Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir þey yapmayacak mýyýz?

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Arkadaþlar bu konu önemli olmasýna çok önemli ama yazmak istediklerimi þimdi yazmýyorum. Þu önümüzdeki Apoel maçýný bir atlatalým. Belki de turu geçersek.
    Takýmda bir rahatlama olabilir. Belki düzelme baþlayabilir ama bu hoca ile ne olacaðý meçhul.

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuz Kardeþim Perþembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?
    Gerçekten biraz bekleyelim!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Uður Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Sadece ve sadece iyi bir taraftar kitlesi lazým ,iyi tezahüratlar yapabilmek lazým,m.ö den kalma pankartlarla stadý süslememek lazým ,onun yerine daha bizi gösteren daha akýllý pankartlar lazým,tabiiki müzik olarakda marþýmýz ve bolca kemençe,gerçi bunlarýn hepsinin olmasý yetmiyor tabii,sahadakilerinde istemesi lazým,yaa arkadaþ ben ne saçmalýyorum böyle biz o takýma burda en az 3 atarýz ben bizimkilere güveniyorum,ayrýca kimse kýzmasýn Trabzon/merkezdeki seyircimiz çok çok çok kötü,pankartlardan tezahüratlara kadar...
    TRABZONSPOR 1967

Özer Öztekin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Yaþ
    55

Baþkan bize puan satýn al....
    Biri yükseðe çýkmaya görsün. Herkesde bir analýk duygusu belirir.. Çok çýkma, düþersin dercesine bakarlar.
    Bunu acýnma sanarak inmiþ çok kimseler vardýr.

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý since1967_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bencede perþembe gününü bekleyelim. sonuç ne olursa olsun cuma gününden itibaren trabzon þehri kaynamalý ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalýyýz.
    Þimdi olmaz APOEL, Denizli ve Beþiktaþ maçý sonrasýnda..

TRABZONSPOR camiasýnda fýrtýna bekliyorum.. fýrtýna öncesi sessizlik..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Hoca 20 yýlda 18 takým deðiþmiþ, bizde malum yýlda 2 - 3 hoca deðiþiyoruz.. Bu hocayla 3 yýllýk anlaþma yapýlýrken iki taraf da mucize bekledi sanýrým. Devam etmesi çoook zor. Bu Brezilya dizisi bakalým nasýl bitecek..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Geçtiðimiz yýllarda Ýtalya da Fiorentina ligi 2. bitiririr.
    Sonraki sezon hedef büyütürler. Takýma yeni yýldýz oyuncular takviye ederler.
    Hedef italya þampiyonluðu ve Avrupa da baþarýlý olmaktaýr. Bu takýmýn baþýna da o yýllar Brezilya milli takýmýnýn hocasý Lazaroni getirilir. Ýtalya da ligler baþlar.
    1.. 2 derken 8. haftaya gelindiðinde Lazaroni'li hoca ve yýldýzlarla takviye edilmiþ Fiorentina bu 8 hafta da 5 maðlubiyet, 2 beraberlik ve 1 galibiyet alabilmiþ. 8. haftada Lazaroni yi kovmuþlar. Ben Kýbrýs Apoel maçýný da haftalardan sayarsam arkadaþlar 5. haftadayýz Lazaroni'yi kovmaya az kaldý merak etmeyin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

Lazaroniyi kovarýz da yine baþka bir Lazaroni getirirler bunlar, onu engellemek de bu arkadaþlarý Aralýk ayýnda Olaðanüstü Genel Kurula çaðýrmaktan geçiyor. Bence Halilhodzic bile Lazaroniden daha iyiydi.En azýndan futboldan anlayan Atay Aktuð getirmiþti onu. Futboldan anlayan bir yönetim kurulumuz olmalý.Bunlar futboldan anlamadýðý için manajerlerin oyuncaðý konumundalar (lütfen imzamý dikkatlice okuyun). Özetlersem; Cuma günü bir basýn açýklamasýyla yönetimi Aralýk ayýnda kongreye davet edelim.

arkadaþlar hangi maçta yattra yadek baþlarsa bunun farkedildiði dakikadan itibaren teknik direktörü hiç susmadan istifaya davet etmeliyiz.ayrýca yönetime bu teansfer olaylarý yüzünden gereken dersi taraftar ya yürüyerek ya pankart açarak yada tesislere gidip protesto ederek vermeli.bunlar bizi kyun zannediyor.yapýlacak iþler organize olmalý üç beþ kiþiyle olmaz yada önümüzdeki ilk maçta.

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

benim acizane fikrim bildiðiniz üzere yeni þafak gazetesi baþkanýn. aramýzda para toplayýp söz konusu gazeteye tam sayfa ilan verelim altýna da yazalým bordomavi.net diye bilmiyorum birden aklýma geldi hem baya bir etkili olur diye düþündüm. aramýzda çok güzel yazýlar çýkaran arkadaþlarýmýz var. etkili bir yazý yazýlsada gazeteye ilan verilse nasýl olur diye birde size fikrimi söyleyim dedim.
    Konu Küçükalioðlu tarafýndan (22.08.2006 Saat 11:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý KÜÇÜKALI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim acizane fikrim bildiðiniz üzere yeni þafak gazetesi baþkanýn. aramýzda para toplayýp söz konusu gazeteye tam sayfa ilan verelim altýna da yazalým bordomavi.net diye bilmiyorum birden aklýma geldi hem baya bir etkili olur diye düþündüm. aramýzda çok güzel yazýlar çýkaran arkadaþlarýmýz var. etkili bir yazý yazýlsada gazeteye ilan verilse nasýl olur diye birde size fikrimi söyleyim dedim.
    gerçekten çok güzel baya bir etkili olur

Fatih Akgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

þu ana kadarki en mantýklý teklif ama o gazete yayýnlamaz fakat yayýnlayan birileri herzaman bulunur
    bugün yarýn ve ilelebet trabzon

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Kol kýrýlýr yen içinde kalýr. Feryadýmýzý yedi düvele duyurmanýn ne alemi var?
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Bir an önce birlik olma zamaný. Birlik olduktan sonra gerisi gelir. Ýlk önce baþkaný ve Lazaroniyi moloza kadar döve döve koymalýyýz.

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý Mehmet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar bu konu önemli olmasýna çok önemli ama yazmak istediklerimi þimdi yazmýyorum. Þu önümüzdeki Apoel maçýný bir atlatalým. Belki de turu geçersek.
    Takýmda bir rahatlama olabilir. Belki düzelme baþlayabilir ama bu hoca ile ne olacaðý meçhul.
    abi bir maçla kendimizi kandýrmayalým apoel maçýný kazanýrsak ne olacak ki hoca doðrularýmý görecek veya kiþilik mi deðiþecek bu hocanýn kapasitesi bu hiç bir cacýk olmaz ha keza yönetimde ayný zaman kaybediyoruz derim ben hareket zamaný diye düþünüyorum..
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Aslýnda kýzgýnlýk ve kýrgýnlýkla açmýþtým bu baþlýðý. Burada beni üzen en büyük olay, futboldan anlamayan kiþilerden oluþan yönetim kurulumuzun olmasý. Þimdi düþünün bir futbolcu almaya gidiyorsunuz Brezilya'ya, 2 ay geçiyor, alamýyorsunuz, üstüne üstlük hiç alakasý olmayan, Kongolu bir futbolcu getiriliyor Trabzon'a, onunla da anlaþamýyorsunuz ve geri gönderiyorsunuz.. Burada bir terslik var.. Ve ben bakýyorum herkes kendi kendine söyleniyor. Bu durumdan rahatsýz olduðumuzu bizim duyurmamýz lazým.. Sonra deniliyor ki, kadromuz geniþ!! Ortasahada oynayan, ayný özelliklere sahip 3 futbolcun var ve bu 3ü de yýldýz statüsünde futbolcular.. Forvette oynayan 4 tane ayný özellikte futbolcun var ama hepsini toplasan komple bir golcü etmiyor.. Kalende yarým pozisyon verip 2 gol yiyorsun ama kaleci ihtiyacýmýz yok diyorsun, ortasahanýn solunda adama ihtiyaç var, ancak sen beceripte 2 aydýr bir futbolcu alamýyorsun.. Bunlarý birilerinin anlatmasý lazým ve o birileri biz olmalýyýz..
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR umuz kimsenin tekelinde deðildir. O bizim (taraftarýn) takýmýmýzdýr .Hiç kimse kendi menfaati için kullanamaz. Sizleri nasýl baþa getirmiþsek (desteklemiþsek) öyle de indirmesini biliriz .
    Bu taraftarý asla susturamazlar ..Kandýramazlar.....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

hermann hesse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

BU yönetimi batýran kiþi Haþim Sayitoðlundan baþka kimse deðildir.Yönetim içinde gruplaþma yaratan kiþide odur. Bu adam komplekslerinden sýyrýlmadýðý müddetçe yönetim içinde hep sorun olacaktýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapmayýn arkadaþlar ya bu takým çoðunlukla bizim sabýrsýzlýðýmýzdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    YA kardeþ yapma etme bana bir tane tarafatar kitlsi göster 23 yýl sabretmiþ.
    yani sende dersen sabretmemiþ iyi yani.

Nereden
    Ýstanbul

Standart tepkiyi orjinal hale getirmek

bence trabzon taraftarý da örnek olmalý. haber deðeri taþýyacak ve hatta belki de bu sebeple uluslararasý haber ajanslarýna konu olacak tarzda zekice planlanmýþ bir organizasyon olmalý. þýk olmalý. bakýyorum bir arkadaþ kovalayarak dövmek gibi bir plan geliþtirmiþ. enteresan. adam baþkanýný dövmek hem de kovalayarak dövmek arzusunda.
    bu kadar kýzmýþ yani..
    bir diðeri de bir yöneticiden nakille nuri beyin aðzýndan bir cümleyi imza olarak kullanmýþ. 'uþaðým' tazrlý bir konuþma þekli var mý acaba baþkanýn? þu yönetici arkadaþýnýzdan bir teyit alsanýz.. wome transferinde adam bonservisi elinde geldi bizimkilere ve hoca almadan onu alamayýz dediler diye kaçtý gitti adam sanýyorum werder bremene, yahut hertha ya. çok beðendiðim bir topçudur. ama hoca da geciktikleri ve souness, lucescu, santini ve cuper le gereðinden fazla oyalandýklarý için (oyalandýklarý hocalara bakar mýsýnýz? ben doðdum doðalý bunlarla oyalanmadýk biz ) geç kalýndý.
    baþkaný alaya almak, ona hakaret etmek bize bir þey kazandýrmaz.
    ama esaslý bir sitem veyahut tepki için güzel projelere ben de destek verebilirim. kafalarý biraz çalýþtýralým derim ben! bulunur bir yol! bir tribün cinliði ile bir anda kimseyi kýrmadan dökmeden toplumda geniþ yanký bulacak bir ders verebiliriz hocaya..

Yaþ
    43

ya benim dikkatemi birþey cekiyor 35 hakan þükür her gol sonrasý 20 lik gencler gibi seviniyor takým hep beraber sevinirken bizim takýmda sadece golü atanýn yakýn arkadaþlarý golden sonra bir araya geliyor. buradan bile takýmýn ruh halini görebiliriz bence.

ya arkadaslar bu adamlar(yönetimdekiler)4 gözle apoel maçýný bekliyolar...
    nede olsa apoel bize göre 3. sýnýf bi takým biz onlarý eleriz bu taraftarda tur sebebiyle herseyi unutur diye bakýyolar ALLAH askýna bu oyunlara gelmeyelýmmmmm....

biz su anda 3te 3 yapsaydýk bile ben yönetime istifa diye seslenicektim hepinizde beni ve beným gibileri TRABZONSPORA ihanet etmekle suçlicaktýnýz...

arkadaslar ADAMlýk adam olabilmek basarýdanda herseydende önemlidir.Biz neden TRABZONSPOR aþýgýyýz çünkü ne YALANLA ne DOLANLA nede BÝZANS oyunlarýyla bi alakamýz olmadýgý için onurlu mucadele edip anadolu kluplerine örnek bi klup oldugumuz için.3 sefillere(istanbul takýmlarý)kimin buyuk oldugunu gösterdigimiz için TRABZONSPORluyuz....

ama malesef þimdi TRABZONSPORUmuzun asýk oldugumuz klubun basýnda verdigi hiç bi sözü tutmayan ,yöneticileri küstüren,parayý TRABZONSPORun basarýlý olmasýna degiþen bi baþkan müsvettemiz var maalesef
    bu bi kangrendir arkadaslar bu kangreni vucudumuzdan atmassak bi çok aarkadas artýk maçlarý bile izlemeye gitmicek bu baskan ve yönetim sayesinde,içinde yanan TRABZONSPOR askýnda bi azalma olucak!!!!!!

tekrar söylüyorum onlar bu apoel macýný 4 gözle bekliyolar....bizi çok onemseseler uefa ya bizi bu kadroya mahkum sekildemi çýkarýrlardý_?apoel dýsýnda bi takým çýksa ne olucaktý___??????

ARKADASLAR belký apoeli elesek ve çosku gösterileri yapsak yuz bulucak bu TRABZONSPOR katileleri......

o yuzden hepbir agýzdan apoel maçýnda yönetimi istifaya davet edelim....
    elensek bile TRABZONSPORUN sahipsiz olmadýgýný gösterelimmmm....

ben TRABZONDA olamýcam maçta ama eger orda olsaydým bütün STAD ýn beni dövcegini ýslýklýcagýný bilsem bu yaramaz adamlarý avazým çýktýgý kadar bagýrarak istifaya davet ederdim.....hepinize saygýlar......

Alýntý golebshera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kol kýrýlýr yen içinde kalýr. Feryadýmýzý yedi düvele duyurmanýn ne alemi var?
    arkadasým haykýrýosun duymuyolar.....hangi kol hangi yen den bahsediosun_??????

Yaþ
    43

Alýntý yasinfiridin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadasým haykýrýosun duymuyolar.....hangi kol hangi yen den bahsediosun_??????
    o zaman stada gidelim 90 dakika protesto edelim. futbolcularý deðil tabiki. ama hüseyin edilebilir

Alýntý erdal6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o zaman stada gidelim 90 dakika protesto edelim. futbolcularý deðil tabiki. ama hüseyin edilebilir
    eyvallah hoýcam ya dogrularý görmekte herzaman yarar var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)