Sayfa 140 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 90 130 138 139 140
Toplam 3496 adet sonuctan sayfa basi 3,476 ile 3,496 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "UEFA" Osasuna - Trabzonspor

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oz_gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hiç sorma tayfun kayseride gollerıne dewamda ediyor ama kendi kalesine
    Kayseriye de yazık oldu bize de. 4 takımla gruplara kalsaydık süper olurdu. Bi gol daha lazımdı iki takımımıza da. Yazık oldu yazık...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

zaten adamlar biden daha güçlü bir ekip belli ayaklarına hakim oyunculara sahipler birde üstüne üstlük biz her maç oldugu gibi 2 3 kişi eksik başluyoruz maça ne yazık kii. hangi takımın orta saha oyuncusu sadece orta alanda elleriyle oyunculara yön gösterir ya böyle bir şey tarih sayfalarında varmı ya.. top atılacak en yakın adam kendisi oldugu halde top istemekten korkan topu her aldıgında geri oynayan bi tane ileriye yönelik olumlu pası olmayan 30 mt ye top atamayan bir futbolcu olur yaaaa.. sadece iyi top kesiyor diye bir futbolcu sahada tutulurmu yaaaa.. (ama ziya dogan kaptandır diye tutuyor bazı güçlerin onun elinde olmadıgı için tutuyor onu sahada ) neydi aslanlar gibi mücadele eden ferhat ın sucuda oyuandan çıktı.. bu adam yüzünden elin karasuratlısını türk yapmadılarmı milli takım ortasahası için...

ne yazıkki her maca en aşağı 2 kişi eksik cıkıyoruz ve böyle olmasına ragmen yeniyoruz berabere kalıyoruz bir harbi büyük taakımız.. ya eksik oynamamış olsak işte o zaman şampiyonuz..

Zenit yap büyüklüğünü göster enerjini al şınu ne olursun al ..
    Trabzonspor

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kayseri yi
    bizimkiler yaktı
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Standart Merhabalar

Arkadaslar hepinize bol selam çanakkale'den...

forumda gördügüm kadarıyla özellikle genc arkadaslarım heyecanlarının da etkisiyle yorumlar yazmıslar. söze girmeden önce Trabzonsporu canı gönülden kutluyorum onlar mac gecesi 11 'inin 11'i ile gögüsümüzü kabarttılar. 11 dedim çünkü ben sahada 11 tane macı kazanma arzusuyla oynayan adam gördüm, bu adamları elestirmeden önce söle maca geriye gidip düsünmenizi beklerdim.
    evet ne yazıkki elendik hem de çıkısa gectiğimiz bir dönemde ama bu milletin salgın hastalığı olan bir seyleri kaybedince,bir seyler yolunda gitmeyince suclu arama hastalığından kurtulamadık.illa bir suclu varsa o da o pozisyondaki yan hakemdir.
    hüseyini sucluyor bazı arkadaslar düsünmeden, yahu hüseyinin sahadaki görevi nedir? ve o bu görevi yapabiliyormu? bu soruların cevabını bilmeden o futbolcuyu elestiremezsin, hüseyin kendinden beklenen görevi yaptı o bir görev adamı o bir oyun kurucu değil ki! bir oyun kurucumuzun olmaması sonucunda hüseyinin bu görevi icra edebilme yetisi yok ki!tabiki sağa sola ve geriye oynayacak ikinci yarıda osasuna yarı sahasından ileri atılan topların bir çogunu o kesti ve canla basla oynadı, bir futbolcu her zaman iyi oynayacak diye bir hadise yok ki o aksam hüseyin görevini yaptı.
    hasan doğru dürüst top yapamazdı ama artık orta sahanın vazgecilmezi oldu kendini sürekli gelistirdi... ben burda tek tek oyuncuların savunmalarını yaparım ama size sunu söyleyim benim Trabzon sevgim baska ben asığım ona onun için ter döken emek harcıyan insanlara yönelik düsünülmeden öfkesinin kurbanı edilmis sözler yüregimi cız ettiriyor, sizden istegim çok güzel sunulmus bir imkanı daha yapıcı daha hosgörülü ve daha dostane bir sekilde kullanın. Trabzonuma bu sezon basarılı olacağına dair sonsuz güvenim var ondan bugüne kadar hep yarım verdiğimiz tam desteği esirgemeyelim,yensede yenilsede onunla olalım...

Saygılar
    Burak
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kayseriyi ragıp yaktı. atsaydı 2. golü iş bitmişti. hem alkmaar da dağılmıştı o ara..
    Hadi eyvallah..

Nereden
    Giresun

ben maçın birazını izledim. marce hakkında yazılanları okudum. bence de kötüydü ama bizim beklentimiz farklı. gördüğüm kadarıyla uyum sağlayamamasının en büyük sebeplerinden biri bizim oyuncular top benim ayağımda gitsinde kime giderse gitsin mantığıyla oynayan bizim oyuncular topu marce ye atıp kayboluyorlar. tabi adam pas atcak birini bulamayınca çalıma gidiyo üstüne 3-5 kişi çullanıyor ve topu kaybediyor bizde ekran başında sinirden ölüyoruz. adam sistem oyunu oynuyordu ama biz ondan tek başına gol yapmasını istiyoruz. bir kaç defa ortada gördüğümde gökdeniz ve keçeliye kanatlara ne kadar iyi toplar açtığını gördüm. bu adam forvet arkası ve ortada oynacak maksimum verimi almamız için.
    bu adam hakkında düşüncelerimin değişmemesini sahada gösterdiği hırs ve özveri geliyor. ondaki hırsın yarısı maalesef bizim bazı oyuncularda yok. sonuç olarak yabancı futbolcularımız ve birkaç oyuncumuz hariç ossasunanın üzerine cesurca gitti diğer oyuncularda böyle olsaydı(bu da bize bizim yerli oyuncuların ossunayı gözünde büyüttüğünü gösteriyor yoksa bomboş hüseyin markajdaki hasan a niye pas versin.) çok rahat bi galibiyet alırdık.

sanırım ligde iyi şeyler yaparız.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

böyle elenmek cok zoruma gidiyor haksiz yere elendik....bu tur uefa'nin osasunaya hediyesi
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

çok iğrenç bi takıma çok haksız bişekilde elendik... inşallah bu köpek osasunayla tekrar yollarımız kesişir...

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

takimimizin sahadaki mücadelesi cok iyiydi. bu turu biz trabzonda kaybettik. hersene ayni oluyor. seyircisiz mac oynamak bu turu gecemememizde en büyük etken. özelesriri yapmazsak isler düzelmez. daha dikkatli olmaliyiz tribünde yanlis yapanlari icimizden ayiklamaliyiz. takimimiz iyi yolda lütfen ziya hoca ömer rizayi uzun bir müddet takima koyma
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart İşte Trabzonspor'un İşte Trabzon'un Farkı

Ertuğrul Sağlam'ın Zamana verdiği röportaj
    İşte bizim farkımızı ortaya koyan en canlı örknek. Manisa, Kayseri, Antep hikaye bizden başka şampiyon çıkmaz anadoludan.

UEFA Ligi?ne kalsaydınız dört maç daha yapacaktınız. Belki Avrupa?nın en büyük takımlarından ikisi daha buraya gelecekti.
    Tabii çok katkısı olacaktı; ama olmadı. Ben bunu biraz da tecrübesizliğimize ve yorgunluğumuza bağlıyorum. Az önce her şeyde bir hayır vardır derken, hayrı biraz da burada görüyorum ben. Biz iki haftadır çok yoğun bir maç trafiğinin içindeyiz. UEFA Kupası, Türkiye Kupası ve lig maçlarına bir de yorucu yolculukları ekleyin siz. Johnson?u hariç tutarsak bu çocukların hiçbiri bu yoğun tempoya hazır değildi. Bu yoğun tempoyu kaldırmak da çok zor. UEFA Ligi?ne kalsaydık bu bizim için çok büyük bir onur olacaktı. Ama UEFA Ligi maçları başlayınca Türkiye Kupası maçları da başlayacaktı. Yine böyle bir yoğunluğun içine girecektik. Belki ligden kopacaktık o zaman. O bizim için kötü olacaktı. Biz olaya böyle olumlu yaklaşmak istiyoruz ve bizim için hayır olduğunu düşünüyoruz; ama elendiğimize de çok üzülüyoruz tabii.
    Bir Allah?ın kulu başarı dilemedi
    Taraftarlarla ilgili düşünceleriniz neler?
    Tribünler tam dolmadı, maça gelenler de sadece izlemekle yetindi. Böylesine önemli bir maçta bile kale arkaları boştu. Biletlerin 6 binini de kentin en önemli işadamlarından Hacı Boydak aldı. O da almasa tribünlerin yarısı boş kalacaktı. Takımın aldığı başarılarla, insanlara yaşattığı mutluluklarla, gururlarla doğru orantılı hiçbir şey yok şehirde. Bir Allah?ın kulu maçtan önce bir çiçek getirip de başarı dilemedi. O kadar sivil toplum örgütü var, kurum ve kuruluşu var, zengini var... Bir Allah?ın kulu çıkıp da UEFA Ligi?ne kalın, size bir kilo elma, bir tane ekmek, bir tane zeytin? Kimse demedi yahu! Böylesine bir ilgisizlik anlaşılır gibi değil.
    Kayseri, başarılara rağmen bir futbol kenti olamadı o zaman.
    Maalesef olamadı. Şimdi soruyoruz; ?Doyduk?? Neye doydunuz! Durun bi yahu! 41 yıllık bir takımız daha? Avrupa?ya daha yeni çıktık? Şampiyonlar Ligi?nde oynarsın da UEFA?yı beğenmezsin şimdi. Hiç anlayamadım var ya bu insanlarımızı?
    Havaalanından şehre geldik. Zannediyoruz ki herkes maça odaklanmış. Ama diğer günlerden hiç farkı yok sanki. Herkes normal günlük hayatını yaşıyor. İnsanlar alışveriş yapıyor, esnaf bir mal fazla satabilmenin telaşını yaşıyor?
    Futbol da bir ticaret sonuçta. Pastırmacı bir fazla satmanın hesabını yapıyorsa, futbol büyük bir fırsat işte. Dışarıdan takım gelecek, taraftar gelecek, gazeteci gelecek, pastırma alacaklar. Esnafın bunu da düşünmesi lazım. Şu bir gerçek ki sadece futbol takımıyla bu iş olmuyor. Taraftar, şehir ve şehrin ileri gelenleri destek olmazsa, ancak bir yere kadar gidiyorsun. Mesela, taraftar son maçta biraz daha coşkulu olabilirdi. Olsaydı hakem belki üç-beş tane daha pozisyonda düdüğü bizim lehimize çalacaktı. Penaltı beklediğimiz pozisyonlardan birini verebilirdi mesela. On dakika var maçın bitmesine, taraftarlar çıkmaya başladı. Nereye gidiyorsunuz yahu! Köprü trafiği mi var? Maçın en önemli bölümünde stat boşalıyor. Anlamak mümkün değil.

ILKERs
    Ziyaretçi

http://www.hemenpaylas.com/download/..._Icin.wmv.html

LÜTFEN IZLE VE IZLET BU osasuna-TRABZONSPOR macinin gercekleri...

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

erturul saglama kalsa kayseri 4 büyük, ve trabzon iclerinde degil....

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şerefsiz hakemlerin ve uefanın hediyesi bu tur onlar ispanyol gazeteler bile golün nizami olduğunu söylüyor takımımız böyle oynasın canımı yesin hep böyle trabzon

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

uefa maçı osasunaya verdi daha doğrusu Trabzonsporu saf dışı etmek için hakem taktiği! belki art niytliyim ama onlara güvenmiyıorumda ilk maçta asılan kktc bayrakları rumların bi tarafına battı onlar ab üyesi ya ilk maçta sahamızı kapattırdılar yetmedi dengesiz bir hakemi bizim maça verip maçı aldılar..
    sadece aşk bizimkisi

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kalbimden bir sorunum falan olsa geberip gidebileceğim bir geceydi...Evet elendik...Tarihimizde hiçbir zaman eleyemediğimiz İspanyollara elendik...Yenilmeden elendik...Sığınmak yanlış belki,ama bu kadar bariz olunca insanın elinde değil: hakemle elendiik...Haniiğneyi kendimize batırmak gerekirse,ki şart bu,kendi taraftarımızın,içimizden çıkan birkaç kendini bilmezin yüzünden elendik....

Ve ben cuma günü okuluma formamı sırtıma geçirip gittim...Çünkü sahada gördüğüm şey,elensek bile,varını yoğunu ortaya koyan bir takımdı...Bazen şans yanına olmalı bazı şeylerin...
    Formasını her zerresine kadar alınteriyle emeğiyle ıslatan Trabzonsporlu futbolcularıma,geldiği günden bu yana Trabzonsporuma inanç getiren Ziya Hocama,"ehe ehe trabzona fark atacaklar" diye gevşek gevşek yorum yapan herkesin inadına,yüreğini ortaya koyan bütün trabzonspor emekçilerine teşekkür ederim...Kıl payı da olsa,yanlı kararlarla da olsa giden bu maçtan sonra diyeceğimtek şey: HEPİNİZLE GURUR DUYUYORUM TRABZONSPORUM...!

Şimdi bütün gücümüzü lige verme zamanı...İnancım tam size!
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Nereden
    Hakkari

Art niyetli UEFA nın Türk takımlarına uyguladığı baskıcı izolasyon sistemi kendini çok iyi bir şekilde göstermektedir... Hiç yoktan yere seyircisiz maç oynatılması, rumların ağır tahriklerine rağmen onlara ceza gelmemesi... Gereken tepkiyi koymayınca durum böyle aleyhimize gelişmeye devam ediyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hey giid osasun hey

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala bu konumu konuşuluyor
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elenmemiz çok ii oldu yaa artık ligdeyiz bunun için üzülmeyelim durun bakalım ezikler ne puanlar kaybeddicek gerçi rakibimiz vestel olucak gibi diğerleri paso puan kaybedio zate

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

her iste bir hayir var derler ya , demek varmis..............
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu BaŞligin Artik Kapatilmasini İstİyorum
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)