Sayfa 51 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3496 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "UEFA" Osasuna - Trabzonspor

bordoomavii
    Ziyaretçi

http://www.osasuna.es/dev/actualidad...-valen-excusas sağ alt köşede ankette no yu seçip vote ye basınız..maçı kazanabilrmiyiz gibi bişe diyor.

a d bacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

çaresi yok alacagız hemde eze inşallah

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yavuz selim işi yattı gibi arkadaşlar
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavuz selim işi yattı gibi arkadaşlar
    Neden ATakan Abi ?
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında birer birer baktığımızda oyuncu kalitesi olarak biz ağır basıyoruz.Dünya çapında oyuncularımız var.Ancak sıkıntımız yeni yeni takım olmamız.Osasuna ise tam bir takım.Yıldızları yok ama çok iyi oynuyorlar takım oyununu.Eğer Ziya hoca sezon başında olsaydı çok rahat eleriz derdim.Kuralar çekildiğinde çok az şansımız demiştim.Ancak gelişmeler bjk maçındaki hırsı görünce şimdi şansımızı yüzde 50 görüyorum.Şans yanımızda olsun.Allah bizim uşaklarım ayaklarına kuvvet versin.Birde hade olum Marcelinho göster kendini senin ne olduğunu biliyoruz sen büyük bir yıldızsın tek başına maç alırsın.Allah yardımıcımız olsun..

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı AtalaY_BuğrA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden ATakan Abi ?
    dev ekran topic ine yazdım atalay
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Herkes trabzonsporun büyüklüğünü yarın bir kez daha görecek kimse merak etmesin.MARCELİNHO büyük topçu olduğunu bence yarın tüm dünyaya yeniden gösterecek.Bu takımın ziya doğanla yeniden doğuşunu herkes konuşacak buna hazır olun arkadaşlar.
    BİR GÜN HERKES TRABZONSPORLU OLMASIN ÇÜNKÜ O ŞEREF ÖZ TRABZONSPORLULARA AİT.

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı aliacici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes trabzonsporun büyüklüğünü yarın bir kez daha görecek kimse merak etmesin.MARCELİNHO büyük topçu olduğunu bence yarın tüm dünyaya yeniden gösterecek.Bu takımın ziya doğanla yeniden doğuşunu herkes konuşacak buna hazır olun arkadaşlar.
    BİR GÜN HERKES TRABZONSPORLU OLMASIN ÇÜNKÜ O ŞEREF ÖZ TRABZONSPORLULARA AİT.
    bu yazı benim imzama benziyo
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Avrupa'da başarılı olmayı istiyorum"
    Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Osasuna ile yarın önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "2.maç için avantajlı skor alacak güçteyiz" dedi. Doğan maçı seyircili oynayamadıkları için üzgün olduğunu belirtirken, Osasuna Teknik Direktörü Ziganda' nın da, "Seyircili olmasını biz de isterdik" açıklaması dikkat çekti.

TRABZONSPOR'DA TEKNİK DİREKTÖR DOĞAN: "İSTERDİM Kİ BU MAÇ SEYİRCİ ÖNÜNDE OLSUN"

Hüseyin Avni Aker Stadyumu' nda bu aksam bir basın toplantısı düzenleyen Ziya Doğan, "Rakibimizin kasetlerini seyrettim.Güçlü, disiplinli ve iyi bir takım. Ligde iki maçı mağlup bitirmesine rağmen disiplinli oyunlarıyla Şampiyonlar Ligi' nin kapısından döndüler. Bu bizim işimiz zor demek değil. Benim kaliteli bir takımım var. İsterdim ki bu maç seyirci önünde olsun. Ama boş tribünlere oynuyoruz. Rakibimizin gücünü biliyoruz. 2. maç için avantajlı skor almak istiyoruz ve bunu da başaracak güçteyiz. Bir teknik adam olarak Avrupa'da başarılı olmayı çok istiyorum. Bunu benim kadar futbolcularım ve camiamız da istiyor. İnşallah İspanya'ya avantajlı bir skorla gideceğiz. Rakibimiz bu maça ligdeki durumundan dolayı önem veriyor. Geçen haftaki Beşiktaş maçı bizim geleceğimiz için ne kadar önemliyse, bu maç da rakibimizin gelecek haftaları için çok önemli. Rahat etmek için kazanmak isteyecekler. Centilmenlik içinde iyi oynayanın kazanmasını istiyorum" dedi.

Doğan, Beşiktaş maçının rehavetinin sürüp sürmediğiyle ilgili bir soruya, "O maç orada bitti. Soyunma odasında sevindik ve hemen sonrasında bu maça konsantre olduk" cevabını verdikten sonra şöyle devam etti:

"Rakibimiz takım oyununu ön planda tutuyor. Bence futbolda en önemli şey de bu. Barcelona karşısında da iyi oynadılar. Oyun disiplininden kopmadılar. Ama şanssızlıkları vardı. Alan kapatıp fizik güçlerini kullanıyorlar, ama Barcelona yıldız oyuncularıyla bu baskıyı kırmasını bildi. Seyircimiz Beşiktaş galibiyetinden sonra bizimle olsaydı büyük güç olacaktı. Onların tribünde olmasını çok isterdik. Avrupa'da örneği bile olmayan bir seyirci. Seyircimizin olmaması tabii ki dezavantaj ama profesyonel oyuncularımın bu ortama kendini uyduracaklarını biliyorum" dedi.

ZİGANDA: SEYİRCİ OLMASINI İSTERDİM

Osasuna Teknik Direktörü Jose Angel Ziganda da, Doğan' ın ardından düzenlediği basın toplantısında,maçın seyircili oynanmasını tercih edeceklerini belirterek, "Rakibimize karşı saygılıyız. Uluslar arası deneyimi ve iyi oyuncuları olan bir ekip. Özellikle forveti tehlikeli ve hızlı oyunculardan kurulu. Özel bir önlem almayacağım. Çünkü futbol 11' e 11 oynanan bir oyun. Ev sahibi takım seyirci desteği ile oynamak ister. Bizce de maç seyircili olsa daha iyi olurdu. Ben ve futbolcularım şarkılar söyleyen tezahürat yapan seyircilerin önünde oynamaktan hoşnut kalırdık. Burada amacımız kaybetmeden 1 gol atmak. Beşiktaş maçındaki Trabzonspor' la daha önce seyrettirdiğim Trabzonspor arasında büyük fark var. İki takım arasında ilgi yok. Beşiktaş maçında daha iyi motive olmuş ve daha saldırgan bir Trabzonspor gördük" ifadesini kullandı.

Osasuna daha sonra Avni Aker Stadyumu' nda son antrenmanı yaptı. Antrenmanın ilk 10 dakikası basına açık gerçekleştirilirken, TSYD ve Trabzonsporlu futbolcular derneği İspanyol Basın mensuplarına bir kokteyl verdi.

13.09.2006 19:47

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoomavii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.osasuna.es/dev/actualidad...-valen-excusas sağ alt köşede ankette no yu seçip vote ye basınız..maçı kazanabilrmiyiz gibi bişe diyor.
    Anket Sorusu: Conseguiremos eliminar al Trabzonspor AS en la primera ronda de la Copa de la UEFA?

UEFA Kupası Birinci Turu'nda Trabzonspor'u eleyebilir miyiz?

No : Hayır

fetvaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoomavii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gırdım arkadaslar we ankete katıldım aslında onlarda kendılerıne cok guwenmıyolar %54 elerız dıyolar %46 elenırız.Yanı onlar da çekiniyolar bızden......
    HEP DESTEK TAM DESTEK

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görev başarı ile tamamlanmıştır.Taraftarlarıda pek inanmıyor sanırım 557 evet oyuna 481 hayır verilmiş.

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görev başarı ile tamamlanmıştır.Taraftarlarıda pek inanmıyor sanırım 557 evet oyuna 481 hayır verilmiş.
    O 481 oya bizim katkımız büyüktür kesin...

Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onların anketine yaklaşık 1000 küsür kişi katılmış. Bizim resmi sitemizde de benzer bir anket var ve şimdiya kadar ki katılımcı sayısı 23 bine yakın.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Osasunalılar bizden çekiniyo demekki

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı poseidon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osasunalılar bizden çekiniyo demekki
    Ya da o siteye giren çok Türk var

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onların siteyide ele geçirdik
    eleyecez gençler bizdeki bu gazla iki maçı da kazanabilirz

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

almanyada olan arkadaslar sizde show turk cekiyor mu yoksa bende mi sorun var ? bende dünden beri görüntü yok yani cekmiyor, yarin da göstermez diye korkuyorum acaba frekans mi degisti?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İspanyollarin YÜkselen DeĞerİ İmİŞ

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Osasunami Nedİr Ya Puan Durumu
    Konu erol-61 tarafından (14.09.2006 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

osasuna tehlikeli takım. arkadaşlar inşallah eleriz ama geçens ene bu takım barçadan sonra en fazla galibiyet sayısına sahip olan takımdı. çantada keklik görmeyelim.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı ckul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osasuna tehlikeli takım. arkadaşlar inşallah eleriz ama geçens ene bu takım barçadan sonra en fazla galibiyet sayısına sahip olan takımdı. çantada keklik görmeyelim.
    Evet geçen sene Barça'dan sonra en fazla galibiyet alan takımdı ama bu sene 4 maçta sadece 1 gol attılar. Çantada keklik değiller ama eski güçlerinde olmadıkları da kesin. İçimden bir ses beklediğimizden daha kolay bir maç olacak diyor.

Nereden
    Kocaeli

burada gol yemezsek dışarda bir süpriz yaparız

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eleyecegiz Osasuna´yi

buna mecburuz, cünkü APOEL maci bu sezonki seyircili son Avrupa maci olamaz

Abartmiyorum, bence Yari final hayal degil!
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş maçında Mustafa Keçeli kendimi UEFA maçına hazırlıyorum diyordu. Demekki Ziya hoca önceden ona oynayacağının sinyallerini verdi. Gerçi pek belli olmaz hoca riske girip Ömer Rıza yada Umut'u Ersen'le birlikte oynatıp atak bir oyun hazırlayabilir. Yalnız sağbekte problemimiz var ne Ferhat ne de Musa o bölgede güven vermiyor. Bazı maçlarda sağ kanatta oynayan Fatih Akyel'de artık eskisi gibi o kulvarı koridor gibi kullanamıyor ve çakılı oynamak durumunda kalıyor. Umarım hata yapmadan maçı galip bitiririz.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)