Bence çok süratli ve bitirici bir golcü. l

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

" hala elimizdeki cöplerden daha kurtulamadik birde bu karaktersiz oyunculari affetmeyi düsünüp 1-2 senemizi daha calmayi düsünuyorlar. Volkan, batuhan, alan, janko hala kurtulmus degiliz dogru ya janko son macta 2 gol atti hemen super yildiz oldu bunlarla birak yolla cikilmaz"

denen adamları bu yönetim almadı. geçmiş yönetim futbolcu alacaklarını bile ödemedi.
    şimdi en azından alacaklar zamanında ödeniyor borç azaltılıyor.
    bugüne kadar bulunan ödenen paralar az değil. bir plan program vardı ki ödendi

ancak
    devre arası transferi için bildiğim kadarı ile royal denizcilik ve ağaoğlu sponsorlukları olacaktı. çok yakın bir zamanda olduğu için yeni hamle yapmaya zaman kalmadı. ve bu çalınan para filan değil sponsorluk.
    üstelik ortada çalınan bir para olup olmadığı belli değil bu ifadelerle buraya siyaset karıştırmayın

birileri başkan olarak görmek istemeyebilir ama başkaları da iyi niyetli gayretli ve samimi görüyor.
    ülkenin siyasi krizde olduğu dövizin fırladığı ve yarının ne olacağı belli olmayan bir durumda exstra riskler almak kolay değil.

şikeciler küme düşürülürse muhtemelen gelirler de azalacak. bu da yük getirecek buna da hazırlıklı olmalıyız.
    ayrıca küme düşme olursa bu kadro ile bile ilk 3 e gireriz

bence cezayirli olan veya taiwonen gibi bir oyuncu alınacak
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olmaz birşey kadromuz yeterli
    işkenaz

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

forum felç resmen ,şikeciler ve guruhu siber saldırı düzenledi sanırım. Birde forumda bazı can alıcı noktalara düzgün eleştiri getirilmesi. Bazılarını çok rahatsız etmiş anlaşılan. Millet uyandı artık. Allah belanızı verecektir elbet...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben maxi lopeze pek soğuk bakmıyorum açıkcası..Olursa bişi demem iş yapabilecek biri...

Toivonen zaten yıllardır istenen biri...Olursa muhteşem olur...

Orta sahaya bütün yükü kaldırabilecek çok koşan biri alınmalı..yektayı bu yüzden çok istiyordum olmadı bilal kısada olabilir mesela...

Maxi,Toivonen,Bilal 3 transfer 5 milyonu bulmaz ama bize kazandıracağı çok fazla olur...Ama nerde onu yapıcak yönetim Anca yalayadursun...

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber 61'de dün yazilan Toivonen haberi dogru. Eindhoven Dagblad yerel gazete güvenilir kaynak. Henüz teklif yapmadik sadece menajer araciligiyla oyuncu hakkinda bilgi almisiz. PSV 1,5 milyon euroya satmayi düsünüyor. Toivonen forvet hattini toparlayacak adam cok yararli olur.

http://www.haber61.net/hollada-basin...si-169405h.htm

http://www.ed.nl/algemeen/sport/toiv...spor-1.4181140
    Gecen sene 11 milyon eouroydu şimdi 1.5 milyon euro mu olmuş?

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben maxi lopeze pek soğuk bakmıyorum açıkcası..Olursa bişi demem iş yapabilecek biri...

Toivonen zaten yıllardır istenen biri...Olursa muhteşem olur...

Orta sahaya bütün yükü kaldırabilecek çok koşan biri alınmalı..yektayı bu yüzden çok istiyordum olmadı bilal kısada olabilir mesela...

Maxi,Toivonen,Bilal 3 transfer 5 milyonu bulmaz ama bize kazandıracağı çok fazla olur...Ama nerde onu yapıcak yönetim Anca yalayadursun...
    Toivonen ve Bilal aynı mevkide oynamıyor mu?
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Nereden
    Elazığ

Transfer Listem (Hayal İçerir)

Ola Toivonen
    Tolgay Arslan
    Papiss Cisse
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Yargıtay kararı en çok da bizim başkana yaradı.

En azından 2 gündür taraftar transferi unuttu, başkan da en sevdiği işini rahat rahat yapma imkanı buldu nihayet.

dı wörld liydır'ını uğurlayacak, karşılayacak, kendi ömründen bi porsiyon verecek, makas alacak, çantasını taşıyacak..

Başkan çok yoğun ne transferi!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yargıtay olayını soğutmak için bir yıldız alabilirler

Nereden
    Elazığ

Transfer Listem (Hayal İçerir)

Ola Toivonen
    Tolgay Arslan
    Papiss Cisse

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)