Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çözüm Önerileri

NGeN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

günü kurtaralým diyen arkadaþlar hep karanlýkta yada güneþte mi kaldýnýz. aydýnlýkken güneþi bilmediniz yada güneþ varken karanlýðý ben coolank arkadaþýma katýlýyorum ve ayrýca,
    1-tüm dünyadaki ülekerdeki minik futbolcular izlenmeli hatta oralara daha çok afrika gibi ülkelere futbol þubemiz olmasý gerek.bunuda sanýrým orada anlaþýcaðýmýz bir klüp takým menajeriyle yapabiliz tabiiki bu klüp menajeri ile anlaþýrken kiþilik olarak doðru,dürüst ve hakkýyla mesleðini yapanlar olabilir.yetki verilip minik yýldýz adaylarý takip edilmeli en fazla 17 yaþýnda kendi paf takýmýmýza kazandýrýlýp burada türk futbolunda piþtikten sonra 2-3 sene sonra direkt takýma monte edilmeli.
    2-altyapý olarak yeni düzenlemeler gerekmekte þu anki altyapýdan teiþen oyuncularýmýz 1.ligi kaldýracak kadar fizik ve kafa yapýsý bulunmamaktadýr.bu sorunlar çözüme kavuþmalý
    3-takýmda belli bir sistem olmalý yani ofansif bir takýmmýyýz yoksa defansif olup kontratak oynayan bir takýmmýyýz.bunda bir karar verdikten sonra ona göre bu sistemi en iyi oynatan hocalarý getirip takýmýn baþýan getirilmeli.1 defans oynatýp diðer sene yeni hoca da ofansif olmamalý.
    4-3.maddede anlattýðým çözüm þayet olursa ,bir karar verilirse, bu sistem direkt altyapýya uygulanmalý ve bu sistemle oyuncu yetiþtirilmeli.
    5-altyapýdaki oyuncularýmýz yetiþtirilirken A takýmda oynayacak kapasitede oynayacak gibi yeiþtirilmemeli avrupada oynayacakmýþ gibi yetiþtirilmeli, yani altyapýdan yetiþen oyuncuyu piþsin diye baþka takýmlara göndermektense 2-3 sene zarar etmektense böylelike sene-zaman ve para kaybýmýz en aza indirileceðini düþünüyorum.
    benden þimdilik bu kadar

Naim
    Ziyaretçi

Þenol istifa çözümdü bir aralar
    Sonra Atay Aktuð Ýstifa çözüm oldu
    Þimdi Lazoroni istifa çözüm
    Yarýnda Albayrak istifa çözüm olur

Uyumaya devam

NGeN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol istifa çözümdü bir aralar
    Sonra Atay Aktuð Ýstifa çözüm oldu
    Þimdi Lazoroni istifa çözüm
    Yarýnda Albayrak istifa çözüm olur

Uyumaya devam
    yani günü kurtarýp ceza tahtasýna ismi yazýlanlar gitti yerine kimler geldi.yani günü kurtarmaktan ziyade bize nerden baksanýz bu klübü bir 100 sene daha ayakta tutabilecek çözümler gerek.zaten biz o zaman büyük oluruz.

Mustafa Enez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

biz zaten büyüðüz.bu öneriler küçülmeyi önlemek için...

arkadaþlar bu yazýma kulak verin. burdan felaket tellallýðý yapmak istemiyorum ama her geçen hafta takýmýmýzý saðada sýradan takýmlara ezilirken görüyorum vee inanýn aðlýyacaklý oýluyorum. denizli bile bize( selahattin az becerikli olsa) sayýsýz gol atabilirdi. biz nasýl olurda kendi sahamýzda denizli gibi takýma forvetsiz oynarýz. bizim büyüklüðümüzü bu teknik adam sanýrým hala kavramýþ deðil. ben derim kii beþiktaþ maçýný bekleyelim yine böyle aptal aptal kararlar verip takýmý sahaya sürerse beþiktaþ maçýndan sonra trabzonsporumuzun büyüklüðünü lazaroniyee tesisleri doldurup tepkimizi göstererek verelim ne dersiniz arkadaþlar?
    yenilsende yensen de taraftarin senle üzüntünde sevincinde seninle birlikte

arkadaslar ilk cozum lazaroni gidececk.ikinci cozum marcelinho kendi mevkisinde oynayacak.ucuncu cozum cift forvet oynanacak.dorduncu cozum biz sahaya inecez.

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

bence þampiyonluk þansýmýz, profosyonelce yönetilmediðimiz , kurumsallaþmadýðýmýz , iç çekiþmelerden kurtulmadýðýmýz, taraftarýmýzýn daha takýmda hiç oynamadan alýnan futbolculara kazma dediði ve statda tam destek, hep destek demediði, bazý torpilli futbolcularýn altyapý dahil A takýmda oynadýðý sürece bu sene, gelecek sene, bir dahaki sene vs. hep sýfýrdýr.elimizdeki kadronun geçen sene dahil ve bu senenin baþýnda aldýðý tüm baþarýsýz sonuçlar bununla ilintilidir

Nereden
    Ýstanbul

öneriye gerek yok
    desteðe ihtiyaç var

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý cipses Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öneriye gerek yok
    desteðe ihtiyaç var
    Maalesef sana tam olarak katýlamýyorum arkadaþým.

Þu an destek kadar önerilere de ihtiyacýmýz var.

Baþarý için ilk þart altyapý, beceri ve akýldýr. Para olmasa da olur. Zaten akýl ve beceriye sahip olan diðer sorunlarý da kolaylýkla çözebilir.

Trabzonspor' un baþarý için öncelikle sahip olmasý gereken , kýsa vadeli baþarý hedefleyen çalýþmalarla birlikte uzun vadeli politikalar da üretebilen, akýllý , altyapýsý saðlam ve Trabzon ' da konumlanmýþ bir yönetimdir. Sýrf paralý ve siyasi nüfuz sahibi olmasý görüldüðü gibi baþarý getirmiyor aksine baþarýsýzlýða bile neden olabiliyor.

Saygýlar

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

herþey arapsacý çözðm çok zor ,biraz karamsar oldu ama benim fikrim
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

bence çok basit vazoroni gönderilir yerine adam gibi t.d. getirilir aynen devam. hiçbir þey içinde geç deðil daha ligin baþý bence bejeke ve ossasuna maçlarýný beklemeden elenmek pahasýna radikal karalar alýnýp uygulamaya konulmalý erkenden bu hatadan dönülmeli.

Abdallý61
    Ziyaretçi

albayrakla lazaroni gitsin yönetimsiz ve t.d süz çýkýp oynayalým krallar gibi

Barýþ Cem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

1 - siyasi - ekonomik rant elde etmek için yönetime gelen kiþlerden kurtulunsun

2- Takým içinde ve yönetimde akrabacýlýk - hemþehricilik anlayýþýna son verilsin

3- Transferler daha profesyonel ve ehil kiþlere býrakýlsýn

4- Rakibimiz olan istanbul takýmlarýna eskisi gibi kafa tutabilmemiz için yine eskisi gibi alt yapýya önem vermeliyiz,3 takýmý örnek alarak uygulanan flaþ transferler politikasýný taþýyabilecek devamlý kaynaklarýmýz yok çünkü.

Nereden
    Ýstanbul

ikinci maddene aynen katýlýyorum

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

1-kaleye iyi bi adam alýnmalý(bence celtic in kalecisi boruc süper bi kaleci!!)

2-iyi bir sað bek

3-szymkowiak gidicek(hücumda onun üstelenicegi görevi üstlenebilicek oyuncularýmýz var!Bize defans yönü saglam olan bi adam gelmeli(tomas gravesen önerim top kullanabilmesiide fena degil!!!)

4-iþ bitirici bi forvet(ümit karan önerim)(forvete yabancý almak bence lüx iyi bir orta saha ve saglam bi defans tabi kalecide forveti arattýmaz ayrýca ümit karanda iyi bir golcü)

5-yönetim yanlýslarýnda ýsrar etmemeli!!!!Yanlýsýndan cabuk dönebilmeli

6-(ve bence en önemlisi)BU takýmýn dengesi lafýný asla ve asla bi daha azýna almamalarý ve buna göre takým yönetmemeleri!!!(iyi TRANSFER yapmak için denge filan dinlemiceksin her kez hakettigi parayý alýr!!!o zaman bu denge olayýný tuturursan celalettin le nerdeyse ayný parayý alan YATTARA ilk fýrsatta çeker gider..MECBURMU KARDESÝM ADAM CELALETTÝNLE ayný paraya oynamaya!ondan 50 100 kat iyi bir futbolcu olmasýna ragmen!! zaten seneye 5 yýlýný doldurmus olucak ezikbahçe alýp türk statüsünde oynatýrsa azýmýz açýk bakarýz!!!!!!!!!!!!umarým bu yanlýsý biran önce düzeltirler!!!

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

Alýntý firidin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1-kaleye iyi bi adam alýnmalý(bence celtic in kalecisi boruc süper bi kaleci!!)

2-iyi bir sað bek

3-szymkowiak gidicek(hücumda onun üstelenicegi görevi üstlenebilicek oyuncularýmýz var!Bize defans yönü saglam olan bi adam gelmeli(tomas gravesen önerim top kullanabilmesiide fena degil!!!)

4-iþ bitirici bi forvet(ümit karan önerim)(forvete yabancý almak bence lüx iyi bir orta saha ve saglam bi defans tabi kalecide forveti arattýmaz ayrýca ümit karanda iyi bir golcü)

5-yönetim yanlýslarýnda ýsrar etmemeli!!!!Yanlýsýndan cabuk dönebilmeli

6-(ve bence en önemlisi)BU takýmýn dengesi lafýný asla ve asla bi daha azýna almamalarý ve buna göre takým yönetmemeleri!!!(iyi TRANSFER yapmak için denge filan dinlemiceksin her kez hakettigi parayý alýr!!!o zaman bu denge olayýný tuturursan celalettin le nerdeyse ayný parayý alan YATTARA ilk fýrsatta çeker gider..MECBURMU KARDESÝM ADAM CELALETTÝNLE ayný paraya oynamaya!ondan 50 100 kat iyi bir futbolcu olmasýna ragmen!! zaten seneye 5 yýlýný doldurmus olucak ezikbahçe alýp türk statüsünde oynatýrsa azýmýz açýk bakarýz!!!!!!!!!!!!umarým bu yanlýsý biran önce düzeltirler!!!

aynen katýlýyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)