Sayfa 25 Toplam 105 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 35 75 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2612 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdulkadir Parmak

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/TSerdarSx/status...321289729?s=19

Şu videodaki gibi hızlı hücumlara çıkışlarda Parmak çok önemli bir görev üstlenebilir, bu yüzden hücuma dönük 8-10 karışımı oynatılabilir diyorum. Sezon başında da Parmak ve Amiri'yi ortasaha oynatıp videodakine benzer tempolu hızlı hücuma çıkan bir takım yaratmalıyız diye yazmıştım. Amiri kanatlarda da değerlendirilebilir mesela.

Yani tek bir taktik anlayışına bağlı kalmamak lazım, maçın farklı bölümlerini farklı tarzda oynayabilmeliyiz. Bu sezon maçların sonunu getirmekte sorun yaşadık. Hem farklı özelliklere sahip oyunculardan kurulu derin bir kadromuz yoktu hem de hoca çözüm üretmekte sıkıntı yaşadı.

Neyse Parmak çok yönlü bir oyuncu seneye faydalı olacağı kesin. Liberoya transfer yapıldığında artık defansif ortasaha oynamaz diye düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli takımın merkez orta saha havuzunda ne kadar oyuncu varsa hepsinden çok daha formda ve daha özel oyuncu, benim gözümde yerli Modric olmuştur eğer oldum deyip salmaz gelişmeye devam ederse tam bir box to box merkez orta saha olacak. Şu dakikadan sonra milli takıma çağırmayan çok net TS düşmanıdır. Yerli olarak daha iyisi yok.

Yaw Colman'dan beri box to box hasreti çekiyordum, Sosa ve Parmak ile doyuma ulaştım çok iyi uyum sağladılar. Merkezde bu tarz oyuncular varsa tüm takımı döve döve oynamaya teşvik ederler.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

eğer yusuf abdülkadir satılırsa ortalığı boş bırakmayacak bir oyuncu, tabi ben ağayım gibi hareketler yapmazsa ki yapmaz bence. hamuru güzel yoğurduk bu takımda. zaten sezon başında u21'de murat kerem behlül'le aynı topu oynuyordu. alır yanına çocukları boş bırakmazlar klübü.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi maç çıkardı yine, maşallah...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi oyuncu. ünal hoca mecburen de olsa oynatarak bir oyuncu kazandı.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu arkadaştan Hasan ücüncü bekliyordum ama yanılmışım ne cevher varmış adam da içinden modriç çıktı. Helal olsun Ünal hocam...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sezonun parlayan yıldızı. Ünal hocanın ve Onazi'nin sakatlığının da bunda payı var.

Sağ kanatta deniyordu hoca başlarda, merkeze çekilince kendini buldu.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sen genelde yerli sevmezsin Kanatta da çok iyi oynuyordu. Bu çocuğun kötü oynadığı maçı yok. Hatırlamıyorum. Hataları vardır top kaptırır ani gol yersin olabilir. Lakin şut orta pas içeri dalma herşey var. Bu çok yönlü bir yıldız. Tuhaf olan bugüne kadar neyi beklemişler bu çocuğu A takıma almak için. Bero gitti. Çocuk kendini buldu. Bero'yu gönderende Sümer'dir diye hatırlıyorum. Bilmiyorum doğru mu hatırlıyorum. Her şerde bir hayır vardır. Onazi sakatlanmasa bunu da kazanamayacaktık.
    Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezonun parlayan yıldızı. Ünal hocanın ve Onazi'nin sakatlığının da bunda payı var.

Sağ kanatta deniyordu hoca başlarda, merkeze çekilince kendini buldu.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.haberts.com/trabzonspor/...z-h128831.html Vitesse'de nasılsa oynuyor ben de anlamadım sayın Sümer
    Alıntı Bedri Sertkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen genelde yerli sevmezsin Kanatta da çok iyi oynuyordu. Bu çocuğun kötü oynadığı maçı yok. Hatırlamıyorum. Hataları vardır top kaptırır ani gol yersin olabilir. Lakin şut orta pas içeri dalma herşey var. Bu çok yönlü bir yıldız. Tuhaf olan bugüne kadar neyi beklemişler bu çocuğu A takıma almak için. Bero gitti. Çocuk kendini buldu. Bero'yu gönderende Sümer'dir diye hatırlıyorum. Bilmiyorum doğru mu hatırlıyorum. Her şerde bir hayır vardır. Onazi sakatlanmasa bunu da kazanamayacaktık.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Milli takıma alınacak mı özellikle bekliyorum aksi futbola ihanet olur.

Buz gibi soğuttular zaten milli takımdan nereye kadar adaletsiz olabilecekler ki
    sadece aşk bizimkisi

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Parmak dedik deve dişi çıktı. Abdüş ve Yusuf'un ön planda olması onu kafa olarak rahatlattığı gibi içten içe motive de ediyor bence. Hakiki tosun paşa benim dedi bir çok maçta. Helal olsun yürüyedur.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çalışmaya devam hacı...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takıma alınacak mı özellikle bekliyorum aksi futbola ihanet olur.

Buz gibi soğuttular zaten milli takımdan nereye kadar adaletsiz olabilecekler ki
    Alınmadı. Bu adamı almayan hoca futbol cahilidir bunu tartışmam bile. Yazık yahu. Küfürse küfür ,sözse söz Şenol hoca sana yazıklar olsun. Son maçta ağır parmak'ladı herhalde acısı mı var?
    sadece aşk bizimkisi

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

filozof fenerden ozan'ı aldı.acaba ozan bu senede alanya'da devam etseydi alacakmıydı.
    oğuzhan senede 2 yada 3 maç ya oynadı ya oynamadı,sattırmak için kadroya alıyor.
    bu kadroyu şenol değilde yine menejerler kuruyor,kadrolar değişiyor ama kafa yapıları hiç değişmiyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alınmaması büyük hata, byle çalışmaya devam ederse üst düzey bir orta saha oyuncusu olur.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ozan, Oğuzhan gibi performansı dip yapmış oyuncular kadroda, bu çocuk yok Sonra da Şenol Güneş' e saygı duyacam

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Milli takıma çağrılmayı hak ediyordu. Adamcılık yüzünden hakkını yediler. Acısını bu akşamki maçtan çıkarabilir

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ozan Tufan'ı takip eden var mı?

Abdülkadir'den daha mı iyi oynuyor?

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çalış kardeşim, çok çalış. Bu formayı bile okadar çalışmana rağmen zor aldın milli takım için çok daha fazla çalışman gerekecek.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yarım sezonluk performansla milli takıma alınmayabilir ama kadroda olanlara bakınca o titizliği görmemiz lazım. ipini koparan girmiş listeye. bir tek trabzonspor'dan çağrılabilecek oyunculara ekstra kriterler uygulanıyor gibi. benim canımı sıkan bu.

bütün sene yatan adamın piskolojisini düzletmek için milli takım kullanılacak, her türlü haltı yeyip iki maçla milli takıma geri dönülecek, herhangi bir ahlaki kriter yok zaten.

böyle olunca yarım sezon da olsa saf performansın değeri yükseliyor. emeğe haksızlık yapılmış oluyor. milli takıma çağrılmak parmak ve hüseyin için çok önemliydi. oğuzhan ve ozan bunu çok önemsemiyorlar ki gösterdikleri tutum ortada. bu şekilde verilen mesaj çok kötü oluyor. istanbul takımlarında olan arkadaşların morali daha önemli.
    Konu artvints tarafından (24.05.2019 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Sen değil aslanım, güven yalçın denen ne idüğü belirsiz ile oğuzhan denen disko pisti topçusunu milli takıma alan karaktersiz, değişik giyimli şenol utansın. Şenol Şenol ne koyduk be beşiktaşına, ağlattık ağlattık...

Nereden
    Avrupa Diğer

Bugün tüm Türkiye milli takım kadrosunda olman gerektiğini savunuyorsa doğru yoldasın demektir. Umarım çizgini hiç bozmazsın kardeşim böyle devam.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'in yaptığı emek hırsızlığı ama sen efsanem, canım cicim diye Trabzon'a her gelişinde çiçekle öpücükle karşılarsan egosunu şişirirsen gün gelir senin hak eden oyuncun yerine İstanbulluların düşük zekalı ahlak sorunlu oyuncularını parlatmayı seçer, onları milli takıma çağırır kaybettikleri itibarlarını kazandırmaya çalışır, seninkine ''ne yaparsan yap burada yerin yok'' der moralini bozar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

Bak Abdüş, bu akşam en az 2 gol atiyosun veya attiriyosun. Sadece ezik rizeye degil, örümcek kafalara, emek hirsizlarina, istanbul yalakalarina ve çakma efsane Şenöla da girecek bu goller. Haydi aslanim.

Nereden
    Ankara

Şenol Güneş Abdülkadir Parmak ı beğenir beğenmez o konu kendi tasarrufudur ama kendi takımında oynatmadığı Oğuzhanı milli takıma alması kesinlikle kabul edilemez. Muhtemelen Oğuzhan bitik ve futboldan daha da kopmasın diye uğraşıyor Şenol Güneş. Ne olursa olsun net eksi puandır hanesine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)