Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir þey yapmayacak mýyýz?

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

lazaroni-aykut kocaman deðiþikliði............
    O Kupa Buraya Gelecek....

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Kaleci takýmýn belkemiðidir"

kaleciye ihtiyacýmýz yok diyen yönetime gerek mektup gerek mail gerekse basýn açýklamasýyla bunu söyleyelim.

KALECÝ TAKIMIN BEL KEMÝÐÝDÝR,KALECÝ TAKIM ARKADAÞALRINA GÜVEN VERMELÝDÝR.TRABZONSPOR KALECÝ YETÝÞTÝRME OKULU DEÐÝLDÝR.

Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarýmýzý yayýnlattýk. 20.000 kiþiyi sokaða döktük.. Gazetelerde tekzip yazýlarý çýkarttýk. Aklýma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?

burdan hocayý istifaya çaðýrmanýn dýþýnda yapýlacak biþeyler muhakkak vardýr.
    defansin cok iyiyse kalecinde cok iyidir... barcelona kalecisi valdes 19 yasýnda dunyaca ünlü bir kulubun kalecisi oldu hatalý goller yedi yinede takýmdan kesmedi rejkaart. rüþtü gibi bir kaleciyi ise kesti oysa baskani rüþtü kozunu surerek baskan olmusdu.. sen bu kaleci iþine cok takdin..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugüne dek hep yönetim ve teknik adamlarýn kellesini istedik.. yönetim istifa dedik.. Ýstediðimizide elde ettik.. Sonuç hüsran..

Artýk taraftar olarak kendimize gelmemiz gerek.. Bunca yýl þampiyon olamadýysak bunda biz TRABZONSPOR taraftarýnýnda neden olduðunu düþünüyorum..

Tam anlamýyla destek veremiyoruz takýmýmýza..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Israrla söylüyorum. Yönetimi istifaya davet etmekten bahsetmiyorum. Bu takýmda eksikler var ve bu eksikleri görmelerini, bu eksikliklerin giderilmesini isteyeceðiz.. Hepsi bu..
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

[QUOTE=61_OFLU_35;428928]
    Artýk taraftar olarak kendimize gelmemiz gerek.. Bunca yýl þampiyon olamadýysak bunda biz TRABZONSPOR taraftarýnýnda neden olduðunu düþünüyorum..

QUOTE]

bende , bende

Oðuz sen ne kadar ýsrarla söylersen söyle arkadaþlarýn anlayacaðý tek þey hoca istifa , yönetim istifa

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

zaten arkadaþlar da söylemiþ. yönetimi uyurmak yerine niye hemen istifaya davet ediyoruz. azize kaç yýl önce b aþkan oldu hala baþkan. ilk dönemleri nasýldý hepimiz biliyoruz ama þimdi nasýllar onuda görüyoruz. peki bu arada bizde kaç yönetim deðiþti. hemen hemen heryýl dimi fark burda iþte.
    bikaç topiðe göz attým bazý arkadaþlar olaya çok siyasi yaklaþýyolar.sýrf görüþü farklý diye karalamaya çalýþanlar var.arkadaþlar siyasetle bu iþ olmaz.ben bu siteye üye olduðumda öðrendim nuri nin akp li olduðunu. acaba bunu kendisi hiç dile getirmezken bazý arkadaþlar daha mý iyi biliyo.hatta bazý oyuncularýn gönderilmesi siyasi görüþünden dolayý imiþ. adam oynasýnda banane görüþünden. wehasýl istikrar þart pankart açýlýr yürüyüþ yapýlýp ses getirilir yönetim uyarýlýr. ama kim olursa olsun iki ay sonra git diyemezsin. (camýþ bile 12 ayda doðuruyor.)

ismail-dede - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Thumbs down

ne sabrý ya takýmdaki topçularýn yarýsý bu hocayý istemiyor pardon sinirden hoca dedim ne hocasý bu takýmda malzemeci bile olamaz bu adam bu günden tezi yok kapýnýn önüne deðil ta birezilya ya kadar sürmeliler baþka çaresi yok

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Oðuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Israrla söylüyorum. Yönetimi istifaya davet etmekten bahsetmiyorum. Bu takýmda eksikler var ve bu eksikleri görmelerini, bu eksikliklerin giderilmesini isteyeceðiz.. Hepsi bu..
    Çok güzel.. Ýþte bunu daha organize ve daha etkili bir þekilde yapmamýz lazým.
    Bazý sorularýn cevabý, bazý icraatlarýn hesabý verilmeli.
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)