Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çözüm Önerileri

ERDÝNÇ_82 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

YATTARA FORVET oynasýn ara sýra da ona kaptanlýk verilsin yeter. umut bulut çok iyi topçu ama çok genç þuan sadece yedek olabilir. forvette ersen ve yattara diyorum. arkalarýnda marcelinho, sað kanatta (musa veya gökdeniz) solda (kiki musampha veya kim alýnacaksa) orta göbekte (gökdeniz), hüseyin, szymek, (hasan) defans stepanov, akyel, murat ocak, kaleye de saðlam bir kaleci (pletikosa veya baþka)

þu an sadece parantez içindekiler düþünülmelidir.

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    since 1967 yaptýgýn takýma aynen katýlýyorum sadece tek farkla o teknik direktörler hariç ...
    sevgili renkdaþým tabiki bende kafamda daha iyi teknik direktörler düþünüyorum ama þu anda çözüm üretmeye çalýþýyoruz. þu an için söylediðim iki teknik adam boþ diðerlerini söylesem sadece ütopya olur. ben gerçekçi olarak þu an için konuþtum. alabileceðimiz adamlar bunlar. yoksa sana katýlýyorum luce gibi bir hocaya hayýr diyemem.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Nereden
    Ýstanbul

takým kadrosu buraya yazmayalým arkadaþlar ...

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BEN SOYLEYÝM Þimek gonderilsin yerine kaliteli koþan iyi arqa pas yapan bir on libero alýnsýn bu sayede 2h den birinden kurtulmuþ oluruz. Bunu iyi düþünün 2h den biri oynamýyacak.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Nereden
    Ýstanbul

onun yerine çift ön liberolu sistemden vazgeçsek
    hiç oyuncu almadan 2h den birinden kurtulsak

Yaþ
    46

diðer h ye mi býrakacaðýz önliberoyu tek baþýna?

Nereden
    Ýstanbul

ben daha ne diyim ya .)))))))))))))))))

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý YERBORDOGÖKMAVÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    diðer h ye mi býrakacaðýz önliberoyu tek baþýna?
    abicim bak hüseyin aslýnda kötü bir oyuncu deðil
    en azýndan bu ligde rahatlýkla oynayabilecek bir oyuncu
    ama bu sene çok kötü oynuyor orasýna kimse itiraz edemez
    ama bu biraz da alýþýk olmadýðý çift ön liberolu sistemden kaynaklanýyor
    çünkü geri bölgemiz gereðinden fazla kalabalýk
    defansý kalabalýk tuttuðumuz içinde top genelde bizim defansýn olduðu bölgelerde oynanýyor,çýkamýyoruz ki
    defans kalabalýk ama kimse bu sisteme alýþýk deðil
    kim nerede duracaðýný bilmiyor
    kuru bir kalabalýk
    adamlar bakýyorsun iki kiþi geliyorlar
    bir bakýyorsun ki 6 trabzonlu var o iki kiþiden biri boþta
    böyle salak bir defans anlayýþý olamaz ki
    hele kendisinden küçük takýmlara karþý trabzon nasýl çift ön liberoyla oynuyor
    sanki karþý takým milan, acaip baský yapýyor, sahamýza çekilmek zorunda býrakýyor, biz de gol yemeyelim diye çift ön liberoyla oynuyoruz, böyle bir þey yok ki!
    küçük takýmlarý bile cesaretlendiren, trabzonun üstüne üstüne gelmelerine neden olan bu çaðdýþý futbol mantalitesinden bir an önce vazgeçmemiz gerek
    o zaman hemen zaten oynayamayan hüseyini kesmiþ oluruz hem de yanýna konulan hasanla formu iyice düþen hüseyini belki de kazanmýþ oluruz
    baktýk senelerdir oynadýðý yerde hala kötü oynuyor, o zaman demirbaþ malýmýz deðil ya, yerine baþkasýný oynatýrýz

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Coolank
    Görüldüðü üzere Trabzonsporun belkide ekonomik eðitim sosyal anlamda diðer kesimlerinden daha geliþmiþ olan Taraftar kitlesinin oldðu ortamda dahi yazdýðýn yazý belkide hiç okunmadan direk takýmdan hoca topcu yönetim üçlemesine geçiliyor günübirlik çözümlerin herkes profesoru oluyorsa demekki bu takým için bu tarz yeni ve gerçekci yapýlanmalarý konuþmak boþa

Yönetimlere kýzardým daha önceleri gerçekleri konuþmuyorlar diye
    þimdi anlýyorumda Trabzontaraftarýnýn büyük oraný gerçekleri anlama ve hazmetme kapasitesinden yoksun .Acý ama gerçek.

Bana göre bize göreken müthiþ yalan söyleyebilen bir baþkan ve ekip
    Taraftarlara delegeye þampiyonluk masalý söyleyip seçimin bitti gün Delegeye ve nalbur zihniyetine kýçýný dönüp yukarýda ki ve benzeri projeleri hayata geçirecek

Bunlarýn hiçbirini Secimden önce aðzýna almayacak
    çunki Türk insanýna özellikle Yalanlar lazým
    Ýþte çok güzel söylemiþ özetlemiþsin ama þunuda belirtmek istiyorum bu taraftar o senin söylediðin tarzda baþkana iki gün sabretmezler þimdi olduðu gibi hemen istifa diye yaygara koparmaya baþlar adamýn herþeyine kadar eleþtirir sonrada ..... sonrasý malüm iþte ...Bakýn Dün akþam olanlara býçaklamaya kadar herþey olabilir.Ne diyeyim artýk...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

lazaroniyi gönderirsek biþeyler düzelmeye baþlar transferde bi kaleci bide santrafor bu iþ biter
    ...anti-kliþe timi...

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Alýntý X-factor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lazaroniyi gönderirsek biþeyler düzelmeye baþlar transferde bi kaleci bide santrafor bu iþ biter
    katýlýyorum sana vazoroninin gönderilmesi þart.Fakat yönetim vazoroni yerine simek i gönderecek galiba!!!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþte çok güzel söylemiþ özetlemiþsin ama þunuda belirtmek istiyorum bu taraftar o senin söylediðin tarzda baþkana iki gün sabretmezler þimdi olduðu gibi hemen istifa diye yaygara koparmaya baþlar adamýn herþeyine kadar eleþtirir sonrada ..... sonrasý malüm iþte ...Bakýn Dün akþam olanlara býçaklamaya kadar herþey olabilir.Ne diyeyim artýk...
    eðitim ve sosyal anlamda geliþmiþ demek
    tepkisini aldýðý eðitim ve bulunduðu sosyal düzey seviseyinde ve ölçüsünde dile getirmek demektir
    yoksa yönetimin yaptýðý hatalarý, takýmýn içinde bulunduðu idari ve teknik çöküþü görmezden gelmek deðildir

burada kimse baþkana küfür etmiyor
    hatta lazaroniye bile

herkes tepkisini dile getiriyor
    çünkü takým düþüþte
    çünkü takým en vasat takýmlara karþý bile direnç gösteremiyor, ezik oynuyor
    çünkü taraftar hayal kýrýklýðý içinde

kimsenin kimseyi itham etmeye, olur olmaz her meseleden sonra taraftarý aþaðýlamaya hakký yok

taraftarýnda sesini meþru platformlarda çýkarmaktan baþka bir þeye hakký yok

biliyoruz ki herkes trabzonun, trabzonsporun þampiyon olmasýný, herkesin trabzondan korkmasýný,çekinmesini, avni akerde rakip takýmýn sahasýndan çýkamamasýný istiyor

ama bu sitekleri yerine getirmek için gelenler bu yükün altýnda eziliyor, takýmý da eziyor

istifa sesleri o yüzden yükseliyor

yoksa trabzonun þampiyonluðu kaybettiði fener maçýndan sonra bile bu sesler bu kadar gür çýkmamýþtý

yönetim bunu farketmeli, farkettiðini hissettirmeli
    bütün herþey yolundaymýþ gibi toz pembe bir tablo çizmemeli

Selçuk Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Arkadaþlar burda sanýrým baþtaki yazýyý hiç okumadan cevaplar yazýyorsunuz;Önce baþta coolank arkadaþýmýzýn öneri biçimine bakýn bence;
    Takýmla ilgili günlük problerden bahsetmiyor lütfen en azýndan konu ile alakalý önerilerimiz arkadaþýmýzýn yazýsýna itaben eleþtiri olabiliri o yazýya öneri olabilir ama önemli olan dikkat ,ciddiyet;ve bence tek Yürek ,Ve Tek Vücut olabilmek dir;ancak bu þekilde çözülebilir sorunlarýmýz hepsi;
    Bu arada yazýda da göreceðiniz gibi Trabzonspor'muz için öneride arkadaþýmýz kalýcý öneriler kurumsal problemlerden bahsediyor ve bunlara önerileri var ;
    Maç topiði deðil lütfen veya nasýl bir kadro gibi bir konu da deðil?

*Ben þahsen Trabzonspor taraftarýnýn aslýnda en büyük problemmiz olan bu konuya daha önem vereceðini düþünüyorum lütfen bu baþlýk devamlý güncelleþsin sizlerin önerileri ile!!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Coolank yazýna noktasýndan virgülüne katýlýyorum umarým bu yazýyý sadece taraftarlar deðil yetkililerde okur, eline saðlýk

Nereden
    Ýstanbul

S&Y REÝS 28

öncelikle hassasiyetin için çok tþk ederim evet bu maç topigi deðildi ama malesef herkes ( sen dahil bir kaç arkadaþ hariç) öle yorumladý ve kaç kez de yazdým kadro yapmayýnýz diye .. aslýnda iþin bu tarafýný yakalasak çok daha iyi olacak am sanýrým kimse olayýn bu yanýna bakmak istemiyor ..

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý cipses Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eðitim ve sosyal anlamda geliþmiþ demek
    tepkisini aldýðý eðitim ve bulunduðu sosyal düzey seviseyinde ve ölçüsünde dile getirmek demektir
    yoksa yönetimin yaptýðý hatalarý, takýmýn içinde bulunduðu idari ve teknik çöküþü görmezden gelmek deðildir

burada kimse baþkana küfür etmiyor
    hatta lazaroniye bile

herkes tepkisini dile getiriyor
    çünkü takým düþüþte
    çünkü takým en vasat takýmlara karþý bile direnç gösteremiyor, ezik oynuyor
    çünkü taraftar hayal kýrýklýðý içinde

kimsenin kimseyi itham etmeye, olur olmaz her meseleden sonra taraftarý aþaðýlamaya hakký yok

taraftarýnda sesini meþru platformlarda çýkarmaktan baþka bir þeye hakký yok

biliyoruz ki herkes trabzonun, trabzonsporun þampiyon olmasýný, herkesin trabzondan korkmasýný,çekinmesini, avni akerde rakip takýmýn sahasýndan çýkamamasýný istiyor

ama bu sitekleri yerine getirmek için gelenler bu yükün altýnda eziliyor, takýmý da eziyor

istifa sesleri o yüzden yükseliyor

yoksa trabzonun þampiyonluðu kaybettiði fener maçýndan sonra bile bu sesler bu kadar gür çýkmamýþtý

yönetim bunu farketmeli, farkettiðini hissettirmeli
    bütün herþey yolundaymýþ gibi toz pembe bir tablo çizmemeli
    Burada neden benden alýntý yaptýðýný anlamýþ deðilim açýkçasý.Býçaklama olayoý için alýntý yaptýysan bunu genel manada kullanmadým oraya kadar geldik demek istemiþtim..Eleþtir olacak tabiki..Buna kimsenin biþey dediði yok..Lakin benim açtýðým bir baþlýk var herþeyi yönetimden teknik heyetten futbolculardan beklemek ne derece doðru.Biz taraftarlar olarak bile statta tek vücut olamýyoruz 90 dk ka bu takýmý destekleyen söylendiði üzere 1000 kiþilik bir taraftar ortalama 12000-13000 kiþi arasýnda bu kadar bir gurubun desteði cýlýz kalýyor.Ýstersen benim demek istediklerimi açtýðým topicte oku orada yanlýþ gördüklerini eleþtir...Bizim en büyük handikabýmýz en ufak bir olumsuzlukta eleþtiri yapýyoruz diye herþeyi yerlebir etmeye çalýþmamýz.Bilmiyorum farkýnda deðiliz ama hiç tahammül gösteremiyoruz hiçbirþeye.Yönetimin istifa etmesi çözüm getirseydi hersene þampiyon olurduk her yýl yeni bir yönetimle iþe koyulan biz.Asýl sorunlarýmýzý konu açýlýrken dile getirmiþ zaten ama burda yönetimin korunmaya çalýþýldýðýný düþünenler var maalesefki.Ýþte bu yüzden bir arpa boyu yol alamýyoruz kansýsýndayým...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Cözüm ; lazoroni evine, Trabzon yerine (zirveye)
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

su bir gercek huso rus takimlari filan isterken gonderilmeli. saglam bir on libero sart bize. syzmek gitmesin ama.O formda olursa Ts bambaska olur.
    Yonetim bu yil gelecek yilida dusunmeli. Gelecek yila hazir bir kadro ile girilmeli. Sakpiyonluk insanllah ama Cl ye hazir olmaliyiz. yani ligi en kotu 2. bitirmeliyiz. Cl ye kalcak bir Ts de bir cok sorun cozulecektir
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Ýstanbul

arkadaþlar çözüm önerileri derken ben takým kadrosunu kast etmemiþtim .))) bu anlamda düþünürseniz sevinirim

Selçuk Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý S&YReis28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar burda sanýrým baþtaki yazýyý hiç okumadan cevaplar yazýyorsunuz;Önce baþta coolank arkadaþýmýzýn öneri biçimine bakýn bence;
    Takýmla ilgili günlük problerden bahsetmiyor lütfen en azýndan konu ile alakalý önerilerimiz arkadaþýmýzýn yazýsýna itaben eleþtiri olabiliri o yazýya öneri olabilir ama önemli olan dikkat ,ciddiyet;ve bence tek Yürek ,Ve Tek Vücut olabilmek dir;ancak bu þekilde çözülebilir sorunlarýmýz hepsi;
    Bu arada yazýda da göreceðiniz gibi Trabzonspor'muz için öneride arkadaþýmýz kalýcý öneriler kurumsal problemlerden bahsediyor ve bunlara önerileri var ;
    Maç topiði deðil lütfen veya nasýl bir kadro gibi bir konu da deðil?

*Ben þahsen Trabzonspor taraftarýnýn aslýnda en büyük problemmiz olan bu konuya daha önem vereceðini düþünüyorum lütfen bu baþlýk devamlý güncelleþsin sizlerin önerileri ile!!!!

Arkadaþlar Lütfen Anlayana.....

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ülke çapýnda Trabzonspor taraftar dernekleri aktif hale getirilmeli Trabzonspor gittiði þehre stada büyüklüðü ile girmeli. Herkes imrenmeli ve futbolcularýn hedef kulübü haline getirilmelidir. Stadyum en büyük projedir. Onun dýþýnda eski altyapý efsanesi geri getirilmeli ve çýkacak gerçek yýldýzlara gerçek yýldýz olarak sahip çýkýlmalýdýr....
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Lazoroni istifa edecek, dertler bitecek..
    Lazoroni istifa!!
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

1- Adam gibi hoca
    2- ön libero
    3- çift santraforlu bi oyun düzeni
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

ÇÖzÜm..

lazaronÝ ÝstÝfa..
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

bence trabzondak öncelikli konulardan biri stad
    ikincisi artýk altyapýdan iyi topçu çýkmýyor tüm türkiyenin gençleri taranýp iyi bir alt yapý oluþturulmasý þarttýr
    Bence kurumsallaþma tesiþleþme ve altyapý çalýþmalarý ile 3 yýl sonra sadece futbolu ile deðil spora dair her konuda baþarýlý bir trabzonsor izlenir .Tabi bunlar sabýr ister buda bizde yok sadece stad demek 3yýl saha baþarýsý Allaha emanet demektir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)