Sonuç: Yönetim ve Lazaroni İstifa etsin mi?...

Katılımcı sayısı
247. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

181 73.28%
  • Hayır

66 26.72%
Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni ile Yönetim istifa etsin mi?...

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence istifa için çok erken, bence biraz daha sabırlı olmalıyız arkadaşlar. Evet bu yönetimin hataları, Lazaronini hataları oldu, vs. ama daha çok erken. Bence bu yönetim genel olarak bakarsak diğer yönetimlerden daha iyi işler çevirdi. En azından yavaş olsada bir Stadyum projesi başladı, sağda solda takım kulüb olarak gelişiyor. Bence yönetimin en büyük hatası şimdilik transferlerde oldu. Evet transferlerde çok geç kalındı, yeterince takviye edilmedi
    ..........

Uzun lafın kısası, takımın futbolu skorlara yansımasada düzeliyor. Bu bi gerçek ve Lazaroninin yaptığı "hatalar" herkezin büyüttüğü kadar değil bence. Taraftar olarak herkeze biraz daha sabır yakışır bence.
    Kardeş sen maçları seğrederken ne içiyon bize de söyle de bizde içelim. Yorumların süper yani. Töbe estafurullah

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık...
    Şampiyonluk için bekliyoruz..

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı golebshera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke öyle şey yapacak adammıydı? Boş kontrata imzasını atar kulübüne para kazandırırdı gene. Peki niye bu diğer takımlarda söz konusu değil? Mademki sözleşmesi dolan gidiyor neden 3 ezikler sözleşmesi dolmakta olan topçularını satmıyor. Bu kandırma politikasıdır. Çirkin propogandadır. Koyunlara hitab eder. Bunları yiyen olurmu olmazmı bilinmez. Biz bunları yersek daha çok yıldız yetiştirir satarız. Böylece tek rakibimiz İlhan Cavcav olur.

Kurşun ata ata, takım sata sata biter. Sattığın bir topçunun yerini doldurmak içinde aldığın paranın 10 katını 10 ayrı topçuya harcarsın, hiçbiri o topçunun yerini dolduramaz.

Ya Fatih Tekke bu takımın herşeyimi. Ben Fatihi hepiniz kadar belkidede daha fazla seviyorum, ama Fatih kaç sezondan beri takımdan ayırlmak istediğini söylüuor. Ben Trabzonsporu Fatih Tekke için sevmiyorum, Fatih Tekkeyi Trabzonsporlu oluduğu için seviyorum. Bi takımın bi sisteme sahip olması önemlidir. Bu sistemde şahıslar değil ama, sistemin kendisi önemlidir. Böyle bi sistem olsa Fatih Gider Yerine Ahmet Mehmet gelir. Bence Fatihin gitmesi bir yönden iyi oldu. Fatih kaç yaşına kadar TSde oynıyacak. Bence Fatih ayrıldı ve sıra bekleyen gençlerin önünü açmış oldu. Unutmayınki Fatihde bi ara bizim için fazla değer olmayan alt yapıda bi futbolcuydu ama şimdi gönlümüzde yeri var. Fatihin gidişiyle bu yeni futbolcuların şimdi kendilerin isim yapma şansı olacaktır. Belki Fatihin gidişiyle ilerde şu an Fatihi sevdiğimiz kadar seveceğimiz sayacağımız yıldızlar doğacak. Bence geleceğimize 2-3 tane yıldız kazandıracaksak, ve bunun bedeli Fatih gibi bir futbolcuylan yollarımız ayırmak veya 1-2 kötü sezon yaşamaksa ben razıyım. Bakın FBye. 2002de yaşadıkları kötü sezondan sonra şu an Türkiyenin en büyük yıldızlarından birini,Tuncayı, kazandılar. Sistem dediğin böyledir, ve Avrupada çoğu kulüpler böyle. Ajaxa bakın, Benficaya bakın, Anderlechte bakın, Boca Juniorsa bakım bu tür takımlar her zaman yıldızlara sahip olurlar ve yıldız yetiştirirler, neden çünkü bi sistemleri vardır ve bizim gibi bir futbolcumuzu transfer ettikten sonra alınan 2-3 skor yüzünden takımı istifaya çağırmazlar.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı çilgin hamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen maçları seğrederken ne içiyon bize de söyle de bizde içelim. Yorumların süper yani. Töbe estafurullah
    Sadece takımın yaşadıkları şansızlıklar yüzünden ve taraftarlarımızın sabırsızlığı yüzünden doğan sinirimi yatıştırmak için büyük bi bardak soğuk su.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yol yakınken bence Lazaroni gitmeli ya da pasivize edilmeli ama yönetimin gitmesi için daha erken..
    Ne kadar kötü olurlarsa olsunlar bir sezon takımın başında kalmalılar bence..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben atay aktuğ yönetiminin de istifa etmesini istemiyordum.zira fobol takımlarında yöneticilik yapmakta tecrübe ister ve onlar bu tecrübeyi acı ve tatlı deneyimlerle kazanmaya başlamıştı.şimdi bu yönetime gitsin diyoruz da onların yerine kim gelecek.dertler bitecek mi?yapacakalr mı stadı tesisleri,transferleri.kazanacaklar mı tüm maçları.demokrasiyle geldiler sabredelim.ilk seçimde ak koyun kara koyun ortaya çıkar.teknik direktör seçimi hataydı ve malesef bir de tazminat maddesi eklemişler.mecbur 1 sene sabredilecek.destek olmaktan başka çare yok.tabi herşey trabzonspor için ise.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hiç birsey anlamayan kütük hocanın ve söz verip halen transfer yapmayan yonetimim istifa etmesi gerekir.dunya capında hoca dediler gittilr brezilyanın en kotu hocasını aldılar.sonra yıldız dediler normalde TRABZON spor tesislerinin kapısının onunden gecemeyecek pendıksporlu cem demiri aldıar. bi adam akıllı bi transfer yapıldı oda marclinho alındı sonra aklılları sıra herseyin bittigini sanıyorlar.ama hersey bi oyuncu transferiyle bitmiyor bu yonetim bu hocayı hemen gondermedikden sonra bu yönetiminde işi yok.heee bu arada nerde nuri başkan bizim 10 milyon usd yıldızımız ...
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Düşündüm de bu hocada isifa edcek yürek ver mı acaba?
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İstifa etmemeli biz kovmalıyız.bana kalsa apoel maçınıda beklemem daha kötü olacvak belli.
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lazo gitmeli. nede olsa şimdi olmazsa ileriki zamanda kovulacak. apoel maçından sonra gönderilsin.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HAYIR tabiiki.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu mantalitele ileriki zamanda Lazaroni kovulur, sonraki gelende 2 mağlubiyetten sonra kovulur, ne hocalar gelir ne hocalar gider.

Nereden
    Avrupa Diğer

Iki sezon once bjk ispanyadan del bosqe,yi getirmisti takim iyi oynuyordu ama puanlar gelmiyordu adama fazla dayanamadilar ve gonderildi sil yeni bastan yapildida ne oldu?.. bjk baskani aradan epey bir zaman gectikten simdiye kadar yaptigim tek hatam del bosqe,yi erken gondermem oldu demisti simdi ayni donemden geciyoruz takim yenilmesine ragmen bir onceki mactan daha iyi oynuyor beceriksizlik ve sansizlikda var olmadik basit goller yiyerek maca 1-0 arkada basliyoruz transferler gec geldigi icin hazirlik kampini liglerde yapiyoruz bu takim tam kadro hazirlik kampi gecirmis olsaydi su anda 9 puan garantiydi bu takimda potansiyel var arkasinda durmak lazim

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimdi olmaz APOEL, Denizli ve Beşiktaş maçı sonrasında..

TRABZONSPOR camiasında fırtına bekliyorum.. fırtına öncesi sessizlik..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayıp ayıp hiç bu yönetim istifa edermi!!! daha ne yapsınlar takımdan kimseyi göndermediler 3 tane yıldız futbolcu aldılar her biri dünyanın tanıdıgı isimler.... iç piyasadan çagdaş büyük topçu!!pendikten genç bir arkadaş murat oçak ve takımın başına istikrar abidesi büyük hoca lazaronniyi getirdiler adamın katar liginden ne kupaları var...birde stadyum yıkıldı maçlarımızı şu anda geçiçi bir süre için istanbulda oynuyoruz avni aker arena süratle yapılıyor daha ne olsun... ayıp ayıp bu yönetim istifa edermi!!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lAZORİNİN İSTİFASINA EVET ancak yönetim için evet diyemem çünkü onlar gidince kim gelecek AĞAOĞLU ise evet.Yani demek istediğim yönetimin alternatifi kim.onu bilelim ayrıca bu saatden sonra kim gelse bir şey yapamaz.aralıktaki kongreye kadar beklememiz lazım.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim gitmeden,Lazaroni'nin istifası halinde Hüsnü Özkara'ya kalacağımızı biliyorsunuzdur,ama ben yinede hatırlatayım dedim.Çünkü İ.B.Şehir Belediye altyapısı olan büyük başkanımızın tanıdığı en önemli T.D.Hüsnü'dür.Başkasını getirmeye ne güçleri nede vizyonları müsait değil.
    Yönetiminde istifa zamanı Aralık'tır,tüzüğe göre daha önce kongre yapılamıyor bildiğim kadarıyla.Bu durumda da Aralık'tan önce kimse gitmesin diyorum.Eğer o zamana kadar işler yoluna girerse kimse gitmez zaten.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim gitmeden,Lazaroni'nin istifası halinde Hüsnü Özkara'ya kalacağımızı biliyorsunuzdur,ama ben yinede hatırlatayım dedim.Çünkü İ.B.Şehir Belediye altyapısı olan büyük başkanımızın tanıdığı en önemli T.D.Hüsnü'dür.Başkasını getirmeye ne güçleri nede vizyonları müsait değil.
    Yönetiminde istifa zamanı Aralık'tır,tüzüğe göre daha önce kongre yapılamıyor bildiğim kadarıyla.Bu durumda da Aralık'tan önce kimse gitmesin diyorum.Eğer o zamana kadar işler yoluna girerse kimse gitmez zaten.
    Açıkcası şu anki durumda hüsnü özkara çok başarılı olacaktır. Çünkü türkiye ligin iyi biliyor
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimimiz ve Bazı hususlar:

1- Türk Futbol Tarihine gene bir ilki gerçekleştirmiş ve İstanbul ekiplerinin başaramadığı, yapmaya ayak direttiği kurumsallaşma faaliyetlerimiz tamamen sekteye uğradı. Kurumsallaşmaktan amaç "paralı başkan"lardan kurtulmaktı. Ama dönüşüm tamamlanamadan gene paralı başkan taleplerine dönüverdik. Albayrak başkan olmak için dehşetcengiz kulisler yapmadı. Hatta işin siyaset tarafını hiç ortaya koymadı. Dikkat dikkat! İşin bu tarafını Trabzon'da bulunan ve kulüp çevresini mesken edinmiş bazı aklı evveller yarattı. Peki kurumsallaşma için içimiz giderken atılan adımların hepsini tersine çeviren, ya da çevrilmesine ön ayak olan bizler ve kulübün delegeleri değil miydi? "Paralı Başkan" sıfatını karşılayan tek aday Nuri Bey değil miydi? O zaman kendi yarattığımız bu kavramı karşılıyor diye seçtiğimiz bir başkanın günahı bir tek kendine mi ait, yoksa aslan payı bizlerin mi?

2- Kurumsallaşmamış, kurumsallaşmaya başlamıştık. 100 000 üye kampanyası, şirketleşme, borsaya iştirak, vs. daha kurumsallaşmanın ilk adımları değil miydi? O zaman kurumsallaşma - tek adam ikileminde biz aslında rengimizi kendimiz belli etmemiş miydik? Ne oldu şimdi bu rengimizden pişman mı olduk? Hiç sanmıyorum. İlk seçimde gene bir önceki gibi sadece 1-2 günlük hesaplarla başkan seçmeyeceğimizin garantisi var mı? Buradaki suç da Albayrak'ın değil bu işin önemini taraftar ve delegelere aktaramamış olan Sn. Atay Aktuğ yönetiminin ve bu olanları anlamamak için direnen taraftarımızın değil midir?

3- Kombine bilet satışı için oldukça geciken ve bu satışın yıldız transferi ile arttırılmasını eleştiren bizler, yıldız transferi olmayınca kombine aldık mı? O zaman suç kimin? Albayrak'ın mı?

4- Yıldız transferini bir tür Dallas dizisi içeriğine döndürdükçe, başkanım daha zamanın var, sen yap transferi biz bekleriz diyen de bizler değil miydik? Bir önceki başkan Brezilya'ya Lemi Çelik gibi sayısız defa milli olmuş bir Trabzonspor emektarını gönderdiğinde sinirlenen biziz. Ama hayatındaki tek futbol tecrübesi amatör futbolculuk olan bir adamla, başkanın şahsi danışmanı gibi futbol alimlerini (!) gönderen zihniyetten yıldız beklemedik mi? Geçen kırk gün içinde tek Brezilyalı transferimizi Almanya'dan yaptığımızda olanları unuttuk mu?

5- Transfer konusunda iki sezondur aç kurtlar gibi çalışıyoruz. Çok da para harcıyoruz. Stoper yok diyen hocaya bir tane iyi stoper yerine yarım düzine orta - alt sınıf stoper alıyoruz. Ama bu arada ülkenin en iyi stoperini gönderiyoruz. Forvetim yok diyen hocaya tamamı 5 sonra üst seviyeye çıkabilecek 5 adam alıyoruz. Ama gene ülkenin en iyi forvetini gönderiyoruz.

6- Hocalarımızın da kimyasını bozuyoruz. Bir yandan hiç bir dediğini yerine getirmeyen yönetimler, bir yandan sabırsızlığı tavan yapmış taraftar, hocaların kimyasını o kadar bozuyor ki adam sonunda aklı başından gitmiş bir şekilde sahadaki en iyi adamları ya kenarda oturtuyor ya da oyundan alıyor. Kimyası, fiziği bozulmuş hocalar öyle bir ruh haline giriyor ki, Şampiyonlar Liginde oynayacak Avrupalı bir takım diye Arabistan'a gidiyorlar.

7- Hoca ben gitmek istiyorum diyene kadar ağzının içine bakıyor, atı alan Üsküdar'ı geçtikten sonra yalnız ve hocasız kalıveriyor, sonra sayısı muğlak hocalarla görüşüp, en olmazını alıp getirip adama tazminat maddesi koyduruyor diye kızıp, üçüncü haftadan sonra göndermeye çalışıyoruz. Artık klasikleşti: ilk 10 haftada suç hocanın, sonrasında devre sonuna doğru yönetimin. Evet belki de hepsi doğru. Ama hala anlayamadığımız bu duruma düşmemek için AKILLICA ve SAKİNLİKLE BAŞKAN seçmek. Bir adamın paçasına yapışıyor, gel bizi kurtar diyiveriyoruz. Programsız, plansız, ve maalesef hedefsiz başkan ve yönetimler seçerek işimizi Allah'ın lütfuna bırakıyoruz.

8- Bu iş böyle olmaz diyenlere hain, işbirlikçi, şöven, geri zekalı diyor ve aksinin de aynı sıfatları hakettiğini atlıyoruz.

9- Getirdiğimiz ve anlamsızca savunduğumuz yönetimlerin arkasını en ufak başarısızlıkta terkediyor ve rekor seviyede "istifa", "defol" konu başlıkları açıyoruz.

10- Üç maçta alınan kötü sonuçlardan, belki de haklı olarak hocayı suçluyor ama takımın oynamaya gayret ettiği iyi futbolu sürekli gözden kaçırıyoruz. Uyumsuzluk olan mevkilerden, oturmamış bazı düzenlemelerden bahsediyoruz da bunların tedavisi için zamanı hiç kullanmıyor, biri inşaata bir kat çıkında arkasından gidip, o katın yarısı kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bu nedenle 1 senede inşa edilecek inşaat sürüyor 10 sene.

Sonuç olarak "bence":

• Albayrak yönetimi artniyetli değildir ancak etraflarındaki ve içlerindeki yalaka ve sülükleden kurtulmalıdırlar.
    • Atay Aktuğ Yönetimi, aldıkları tamamı geleceğe yönelik kararlar ve uygulamaları ile Trabzonspor tarihinin en başarılı ve devrimci yönetimidir.
    • Albayrak Yönetimi bu tarihin en kötü yönetimi kesinlikle değildir. Ama beceriksizliğinin de ölçüsü kaçmıştır.

Aldıkları sorumlulukları koydukları hedefleri yerine getirmeden hiç bir yere gitmemelidirler. Trabzonspor'u şampiyon yapacaksınız, başka yolu yok!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimimiz ve Bazı hususlar:

1- Türk Futbol Tarihine gene bir ilki gerçekleştirmiş ve İstanbul ekiplerinin başaramadığı, yapmaya ayak direttiği kurumsallaşma faaliyetlerimiz tamamen sekteye uğradı. Kurumsallaşmaktan amaç "paralı başkan"lardan kurtulmaktı. Ama dönüşüm tamamlanamadan gene paralı başkan taleplerine dönüverdik. Albayrak başkan olmak için dehşetcengiz kulisler yapmadı. Hatta işin siyaset tarafını hiç ortaya koymadı. Dikkat dikkat! İşin bu tarafını Trabzon'da bulunan ve kulüp çevresini mesken edinmiş bazı aklı evveller yarattı. Peki kurumsallaşma için içimiz giderken atılan adımların hepsini tersine çeviren, ya da çevrilmesine ön ayak olan bizler ve kulübün delegeleri değil miydi? "Paralı Başkan" sıfatını karşılayan tek aday Nuri Bey değil miydi? O zaman kendi yarattığımız bu kavramı karşılıyor diye seçtiğimiz bir başkanın günahı bir tek kendine mi ait, yoksa aslan payı bizlerin mi?

2- Kurumsallaşmamış, kurumsallaşmaya başlamıştık. 100 000 üye kampanyası, şirketleşme, borsaya iştirak, vs. daha kurumsallaşmanın ilk adımları değil miydi? O zaman kurumsallaşma - tek adam ikileminde biz aslında rengimizi kendimiz belli etmemiş miydik? Ne oldu şimdi bu rengimizden pişman mı olduk? Hiç sanmıyorum. İlk seçimde gene bir önceki gibi sadece 1-2 günlük hesaplarla başkan seçmeyeceğimizin garantisi var mı? Buradaki suç da Albayrak'ın değil bu işin önemini taraftar ve delegelere aktaramamış olan Sn. Atay Aktuğ yönetiminin ve bu olanları anlamamak için direnen taraftarımızın değil midir?

3- Kombine bilet satışı için oldukça geciken ve bu satışın yıldız transferi ile arttırılmasını eleştiren bizler, yıldız transferi olmayınca kombine aldık mı? O zaman suç kimin? Albayrak'ın mı?

4- Yıldız transferini bir tür Dallas dizisi içeriğine döndürdükçe, başkanım daha zamanın var, sen yap transferi biz bekleriz diyen de bizler değil miydik? Bir önceki başkan Brezilya'ya Lemi Çelik gibi sayısız defa milli olmuş bir Trabzonspor emektarını gönderdiğinde sinirlenen biziz. Ama hayatındaki tek futbol tecrübesi amatör futbolculuk olan bir adamla, başkanın şahsi danışmanı gibi futbol alimlerini (!) gönderen zihniyetten yıldız beklemedik mi? Geçen kırk gün içinde tek Brezilyalı transferimizi Almanya'dan yaptığımızda olanları unuttuk mu?

5- Transfer konusunda iki sezondur aç kurtlar gibi çalışıyoruz. Çok da para harcıyoruz. Stoper yok diyen hocaya bir tane iyi stoper yerine yarım düzine orta - alt sınıf stoper alıyoruz. Ama bu arada ülkenin en iyi stoperini gönderiyoruz. Forvetim yok diyen hocaya tamamı 5 sonra üst seviyeye çıkabilecek 5 adam alıyoruz. Ama gene ülkenin en iyi forvetini gönderiyoruz.

6- Hocalarımızın da kimyasını bozuyoruz. Bir yandan hiç bir dediğini yerine getirmeyen yönetimler, bir yandan sabırsızlığı tavan yapmış taraftar, hocaların kimyasını o kadar bozuyor ki adam sonunda aklı başından gitmiş bir şekilde sahadaki en iyi adamları ya kenarda oturtuyor ya da oyundan alıyor. Kimyası, fiziği bozulmuş hocalar öyle bir ruh haline giriyor ki, Şampiyonlar Liginde oynayacak Avrupalı bir takım diye Arabistan'a gidiyorlar.

7- Hoca ben gitmek istiyorum diyene kadar ağzının içine bakıyor, atı alan Üsküdar'ı geçtikten sonra yalnız ve hocasız kalıveriyor, sonra sayısı muğlak hocalarla görüşüp, en olmazını alıp getirip adama tazminat maddesi koyduruyor diye kızıp, üçüncü haftadan sonra göndermeye çalışıyoruz. Artık klasikleşti: ilk 10 haftada suç hocanın, sonrasında devre sonuna doğru yönetimin. Evet belki de hepsi doğru. Ama hala anlayamadığımız bu duruma düşmemek için AKILLICA ve SAKİNLİKLE BAŞKAN seçmek. Bir adamın paçasına yapışıyor, gel bizi kurtar diyiveriyoruz. Programsız, plansız, ve maalesef hedefsiz başkan ve yönetimler seçerek işimizi Allah'ın lütfuna bırakıyoruz.

8- Bu iş böyle olmaz diyenlere hain, işbirlikçi, şöven, geri zekalı diyor ve aksinin de aynı sıfatları hakettiğini atlıyoruz.

9- Getirdiğimiz ve anlamsızca savunduğumuz yönetimlerin arkasını en ufak başarısızlıkta terkediyor ve rekor seviyede "istifa", "defol" konu başlıkları açıyoruz.

10- Üç maçta alınan kötü sonuçlardan, belki de haklı olarak hocayı suçluyor ama takımın oynamaya gayret ettiği iyi futbolu sürekli gözden kaçırıyoruz. Uyumsuzluk olan mevkilerden, oturmamış bazı düzenlemelerden bahsediyoruz da bunların tedavisi için zamanı hiç kullanmıyor, biri inşaata bir kat çıkında arkasından gidip, o katın yarısı kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bu nedenle 1 senede inşa edilecek inşaat sürüyor 10 sene.

Sonuç olarak "bence":

• Albayrak yönetimi artniyetli değildir ancak etraflarındaki ve içlerindeki yalaka ve sülükleden kurtulmalıdırlar.
    • Atay Aktuğ Yönetimi, aldıkları tamamı geleceğe yönelik kararlar ve uygulamaları ile Trabzonspor tarihinin en başarılı ve devrimci yönetimidir.
    • Albayrak Yönetimi bu tarihin en kötü yönetimi kesinlikle değildir. Ama beceriksizliğinin de ölçüsü kaçmıştır.

Aldıkları sorumlulukları koydukları hedefleri yerine getirmeden hiç bir yere gitmemelidirler. Trabzonspor'u şampiyon yapacaksınız, başka yolu yok!
    abi o kadar güzel yazmışsın ki düşündüklerimi,şimdi sadece bende aynı fikirdeyim demek kifayetsiz kalıyor.yukarıda sayfa başında yazdığım kısa post ile aslında senin yazdıklarının özünü savunuyor ve yönetim ve teknik direktör kesinlikle kalmalı diyorum.sabırdan başka çare yok.zaman takımımız için en iyi ilaç bence.tabi bu arada yönetime haklı ve faydalı uyarılar,baskılar,eleştiriler takımımıza fayda sağlayacaktır.
    ((((
    ben atay aktuğ yönetiminin de istifa etmesini istemiyordum.zira futbol takımlarında yöneticilik yapmakta tecrübe ister ve onlar bu tecrübeyi acı ve tatlı deneyimlerle kazanmaya başlamıştı.şimdi bu yönetime gitsin diyoruz da onların yerine kim gelecek.dertler bitecek mi?yapacaklar mı stadı, tesisleri,transferleri.kazanacaklar mı tüm maçları.demokrasiyle geldiler sabredelim.ilk seçimde ak koyun kara koyun ortaya çıkar.teknik direktör seçimi hataydı ve malesef bir de tazminat maddesi eklemişler.mecbur 1 sene sabredilecek.destek olmaktan başka çare yok.tabi herşey trabzonspor için ise.
    )))
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

nedir bu yaw lazaroni gitmeli tamam da yönetim kalmalı yönetim bu sene acemiilik yaptı tek. adamlık için genç dinamik bi türk getirilmeli ve arkasında durulmalı kümeye düşşürse bile arkasında durulmalı
    adak adıyorum ne zaman şampiyon olursak bi kurban kesecem

ATSIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hemen istifa ederseler belki bu sezon için en iyi transferi yapmış olurlar

geronimo_61
    Ziyaretçi

ben ağlıyorum, formam ağlıyor,,

ağlatanlar utansın...

istikrar ve herşey yoluna girer palavraları artık beni tatmin etmiyo ağalar...

ama açıkcası Faruk Kancayı istifa bile paklamaz

Bluefire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

saten basimiza ne geldigse sabirli olmakdan geldi, sabir sabir dediler aha sonuc ortada. Lazaroni saten bir Hata idi. Baska bir arakdasimiz yazmisdi herkes ayri
    düdük caliyor diye, hakikatende öyleymis. Neyse bakalim ilerliyen Haftalarda daha nelerle karsilasacagiz.
    En Büyük Trabzonspor!!!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Blufire arkadaşıma bir soru :
    Sabır eğer Trabzonspor taraftarının bir hasleti ise sabırsızlık nedir ?
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)