Sayfa 1 Toplam 28 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 696 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiki Musampa Trabzonspor'da

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Kiki Musampa Trabzonspor'da

Bordo-mavili yönetim, Trabzon'a getirtip, anlaşamayınca geri gönderdiği Kizito Musampa (Kiki) ile sorunları giderdi.
    Peşinat krizi çıkması nedeniyle vazgeçilen Hollandalı oyuncu geri adım atmasının ardından yeniden Türkiye'ye çağrıldı. Tarafların bugün üç yıllık sözleşmeye imza atması bekleniyor.
    Bu arada transfer haberinin Lazaroni'nin yönetime eleştirisinin hemen ardından gelmesi dikkat çekti. Trabzon'un hocası, "Ricardinho'yla görüştüm, Beşiktaş'a gitti. Wagner de Betis'e gidiyor. Gilberto ve Mossoro ile de konuştum. Ancak görüşüp, oyuncuyu getiremezsek olmuyor. Benim de ülkemde ismim var. Hiç kaleci istemedim" demişti.
    umarim bu kez dogru adimlar atilip taraftari yine cildirtmazlar....ayrica lazaroninin söyledikleri cok ilginc! sanirim trabzonspor yönetimine secilenlerin tek ortak özelligi transferkabizligi yasamalari...

Nereden
    İstanbul

Standart araştırmak lazım

marcelinho iyi oyuncu.
    musampa da öyle.
    yönetimdekilerin ortak özelliği iyi oyuncu transfer etmek olabilir..
    taraftarın ortak özelliği nedir?
    memnuniyetsizlik mi?
    hoca güzel konuşmuş. ricardinho ile konuşrum ama almadılar diyor yani..
    meseleleri araştırmak lazım.. aksi takdirde tigana lazaroniden daha çok tanınıyor olur brazilyada. veya lazaroninin tanınması aleyhine dönmüş olur.
    beşiktaşın anlaştığı şartlarla ricardinho ts e gelmez. bunu görmek lazım.
    mesele her zaman ve sadece para değildir. hoca kusura bakmasın ama kaleci istememekle kendisini trabzona da tanıtıyor. beş sene sonra beni almaya lazaroni aracı olsa güvenebilir miyim?
    iyi araştırmak lazım..
    yönetim güzel işler de yapıyor.. musampa gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. inadı bırakıp anlaşmalarına sevindim..

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marcelinho iyi oyuncu.
    musampa da öyle.
    yönetimdekilerin ortak özelliği iyi oyuncu transfer etmek olabilir..
    taraftarın ortak özelliği nedir?
    memnuniyetsizlik mi?
    hoca güzel konuşmuş. ricardinho ile konuşrum ama almadılar diyor yani..
    meseleleri araştırmak lazım.. aksi takdirde tigana lazaroniden daha çok tanınıyor olur brazilyada. veya lazaroninin tanınması aleyhine dönmüş olur.
    beşiktaşın anlaştığı şartlarla ricardinho ts e gelmez. bunu görmek lazım.
    mesele her zaman ve sadece para değildir. hoca kusura bakmasın ama kaleci istememekle kendisini trabzona da tanıtıyor. beş sene sonra beni almaya lazaroni aracı olsa güvenebilir miyim?
    iyi araştırmak lazım..
    yönetim güzel işler de yapıyor.. musampa gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. inadı bırakıp anlaşmalarına sevindim..
    yav biz anlaşamadığına değil yalanlarına kızdık. on milyon avroluk adam 1.7 milyon avroya imza attı. kuyruklu yalancı bunlar.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ben de zaten aksi bir sey iddia etmedim ki sadece yönetimin transferde acemice isler yaptigini belirtmek istedim ama anlasilan tma olarak anlasilamadim senin tarafindan. lazaroninin aciklamalarindna anlasilacagi üzere konusulan oyuncularla anlasamamis yönetim. richardinio nedne gelmesin ki trabzona! onun bjk´dan alacagi parayi biz de ona pekala verebilirdik kaldi ki fatihin transferinden sonra zaten bize en az onun kadar ses getirecek bir oyuncu gerekmiyor muydu! bu hem seyircinin takima yönetime ve hocaya olan baskisini azaltir ehm de zamaninda yapilmis bir transfer olarak bulundugumuz yerden daha iyi bir konumda olmamizi saglardi...

Nereden
    İstanbul

hmm.. biraz araştırdım ben.. bilgi paylaşabilirim. tahmin değil ama, bilgi..
    ricardinho nun kulubü corinthians dünya kupasından önce on milyon euro istedi bizden.. topçu da yıllık dört milyon dolar istedi. biraz pazarlık ve uğraşmalardan sonra ricardinho ile dediği para, kulübü ile dört milyon euro ya anlaştık. imzalamadı. kupa sonrası atarız imzayı dedi.
    sonraki süreçte bizi avrupalı bir kulübe karşı uzun süre oyaladı.(bkz. denilson-ts, zeroberto-bjk, roberto carlos-fb) bu oyalanmalar sonunda tekrar bize döndüğünde fiyatı artırdı. o defteri kapatmak zorunda kaldık. marcelinho ile daha uyumlu bir görüşme trafiği eş zamanlı olarak yürütülüyordu. neticeyi onunla aldık. ricardinho ile de kestik görüşmeyi. beşiktaş tüm kulüplerin ilgiyi kesmesinden sonra ve aniden ilgi duymuştur ricardinhoya.. tıpkı geçtiğimiz yıl zurawski ile bizden sonra devreye girdiği gibi.. o zaman zurawskiyi onlar da alamamışlardı. bu defa ricardinho brezilyada kalamayacağını görerek beşiktaşın bizimkine nispetle daha kötü teklifine ok demek durumunda kaldı.
    beşiktaşın oyuncuyu hangi bedel ve şartlarla aldığını bilmemekle beraber, herhangibir yönetici veya başkan zaafı görmediğim bu olayda kimsenin yalan söylediğini düşünmüyorum. yalanı hayat tarzı haline getirmiş olan brezilyalılar hariç tabii..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Musampa'nın havaalanında formayı bir türlü almak istememesi bende şüphe uyandırsada inşallah yararlı bir transfer olur, çünkü buna çok ihtiyacımız var. En azından iyi bir forvet alınmadığı sürece 5. lik için bu şart.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Musampa'nın havaalanında formayı bir türlü almak istememesi bende şüphe uyandırsada inşallah yararlı bir transfer olur, çünkü buna çok ihtiyacımız var. En azından iyi bir forvet alınmadığı sürece 5. lik için bu şart.
    musampa yine Türkiye ye geldi mi?
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    Giresun

kiki ne zaman geldi,anlaşma yapılmışmı?imza atılmış mı? o zaman niye formayı almak istemedi.

SiNaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Adamın oynadığı takımlara bakılırsa künyesi iyi.Ama bize gelene bir şey oluyor.İnşallah faydalı olur.
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[QUOTE=Külünkoğlu;430873]Musampa'nın havaalanında formayı bir türlü almak istememesi bende şüphe uyandırsada inşallah yararlı bir transfer olur, çünkü buna çok ihtiyacımız var. En azından iyi bir forvet alınmadığı sürece 5. lik için bu şart.[/QUOTE]

forvet değil Metin Abi kaleci kaleciii, bu adamlar kalede olduğu sürece 3 atsak 4 yeriz 4 atsak 5 yeriz.Jeforsanu kalede görünce ''eyvahh'' diyorum Tolgayı görünce ''eyvah, eyvah, eyvahhhhh Allahım büyüksün yardım et yarabbim'' diyorum.İşe yaramıyor ama ne yapim

dün akşam lig tv de can karyağdı son dakika haberi olarak vermişti musampa ile ilgili pürüzlerin çözüldüğünü bugün tekrar Türkiye'ye geleceğini

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayirlisi olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar ilk geldiğinde yaptığı hareketten bahsediyorum.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim ilacımız o değil...Bize acilen çok kaliteli bir kaleci,Fatih Tekke'nin yerini doldurabilecek A kalite bir forvet.Birde çok kaliteli ön libero lazım.Musamba hikaye...Alsan ne olur almasan ne olur?
    Haaa...yiğidi vur ama hakkını yeme...İlk geldiğinde bu adam şartları kendi belirlemeye kalktı Haşim Sayitoğlunun yerinde müdahelesi ile bu transfer olmamıştır.Ama şimdi bizim şartlarımızı kabul edip imza atmaya geliyor.Bu kulübün prestiji açısından iyi bir gelişme,tebrik etmek lazım ama dediğim gibi bana göre gereksiz bir transfer.Pek başarılı olacağına inanmıyorum.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o zaman zaten anlaşmaya gelmişti almaması normal bence..
    ama hangi akla hizmet 3 yıllık paranın yarısını peşin istedi...

bu adam için geçen sene futbol oynamadı diyorlar doğru mudur
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu haberler basında var ama basında buna benzer haberer hep çıkıyor. artıık ben resmi sitede görmeden inanamıyorum bu haberlere.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmi site yazana kadar mevsim geçiyor adam ülkeyi terk etmiş oluyor. İnanmıyorsunda adam niye geldi niye gitti resmi siteyi takip etmeye devam edersen android olursun
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rutubet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmi site yazana kadar mevsim geçiyor adam ülkeyi terk etmiş oluyor. İnanmıyorsunda adam niye geldi niye gitti resmi siteyi takip etmeye devam edersen android olursun
    Boşverin resmi siteyi, maç sonuçları ile ilgili bir şey bakmak istediğimde ancak giriyorum oraya...Bu transfer Trabzonspor'un istediği şekilde gerçekleşmiştir(en azından şartları biz belirledik)Hayırlı olsun, benden söylemesi...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

kutoz
    Ziyaretçi

Musampa iyidir, kötüdür... Bu konuya dair hiçbir bilgim yok. Belki de, fırtına gibi bir sol açıktır... Benim endişem, Trabzonspor yönetim kurulunun iş bilmezliği ve Trabzonspor teknik direktörünün yetersizliği...

Çok iyi bir sol açıkta olsa, çok iyi ortalarda kesse kim gol atacak ki... Malesef sahaya sürülen 11 yanlış olduğu sürece, bu transferimizi de biz eleştireceğizdir...

lazpirana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Musampa iyidir, kötüdür... Bu konuya dair hiçbir bilgim yok. Belki de, fırtına gibi bir sol açıktır... Benim endişem, Trabzonspor yönetim kurulunun iş bilmezliği ve Trabzonspor teknik direktörünün yetersizliği...

Çok iyi bir sol açıkta olsa, çok iyi ortalarda kesse kim gol atacak ki... Malesef sahaya sürülen 11 yanlış olduğu sürece, bu transferimizi de biz eleştireceğizdir...
    ++++++++++++
    birgün mutlaka...

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

gol atabilecek bi forvet lazım ama musamba faydalı olur alınması iyi oldu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm.. biraz araştırdım ben.. bilgi paylaşabilirim. tahmin değil ama, bilgi..
    ricardinho nun kulubü corinthians dünya kupasından önce on milyon euro istedi bizden.. topçu da yıllık dört milyon dolar istedi. biraz pazarlık ve uğraşmalardan sonra ricardinho ile dediği para, kulübü ile dört milyon euro ya anlaştık. imzalamadı. kupa sonrası atarız imzayı dedi.
    sonraki süreçte bizi avrupalı bir kulübe karşı uzun süre oyaladı.(bkz. denilson-ts, zeroberto-bjk, roberto carlos-fb) bu oyalanmalar sonunda tekrar bize döndüğünde fiyatı artırdı. o defteri kapatmak zorunda kaldık. marcelinho ile daha uyumlu bir görüşme trafiği eş zamanlı olarak yürütülüyordu. neticeyi onunla aldık. ricardinho ile de kestik görüşmeyi. beşiktaş tüm kulüplerin ilgiyi kesmesinden sonra ve aniden ilgi duymuştur ricardinhoya.. tıpkı geçtiğimiz yıl zurawski ile bizden sonra devreye girdiği gibi.. o zaman zurawskiyi onlar da alamamışlardı. bu defa ricardinho brezilyada kalamayacağını görerek beşiktaşın bizimkine nispetle daha kötü teklifine ok demek durumunda kaldı.
    beşiktaşın oyuncuyu hangi bedel ve şartlarla aldığını bilmemekle beraber, herhangibir yönetici veya başkan zaafı görmediğim bu olayda kimsenin yalan söylediğini düşünmüyorum. yalanı hayat tarzı haline getirmiş olan brezilyalılar hariç tabii..
    Bjk bu futbolcunun kulübüne 1,7 milyon $/€ futbolcuya ise senelik 1,75 milyon $ verdi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Metin abi gene karıştırdın ortalığı bi muşamba ile
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Nereden
    Giresun

eğer vazaroni oynatırsa

yattara marce musampa
    ersen

herhalde böyle bi dörtlüde forvete gerek yok hepsi rahatlıkla gol atar. oyun düzeni bölümüne yazdım ama bide buraya yazıyorum.

Nereden
    İstanbul

ben beşiktaşın açıklamasını bilmiyorum demedim..
    kaç para verdiğini bilmiyorum dedim..
    sanıyorum bu forumdaki herkes bu ikisinin bazen farklı olabileceğini bilir..

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Dikkat edin arkadaşlar. Hepimizin farkında olduğu bir iki ayrıntı var takımla ilgili. Forvet ve kale yetersiz. Bir kaç gündür forumda bu konuşuluyor. Bana sorarsanın bunların dışında defansta pek iyi sinyaller vermiyor. Açıkçası aklıma hemen şu soru geliyor. Biz görüyoruzda yönetim görmüyormu. Bu zamandan sonra alsan alsan 1 tane adam alırsın. Oda anlaşıldığı üzere sol kanada. Gerisi ne olacak

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)